Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

42% 363 hlasů
film / komedie, USA, , 93 min.
Beethoven's 4th

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:45Čtvrtá část americké rodinné komedie, tentokrát o nečekané záměně dvou bernardýnů, kteří vypadali stejně, ale každý byl úplně jiný.
Beethoven u Newtonových trpí nedostatkem přízně. V parku dojde k záměně s perfektně vytrénovaným psem. Newtonovi nemohou uvěřit, že by jejich pes byl tak poslušný, avšak skutečný Beethoven způsobí úplnou spoušť v bohaté a snobské rodině Sedwickových. Beethoven vás rozesměje a dokáže, že starého psa novým kouskům naučit lze.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Hoho, to by mě opravdu nenapadlo, že vznikne čtyřka. Odpad.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Beethoven 4

obrazek
Richard a Beth Newtonovi, navzdory zkušenostem z minula, podlehnou prosbám Richardova bratra a souhlasí, že se po dobu jejich prázdninové cesty postarají o bernardýna Beethovena. Zatímco děti, Brennan a Sara, jsou nadšeny, protože psa zbožňují, Beth a Richard nevychované, chlupaté a věčně slintající monstrum, které působí jednu katastrofu za druhou nemají zrovna v lásce. Zatímco Berth chodí do práce, Richard pracuje doma, kde maluje pohlednice pro všechna možná blahopřání. A tak je to zejména Richard, komu Beethoven řádně zkomplikuje život. Když jednoho dne poslintá Beth kufřík a Richardovi zničí právě dokončenou malbu, zdá, že míra trpělivosti přetekla.
obrazek
Děti se pokusí zachránit situaci a přihlásí nepořádného Beethovena do školy psí poslušnosti, kterou vede seržant Rutledge. V jiné části města žije magnát Reginald Sedgwick se svou manželkou Marthou, kteří se ke své dceři Madison chovají s laskavou nevšímavostí, a místo toho všemožně hýčkají jejich mohutného a vzorně vychovaného bernardýna Michelangela. Sedgwickův vrchní sluha Simmons však psa nesnáší a s pomocí svého nešikovného bratra Nigela ho unese. Pes však bratrům uteče a dostane se až k psí škole seržanta Rutledgeho. A tak se stane, že si nic netušící Newtonovi a Sedgwickovi psy prohodí.
obrazek
Zatímco Newtonovi zírají na náhle poslušného psa, který je tak vychovaný, že si dokonce otírá packy o rohožku než vstoupí do domu, a užívající nečekaného klidu společně s dětmi, které se domnívají, že psí škola se opravdu vyplatila, Sedgwickovi také zírají. Jejich důvody jsou však zcela opačné. Jenže všechno zlé je k něčemu dobré, a tak Beethoven dokáže do jejich života vnést to, co jim chybělo, totiž určitou dávku uvolněnosti a pozornosti pro Madison. Ještě je tu ovšem Simmons se svým plánem na výkupné. A taky otázka, jestli Beethoven a Michelangelo najdou způsob, jak se vrátit tam, kam patří.


Podobné filmy

Dennis postrach okolí znovu zasahuje
(Dennis the Menace Strikes Again) Malý rošťák se vrací a svými skutky tentokrát dohání mrz...
dnes 05.25
Nova Cinema
Sněženky a machři po 25 letech
Stačilo náhodné setkání Viki Cabadaje s profesorem Kardou u lyžařského vleku, aby vznikl n...
dnes 13.15
Nova Cinema
Jen trošku štěstí
(Just My Luck) Lindsay Lohan žije na Manhattanu a na co sáhne, to se jí daří. Když se ale ...
dnes 15.40
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Čt. 21.10.2021
Čas
05.50 - 07.30
Délka
100 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníStředa 8. 12. 2021 Svátek má Květoslava
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz