Informace    Opakování / ostatní díly    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

82% 894 hlasů
seriál / thriller, krimi USA, , 70 min.
< Předchozí díl5. z 73 dílůNásledující díl >
(Columbo   episode: Columbo: Dead Weight)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Rekviem pro padající hvězdu televize zítra Sorozat+ 15.00
Sorozat+ 15.00
Zločinný steh televize zítra Sorozat+ 21.55, út. 20.4. Sorozat+ 15.00
Sorozat+ 21.55
Sorozat+ 15.00
Nebezpečná hra televize út. 20.4. Sorozat+ 21.55, st. 21.4. Sorozat+ 15.00
Sorozat+ 21.55
Sorozat+ 15.00

Helen Stewart a její matka se stanou náhodnými svědky vraždy. To, co zprvu vypadá jako nevinný výlet plachetnicí, se pro obě stane traumatizujícím zážitkem. Ze zátoky zahlédnou, jak jistý muž v županu před svou vilou zastřelí uniformovaného soka. Policie zprvu odmítá svědectví uvěřit, neboť zločin měl podle všeho spáchat válečný hrdina na odpočinku a námořní generál Martin Hollister. Jenom inspektor Columbo se nenechá zastrašit slavným jménem a zahájí vyšetřování. Ale v domě generála se mu nepodaří najít ani oběť, ani vražednou zbraň. Když je o několik dní později na pláž vržena mrtvola poručíka Rogera Duttona, není si již Helena vůbec jista, zda se osudného dne nestala obětí optického klamu. Samolibý generál se mezitím stačil s Helenou spřátelit a zdá se, že spravedlnosti nakonec přece jenom unikne. Ale jeho ješitnost se mu nakonec stane osudnou.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Neměli jsme tu čest poznat nejet Columbovu paní, ale ani jeho křestní jméno: - "Jmenuju se Columbo, Los Angleská policie..." - "A křestní jméno?" - "Poručík, madam..." nebo - "Máte taky křestní jméno, poručíku?" - "Jo, to mám, ale říká mi tak většinou jenom moje žena..."
Všechny komentáře k seriálu 37+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Semínko pochyb

Za generálem ve výslužbě Martinem J. Hollisterem přijde velitel zásobování, plukovník Roger Dutton. Upozorňuje ho, že inspekce začne prověřovat všechny vojenské kontrakty. Hrozí nebezpečí, že vyjde najevo, že Hollisterově stavební firmě armáda vyplatila víc, než činily skutečné náklady. Dutton chce okamžitě utéct do Ženevy. Představuje však pro Hollistera riziko, a ten ho proto chladnokrevně zastřelí. V tu chvíli se dívá na jeho dům a je svědkem vraždy Helen Stewartová, která je se svou matkou na lodi. Helen to ohlásí na policii... Poručík Columbo z oddělení vražd je vyslán do Hollisterova domu. Dva kadeti tam právě zatloukají bednu s Hollisterovými válečnými trofejemi, které budou na výstavě v pamětní síni Ústavu vojenského námořnictva. Hollister se vymluví, že Helen asi viděla, jak zakopl s pistolí v ruce a zbraň vystřelila. Poté Hollister Columbovi ukazuje všechny ostatní trofeje, které si z války schovává. Columbo nic podezřelého nenajde. V přístavišti kotví Hollisterova jachta, ale má studené motory. Večer Hollister přijde domů a otevře tajné dveře, na nichž visí Duttonova mrtvola. V noci ji naloží na jachtu a svrhne do moře. V přístavišti si pak zjistí adresu Helen a začne jí nadbíhat.


Podobné seriály

M*A*S*H (15)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 07.15
Prima
Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow (2)
(Rosamunde Pilcher: Das große Erbe) Je po válce a mladá žena zdědí rozsáhlé panství Nanche...
dnes 13.50
Barrandov
Svědek obžaloby
(The Witness for the Prosecution) Nepříliš úspěšný právní poradce John Mayhew se ujme příp...
dnes 22.30
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Sorozat+
Datum
Čt. 8.4.2021
Čas
15.00 - 17.00
Délka
120 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníNeděle 18. 4. 2021 Svátek má Valérie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz