Informace    Fotky    Opakování / ostatní díly    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

68%
film / komedie, Francie, , 85 min.
Les Fous du stade / Stadium Nuts

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:36Čtyři nerozluční přátelé na výpravě za dobytím milostných i sportovních vavřínů.
Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům, do oka. A tak se mladíci, pro přízeň krásné dívky, nechají v obchodě jejího otce okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. V zápalu boje Les Charlots zapomenou i na svou vysněnou dovolenou.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Francouzská hudební skupina Les Charlots ve svém třetím snímku opět v plné ofenzívě nejrůznějších skopičiny a bláznivostí napříč každičké scény. Stejně jako jejich první film 'La grande java' (1870), se i tento odehrává v kulisách určité francouzské zapadlé vesničky, kam pánové vlivem svého vejletování zavítají. A jako obvykle, začnou se dít věci. V rámci všeho tentokrát i zde platí jedno staré pořekadlo: Za vším hledej ženu. Opět se tedy jedná o směsku situačního humoru a grotesky, takže divák, který jejich stylu humoru přišel na chuť, se má na co těšit. Příběh tentokrát ovládl sportovní duch a opět je rozdělen na dvě poloviny. Nejdříve se jedná o slavnostní výzdobu města a odhalení sochy a potom už probíhá nejrůznější klání v nejrůznějších sportovních disciplínách. Protože se chlapci od svého potenciálu nijak nevymanili, na dnešní dobu jsou už určité scény přepálené, ale v rámci komediální klasiky stále umí v určitých ohledech a mezích vykouzlit úsměv na tváři. V jedné z rolí se také opět objevuje Jasques Seiler, známý z předešlého snímku 'Bažanti' (1971).
Všechny komentáře k filmu 13+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Blázni ze stadiónu

Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům, zejména Gérardovi do oka. A tak mladíci, oblíbení Les Charlots se nejen nechají v obchodě okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. A tak, pro přízeň krásné dívky v zápalu boje zapomenou i na svou vysněnou dovolenou. Ve francouzské komedii Blázni ze stadiónu se znovu přesvědčíme, že mladí muži ze skupiny Les Charlots se jen tak lehce nevzdávají!


Podobné filmy

Dostaňte agenta Smarta
(Get Smart) Během napadení velitelství americké tajné služby je odhalena identita většiny ...
dnes 09.30
Nova Cinema
Každý má svůj stín
Jan Potměšil a Ilja Racek v příběhu o přátelství malého Jakuba a jeho podivínského strýce ...
dnes 09.50
ČT1
Americký prezident
(The American President) Michael Douglas má plno předvolebních úkolů. Mezi nimi i setkání ...
dnes 11.50
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
ČT1
Datum
Út. 11.6.2024
Čas
14.25 - 15.50
Délka
85 min.
Typ
film
Specifikace
skryté titulky, repríza


Registrace
PřihlášeníStředa 19. 6. 2024 Svátek má Leoš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz