Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Talk Show

Sourozenci by měli být tým, který sebe i další blízké osoby v případě potřeby podpoří. V příběhu Zlaty, Jany a Petra s Janou je toto přání zatím otcem myšlenky, kterou se dnešním setkáním pokusí naplnit. M. Dvořáček


Dlouhý popis
Sourozenci by měli být tým, který sebe i další blízké osoby v případě potřeby podpoří. V příběhu Zlaty, Jany a Petra s Janou je toto přání zatím otcem myšlenky, kterou se dnešním setkáním pokusí naplnit. M. Dvořáček (Premiéra)
Zlata vyrostla v dětském domově. Nikdy se nesetkala s nikým z biologické rodiny. Otce viděla jen na fotografii, ale o setkání s ním nestála. Dostala pouze jediný balíček se starými hodinkami od jakési tety, a to je vše. Celý život však myslí na chlapce, kterého v dětském domově potkala. Byl starší, zdál se jí hezký a všichni okolo říkali, že je to její bratr Láďa. O svých třech bratrech věděla, ale neznala jména a ani jejich data narození, a tak informace o tom, že Láďa je jedním z nich, se jí líbila.
Janu těžký život vyučil pracovitosti a nezdolné vůli. I když by měla důvod někdy si postěžovat, vždy vedla svou rodinu ke vzájemné pomoci a soudržnosti, vlastnostem, které ctí víc než majetek. Ráda by se po mnoha letech viděla se svými dvěma bratry, se kterými si byla ze všech sourozenců nejbližší. Celkem jich měla šest, je z nich nejstarší a jediná má jinou matku. Po hádce s macechou odešla v patnácti letech z domova. Od té doby se sporadicky viděla jen s bratry Ottou a Václavem a posledních mnoho let už ani s nimi.
Jana s Petrem jsou sourozenci. Starší, osmnáctiletý Petr se neplánovaně stal mužskou hlavou rodiny. Možná i proto je zralejší než jeho vrstevníci a své čtrnáctileté sestře Janě i mamince je oporou. Janě se přísnost bratra někdy nelíbí, ale dobře chápe, proč to tak je. Sama se sebou to má někdy složité, i když se snaží žít tak, aby nepřidělávala starosti sobě ani druhým.


Komentáře k pořadu: 158 přečíst / napišStanice
ČT1
Datum
Ne. 10.2.2019
Čas
17.25 - 18.25
Délka
60 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Všechnopárty
Zábavná talk show Karla Šípa. Režie: M. Čech
dnes 11.05
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Volejte Novu
O TV Nova
dnes 11.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Nebezpečné vztahy - rozuzlení
dnes 20.35
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníSobota 23. 2. 2019 Svátek má Svatopluk
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz