Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Slavní lidé

Dcera zpěvačky Nadi Urbánkové se věnuje stejné profesi jako její matka a také webovému designerství. V dětství zažila šikanu kvůli popularitě své matky a v dospělosti vztah s manipulátorem. Jejím příběhem provází Monika Valentová. Připravili M. Valentová a D. Bonaventura


Dlouhý popis
Dcera zpěvačky Nadi Urbánkové se věnuje stejné profesi jako její matka a také webovému designerství. V dětství zažila šikanu kvůli popularitě své matky a v dospělosti vztah s manipulátorem. Jejím příběhem provází Monika Valentová. Připravili M. Valentová a D. Bonaventur (Premiéra)
Dcera zpěvačky a herečky Nadi Urbánkové - rodným jménem Linda Nemejovská - studovala germanistiku na FF UK a později Husitskou teologickou fakultu UK. Studium nedokončila poté, co se v roce 2003 stala Objevem TV Nova Český slavík. Vydala dvě popová a tři jazzová alba. Léta hrála v divadlech (např. Semafor, Kalich, Národní divadlo), pravidelně koncertovala se svou jazzovou kapelu The Jazz Appeal. Sedm let strávila v americkém Los Angeles, kde se živila zpěvem a hraním v divadle a ve filmu. S hudebním projektem The Infinite Seas získala v USA několik ocenění. Na základní škole zažila ošklivou šikanu a to jak od spolužáků, tak od některých učitelů. S nálepkou protekční dítě bojovala i na začátku své vlastní kariéry a ovlivnilo jí to i ve vztahu k mužům - v rodině nebyl mužský element, a když se tam objevil, bylo to komplikované. Její otec, textař a herec byl druhým manželem Nadi Urbánkové. Jana zažila komplikovaný rozvod rodičů i odchod do zahraničí za třetím manželem své matky. Toto manželství, stejně jako většina vztahů její matky nedopadlo dobře. V dospělosti zažila Jana Fabiánová vztah s manipulátorem, který ji "omotal” velmi pečlivě promyšlenou pavučinu vyznání lásky, manipulace, připoutávání, ponižování a oslabování společenských vztahů. Psychicky se dostala až na totální dno... Z role oběti se ale dokázala vymanit. V Americe zažila vztah s manipulátorem, který ji týral. Složité bylo i její dětství: zažila šikanu (kvůli tehdejší obrovské popularitě maminky).


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
Po. 18.10.2021
Čas
03.00 - 03.25
Délka
25 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Po stopách hvězd
Obrazový životopis slavných - tentokrát Petry Janů - díky kterému si uvědomíte, jak plyne ...
zítra 10.00
ČT1
Třicet let lady Diany (1/3)
Sedmdesátá léta. Jak šel čas s nejpopulárnější princeznou světa. První část britského doku...
zítra 10.15
ČT2
Můj život s Bohuslavem Martinů
Životní příběh geniálního českého skladatele v originálním pojetí. Moderně natočený film k...
zítra 21.45
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 29. 11. 2021 Svátek má Zina
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz