Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Dokument / Expedice

Jak divoký je Pákistán?.
Parta automobilových dobrodruhů a jejich bláznivá jízda v premiérové řadě oblíbeného dokumentárního cyklu. Závěrečné etapy neobyčejné cesty kolem světa. Režie: D. Přibáň


Dlouhý popis
Parta automobilových dobrodruhů a jejich bláznivá jízda v premiérové řadě oblíbeného dokumentárního cyklu. Závěrečné etapy neobyčejné cesty kolem světa. Režie D. Přibáň (Premiéra)
Čína. Tam, kde ostatní země s kontrolami na hranicích končí, tam v Číně teprve začínají. Kontrola střídá kontrolu. A ještě bonusová kontrola. Ani po šesti úvodních hodinách kontrol ale dohled nekončí. Povinný policejní doprovod, všudypřítomné kamery, hotel a dokonce i čerpací stanice jsou chráněné ostnatými dráty. Tankování jen na speciální povolení. Povinné fasování čínských poznávacích značek, čínských řidičských průkazů a povinné ubytování tam, kde by si to cestovatelé dobrovolně nevybrali. Expedice projíždí územím Ujgurů, nad nímž dohlíží Čína. Po všech průběžných kontrolách se už začínají všichni těšit opět na návrat do svobodného světa. A na polského člena výpravy Radka, který má čekat za hraničním přechodem z Číny. Jenže po Radkovi překvapivě na domluveném místě ani památky!


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
St. 20.11.2019
Čas
21.35 - 22.05
Délka
30 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Sen o nejtěžší hoře světa
Čtvrt století českých pokusů o zdolání druhé nejvyšší osmitisícovky (2008). Režie: P. Všel...
ne. 22.12. 01.05
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníSobota 14. 12. 2019 Svátek má Lýdie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz