Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Josef Laštovička (28)
Josef, který vystudoval v Olomouci vysokou školu obor rekreologie – management životního stylu a volného času, působí jako výživový konzultant. Nedávno začal pracovat i na farmě, kde se pěstuje bio zelenina. Má za sebou hodně zaměstnání - pracoval jako editor videí, fotograf, na německé lodi uklízel toalety a stavěl chladicí systémy v halách. Cestoval, strávil měsíc v Peru a tři měsíce na Bali. Žil tři roky v americké „zóně dlouhověkosti“ v Loma Linda, kde přijal rostlinnou stravu a věří, že díky tomu mohou být lidé zdravější, veselejší a šťastnější. Josef žije se svojí přítelkyní a kočkou v Olomouci, v bytě 1+1.
Charakter: Prý pozitivní, flegmatický a vážnější než dříve.
Zájmy: Rád jezdí na kole, na snowboardu, hraje na kytaru a na piano – rád tvoří hudbu.
Vztah k vaření: Vařit moc neumí, protože to nepotřebuje a považuje to za zbytečné. Často jí jen jednoduchou rostlinnou a syrovou stravu, ale soutěž je pro něj výzva, protože s ovesnou kaší, hromádkou celozrnné rýže a zeleniny nebo s červenou čočkou by u svých hostů asi moc nepochodil.
Chutě: Mezi jeho oblíbená jídla patří v létě meloun a v zimním období má rád různé kaše se semínky a ovocem na snídani. Jí jen rostlinnou stravu, asi dvakrát měsíčně sní také nějaké pečivo.
Nesnáší: Živočišné výrobky, klasické sladkosti, tatarák, mléčné výrobky. Při společném stolování mu vadí mlaskání, krkání a kouření.
Motto: TICHO!
Očekávání: Do Prostřeno se přihlásil, aby mohl lidem ukázat, že se dá jíst a žit pouze na rostlinné stravě. Těší se, že „vzbudí rozruch a hodně blbých řečí“. Doufá, že hodně lidem ukáže, jak jíst zdravě a cítit se skvěle. Zároveň bere svou účast i jako zpestření vlastního života.


Komentáře k pořadu: 167 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Čt. 6.12.2018
Čas
17.50 - 18.55
Délka
65 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Záchranáři
Nikdo nezná tenkou hranici mezi životem a smrtí tak dobře jako oni. Záchranáři. V situacíc...
dnes 17.10
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Kočka není pes
Uštěkaný Otík a malá Emička Premiéra třetí řady cyklu České televize, ve kterém Rudolf De...
dnes 17.55
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc. Dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 18.30
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníSobota 16. 2. 2019 Svátek má Ljuba
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz