Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    

Jiřina Bohdalová jako moderátorka v unikátní show! Do studia si pozvala předního českého muzikanta Petra Jandu. Jaký je a jaký byl jeho profesní i osobní život? Čím ho Jiřina překvapí a co z jeho života mu připomene? Sledujte zábavný pořad se skvělými hosty a báječnou moderátorkou


Dlouhý popis
V dalším premiérovém díle letošního roku si pohled do Zrcadla svého života vyzkouší jeden z nejpopulárnějších zpěváků a frontman skupiny Olympic Petr Janda. Pojďte se s námi vrátit ke známým hitům i zajímavým historkám!

Rocková legenda již oslavila neuvěřitelných 50 let se svou kapelou, čím se však původně vyučila a s jakým hudebním nástrojem začínala? Která láska u něj vítězí: k ženě, či ke kytaře? Kolik žen a dětí zatím měl, nebo má? Spousta otázek a množství překvapivých odpovědí v tomto Zrcadle.
Kdo byl baskytaristou kapely Faraón, tušíte? Náš první host – Karel Šíp. Co ho však spojuje s Jandou, kromě toho, že oba fandí pražským Bohemians?
Pepa Vojtek prozradí, že jim Petr Janda pomohl v začátcích kariéry. Co mu popřejí všichni členové kapely Kabát?
Co o něm prozradí kněz Zbigniew Czendlik? Hudebník Pavel Sedláček promluví o dlouholetém přátelství.
Co Jandu učí fotograf Jakub Ludvík je asi nasnadě. Je možné, že právník Tomáš Sokol také hraje s rockerem Jandou?
Pro zpěvačku Petru Janů nejen napsal několik písní, ale i s ní nazpíval pár duetů.
Lou Fanánek Hagen, jeden z kapitánů velkolepé vědomostní zábavné show Máme rádi Česko (od dubna na Prima family), Jandův skorosoused, který v jeho studiu točil dokonce desku. Jak tato všestranná osobnost – úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, vlastním jménem František Moravec – přišel ke svému uměleckému jménu a s čím mu Janda pomohl?
Radim Hladík, člen kapely Blue Efekt, jedné z mála „konkurencí“ Olympiku v 60. letech. A jak to s tím konkurenčním bojem hudebních rivalů bylo doopravdy?
Široká Jandova rodina také ledacos prozradí.
Kdo říká Jandovi „plešatá zpěvačka“ a proč?
Zazpívá kdo jiný než sám Olympic, jenže v původní sestavě. Dalšími interprety budou Pavel Sedláček, Petra Janů, Aleš Háma, který ztvárnil postavu Petra Jandy v muzikálu.

Hostem dnešního večera bude zakladatel skupiny Olympic, zpěvák, skladatel, kytarista, majitel nahrávacího studia a vydavatelství Petr Janda. Pro Olympic, který vloni oslavil neuvěřitelných 50 let na hudební scéně, složil spoustu nestárnoucích hitů, které se dodnes hrají jak vrádiích, tak u táborových ohňů. Petr Janda je otcem Marty Jandové, úspěšné zpěvačky německé skupiny Die Happy, smoderátorkou Martinou Jandovou má dceru Elišku a se svou současnou ženu Alicí další dvě Alžbětu a Rozárku. Jak se vyvíjel jeho bohatý osobní i profesní život, jaké hosty pozvala a jaké překvapení Petru Jandovi Jiřina Bohdalová přichystala, se dozvíte už dnes večer vpremiérovém díle pořadu Zrcadlo tvého života na Prima family!


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
Prima family
Datum
Čt. 14.3.2013
Čas
20.15 - 21.35
Délka
80 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra


Registrace
PřihlášeníNeděle 17. 2. 2019 Svátek má Miloslava
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz