Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

70% 2240 hlasů
film / dobrodružný, krimi, fantasy, science fiction, USA, , 126 min., od 12 let
Batman Returns
DVD od 31.3.1999 Warner, Blu-Ray od 7.8.2013 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize dnes Stopklatka TV 13.40, st. 2.2. Sony Movie 23.45
Stopklatka TV 13.40
Sony Movie 23.45
Ukázka
02:33Další dobrodružství maskovaného ochránce zákona.
Gotham City je terorizováno zločineckou bandou cirkusových artistů, vedených fyzicky deformovaným Oswaldem Cobblepotem, přezdívaným Tučňák. Selina Kyleová, sekretářka mocného obchodníka Maxe Shrecka, odhalí podvodný plán svého šéfa na získání financí od města a je za trest shozena z mrakodrapu. Přežije a stává se Kočičí ženou, osamělým a vysoce vynalézavým kriminálním živlem. Shreck se dohodne se ctižádostivým Tučňákem, že ho udělá starostou, aby mohl Gotham City snadněji okrádat. To už ale přichází na scénu Batman a začíná plnit svou úlohu ochránce utlačovaných a zastánce práva a spravedlnosti. I když jsou tentokrát jeho protivníci mimořádně zdatní, není jim to nic platné. A sílící citové pouto mezi Batmanem a Kočičí ženou učiní z těchto protivníků spojence a možná i něco víc...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tentokrát se náš slavný netopýří hrdina vrací na scénu, aby chytil další tlupu nevymáchaných zločinců a zpropadenců pekelných. Ne že by se mu to zas jednou nedařilo. Určitě dobrý díl, včetně super hereckého výkonu všech přítomných. Pochvala i pro režiséry a hudební spolupracovníky.
Všechny komentáře k filmu 30+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Batman se vrací / Batmanův návrat

obrazek
Příběh začíná o vánočních svátcích, kdy Oswald Cobblepot přezdívaný Tučnák, znetvořený muž žijící v podzemí města Gotham, rozpoutá v ulicích peklo. Chce se totiž pomstít. Za svou nevábnou podobu, neradostný osud, když jej rodiče hned po narození v hrůze hodili do kanálu, samotu v níž byl nucen žít. Do hry však vstoupí milionář Max Schreck a zneužije Tučnáka ke svým nekalým cílům. Přesvědčí jej ke kandidatuře na úřad starosty, jehož prostřednictvím by pak mohl město sám ovládat. Milionář Bruce Wayne je nucen znovu obléknout netopýří kostým a jako Batman se pustit do boje. Vinou Tučňákova ďábelského plánu se však vzápětí stává v očích veřejnosti zločincem a zvrátit nepříznivou situaci a ještě zachránit město se zdá nemožné. Naštěstí je tu také Kočičí žena, původně Selina Kyleová, Schreckova sekretářka, která má se svým bývalým šéfem nevyřízené účty.


O filmu

obrazek
Když novináři po uvedení superúspěšného Batmana v roce 1989 vyzvídali, zda se jeho režisér Tim Burton (z jeho tvorby jste mohli u nás vidět také filmy Beetlejuice, Střihoruký Edward a v kinech biografický film Ed Wood či horor Ospalá díra) ujme předpokládaného pokračování, nechtěl o tom ani slyšet. O tři roky později už byl Batman pod jeho taktovkou zpátky a překonal nejen optimismus producentů, ale vůbec všechny předpovědi. Magická hranice 100 miliónů dolarů zisku padla během čtrnácti dnů. Návrat černého rytíře Batmana byl skutečně velkolepý. Zatímco v roli Batmana se opět objeví Michael Keaton (mohli jste jej vidět v celé řadě rolí, například v komedii Bez řečí, Beetlejuice, a na Nově ve filmech Dobrý polda nebo Johnny Dangerously), o role jeho soupeřů se mezi prominentními osobnostmi Hollywoodu rozpoutala bitva. Médii nejsledovanější byl souboj Madonny a Cher o roli Kočičí ženy, pro kterou si nakonec producenti vybrali Annette Beningovou. Jenže ta otěhotněla a tak roli nakonec získala Michelle Pfeifferová.

Podobné filmy

Hunger Games: Vražedná pomsta
(The Hunger Games: Catching Fire) Jennifer Lawrence se po šokujícím vítězství v posledním ...
dnes 15.35
Nova Cinema
Jak zničit vlastní mužstvo
Detektivní příběh ze sportovního prostředí. Fotbalový hráč je nalezen mrtvý ve vlastním au...
dnes 16.15
ČT1
Máma mezi Marťany
(Mars Needs Moms) Milovi unesli matku! Chvíli po tom, co se s ní pohádal a šel spát, jim n...
dnes 20.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Ne. 5.12.2021
Čas
05.45 - 07.55
Délka
130 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 21. 1. 2022 Svátek má Běla
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz