Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Karel Nykl (25)
Karel vystudoval gymnázium v Uničově a pracuje jako prodejce ojetých vozů. Práce ho baví, bydlí v pěkném bytě 3+kk. Je svobodný a žije sám. Jeho poslední vztah skončil asi před čtyřmi lety. Od té doby neměl žádnou vážnější známost. Rád by potkal holku, která bude mít i své koníčky a nebude ho omezovat a vyčítat mu práci nebo kamarády. Líbí se mu dívky, které vypadají jako modelky a mají hezkou postavu. Do soutěže Karla přihlásili kamarádi, protože si myslí, že by to mohla být zábava. Sice vědí, že Karel moc nevaří, ale přáli by mu, aby se předvedl a třeba se i s někým seznámil.
Charakter: Prý typický moravský kluk z vesnice, který žije aktuálně v menším městě. Je pro každou legraci, upřímný a ctižádostivý.
Zájmy: Sport – rád jezdí na kole, bruslích a věnuje se zimním a vodním sportům. Jezdí automobilové závody a líbí se mu veterány.
Vztah k vaření: S vařením nemá velké zkušenosti, soutěžní menu s ním naplánuje babička. Sám si nejčastěji připravuje vajíčka, párky a čaj.
Chutě: Není v jídle vybíravý, chutná mu skoro vše, nemá jen jedno oblíbené jídlo.
Nesnáší: Jídla, která neviděla přírodu ani z vlaku. Nikdy by nesnědl syrové vejce. Při společném stolování mu vadí mlaskání.
Motto: V životě se neřídí žádným mottem, ale svým rozumem.
Očekávání: Týden by si chtěl užít a chtěl by si dokázat, že zvládne něco uvařit.
Historka z vaření: Na horách s kamarády si uspořádali soukromé Prostřeno! Každý den po lyžování vařil jeden z nich. Ze dne, kdy vařil Karel, měli kamarádi strach, ale se Karel doma dostatečně připravil, a nakonec toto soukromé Prostřeno vyhrál. To kamarády inspirovalo, aby ho přihlásili doopravdy.


Komentáře k pořadu: 168 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 9.10.2019
Čas
17.50 - 18.55
Délka
65 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Tomáš Arsov v akci
Příběhy žen, které mají problémy ve svých vztazích, chtějí je řešit jen změnou svého vzhle...
dnes 16.15
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 18.30
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Na plac!
Šance pro herce z ulice
zítra 03.45
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníNeděle 20. 10. 2019 Svátek má Vendelín
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz