Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show


Dlouhý popis
Jakub Štáfek – oblíbený seriálový herec, ale i bojovník MMA, publikum svou poslední rolí dostatečně šokoval, když se v sobotu 9. listopadu postavil na turnaji Oktagon 15 před vyprodanou arénou ve střední váhové kategorii do 84 kilogramů slovenskému Peteru Benkovi, který ještě před rokem a půl vážil 140 kilo. Od Štáfka schytal po minutě dva přesné údery do tváře, čímž jejich zápas skončil. Video s rychlým vítězstvím se okamžitě stalo virálním hitem. „Ještě mi to nedochází. Jsem si myslel, že jsem ho vypnul kolenem. Tak dobře, oukej, pravačkou. Ale jo, trefil jsem ho dobře,“ prohlásil Štáfek po vyhraném boji, po němž zazněl ohlušující potlesk. Na vítězný zápas se Štáfek připravoval i v zahraničí, kde si jako sportovec zkusil víc, než si dokázal představit – zejména polští kolegové jej tam podle jeho vlastních slov hodně mlátili. Líbilo se jim to, protože Štáfek toho zatím moc neuměl. Za odhodlání a vytrvalost mu trenér Michal Martínek složil poklonu: „Měl koule s námi jet, přitom věděl, že bude bitej. Má můj velkej respekt, protože přežil. Po večerech jsme si vždycky masírovali záda, jak jsme byli dobití.“
Tereza Mašková – zpěvačka, která se poprvé v televizi objevila už v roce 2010 v první řadě pořadu Česko Slovensko má talent a dostala se tehdy až do semifinále. Později vyhrála i výhradně pěveckou soutěž. Když třiadvacetiletá absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka natočila singl New Me, rozhodně prohlásila: „Poznala jsem dobré lidi, ale i ty méně dobré. Zažila jsem to, co člověk, který nemá možnost nahlédnout pod pokličku hudebního showbyznysu, nezažije. Jen já sama vím, jaká opravdu jsem. Soutěž mi otevřela dveře k tomu, abych mohla dělat to, co opravdu chci.“ V současné době Tereza intenzivně pracuje na druhém albu, jehož úvodní singl Žár sklízí jak pochvaly fanoušků, tak uznání kritiků a dosud jej na internetu viděly již téměř dva miliony lidí. Kromě zpěvu si vyzkoušela i herectví, a to v inscenaci Sopranistky uváděné v pražském Činoherním klubu.
Michaela Šilhavá – ředitelka kliniky asistované reprodukce. V poslední době se na českém internetu objevily názory, že dárcovství vajíček může být zejména pro studentky vítaným zdrojem obživy či aspoň slušného přivýdělku. Podle Šilhavé není věc ani náhodou tak jednoduchá, jak se zdá, neboť dárkyně musí splňovat přísná kritéria – nejvhodnější jsou ženy mezi osmnáctým až pětatřicátým rokem, musejí být v perfektním zdravotním i psychickém stavu a nesmí trpět žádným přenosným ani genetickým onemocněním. Podle slov Šilhavé je rovněž velmi důležité, aby si ženy dokázaly uvědomit, že pokud darují své vajíčko, v první řadě tím pomohou někomu jinému. Zrovna tak je důležité uvažovat o tom, že někde na světě bude žít jejich biologické dítě, které nevychovají. „Ženy by se měly před darováním zamyslet nad tím, jak to jednou budou vnímat. Pokud už má dárkyně dítě, víme, že je darování mnohem bezpečnější. Pokud dárkyně děti nemá, jsme opatrnější. Kolikrát dárkyně mohou své vajíčko poskytnout, je individuální, darování se však může opakovat až pětkrát,“ objasňuje Šilhavá.


Komentáře k pořadu: 102 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 20.11.2019
Čas
21.35 - 22.35
Délka
60 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy live
Životní kotrmelce, zklamání, nenávist a bolest! To vše tváří v tvář
dnes 13.55
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Mezi námi
Pořad o lidech, kteří nám ostatním mají co předat. Vlastní zkušenosti, vlastní prožitky. T...
dnes 20.05
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Všechnopárty
Zábavná talk show Karla Šípa. Režie: M. Čech
dnes 21.59
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 13. 12. 2019 Svátek má Lucie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz