Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Talk Show

Dnešní hosty spojuje touha dozvědět se pravdu. Svými otázkami Zdenka, Jarda, ani Zuzana s Kateřinou nechtějí nikomu ublížit. Ocení upřímnost, a pokud bude třeba, nabízejí pomoc. Režie: M. Dvořáček


Dlouhý popis
Dnešní hosty spojuje touha dozvědět se pravdu. Svými otázkami Zdenka, Jarda, ani Zuzana s Kateřinou nechtějí nikomu ublížit. Ocení upřímnost, a pokud bude třeba, nabízejí pomoc. Režie M. Dvořáček (Premiéra)
Zdenka je energická a pozitivní maminka tří dětí. Vyrůstala sama s maminkou a citové frustrace a mnoho otazníků ze svého života pochopila až během své čtrnáctileté praxe v dětském diagnostickém ústavu, kde pracovala jako vychovatelka. I to byla pobídka k tomu, aby dál neotálela a zkusila najít někoho, kdo, možná zbytečně, stojí až dosud mimo její rodinu. Jarda hledá kamaráda z dětství. Slíbili si přátelství na život a na smrt a Jarda si dodnes pamatuje atmosféru toho okamžiku. Rád by se o své životní zkušenosti podělil s kamarádem Jurajem a dostál závazku, který nebere na lehkou váhu. Hledá ho s přestávkami už několik let, stále však marně. Zuzana má z pozůstalosti maminky pouze jediný dopis, ve kterém se maminka vyznává z jistého tajemství. Vlastně sděluje, že má tajemství, ale přeje si, aby tajemstvím zůstalo. Taková pobídka však zvědavost naopak probudí, a tak se Zuzana začala ptát. Zjistila, že otec, se kterým vyrůstala, nebyl jejím vlastním, ale o tom biologickém nezůstala nikde, ani v matrice, žádná stopa. Zuzanina dcera Kateřina je na svého předka zvědavá a má, na rozdíl od své matky Zuzany, menší obavu z toho, co se může dozvědět.


Komentáře k pořadu: 158 přečíst / napišStanice
ČT1
Datum
Ne. 13.1.2019
Čas
17.25 - 18.25
Délka
60 min.
Typ
zábava
Specifikace
skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Všechnopárty
Zábavná talk show Karla Šípa (2018). Hosté: V. Hybnerová, A. Šándor a M. Říha. Režie: M. Č...
dnes 11.05
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Exkluziv Kateřiny Brožové
Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších
dnes 23.25
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den
po. 22.7. 05.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníSobota 20. 7. 2019 Svátek má Ilja
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz