Informace    Opakování / ostatní díly    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

83% 891 hlasů
seriál / thriller, krimi USA, , 73 min.
< Předchozí díl9. z 73 dílůNásledující díl >
(Columbo   episode: Columbo: Blueprint for Murder)

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize so. 27.2. SAT1 Gold 18.55 - Další díly v TV


Architekt Eliot Markham má neustálé konflikty s bohatým investorem Bo Williamsonem, který má financovat jeho nejnovější projekt tzv. "Williamson City". Bo chce odstoupit ze smlouvy a Eliotovi naznačí, že mu nepomůže, ani když ho nechá zabít: jeho žena a Markham si sice velice dobře rozumějí, ale většina pozůstalosti by stejně podle závěti připadla na jiné účely. To se architektovi ani trochu nelíbí. Ještě stejný den se Williamson nevrátí domů a jeho žena zavolá policii. Podivné okolnosti naznačují, že se skutečně stalo něco mimořádného. Případ je přidělen inspektoru Columbovi.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Neměli jsme tu čest poznat nejet Columbovu paní, ale ani jeho křestní jméno: - "Jmenuju se Columbo, Los Angleská policie..." - "A křestní jméno?" - "Poručík, madam..." nebo - "Máte taky křestní jméno, poručíku?" - "Jo, to mám, ale říká mi tak většinou jenom moje žena..."
Všechny komentáře k seriálu 37+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Vražda podle plánu

Pan Bo Williamson je bohatý muž a právě se vrací z Evropy. Mezitím Elliot Markham rozjíždí bez jeho vědomí společně s jeho manželkou Jennifer velkolepý stavební projekt. S tím jeho investor Williamson nesouhlasí a projekt odmítá. Markham se Williamsona zmocňuje se zbraní v ruce a k Williamsonovu ranči přijíždí sám. U něj doma mu balí jeho věci do kufru, auto odváží na letiště a vše připravuje tak, aby si každý myslel, že Williamson odjel za obchodem. Uvěří tomu i Boova mladičká žena Jennifer. Pouze jeho bývalá žena Goldie ví, že něco není v pořádku. Bo ji vždy před cestou přece volal. Volá proto policii - Columba... Columbo zjistí, že auto na letiště zřejmě nepřivezl Bo, ale někdo, kdo poslouchá vážnou hudbu. Tu má rád právě Elliot. Dále zjistí, že Bo rozbil maketu stavebního projektu. Proč? Columbo je přesvědčený, že Bo Williamson vůbec nikam neodjel. Navíc Jennifer najde u tenisového kurtu jeho zakrvácený klobouk... Columbo zjistí, že podle Boovy závěti jeho ženě Jennifer nic nepřísluší. Dokud se ale nenajde jeho tělo, může dál vesele utrácet jeho peníze - třeba za Elliotův projekt. Poručík Columbo získá povolení na odstranění jednoho nosného pilíře na Elliotově stavbě. Nic však nenajde.


Podobné seriály

Mordparta (8)
Kořist Závažné zločiny i dramatické osobní příběhy vyšetřovatelů kriminální policie. 8. p...
dnes 21.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Smrtonosná zbraň III (2)
(Lethal Weapon III) Musím to vědět Murtaugh chce představit členům rodiny svého nového pa...
dnes 22.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Místo činu - Berlín
(Streets of Berlin) Bestie Komisaři Nina Rubinová a Robert Karow vyšetřují spletité přípa...
dnes 23.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
SAT1 Gold
Datum
So. 27.2.2021
Čas
23.25 - 00.40
Délka
75 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 25. 2. 2021 Svátek má Liliana
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz