Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Slavní lidé

Známý gynekolog a popularizátor sexuologie přežil vážné onemocnění, které tak fatálně dnes ohrožuje celý svět. Připravili Z. Burešová a J. Mudra


Dlouhý popis
Známý gynekolog a popularizátor sexuologie přežil vážné onemocnění, které tak fatálně dnes ohrožuje celý svět. Připravili Z. Burešová a J. Mudra (Premiéra)
Radim Uzel je gynekolog, sexuolog, který proslul především jako popularizátor sexuologie. Publikoval mnoho populárních článků v tisku, rozhovorů, je autorem publicistických pořadů v rozhlase a v televizi. Zúčastňuje se mnoha přednášek a besed v oblasti sexuální výchovy. Na jaře v roce 2020 oslavil osmdesáté narozeniny a na podzim bohužel patřil mezi ty, kteří onemocněli nemocí Covid 19. Vzhledem k věku byl v ohrožené skupině a skutečně ho nemoc postihla velmi vážně, byl na hranici života a smrti. Nemoc začala nenápadně s pozdějším projevem ztráty chuti a čichu. Po třech dnech Radim Uzel však nemohl dýchat a dostal se na infekční oddělení Ústřední vojenské nemocnice, kde mu byl podáván kyslík a léky. Poté se cítil o něco lépe, ale palčivá bolest na plicích byla špatným znamením. Jeho vyšetření na interně ukázalo oboustranný zápal plic. Jeho stav byl těžký, nicméně se podařilo tento stav stabilizovat. Díky tomu může doktor pokračovat v popularizaci o osvětě v otázkách sexu. Radim Uzel přispěl za léta práce a účinkování v médiích k tomu, že se změnil i pohled na sex, který dříve byl třináctou komnatou.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
Po. 1.3.2021
Čas
00.45 - 01.10
Délka
25 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

České zázraky II (7/8)
Záchytka Psychiatr Jaroslav Skála založil první protialkoholní záchytnou stanici a celý ž...
dnes 18.15
ČT2
JFK v soukromí
(JFK - The Private President) Unikátní rodinné záběry populárního amerického prezidenta Jo...
dnes 21.50
ČT2
České fotbalové legendy (3/11)
Pavel Kuka Dokumentární cyklus unikátních portrétů fotbalových hráčů, kteří utvářeli dram...
zítra 21.30
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníÚterý 13. 4. 2021 Svátek má Aleš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz