Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

75% 2595 hlasů
film / thriller, akční, dobrodružný, krimi, mysteriózní, science fiction, USA/Velká Británie, , 126 min., od 12 let
DVD od 19.10.1998 Warner, Blu-Ray od 7.8.2013 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:45Nad bezpečností města Gotham City bdí nejen policie, ale také tajuplný Batman, který jediný se dokáže postavit výstřednímu zločinci Jokerovi.
Skutečným pánem noci v Gotham City je Batman. Kým je však rytíř spravedlnosti ve dne? Toto tajemství se v sérii článků pro Gotham Globe snaží odkrýt půvabná fotografka. Vicky Valenová začíná své pátrání u milionáře Bruce Wayneho, ale nakonec se dostane až do rukou ďábelského mafiána Jokera, kterému nezbývalo než příjmout tuto masku po souboji s Batmanem. Joker zabil starostu a chystá pro obyvatele města strašlivé překvapení ...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Komiksy nejsou úplně můj šálek kávy, ale Batman od Burtona je vzácná výjimka. Batman má mnoho dalších zpracování, ale tohle je úžasný temný komiksový svět jaký nikdo jiný nenatočil a asi ani už nenatočí.Michael Keaton a Jack Nicholson jsou skvělý. K tomu všemu je jako vždy úžasná hudba Danyho Elfmana.
Všechny komentáře k filmu 45+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Batman

<>Obrázek nenalezen<> Blíží se oslava dvousetletého výročí založení města Gotham City a současně probíhá volební boj o křeslo starosty. Zatímco gangster Grissom se s pomocí podsvětí, zejména gangstera Jacka Napiera pokouší dostat město pod svou kontrolu, kandoát na starostu Harvey Dent slibuje neústupný boj proti zločinu. Ten zatím v ulicích města vede úspěšně pouze tajemný Batman. Jeho skutečnou totožnost se pokouší odhalit nejen podsvětí, ale také atraktivní fotografka Vicky Vale, která právě nastoupila do redakce deníku Globe.
obrazek
Společně s kolegou Alexem, který připravuje článek o tajemném ochránci zákona, jsou pozváni na večírek pořádaný podivínským milionářem Brucem Waynem. Grissom kvůli milence Alicii zradí Napiera a vláká ho do pasti v chemičce Axis. Do přestřelky zasáhne také Batman, který Napiera srazí do kádě s chemikáliemi. Přestože se všichni domnívají, že zemřel, Napier přežije, kyselinou znetvořená tvář je však stažena do grimasy připomínající šílenou karikaturu úsměvu. Pod jménem Joker, v bláznivém klaunském obleku zabije Grissoma a ovládne město.
obrazek
Přestože je Bruce Wayne okouzlen krásou Vicky a stráví s ní noc, ráno ji však řekne, že nehodlá ve vztahu pokračovat. Neprozradí ovšem, že právě on je tajemným Batmanem a hodlá veškerou pozornost soustředit na pátrání po Jokerovi a jeho bandě. Krásnou fotografkou je však okouzlen také Joker a rozhodne se ji získat. Zatímco Batman má spoustu práce s kosmetickými přípravky, které Joker otrávil a které způsobují podivnou "chechtavou" smrt, unese psychopatický zločinec Vicky. Dřív než ji stačí znetvořit, objeví se Batman a zachrání ji. Předá ji seznam otrávených kosmetických přípravků a pak ji omámenou dopraví domů. <>Obrázek nenalezen<> Joker v televizi oznámí, že během oslavy dvoustého výročí založení města rozdá v ulicích 200 milionů dolarů a současně veřejně vyzve Batmana na souboj. Před maskovaným bojovníkem proti zločinu stojí zdánlivě nemožný úkol. Musí porazit Jokera, zachránit obyvatele města, které Joker během oslavy chystá otrávit jedovatým plynem, a ještě zachránit Vicky, kterou Joker opět unesl,aby z ní i proti její vůli udělal svou milenku.


Podobné filmy

Smrtonosná zbraň 3
(Lethal Weapon 3) Sedm dní před odchodem do penze nehodlá Danny Glover už nic riskovat. Al...
zítra 00.35
Nova Cinema
K-9: Můj přítel se studeným čumákem
(K-9) Detektiv James Belushi má nového partnera - svérázného policejního psa s nejlepším n...
zítra 06.05
Nova Cinema
První rytíř
(First Knight) Král Sean Connery a rytíř Richard Gere se střetnou v největší bitvě života ...
zítra 11.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Út. 30.11.2021
Čas
04.10 - 06.25
Délka
135 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 18. 1. 2022 Svátek má Vladislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz