Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument

Kůň pro alergiky.
Bratři Ondřej a Martin Krausovi, herci a milovníci koní, se na hřbetech starokladrubských hřebců toulají českou krajinou a objevují zajímavá místa podél hipostezek a venkovských cest. Naše putování pokračuje po středních Čechách a začneme jej parkurem na Chuchelském závodišti. Režie: J. Škopková


Dlouhý popis
Bratři Ondřej a Martin Krausovi, herci a milovníci koní, se na hřbetech starokladrubských hřebců toulají českou krajinou a objevují zajímavá místa podél hipostezek a venkovských cest. Naše putování pokračuje po středních Čechách a začneme jej parkurem na Chuchelském závodišti. Režie J. Škopková (Premiéra)
Martin a Ondřej Krausovi odjíždějí z královského hradu Křivoklátu na místo, které je už od počátku minulého století spjato s dostihy a sázkami. Chuchelské závodiště má světové parametry, tudíž splňuje podmínky pro pořádání mezinárodních rovinných dostihů i parkuru. A to byla výzva pro oba bratry, aby se předvedli, jak jsou dobří ve skocích přes překážky. Ale Bílý a Černý do toho nejdou, ti mají jiné ambice, a tak si pánové vzali vlastní koně. Dopadlo to dobře, takže mohli v Chuchli ještě vyzpovídat Aleše Opatrného, jednoho z našich nejlepších parkurových jezdců. Další zastávka pak byla na zámku Radíč, u něhož se v ohradě pásli zvláštní kudrnatí koně - plemeno Curly hors. Dozvíme se, proč je to jediný kůň, který je vhodný i pro alergiky. Jízdu po hipostezce půvabnou krajinou středních Čech zakončili Martin s Ondřejem v Martinickém areálu, kde dřív bývaly štvanice na jeleny. Ale takový hon už dnes vypadá úplně jinak, jeleni mu nejspíš z houštin jen se zájmem přihlížejí.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 30.9.2021
Čas
20.55 - 21.25
Délka
30 min.
Typ
dokument
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Letecké katastrofy
(Mayday 20) Neskutečný úhel 8. ledna 2016. Z Osla do Troms? za polárním kruhem mířil ledn...
dnes 11.20
ČT2
Cesta za tancem
Veronika Lálová, úspěšná tanečnice ze StarDance, se vydává za svým celoživotním snem – zat...
dnes 18.25
ČT1
Půvab českých elit
O tom, kdo se počítá k elitě národa, koho považujeme za součást elity a o tom, kdo má šanc...
zítra 02.25
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníSobota 16. 10. 2021 Svátek má Havel
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz