Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

85% 114 hlasů
seriál, komedie Československo, , 60 min.
< Předchozí díl10. z 11 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Evžen a Bohouš se rozhodli vybudovat u rybníka rybářskou baštu s ohništěm, kde budou návštěvníci nejen chytat kapry, ale hned si je i upečou. Jenže ve vesnici se proslýchá, že Evženova rodina, která si u dědy buduje podkroví, krade materiál určený na areál u rybníka...
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Je to dobrá klasika. Člověk se zasměje i v dnešní době, a to ten seriál není žádná novinka či nějaké veledílo. Je o životě a vesnici, přátelství a mrzutém dědkovi :-P Ono o tom i sám název vypovídá. Stojí za to, to alespoň jednou za život vidět. Dva dědové v jedné chalupě a spousta legrace, každý díl má příběh.
Všechny komentáře k seriálu 26+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Kapřín

Evženův a Bohoušův sen, proměnit místní rybník v atraktivní turistickou lokalitu, se začíná naplňovat. Bude se stavět. Materiál se zatím vezme z kravína. U rybníka vznikne rybářská bašta s ohništěm, návštěvníci budou chytat kapry a hned si je mohou upéct. Všem vesničanům pomáhá Balabán, Fuchsová se o něj stará, nosí mu dietní jídlo. Evžen zuří. V té době si Evženova rodina začíná budovat u dědy v podkroví nové místnosti. Ve vesnici se proslýchá, že Evžen na svoji chalupu krade materiál určený na areál u rybníka. Vyšetřuje to kontrola z bezpečnosti. Kapřín, jak se jmenuje nová rekreační oblast, je konečně hotov. Přijela i televize, natáčí se, hraje dechovka. Platí se vstupné, půjčují se pruty i žížaly, je tu i Krčínova bašta. Kapři jsou dovezeni přímo z Třeboně. Při slavnosti přijdou muži z bezpečnosti pro Evžena, protože mu chybí potvrzení na materiál z kravína. Ale narazila kosa na kámen. Evžen je ještě kvalifikovanější než pečlivá kontrola bezpečnosti, dokáže, že obvinění je liché. Všechno se vysvětlí a slavnost nerušeně pokračuje. Zvlášť, když Bohouš s Evženem jsou svědky scény, kdy Dáša sebere Balabánovi skleničku s přípitkem se slovy: Toník už pít nebude.


Podobné seriály

Simpsonovi XXVIII (18)
Hodinky po tátovi Jak to dopadne, když Bart dostane od dědy rodinný poklad, na který si b...
dnes 13.25
Prima Cool
Ulice (4381)
Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. Původní český seriál (2022).
dnes 18.25
Nova
Prima Partička
Oblíbená a nespoutaná Partička! Sledujte show, která srší humorem, improvizací a neskutečn...
dnes 20.15
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
ČT1
Datum
Pá. 29.7.2022
Čas
21.05 - 21.45
Délka
40 min.
Typ
seriál
Specifikace
skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníPondělí 5. 12. 2022 Svátek má Jitka
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz