Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument

Dokumentární film ze slavnostního předávání cen Gratias Tibi - ocenění společnosti Člověk v tísni za občanskou aktivitu mladých lidí, kterým není svět kolem nás lhostejný a snaží se pozitivně ovlivňovat život ve společnosti. Režie: D. Slabý


Dlouhý popis
Dokumentární film ze slavnostního předávání cen Gratias Tibi - ocenění společnosti Člověk v tísni za občanskou aktivitu mladých lidí, kterým není svět kolem nás lhostejný a snaží se pozitivně ovlivňovat život ve společnosti. Režie D. Slabý (Premiéra)
Slavnostního předávání Cen Gratias Tibi je ocenění společnosti Člověk v tísni pro mladé lidi, kteří se zapojují do dění okolo nás a nejrůznějšími aktivitami a projekty mění věci k lepšímu. Latinská slova Gratias Tibi, která tvoří název ceny, symbolicky říkají všem soutěžícím Děkuji Tobě. Cílem projektu je ocenit mladé aktivní lidi, kterým není lhostejné, jak vypadá a jak se žije v jejich okolí. Dále také ukázat široké veřejnosti jejich zajímavé počiny a současně tak přispět ke změně stereotypního mediálního obrazu mladých lidí jako rezignovaných jedinců, kteří nemají zájem o veřejné dění.
Minulý ročník se kvůli covidové situaci přesunul na září a odehrál se na otevřeném prostranství pod kyvadlem na Letné, byly na to velmi dobré ohlasy, proto se organizátoři rozhodli to zopakovat. Slavnostním večerem již tradičně provede diváky Ester Janečková. I v tomto ročníku se bude předávat Cena diváků České televize, která je součástí večera již od roku 2017.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
So. 2.10.2021
Čas
13.20 - 13.50
Délka
30 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Polosvět policajtů
Prolínání světa organizovaného zločinu s vlivem zkorumpovaných špičkových policistů. Kauza...
dnes 20.00
ČT2
Pohoda u krbu
Uklidňuje vás praskání dřeva v krbu? Pak si neváhejte zapnout prima noční pohodičku!
zítra 05.40
Prima
Nádherná americká města
(Aerial America - Cities 24) Den v San Franciscu Jedno z nejkrásnějších měst USA od rána ...
zítra 09.00
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 27. 1. 2022 Svátek má Ingrid
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz