Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Lucie Zapalačová (30)
Lucie vystudovala Obchodní akademii v Šenově u Nového Jičína. Již dvanáct let pracuje v mezinárodní IT firmě, nyní na pozici team leadera. Žije společně s přítelem Jirkou v brněnském 2+kk, se kterým se seznámila po internetu. Děti ještě nemají, ale v blízké budoucnosti je plánují. Zatím si užívají ruch velkoměsta, za pár let by se rádi usadili na venkově, kde by měli svůj vinohrad, tak jako to mají rodiče Luciina přítele. Čtvrtá hostitelka pořad sleduje už dlouho a po návratu z práce je to pro ni určitý relax. Do Prostřeno! se přihlásila sama především ze zvědavosti, zda dokáže pohostit a pobavit partu cizích lidí. Případnou výhru by rozdělila mezi dovolenou a výbavičku pro plánované miminko.
Charakter: Považuje se za typickou sangviničku: veselá, přátelská, obětavá a společenská. A občas prý umí též vyletět jako čertík z krabičky.
Zájmy: V létě jezdí na kole, hraje badminton, v zimě lyžuje. S přítelem rádi cestují a hrají deskové stolní hry. Také pěstuje různé bylinky, zajímá se o zdravý životní styl a sbírá kuchařky, které miluje.
Vztah k vaření: Už jako malá pomáhala mamince a babičce v kuchyni. S láskou a často peče slané koláče, vaří krémové polévky, těstoviny, exotická pálivá jídla a připravuje různé dezerty. Ráda hostí přátele, jejím snem vždy bylo mít vlastní cukrárnu nebo bistro.
Chutě: Sní téměř všechno, jako dítě milovala francouzské brambory, dnes jí chutná Pad Thai a nebo Caesar salát.
Nesnáší: Dršťky, nemusí mořské plody, vnitřnosti ani těžká tučná jídla. Při stolování jí vadí srkání a koukání do mobilu.
Motto: Kdo se bojí, nesmí do lesa.
Očekávání: Doufá, že se snad dobře nají a pobaví, ochutná nová jídla. Potěšilo by ji, kdyby si mezi soutěžícími našla nové přátele.
Historka z vaření: Jednou se jí povedlo shodit z poličky do velkého hrnce, kde se vařila vánoční rybí polévka, krabičku s léky. Bohužel některé rychle klesly ke dnu a Lucie si toho nevšimla, až když se vynořily při servírování polévky. Hrozný trapas…


Komentáře k pořadu: 168 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Čt. 15.8.2019
Čas
17.50 - 18.55
Délka
65 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, HD

Podobne televizni porady

Babica vs. Sapík
Dnes vaříme uzeniny Když dva dělají jedno, není to vždycky totéž. Stejná sada základních ...
dnes 10.00
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Kočka není pes
Návrat za minulými případy Čtvrtá řada cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a ...
dnes 14.15
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Tomáš Arsov v akci
Příběhy žen, které mají problémy ve svých vztazích, chtějí je řešit jen změnou svého vzhle...
dnes 17.20
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníNeděle 19. 1. 2020 Svátek má Doubravka
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz