Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Petr Rajchert


Dlouhý popis
Péče spolku Dočasky De De, jejichž svěřence nabízíme ve 14. díle „Chcete mě?“, se odehrává po bytech jednotlivých dočasných opatrovatelů. Proto tentokrát nebudeme nabídku natáčet v útulku, ale na jedné z pražských luk. Reportérka Karolína Pejsková pro nás natáčela kauzu spojenou s překupnictvím psů z množíren. Zároveň nám Karolína poradí, na co dávat pozor, pokud si chcete pořídit štěně. A nakonec se seznámíme s koněm Perym, který je ztělesněním pořekadla, že krása není všechno. Jedni ho chtěli pro jeho ošklivost zatratit, jiní v něm našli nevídaný talent na parkur. Pořadem vás provede Petr Rajchert.

Dočasky De De, z.s.
Štúrova 1417/2
142 00 Praha 4
www.docaskydede.cz
mob. 602 259 705
email: dita@docaskydede.cz

Betynka
16letá fenečka Betynka se do Dočasek De De dostala po smrti majitelky. Nemá příliš ráda manipulaci, zato má ráda procházky. Potřebuje být pořád v pohybu. Takže pořád chodí. Hodí se do domku se zahradou, ke klidnějším lidem bez dětí. Díky Betynce máte možnost udělat dobrý skutek a dát starému pejskovi možnost dožít v prostředí domova. Betynka se bohužel nedožila vysílání tohoto pořadu.

Kordula
Roční kříženka Kordula má neurologický problém, který jí brání dospět. Bude to takové věčné štěně. V nepřehledné nebo překvapivé situaci trpí záchvaty paniky. Hodí se do domku se zahradou, do domácnosti bez dětí. Potřebuje klid a nepříliš mazlení. Pomůžete Kordulce najít dobrý domov?

Jonáš
Jonáš je pes starý maximálně pět let. Je klidný, pohodový a velmi kontaktní. Strašně rád se mazlí. Je to klasický pes do postele. Má silnou vůli sám sebe překonávat a dokáže si ke svému majiteli udělat silný vztah. Trpí ovšem epilepsií, musí tedy brát léky, díky kterým je bez záchvatů. Trochu zlobí s okousáváním nábytku, je třeba ho v takových případech zabavit nějakou hračkou.

Ricky
Petrovým průvodcem pořadem je německý ovčák Ricky, kterému je kolem 8 let. Je to přátelský, učenlivý pes, který se chce učit. Není to žádný janek, na vodítku se s majitelem vždycky domluví. Je kastrovaný, zdravý, jen lehce napadá na zadní nohu. To se ale stále zlepšuje. Je neagresivní, může být vhodný i k rozumným dětem.


Komentáře k pořadu: 3 přečíst / napišStanice
ČT2
Datum
Pá. 18.9.2020
Čas
12.40 - 13.05
Délka
25 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Všechno, co mám ráda
Inspirativní magazín plný nápadů pro domácnost, tvoření, zahradu i vaření. Připravili: J. ...
dnes 16.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
zítra 04.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
RE-PLAY
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
zítra 09.30
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 26. 11. 2020 Svátek má Artur
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz