Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Videoarchiv    

Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou a Petrem Havlíčkem je zpět. Tentokrát na naše odborníky čeká výjimečný klient: Naďa Konvalinková! Sledujte speciální VIP díl Jste to, co jíte!


Dlouhý popis
Pořad Jste to, co jíte s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a inženýrem Petrem Havlíčkem se vrací na obrazovky Prima family v reprízách úspěšných dílů!
Oblíbená herečka Naďa Konvalinková stále působí jako dobře naladěná žena, plná optimismu a životní pohody. Nikdy nebyla hubená, ale za poslední půlrok se zakulatila až moc, a to ji trápí. Nadváha ji začíná omezovat už i na jevišti - otékají jí nohy, bolí klouby, hůř se pohybuje, má problém vejít se do kostýmů. Chtěla by být zase čilá a pohyblivá, méně unavená a cítit se dobře...
Velkým problémem Nadi je nedostatek času, mnohdy se zkrátka nestíhá najíst a v noci si pak s chutí dá čokoládu - to je pak schopná sníst na posezení celou tabulku. Jindy si třeba pochutná jen na několika čokoládových pralinkách. Naďa čokoládu miluje - snaží se sice pokušení odolávat, ale zhruba 1x týdně na ni přijde "absťák"! Kromě sladkostí si Naďa ráda dá kachnu s knedlíkem a zelím, francouzské brambory s máslíčkem, chleba se sádlem a s cibulí, smažený sýr s tatarkou... Pije nejčastěji neslazené bylinkové čaje, vodu, výjimečně kávu, nepohrdne dobrým vínem, v létě si občas dá pivo, slivovici "užívá" pouze jako lék a míchané alkoholické koktejly nepije vůbec. Usměvavá herečka pravidelně střídá dva typy životního stylu - letní a zimní. Během léta se snaží hodně sportovat, chodí na procházky, plave, doma cvičí podle kazety Olgy Šípkové, dokonce vlastní i několik "mučících"cvičebních nástrojů. Zato s podzimem přichází splín, konec procházek v přírodě, už není chuť na zeleninové saláty, ale naopak na čokoládu. V zimě má Naďa obecně velmi málo pohybu. Už se pokoušela zhubnout nesčetněkrát, je to typická dietářka. Nejrůznější diety - včetně těch kuriózních, jakou byla například "dieta vinná", která nejvíc zaujala Petra Havlíčka - drží už prakticky 30 let. A také proto už má pořádně zpomalený metabolismus. Nadváha se navíc u ní v rodině dědí - bojovala s ní už její maminka i babička. Když pak přičteme skutečnost, že kvůli herecké profesi nemá žádný pravidelný režim, nebude to mít Naďa, ale ani náš tým odborníků vůbec jednoduché. Čeká je běh na dlouhou trať a bude potřeba hodně trpělivosti, než se účinky zdravého životního stylu začnou projevovat. Podle prvních odhadů Petra Havlíčka to bude boj tak na rok! Jakých výsledků se Nadě podaří dosáhnout za tři měsíce? Sledujte speciální VIP vydání pořadu Jste to, co jíte!


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
Prima family
Datum
Čt. 23.2.2012
Čas
21.15 - 22.20
Délka
65 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo


Registrace
PřihlášeníNeděle 25. 6. 2017 Svátek má Ivan
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz