Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka koček z Vrbičan
Srdcem pro kočky, z. s.
Vrbičany 18, okr. Kladno, pošta Klobuky v Čechách
tel. číslo: 777 757 445
číslo účtu: 234 909 954 / 0300
www.srdcemprokocky.cz

Krokodýlek
Okatý fešák Krokodýlek je nejvtipnější zvířátko základny útulku. Asi dvouletý Krokodýlek pochází z Kladenska. Do útulku přišel v rámci kastračního programu s vážně poraněnou přední pacičkou. Po náročné léčbě a kastraci měl odejít zpět do původní lokality, ale léčba se poněkud protáhla a kocourek nakonec zůstal v útulku nastálo. V karanténě se mu nelíbilo a dával to hlasitě najevo. Ale ve volném prostoru mezi kočičími kamarády v kuchyni je kocourkovi hej. Dělá skopičiny a užívá si života. Krokodýlek třeba přiběhne k některé z útulkových tet, udělá dva, tři kotouly a utíká se schovat. Ze skrýše pak pozoruje, co na to útulková teta. Krokodýlek hledá domov u hodných lidí v bytových podmínkách.

Ochechulka
Překrásná trojbarevná kočička dostala jméno Ochechulka. Po přijetí do útulku byla apatická, anemická a měla neurologické potíže, takže její první cesta vedla na pražskou veterinární kliniku. Kočička na tom nebyla moc dobře, dlouhou dobu byla pomalejší a vypadalo to na porušený nervový pletenec v oblasti ramene, který ovládá přední tlapku. Nakonec se ale vše v dobré obrátilo. Kočička má stabilitu naprosto v pořádku a daří se jí dobře. Nádherné a mazlivé ani ne roční Ochechulce hledáme nový domov v bytových podmínkách u prima páníčků, kde by uvítala zvířecího kamaráda. Zvířecí kamarád však není podmínkou, pokud ho Ochechulce věnujete dostatek času.

Meluzínka
Maličká kočička Meluzínka se dostala do vrbičanského útulku z nedaleké vesnice s velmi nemocným očkem. Ještě téhož dne musela být operována a o oko nakonec přišla. Ani po operaci na tom kotě nebylo dobře, v útulku jej dokrmovali, zahřívali a hlídali. Dnes už je mazlivá Meluzínka naprosto v pořádku a těší se na dlouhý spokojený život. Jedno oko jí na roztomilé lumpárny úplně stačí. V novém domově by ráda měla hodného zvířecího kamaráda na veselé zvířecí dovádění. Meluzínka půjde do rukou výhradně hodným lidem, kteří jí poskytnou veškerou potřebnou péči, hodně lásky a bezpečný domov v bytě nebo uvnitř v domečku.

Chomáček
Asi pětiletý Chomáček je upovídaný a mazlivý kocour. Pochází z malé vesničky ve Středočeském kraji. Do útulku přišel se zdravotním problémem, který se nakonec ukázal méně závažný, než se zpočátku zdálo. Výrůstek na čumáčku nebyl zhoubný, ale potvrdil se nespecifický zánětlivý proces, který vyžaduje dlouhodobou a možná i trvalou léčbu kortikoidy. Mazlivý Chomáček proto hledá hodné páníčky, kterým by případná návratnost problémů nevadila, protože i s tím se dá žít. No ne?

Bodláček
Nádherný mazlivý a aktivní kocourek Bodláček přišel do útulku z Berounska a nemohl se zvednout na zadní tlapky. Rtg. snímky potvrdily, že má odlomené pánevní dno a jen tak tak, že jedna z kostí nepřeťala močovou trubici. S poraněním pánve může souviset nekontrolované vylučování a zpočátku tomu tak i bylo. Nakonec se ale Bodláček dokázal postavit na zadní nožky a vylučování funguje také standardně. Chůze sice kocourkovi trochu problém dělá, není to však nic, co by jej ohrožovalo na životě, a i s takovým handicapem se dá normálně žít. Bodláček nešplhá do výšek, moc mu to nejde, ale rošťák umí být i tak. Je to mazlivý čtyřletý kocour, který si zaslouží dobrý domov. Klidně i s jiným hodným zvířecím kamarádem. To, aby nebyla nuda.

Jitulka
Dvouletá kočička Jitulka pochází z Rakovnicka. Při příjmu do útulku měla poranění v místech za hlavičkou mezi oušky a boláky v oblasti krku. Zánět v oblasti krku a za oušky se dlouhodobě vracel, a tudíž i léčba trvala déle. Teď už je ale zase v pořádku.?Mazlivé, mladé, milé a hodné kočičce Jitulce hledáme nový domov v bytových podmínkách. Líbilo by se jí, kdyby členem domácnosti bylo ještě jiné zvířátko kromě ní, ale není to podmínkou. Jitulka se těší na novou šanci. A my s ní.

Doubravka
Nádherná bílozrzka jménem Doubravka přišla o ocásek ještě před příchodem do útulku. I tak musela podstoupit operaci, která se zdařila a Doubravce se rána už zcela zahojila. Doubravka je nádherná, milá a mazlivá kočička. V útulku se jí moc nelíbí, není zvyklá na větší počet koček. Proto pro ni hledáme nový domov u lidí, kteří by ji přijali za svou a v nové rodině by byla jediným, ale o to více hýčkaným, zvířecím jedináčkem. Doubravce jsou dva roky.

Halinka
Kočička Halinka přišla do místního útulku s velkými problémy v tlamičce. Musela užívat léky na zánět a autoimunitu čili antibiotika a kortikoidy, poté potíže odezněly. Halinka je dvoletá kočička. Je milá a hodná, ale trochu plachá. Potřebovala by domov u hodných a trpělivých lidí, kteří by jí dopřáli čas na rozkoukání. Halinka bude výbornou společnicí i ke staršímu člověku.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Út. 17.9.2019
Čas
13.00 - 13.05
Délka
5 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Všechno, co mám ráda
Eva přichází s novými nápady, recepty a návody, jak si vylepšit a zpříjemnit domov. Připra...
dnes 14.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
so. 30.5. 04.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
RE-PLAY
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
so. 30.5. 12.00
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníÚterý 26. 5. 2020 Svátek má Filip
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz