Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Vaření, Soutěž

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každodenní návštěvou vašich domovů, přehlídkou tanců kolem plotny, lákavou ochutnávkou, ale i sondou odolnosti zúčastněných. Dívejte se a HODNOŤTE!!! Kromě šedesátitisícové výhry, která je výsledkem klání soupeřů, je tu i deset tisíc pro každého, koho zvolí diváci. Vyhrát může dokonce i divák, který se jen zúčastní hlasování. A to celých 10 tisíc korun!


Dlouhý popis
Josef Laštovička (28)
Josef, který vystudoval v Olomouci vysokou školu obor rekreologie – management životního stylu a volného času, působí jako výživový konzultant. Nedávno začal pracovat i na farmě, kde se pěstuje bio zelenina. Má za sebou hodně zaměstnání - pracoval jako editor videí, fotograf, na německé lodi uklízel toalety a stavěl chladicí systémy v halách. Cestoval, strávil měsíc v Peru a tři měsíce na Bali. Žil tři roky v americké „zóně dlouhověkosti“ v Loma Linda, kde přijal rostlinnou stravu a věří, že díky tomu mohou být lidé zdravější, veselejší a šťastnější. Josef žije se svojí přítelkyní a kočkou v Olomouci, v bytě 1+1.
Charakter: Prý pozitivní, flegmatický a vážnější než dříve.
Zájmy: Rád jezdí na kole, na snowboardu, hraje na kytaru a na piano – rád tvoří hudbu.
Vztah k vaření: Vařit moc neumí, protože to nepotřebuje a považuje to za zbytečné. Často jí jen jednoduchou rostlinnou a syrovou stravu, ale soutěž je pro něj výzva, protože s ovesnou kaší, hromádkou celozrnné rýže a zeleniny nebo s červenou čočkou by u svých hostů asi moc nepochodil.
Chutě: Mezi jeho oblíbená jídla patří v létě meloun a v zimním období má rád různé kaše se semínky a ovocem na snídani. Jí jen rostlinnou stravu, asi dvakrát měsíčně sní také nějaké pečivo.
Nesnáší: Živočišné výrobky, klasické sladkosti, tatarák, mléčné výrobky. Při společném stolování mu vadí mlaskání, krkání a kouření.
Motto: TICHO!
Očekávání: Do Prostřeno se přihlásil, aby mohl lidem ukázat, že se dá jíst a žit pouze na rostlinné stravě. Těší se, že „vzbudí rozruch a hodně blbých řečí“. Doufá, že hodně lidem ukáže, jak jíst zdravě a cítit se skvěle. Zároveň bere svou účast i jako zpestření vlastního života.


Komentáře k pořadu: 167 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
Čt. 6.12.2018
Čas
17.50 - 18.55
Délka
65 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Špinavá práce II (29)
Velká oslava 150. Špinavé práce 1/2 Napadlo vás někdy vyzkoušet si opravdu špinavou práci?...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Záchranáři
Nikdo nezná tenkou hranici mezi životem a smrtí tak dobře jako oni. Záchranáři. V situacíc...
dnes 12.45
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Soudce Alexandr
Na obrazovku se vrací spravedlnost v mužské podobě soudce Alexandra. Řešit se budou předev...
dnes 15.50
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 26. 4. 2019 Svátek má Oto
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz