Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Petr Rajchert


Dlouhý popis
Představíme vám fretčího nalezence Denýska, který našel svůj domov v malém fretčím ráji. Jak se správně o fretky starat odpoví reportáž Káji Pejskové. Ukážeme vám pejsky k adopci z útulku Naděje pro 4 packy a něco si řekneme i o tom, jak útulek funguje. Řekneme vám, jak probíhá záchrana životů dostihových chrtů z Irska. Není to úplně veselý příběh, ale dokud existují dobří lidé ochotni pomáhat zvířatům v nouzi, pak existuje i naděje, že jednou bude lépe. Kája Pejsková vám poradí, co dělat v případě, když ztratíte svého psa. Na závěr si ukážeme příběh stařičké fenky Maggie, která rozhodně ještě nehodila flintu do žita! Pořadem provází Petr Rajchert.

Nabídka psů z Naděje pro čtyři packy o. s.
Naděje pro čtyři packy o. s.
www.nadeje-pro-ctyri-packy.estranky.cz
transparentní účet: 2400806985/2010
tel.: 608 277 306

Gaston
Devítiletý bostonský teriér Gaston byl milovaný a rozmazlovaný pejsek. Pak do rodiny přišlo miminko a všechno bylo jinak. Gaston se s tím nedokázal smířit a velmi na miminko žárlil. Není tedy vhodný do domácnosti s malými dětmi. Nejlépe by bylo, kdyby byl jediným psem či zvířetem v domácnosti. Na začátku procházky trochu tahá za vodítko, aby si vybil energii. Má základní poslušnost, rád se předvádí, zbožňuje aporty.

Ron
Ron je sedmiměsíční štěně křížence stafforda. Je klasickou obětí neuvážlivého pořízení si psa. Lidé se zamilují do štěněte, jakmile povyroste, zbavují se ho. Už prostřídal spoustu majitelů. Je to ale pořád ještě štěně a hledá snad už poslední, definitivní, domov.

Tuřín
Tuřín je kříženec pravděpodobně špice a je zhruba 13 let starý. Dokáže být veselý tajtdrlíček, krásně si hraje, dovede se ke svému člověku chovat jako štěně. Když ale přišel, byl díky neveselé minulosti hodně opatrný. Je třeba myslet na to, že stále ještě může z leknutí kousnout. Ale nikdy neútočí!

Bert
Bert, desetiletý kříženec jezevčíka, pochází od starší paničky a hodí se opět ke starším lidem. Je to pohodový pejsek s trochou seniorských vrtochů, ale nemá zásadnější potíže s chováním. Doléčuje se po kýle, ale bude bez zdravotních problémů.


Komentáře k pořadu: 3 přečíst / napišStanice
ČT2
Datum
Pá. 27.11.2020
Čas
05.30 - 05.59
Délka
29 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Sabotáž
Víte, co chcete? Udělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! (2007). Smršť nápadů a rad ...
zítra 04.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
RE-PLAY 2021
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
pá. 29.1. 09.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
so. 30.1. 05.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníÚterý 26. 1. 2021 Svátek má Zora
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz