Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Slavní lidé

Známá zpěvačka snila o lásce a rodinném štěstí. Místo toho čelila samotě, strachu a dluhům svého bývalého manžela (2007). Režie: D. Smržová


Dlouhý popis
Známá zpěvačka snila o lásce a rodinném štěstí. Místo toho čelila samotě, strachu a dluhům svého bývalého manžela (2007). Režie D. Smržová
Naďa Urbánková vždy chtěla být zpěvačkou. Rodiče ji ale poslali na zdravotní školu, a tak se z ní stala diplomovaná zdravotní sestra. Stejně dál zpívala a hrála v ochotnickém divadle, poté získala angažmá v divadle v Pardubicích. Později zvítězila v konkursu do Semaforu a odešla do Prahy.
Naďa Urbánková je bezesporu jedna z našich nejvýraznějších zpěvaček 60. a 70. let. Získala pět zlatých slavíků, za sebou má i několik slavných rolí ve filmech a na divadle. Po slávě ale sama nikdy netoužila, přišla za ní jaksi mimochodem. To, co vždy chtěla, byla láska a rodinné štěstí. Namísto toho žila v době natáčení tohoto pořadu sama, měla strach o sebe i svou dceru. Kvůli svému poslednímu muži, lékaři ze Švýcarska, splácí dluhy a neví, kdy a jak soudní tahanice skončí. Zůstalo jí jen pár nejvěrnějších přátel a ti o ní tvrdí, že v životě doplatila na svou důvěřivost, dobrotivost a oddanost.
Podnikání a dramatický konec vztahu s téměř kriminální zápletkou, který se propíral v médiích, byl ale jen vyvrcholením série Nadiných bolavých rozchodů, o kterých s námi otevřeně hovoří. Průvodkyní její 13. komnatou bude redaktorka Markéta Dobiášová.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
Út. 14.12.2021
Čas
10.00 - 10.35
Délka
35 min.
Typ
dokument
Specifikace
skryté titulky

Podobne televizni porady

Po stopách hvězd
Hana Maciuchová Obrazový životopis slavných, díky kterému si uvědomíte, jak plyne čas a ja...
dnes 21.00
ČT1
Módní designérka Zuzana Veselá
Dokumentární cyklus o výrazných mladých osobnostech (2004). Režie: H. Pinkavová
zítra 03.30
ČT2
13. komnata Milana Peroutky
Herec, zpěvák a moderátor překonával trému z vystupování a musel se vyrovnávat s náhlou a ...
zítra 04.45
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 20. 1. 2022 Svátek má Ilona
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz