Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Videoarchiv    

Pomozte dětem 2010. Dvanáctý ročník sbírkového projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti vrcholí přímým přenosem velkého zábavného pořadu s písničkami, scénkami a především s možností přispět těm, kteří to nejvíc potřebují. Moderují: T. Hanák, M. Augustová, M. Maurerová a V. Kotek. Účinkují: B. Polívka, A. Polívková, I. Chýlková, Anna K., T. Černochová, S. Tobias, Y. Sánchez, O. Havlík, J. Boušková, T. Trapl, Laura a její tygři, Toxique, The Tap Tap, Botafogo, XINDL X, All Star Refjúdží Band, APROPO... Režie: P. Soukup


Dlouhý popis
Pomozte dětem je inspirováno projektem britské televize BBC Children in Need. Sbírka je spojena s oslovením široké veřejnosti prostřednictvím velké show, během které diváci přispívají na konto. A právě takovou sbírku v přímém přenosu již dvanáctým rokem realizuje Česká televize tradičně na Velikonoční pondělí. Cílem není jen o peníze veřejnost požádat a předat je potřebným dětem, ale i poděkovat a všem, kteří přispěli.
S Kuřetem jsou za dobu vysílání neodmyslitelně spojeni moderátoři Marcela Augustová, Tomáš Hanák, Míša Maurerová a Vojta Kotek. Tento rok diváky čekají nejen novinky z řad účinkujících, protože se na pódiu ve večerní show vystřídají méně známé kapely a interpreti. Diváci budou mít poprvé také možnost vydražit si od zajímavých hostů nějaký pěkný dárek. Zajímavostí by měl být i nový způsob poděkování největším dárcům a pravidelným spojencům?


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
Po. 5.4.2010
Čas
20.00 - 21.40
Délka
100 min.
Showview
2606747
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, živé vysílání


Registrace
PřihlášeníNeděle 22. 10. 2017 Svátek má Sabina
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz