Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Petr Rajchert


Dlouhý popis
Řekli byste, že v Praze potkáte divoké prase? Jak takové setkání může dopadnout pro vašeho psa, nebo jak poznat, že se pohybujeme právě v teritoriu divokých prasat, se dozvíme v první reportáži. Následně se podíváme do Žiliny na případ týraných koňů. Díky aktivitě místních byla většina koňů zachráněna, tudíž jde o příběh s takřka dobrým koncem. Blíže se budeme zabývat tématem vodících psů. Kája Pejsková nám za aktivní pomoci Petra Rajcherta vysvětlí, jak se chovat, když vodícího psa potkáme na ulici. Následně se s jedním vodícím psem ve výcviku seznámíme osobně. V dnešním díle vám k adopci pejsky z Azylu týraných psů Libeň. Pořadem provází Petr Rajchert.

Nabídka psů z Libně
Azyl týraných psů Libeň
www.utulek-liben.com
utulek.liben@seznam.cz
transparentní účet: 2201347667/2010

Dixon
Devítiletý kříženec německého ovčáka Dixon je v azylu dva roky. Je milý a přátelský k lidem, s pejsky si ale nerozumí. Potřebuje trpělivost a pevnou ruku. Žil dlouho v kotci bez pohybu a přístupu k vodě. Je ovšem ve velmi dobrém zdravotním stavu. Má velkou sílu, na vodítku táhne. Je třeba s ním pracovat a pomalu socializovat. Je to ale učenlivý parťák, který se svému pánovi odvděčí věrností a přátelstvím.

Koláček
Devítiletý kříženec Koláček nezažil dobré zacházení. Je tedy bojácnější a chvíli trvá, než si jeho nový člověk získá jeho důvěru. Má ale moc rád lidi a nijak jim neublíží. Jeho majitel v něm najde nejvěrnějšího parťáka na světě. Koláček bude dobrý společník pro poklidnější, ale stále ještě aktivní život.

Junior
Pejsek Junior vyrůstal zavřený v malém prostoru, tudíž se u něj vyvinula separační úzkost. Potřebuje tedy páníčka, který ho může mít stále u sebe. Pokud pracujete z domova, nebo si ho můžete vzít do práce, můžete směle o Juniorovi uvažovat. Junior bude svému pánovi věrný až za hrob. Pokud dokážete zajistit to, aby nemusel být nikdy někde zavřený sám, nebude vůbec problematický.

Dan
Kříženec jezevčíka a kolie Dan se do azylu dostal po úmrtí milujícího majitele. Tudíž za sebou nemá žádnou nepříjemnou zkušenost, která by předznamenávala nějaké problémy do budoucna. Miluje venkovní boudičky. Ideální domov by pro něj by tedy byl dům se zahradou, ovšem samozřejmě s přístupem dovnitř. Je to klidný a přátelský pejsek, který se už těší na nového pána!


Komentáře k pořadu: 3 přečíst / napišStanice
ČT2
Datum
Ne. 25.10.2020
Čas
11.45 - 12.10
Délka
25 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

RE-PLAY
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
dnes 09.30
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
zítra 12.25
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Rady ptáka Loskutáka
Abyste se nenudili, je tu pořad pro kutily! Pořad plný rad, inspirace a nápadů pro zahrádk...
zítra 12.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 27. 11. 2020 Svátek má Xenie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz