Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

57% 531 hlasů
film / akční, science fiction, thriller, Jižní Afrika/Čína/USA, , 93 min., od 18 let
24 Hours to Live

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize út. 4.4. RTL+ 01.30Ukázka
02:10Poté, co ho experimentální operace přivede na jediný den zpátky k životu, má nájemný vrah Travis Conrad 24 hodin na to, aby se pomstil zločineckému syndikátu, který má na svědomí vraždu jeho ženy i dítěte, a našel vykoupení za své hříchy.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Nájemný vrah hledá vykoupení poté, co dostane druhou šanci žít. Akční thriller s kapkou nějaké té psychologie v koprodukci s Hongkongem, takže vyznění koncepce snímku je od typické Hollywoodské opět krapet odlišná. Ethan Hawke překvapivě pochopil celý charakter postavy bývalého elitního vojáka Travise Conráda, který má stále trauma především ze smrti své ženy a dítěte. Ale ano, dějová šablona není nic neznámého, ale v tomto případě je scénář skutečně pevný jak skála a Ethan se ho nejen podřídil, ale naprosto skvěle i zvýraznil. Příběh tak není jen o člověku nájemně zabíjejícího lidi, ale i o jeho duševní rovnováze, zadostiučinění a vyrovnání se s danou skutečností. Děj je ve své koncepci naprosto vyrovnaný a vše má v daném jádru svou důležitost. Dramatické a hlavně psychologické chvilky chytí za srdce. Skvělé akční sekvence v popkornové atmosféře působí už spíše pro odlehčení. To vše také podpořeno výbornou kamerou s překrásnými scenériemi. Snímek je brilantní už v tom, že si tu každý najde to své.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu 24 hodin života

Bývalý elitní voják Travis Conrad je zničený z nedávné tragické smrti své ženy a syna. V tom se však objeví jeho starý kamarád z armády Jim Morrow s nabídkou, kterou nelze odmítnout. Morrow nyní pracuje pro soukromého vojenského dodavatele Red Mountain, který Travise najme na spáchání velmi nebezpečného atentátu. Travis úkol přijme, ale všechno se příšerně zvrtne poté, co je postřelen a zabit stejně zkušenou agentkou Interpolu Lin Bissetovou. Jenže když už si začínáme myslet, že je s Travisem amen, probudí se na operačním sále zpátky k životu - v Red Mountain je podroben experimentální léčebné proceduře, díky níž získá 24 hodin života k dobru... spousta času na to, aby z něj Morrow vypáčil informaci o tom, kde přesně se jejich cíl nachází. Zrazený starým přítelem, Travis se rozhodne utéct, odhodlaný napravit svůj zpackaný život v jediném dni, který mu na Zemi ještě zbývá. Zatímco čas neúprosně běží, vydá se zachránit agentku Interpolu a současně zničit Red Mountain.


Podobné filmy

Vesmírní kovbojové
(Space Cowboys) Kosmonauti Clint Eastwood, Tommy Lee Jones, James Garner a Donald Sutherla...
dnes 09.25
Nova Cinema
Ghost in the Shell
Ve světě budoucnosti, kdy každé narušení technologického řádu může mít nedozírné následky,...
dnes 20.15
Prima Cool
Venom
Investigativní novinář Tom Hardy se již douho snaží odtajnit nekalé praktiky známého vědce...
dnes 20.20
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
So. 18.3.2023
Čas
22.50 - 00.50
Délka
120 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 31. 3. 2023 Svátek má Kvido
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz