Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument

Kůň pro alergiky.
Bratři Ondřej a Martin Krausovi, herci a milovníci koní, se na hřbetech starokladrubských hřebců toulají českou krajinou a objevují zajímavá místa podél hipostezek a venkovských cest. Naše putování pokračuje po středních Čechách a začneme jej parkurem na Chuchelském závodišti. Režie: J. Škopková


Dlouhý popis
Bratři Ondřej a Martin Krausovi, herci a milovníci koní, se na hřbetech starokladrubských hřebců toulají českou krajinou a objevují zajímavá místa podél hipostezek a venkovských cest. Naše putování pokračuje po středních Čechách a začneme jej parkurem na Chuchelském závodišti. Režie J. Škopková (Premiéra)
Martin a Ondřej Krausovi odjíždějí z královského hradu Křivoklátu na místo, které je už od počátku minulého století spjato s dostihy a sázkami. Chuchelské závodiště má světové parametry, tudíž splňuje podmínky pro pořádání mezinárodních rovinných dostihů i parkuru. A to byla výzva pro oba bratry, aby se předvedli, jak jsou dobří ve skocích přes překážky. Ale Bílý a Černý do toho nejdou, ti mají jiné ambice, a tak si pánové vzali vlastní koně. Dopadlo to dobře, takže mohli v Chuchli ještě vyzpovídat Aleše Opatrného, jednoho z našich nejlepších parkurových jezdců. Další zastávka pak byla na zámku Radíč, u něhož se v ohradě pásli zvláštní kudrnatí koně - plemeno Curly hors. Dozvíme se, proč je to jediný kůň, který je vhodný i pro alergiky. Jízdu po hipostezce půvabnou krajinou středních Čech zakončili Martin s Ondřejem v Martinickém areálu, kde dřív bývaly štvanice na jeleny. Ale takový hon už dnes vypadá úplně jinak, jeleni mu nejspíš z houštin jen se zájmem přihlížejí.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
So. 2.10.2021
Čas
09.35 - 10.05
Délka
30 min.
Typ
dokument
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Polosvět policajtů
Prolínání světa organizovaného zločinu s vlivem zkorumpovaných špičkových policistů. Kauza...
dnes 20.00
ČT2
Pohoda u krbu
Uklidňuje vás praskání dřeva v krbu? Pak si neváhejte zapnout prima noční pohodičku!
zítra 05.40
Prima
Nádherná americká města
(Aerial America - Cities 24) Den v San Franciscu Jedno z nejkrásnějších měst USA od rána ...
zítra 09.00
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 27. 1. 2022 Svátek má Ingrid
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz