Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Slavní lidé

Česká zpěvačka, která zaujala v Česko Slovenské SuperStar, se musela vyrovnat s tím, že si její partner a otec jejích dvou malých dětí vzal život. Přesto pokračuje v hudební kariéře. Jejím příběhem provází Tereza Tobiášová. Režie: A. Stichenwirthová


Dlouhý popis
Alžběta Kolečkářová je česká zpěvačka a textařka, která je fanoušky a novináři přirovnávána k české Adele. Je jednou z finalistek druhé řady Česko Slovenské SuperStar z roku 2011 a Objevem roku 2012 Českého rozhlasu. Nazpívala píseň "Proud mezi námi", která má k dnešnímu dni na YouTube přes 12 miliónů zhlédnutí. Spolu s dalšími známými osobnostmi se stala ambasadorkou neziskové organizace Helping Dolls Charity, pomáhající dětem bez rodičů. Ihned po SuperStar vydala své první album "To cítím" a pak se rozhodla jít vlastní a nezávislou cestou. Vlna popularity ale postupně opadala a Alžběta řešila existenční problémy. Později potkala otce svých dětí Marcela a spolupracovala s ním na několika celovečerních filmech. Partner a otec jejich dvou synů měl však vážnou duševní nemoc a spáchal sebevraždu. Teprve třicetiletá Alžběta zůstala s dvěma malými dětmi sama a stala se samoživitelkou. Rozhodla se však pokračovat v hudební kariéře a vydala nové album "Na to hezký vzpomínej", které financovala ze sbírky na Donio. 13. komnata Alžběty Kolečkářové je především o vypořádání se s nečekaným odchodem partnera a také o hledání cesty k vlastnímu otci.
Česká zpěvačka, která zaujala v Česko Slovenské SuperStar, se musela vyrovnat s tím, že si její partner a otec jejích dvou malých dětí vzal život. Přesto pokračuje v hudební kariéře. Jejím příběhem provází Tereza Tobiášová. Režie A. Stichenwirthová (Premiéra)


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
St. 10.4.2024
Čas
21.58 - 22.26
Délka
28 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Pocta princi Philipovi
(Tribute To HRH The Duke of Edinburg, A) Manžel královny Alžběty II., vévoda z Edinburghu ...
dnes 11.05
ČT2
Philip: princ, manžel a otec
(Philip: Prince, Husband, Father) Portrét vévody z Edinburghu, chotě královny Alžběty II. ...
dnes 12.06
ČT2
Já a můj bratranec
Proslulý chirurg čerpá svou životní sílu ve vzpomínkách na rodný Hrádek v těšínských Besky...
zítra 04.36
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 30. 5. 2024 Svátek má Ferdinand
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz