Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Liberec – ARCHA
Ostašovská 570, Liberec 11
Tel.: 602 774 104 www.archa.zooliberec.cz
č. ú.: 8020612/0800, VS 30000

Zepellin
Zepellin je roční pes, velký kříženec. Byl nalezen, když pobíhal po Hodkovicích nad Mohelkou. Je v útulku přes měsíc a stále ho nikdo nehledá. „Zepík“ je velice přátelský a navzdory svému temperamentu i ovladatelný pejsek. Miluje děti a spokojený by byl v aktivní rodině, která ho zaměstná.

Rex
Rex je šestiletý kříženec rotvajlera. Rexe se páníček vzdal, protože se o něj již nemohl déle starat. Je to hodný a přátelský pes, který žil v bytě a byl zvyklý na děti. V útulku, i když je tu krátce, se zatím jeví bezproblémově a rád by se stal členem mladé, aktivnější rodiny.

Monty
Monty je pěti až šestiletý ovčák. Je to vynikající hlídač, bohužel ale schopný přelézt i vysoký pletivový plot, proto je vhodný do venkovního krytého kotce s hlídaným pohybem po zahradě, který bude potřebovat střídat s procházkami do přírody. Je klidný a čistotný, mohl by být tedy i v bytě. Povahu nemá moc přátelskou, chová se spíš neutrálně, jak vůči lidem, tak vůči ostatním psům.

Euridika
Euridika je šestiletá kříženka rotvajlera, moc hodná fenka, která ovšem svoji zahradu perfektně ohlídá. Zřejmě byla zvyklá žít a venčit se jen na zahradě. Na vodítku netahá, ale spíš se bojí a není schopná se na procházce ani vyvenčit. Na novou rodinu si bude muset zvyknout, k cizím je spíš nedůvěřivá, pokud jí ovšem dopřejí dostatek času, získají parťačku, která by za ně položila život.

Max
Max je pětiletý kříženec výmarského ohaře, krásný, přátelský, ale trochu rozmazlený pes, který opravdu trpí separační úzkostí. Sám v bytě ustavičně štěká, i když je člověk třeba jen ve vedlejší místnosti. Je tedy vhodný spíš do dvougeneračního domku se zahradou, kdy důchodcům může dělat společnost přes den a s mladými, sportovně založenými lidmi si vybije svoji energii během či dlouhými procházkami v přírodě. Nehodí se k ostatním domácím zvířatům.

Linda a Andy
Linda a Andy jsou už starší fenky trpasličích pinčů. Lindě je deset, Andy šestnáct let. Jejich původní majitelka se už o ně nemohla dál starat, a proto skončily v útulku. Fenky jsou na sebe fixované, je to matka s dcerou. Jak to někdy u těchto malých plemen bývá, mají problém s čistotností, ale při pravidelném a častějším venčení to zvládají bez loužiček. Věk samozřejmě může přinést určité zdravotní problémy, proto by bylo vhodné, kdyby šly do rodiny, která už má nějaké zkušenosti se staršími psy malých plemenem. Do osvojení půjdou jedině společně.

Džasty
Džasty je čtyřletý kříženec, který neměl v životě mnoho štěstí. Je to pejsek, který byl odebraný pro týrání. V situacích, které mu připomínají původní domov, jako jsou alkoholové dýchánky a větší party mladých lidí, se umí ohradit a postavit dvounožce do latě. Při normálním zacházení a dostatku vyžití to bude perfektní parťák, který si svého pánečka ohlídá. Potřebuje ale pána s přirozenou autoritou, který se ho jen tak nezalekne a zajistí mu správnou výchovu a výcvik. Umí základní povely a nehodí se k dalším psům.

Smoky
Devítiletý kříženec Smoky potřebuje jednoho pána, který se o něj bude starat, protože k člověku velmi snadno přilne a změny špatně snáší. U původního páníka byl zvyklý v bytě, s tím, že měl celodenní společnost, proto teď, když zůstane sám, má tendenci ničit věci. Nebude lehké najít mu nového majitele, ale pokud bude zájemce vášnivý turista z domku se zahradou a venkovním kotcem, kam by se pejsek mohl umístit po dobu pánečkovy nepřítomnosti, bude z něj věrný a oddaný kamarád.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 12.9.2019
Čas
10.50 - 10.55
Délka
5 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Chcete mě?
Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Petr Rajchert
dnes 11.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
zítra 03.15
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
RE-PLAY
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
zítra 15.05
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníNeděle 23. 2. 2020 Svátek má Svatopluk
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz