Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

54% 897 hlasů
film / komedie, drama, USA, , 118 min., od 7 let
DVD od 29.7.2015 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize so. 13.8. Sony Movie 10.25
Sony Movie 10.25
Ukázka
02:12Komedie Annie přivádí v novém a moderním pojetí na plátna kin broadwayskou klasiku, která slaví úspěchy již u několika generací diváků. Na Oscara nominovaná Quvenzhané Wallis představuje Annie, mladou a šťastnou dívku, vyrůstající v pěstounské péči, která si ale současně dovede sama poradit i v drsných ulicích současného New Yorku. Annie, kterou její rodiče jako malou opustili s příslibem, že se pro ni jednoho dne vrátí, ztrpčuje život její zlá pěstounka, slečna Hanniganová. Když se ale za velmi průhledných okolností odhodlaný podnikatel a kandidát na pozici starosty New Yorku Will Stacks na doporučení své geniální viceprezidentky Grace a rafinovaného a vychytralého poradce Guye rozhodne Annie ujmout, jedná se o krok, který jí změní celý život. Stacks je přesvědčen o tom, že je pro Annie spásou, ale vzhledem k její sebejisté a vždy optimistické povaze je docela klidně možné, že tomu bude přesně naopak.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Týýý jooo ..... móc pěkný muzikál a film nabitej obrovskou energií. Fakt mě nejvíc dostala ta atmosféra, která z toho všeho dýchá .... :-))
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Annie

Na Oscara nominovaná Quvenzhané Wallisová (Divoká stvoření jižních krajin) představuje mladou a šťastnou dívku vyrůstající v pěstounské péči, která si ale zároveň dokáže sama poradit v drsných ulicích současného New Yorku. Annie, kterou její rodiče jako malou opustili s příslibem, že se pro ni jednoho dne vrátí, ztrpčuje život zlá pěstounka, slečna Hanniganová (Cameron Diazová). Když se ale za velmi průhledných okolností odhodlaný podnikatel a kandidát na pozici starosty New Yorku Will Stacks (Jamie Foxx) na doporučení své geniální viceprezidentky Grace (Rose Byrneová) a rafinovaného, vychytralého poradce Guye (Bobby Cannavale) rozhodne Annie ujmout, jedná se o krok, který jí změní celý život. Stacks je přesvědčen o tom, že je pro Annie spásou, ale vzhledem k její sebejisté a vždy optimistické povaze je docela klidně možné, že tomu bude přesně naopak.


Podobné filmy

K-9: Soukromý detektiv
(K-9: P.I.) James Belushi a jeho pes jsou připraveni odejít od policie do penze. Moc klidu...
dnes 15.50
Nova Cinema
Legenda o ztraceném
(Legend of the Lost) Hledač pokladů, padlá žena a drsný průvodce pouští se společně vydáva...
dnes 16.00
ČT2
Divnovlásky
Televizní film podle známé stejnojmenné knihy Ireny Obermannové. Hledejte novou životní op...
dnes 21.20
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
So. 6.8.2022
Čas
08.15 - 10.35
Délka
140 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 11. 8. 2022 Svátek má Zuzana
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz