Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

55% 2052 hlasů
film / akční, dobrodružný, komedie, krimi, mysteriózní, thriller, USA, , 122 min., od 11 let
Batman Forever
Kinopremiéra v ČR 21.9.1995, DVD od 1.1.2000 Warner, Blu-Ray od 11.9.2019 Magic Box

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:19Třetí filmové dobrodružství jednoho z nejslavnějších comicsových bojovníků proti zločinu.
Můžete se schovávat kamkoli, ale netopýří křídla vás neminou.
I tentokrát se musí Batman utkat se dvěma nepřáteli: tentokrát jsou to padouši se jmény Dvě tváře a Hádankář. Dvě tváře byl původně právník Harvey Dent, jemuž polovinu obličeje po zásahu Batmana postříkala kyselina, a tak stojí proti Batmanovi a ztrpčuje mu život. Hádankář (Edward Nygma) pracoval původně pro Bruce v jeho společnosti, ale je to spíš šílenec než vědec. Vymyslí 3D televizi, pomocí níž se může dostat lidem do jejich mozků a myšlenek. Tak zjistí, kdo je Batman. Při jedné z akcí padoucha Dvě tváře jsou zabiti akrobaté, přežije jen syn - Dick Grayson. Přes Batmanovo odmítnutí se sám postaví na stranu práva, aby pomstil své rodiče. Mezitím se Bruce seznámí s krásnou psycholožkou Chase Meridian a navážou spolu vztah. Brzy má dojít k rozhodujícímu boji...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Batman se tu opět ukazuje jako chrabrý hrdina zachraňující své město. No, podle mě je z nepřeberného počtu filmů o Batmanovi tenhle spíš jeden z těch slabších, a ne kvůli hercům. Spíš ten scénář se moc nepovedl, stejně tak hudba a prostě i ty kulisy nebyly nic moc.
Všechny komentáře k filmu 34+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Batman navždy

<>Obrázek nenalezen<> Tajemný ochránce Gotham City nemá chvíli klidu, sotva se vypořádal s ďábelským Tučnákem, už má proti sobě další nebezpečné muže. Bývalý okresní zástupce Harvey Dent si říká Dvě tváře, protože má polovinu obličeje znetvořenou kyselinou a také značně rozpolcenou osobnost. V jednom jsou však obě jeho poloviny zajedno. Batman musí být zničen. Důmyslně připravená past v sejfu banky však sklapne naprázdno. Batmanovi se v poslední chvíli podaří uniknout. Milionář Bruce Wayne, který se ukrývá pod maskou Batmana, zastaví výzkum mozkových vln prováděný mladým vědcem Edwardem Nygmou, protože ho považuje za neetický. Nygma tajně dokončí svůj vynález, kterým dokáže z lidí vysávat jejich inteligenci a sám ji nasát.
<>Obrázek nenalezen<> Stane se z něj Hádankář, který nenáviděného Waynea neustále provokuje důmyslnými rébusy. V době, kdy se Wayne ujme mladého akrobata Dicka Graysona, jehož rodina byla zavražděna Dentovými muži, spojí se Dent řečený Dvě tváře s Hádankářem, aby společně zničili Batmana a Bruce Waynea. Ten se mezitím sbližuje s policejní psycholožkou Chase, která váhá mezi Batmanem a Waynem, aniž by tušila, že jde o jednu a tutéž osobu. Nygma dokončí svůj ďábelský vynález a prostřednictvím televizní obrazovky začne vysávat z lidí jejich duševní energii. Na večírku Hádankářovy společnosti Nygmatech nebezpečný přístroj náhodou zaznamená část Wayneových myšlenek, z nichž jeho protivníci uhodnou skutečnou identitu Batmana. Z nesnází při dalším pronásledování Batmanovi pomůže Dick, z něhož se stal maskovaný mstitel Robin. Finálové střetnutí se odehraje mezi Dentem, Nygmou a Batmanem, když zločinci unesou přímo z jeho domu atraktivní Chase.


Podobné filmy

Smrtonosná zbraň 3
(Lethal Weapon 3) Sedm dní před odchodem do penze nehodlá Danny Glover už nic riskovat. Al...
zítra 00.35
Nova Cinema
Vzmuž se
(Man Up) Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji do...
zítra 02.40
Nova Cinema
Malí uličníci
(The Little Rascals) Parta kluků se společně zavázala, že si nikdy nic nezačnou s žádnou h...
zítra 04.55
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Út. 14.12.2021
Čas
04.20 - 06.35
Délka
135 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 18. 1. 2022 Svátek má Vladislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz