TO NEJLEPŠÍ Z TELEVIZE

 ✗ 

IF (!uzivatelPrihlasen && !lepsiTvAktivni):
Pro přehrání filmy musíš být přihlášený a mít aktivovanou službu Lepší TV.

ZJISTIT VÍCE O LEPŠÍ.TV

Aktivuj si službu Lepší.TV a okamžitě si přehraj ty nejlepší pořady z televize.

92 % obrázek k pořadu Kmotr

Kmotr

Kmotr

Americký film (1972)

89 % obrázek k pořadu Pán prsteňov: Návrat kráľa

Pán prsteňov: Návrat kráľa

Pán prsteňov: Návrat kráľa

Dobrodružný film USA-Nový Zéland (2003). Hrajú: E. Wood, I. McKellen, V. Mortensen

82 % obrázek k pořadu Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

Neobyčejný skutečný příběh Desmonda Dosse, který na Okinawě během nejkrvavější bitvy druhé světové války zachránil 75 mužů, aniž by vystřelil nebo měl u sebe zbraň. Doss byl prvním odpíračem vojenské služby,oceněným Kongresovou Medailí cti. Biografické válečné drama USA / Austrálie (2016). Hrají: Andrew Garfield, Sam Worthington, Luke Bracey. Režie: Mel Gibson.

85 % obrázek k pořadu Whiplash

Whiplash

Whiplash

Hudobná dráma z prostredia prestížneho konzervatória. Účinkujú: Miles Teller, J.K. Simmons, Paul Reiser. Réžia: Damien Chazelle Spojené štáty americké (2014)

80 % obrázek k pořadu Deadpool

Deadpool

Deadpool

Bývalý člen speciálních jednotek se podrobí experimentu, díky kterému získá schopnost rychlého samouzdravování. Vyzbrojen novými schopnostmi a zvráceným černým humorem pronásleduje muže, který mu téměř zničil život. Komiksová akční komedie USA (2016). Hrají: Ryan Reynolds, Morena Baccarinová, Ed Skrein. Režie: Tim Miller.

80 % obrázek k pořadu REVENANT Zmrtvýchvstání

REVENANT Zmrtvýchvstání

REVENANT Zmrtvýchvstání

Ve 20. letech 19. století na americkém západě svádí pohraničník Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) během výpravy v nezmapované divočině boj o přežití poté, co je napaden grizzlym a zanechán napospas smrti zbylými členy své lovecké skupiny. Akční dobrodružné drama USA (2015). Hrají: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson. Režie: Alejandro González Ińárritu.

87 % obrázek k pořadu Mafiáni

Mafiáni

Mafiáni

Film z prostredia newyorskej mafie, inšpirovaný skutočným príbehom. Účinkujú: Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci. Réžia: Martin Scorsese Spojené štáty americké (1990)

81 % obrázek k pořadu Warrior

Warrior

Warrior

Akční, sportovní USA (2011). Hrají: Tom Hardy, Nick Nolte, Joel Edgerton. Režie: Gavin O'Connor.

86 % obrázek k pořadu Zelená míle

Zelená míle

Zelená míle

Vrchní dozorce Tom Hanks poznal už tolik odsouzených, že se z něj stal cynik, kterým neotřese ani vykonávání poprav. Nejnovější vězeň v cele smrti má ale takové schopnosti, že i tady se začnou dít zázraky. Americký film (1999). Hrají: M. C. Duncan, D. Morse, B. Huntová. Režie: F. Darabont

86 % obrázek k pořadu Nedotknuteľní

Nedotknuteľní

Nedotknuteľní

Najúspešnejší európsky film posledných rokov. Účinkujú: Francois Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny. Réžia: Nakache Olivier, Eric Toledano Francúzsko (2011)

88 % obrázek k pořadu Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa

Dobrodružný film USA-Nový Zéland (2001). Hrajú: E. Wood, I. McKellen, V. Mortensen

78 % obrázek k pořadu Rogue One: Star Wars Story

Rogue One: Star Wars Story

Rogue One: Star Wars Story

Za časů velkého konfliktu se zformuje skupina netradičních hrdinů vedených odvážnou Jyn Erso a rebelským špionem Cassianem Andorem, aby splnili troufalý a zdánlivě nemožný úkol - ukrást plány Hvězdy smrti, nejničivější zbraně Impéria. Dobrodružné akční sci-fi USA (2016). Hrají: Felicity Jonesová, Diego Luna, Ben Mendelsohn. Režie: Gareth Edwards.

78 % obrázek k pořadu Captain America: Návrat prvního Avengera

Captain America: Návrat prvního Avengera

Captain America: Návrat prvního Avengera

Dva roky po bitvě v New Yorku se Steve pokouší přizpůsobit modernímu světu a společně s Black Widow a Falconem se snaží odhalit spiknutí v rámci organizace S.H.I.E.L.D. Brzy se však ocitají tváří v tvář nepříteli - Winter Soldierovi. Akční komiksový thriller USA (2014). Hrají: Chris Evans, Scarlett Johanssonová, Sebastian Stan. Režie: Anthony Russo, Joe Russo.

82 % obrázek k pořadu Hledá se Nemo

Hledá se Nemo

Hledá se Nemo

Když je rybí "kluk" Nemo uloven u Velkého korálového útesu a odvezen do Sydney, jeho velmi starostlivý otec Marlin se ihned vydá za svým synem na dalekou pouť. Připojí se k němu milá rybka Dory, která ovšem trpí poruchou krátkodobé paměti. Animovaná dobrodružná komedie USA (2003)

81 % obrázek k pořadu Hačikó: Príbeh psa

Hačikó: Príbeh psa

Hačikó: Príbeh psa

Pravdivý príbeh o viere, oddanosti a nehynúcej láske. Univerzitný profesor sa ujme opusteného psa a čoskoro medzi nimi vznikne neuveriteľne silné puto. Americko-britský rodinný film (2009). Hrajú: R. Gere, J. Allenová, C.-H. Tagawa

87 % obrázek k pořadu Pán prsteňov: Dve veže

Pán prsteňov: Dve veže

Pán prsteňov: Dve veže

Dobrodružný film USA-Nový Zéland (2002). Hrajú: E. Wood, S. Astin, V. Mortensen

80 % obrázek k pořadu Ratatouille

Ratatouille

Ratatouille

V jedné z nejlepších pařížských restaurací spřádá mladý krysák Remy odvážné sny o kariéře šéfkuchaře. S místním vynašečem odpadků Linguinim uzavře dohodu, což spustí groteskní řetězec událostí, které obrátí město nad Seinou vzhůru nohama. Animovaná rodinná komedie USA (2007)

83 % obrázek k pořadu Nejistá sezóna

Nejistá sezóna

Nejistá sezóna

Komedie Česko (1987). Hrají: Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, Michal Weigel

81 % obrázek k pořadu La La Land

La La Land

La La Land

Romantické hudební komediální drama USA, Hong Kong (2016). Hrají: Ryan Gosling, Emma Stone, Amiee Conn. Režie: Damien Chazelle.

76 % obrázek k pořadu T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

T2 Trainspotting

Na počátku byla příležitost. a pak přišla zrada. Uplynulo dvacet let. Mark Renton se vrací na jediné místo, které mu kdy bylo domovem. Čekají tu na něj: Spud, Sick Boy a Begbie. Drama Velká Británie (2017). Hrají: Ewan McGregor, Ewen Bremner, Jonny Lee Miller. Režie: Danny Boyle.

76 % obrázek k pořadu Za každou cenu

Za každou cenu

Za každou cenu

Dva bratři, bývalý trestanec a rozvedený otec, se ve snaze o záchranu rodinné farmy rozhodnou uchýlit k sérii adrenalinových bankovních loupeží. V patách však mají ostříleného strážce zákona, který je hodlá za každou cenu dostat. Akční kriminální drama USA (2015). Hrají: Chris Pine, Ben Foster, Jeff Bridges. Režie: David Mackenzie.

82 % obrázek k pořadu Poslušně hlásím

Poslušně hlásím

Poslušně hlásím

Komedie Česko (1957). Hrají: Rudolf Hrušínský, Vlastimil Brodský, Josef Bartůněk

75 % obrázek k pořadu Brooklyn

Brooklyn

Brooklyn

Irská přistěhovalkyně (Saoirse Ronanová) přijíždí v padesátých letech minulého století do Brooklynu, kde se zamiluje do přitažlivého souseda. Když ji však začne dohánět minulost, je nucena volit mezi dvěma zeměmi a s nimi spjatými životy. Dobové romantické drama Velká Británie / Kanada / Irsko (2015). Hrají: Saoirse Ronanová, Domhnall Gleeson, Emory Cohen. Režie: John Crowley.

75 % obrázek k pořadu Vzpomeň si

Vzpomeň si

Vzpomeň si

Devadesátiletý Zev zjistí, že nacistický strážce, který před sedmdesáti lety zavraždil jeho rodinu, žije v Americe pod cizí identitou. Navzdory překážkám se Zev vydá na misi s cílem zajistit vlastníma roztřesenýma rukama spravedlnost. Thriller Kanada / Německo (2015). Hrají: Christopher Plummer, Martin Landau, Dean Norris. Režie: Atom Egoyan.

87 % obrázek k pořadu Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder

Po útoku Impéria na jejich základnu jsou Povstalci rozptýleni. Zatímco Han a Leia jsou pronásledováni Imperiály, Luke trénuje s jediským mistrem Yodou předtím, než se utká s Darth Vaderem a dozví se šokující pravdu o své minulosti. Akční dobrodružné sci-fi USA (1980). Hrají: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisherová. Režie: Irvin Kershner.

79 % obrázek k pořadu Příchozí

Příchozí

Příchozí

Když po celém světě přistanou tajemné vesmírné lodě, dojde k sestavení elitního týmu – v čele s odbornicí na lingvistiku Louise Banksovou – s cílem zjistit, jaké mají mimozemšťané úmysly a zda představují hrozbu pro lidstvo. Sci-fi thriller USA (2016). Hrají: Amy Adamsová, Jeremy Renner, Forest Whitaker. Režie: Denis Villeneuve.

81 % obrázek k pořadu Cudzinci vo vlaku

Cudzinci vo vlaku

Cudzinci vo vlaku

Thriller od majstra napätia Alfreda Hitchcocka. Účinkujú: Farley Granger, Ruth Roman, Robert Walker. Réžia: Alfred Hitchcock čb. Spojené štáty americké (1951)

86 % obrázek k pořadu Leon

Leon

Leon

Osamělý nájemný vrah Jean Reno se ujímá dospívající Natalie Portmanové. Mladá dívka se chce od zabijáka naučit jeho řemeslu, aby mohla pomstít vyvraždění své rodiny. Mezi oběma se vytvoří zvláštní pouto. Francouzský thriller (1994). Hrají: G. Oldman, D. Aiello, P. Appel. Režie: L. Besson

74 % obrázek k pořadu Královna z Katwe

Královna z Katwe

Královna z Katwe

Pestrý skutečný příběh děvčátka prodávajícího kukuřici v ulicích ugandského venkova, jehož život se od základů změní poté, co v sobě objeví úžasný talent na šachy a stane se jedním z nejlepších hráčů na šachové scéně. Biografické drama USA / Jižní Afrika (2016). Hrají: Madina Nalwangová, David Oyelowo, Lupita Nyong'ová. Režie: Mira Nairová.

78 % obrázek k pořadu Na vlásku

Na vlásku

Na vlásku

Když se okouzlující bandita Flynn schová v tajemné věži, stane se rukojmím krásné Lociky. Odvážná dívka má hebké zlaté vlasy, dlouhé neuvěřitelných třiadvacet metrů! Ty dva čeká dobrodružství plné humorných příhod. Animovaná rodinná komedie USA (2010)

73 % obrázek k pořadu Škrtič z Martfü

Škrtič z Martfü

Škrtič z Martfü

Thriller je zasazen do maďarského venkova šedesátých let minulého století, kdy městečkem Martfü otřásla série brutálních vražd. Psychotický zabiják slídí po okolí a vraždí mladé ženy, zatímco nevinný muž je neprávem obviněn a odsouzen. Psychologický krimi thriller Maďarsko (2016). Hrají: Péter Bárnai, Károly Hajduk, Zsolt Anger. Režie: Árpád Sopsits.

80 % obrázek k pořadu Nejlepší muži

Nejlepší muži

Nejlepší muži

Biografický Velká Británie, USA (2012). Hrají: Eddie Marsan, George Mackay, Rob Brydon. Režie: Tim Whitby.

75 % obrázek k pořadu Ledové království

Ledové království

Ledové království

Poté, co mocná Sněhová královna Elsa uvrhla království Arendelle do věčné zimy, se její nebojácná a věčně optimistická sestra Anna pokusí s pomocí drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena ledovou kletbu zlomit. Animovaná dobrodružná komedie USA (2013)

73 % obrázek k pořadu Králův nesouhlas

Králův nesouhlas

Králův nesouhlas

9. dubna roku 1940 přijíždí německé ozbrojené síly do Osla. Po 3 dnech, kdy se snaží vymanit z jejich spárů, učiní král Haakon finální rozhodnutí. Odmítne kapitulovat, i kdyby za to měl on, jeho rodina a mnoho dalších Norů zaplatit životem. Biografické válečné drama Norsko (2016). Hrají: Jesper Christensen, Anders Baasmo Christiansen, Karl Markovics. Režie: Erik Poppe.

77 % obrázek k pořadu Cela 211 - vězeňské peklo

Cela 211 - vězeňské peklo

Cela 211 - vězeňské peklo

Chodit do práce o den dřív se nevyplácí, zvlášť když jste vězeňský dozorce. Může se stát, že skončíte na špatné straně mříží. Akční vězeňské drama v koprodukci Španělska a Francie (2009). Hrají: A. Ammann, L. Tosar, A. Resines. Režie: Daniel Monzón

78 % obrázek k pořadu Ray

Ray

Ray

Biografický, drama, hudební USA (2004). Hrají: Jamie Foxx, Kerry Washington, Regina King. Režie: Taylor Hackford.

85 % obrázek k pořadu Terminátor 2: Deň zúčtovania

Terminátor 2: Deň zúčtovania

Terminátor 2: Deň zúčtovania

Akčný triler USA (1991). Hrajú: A. Schwarzenegger, L. Hamiltonová, R. Patrick

75 % obrázek k pořadu Zdrojový kód

Zdrojový kód

Zdrojový kód

Využi každú sekundu! Americký mysteriózny sci-fi triler (2011). Hrajú: J. Gyllenhaal, M. Monaghanová, V. Farmigaová

73 % obrázek k pořadu Truman

Truman

Truman

Jednoho dne nečekaně přilétá za Juliánem do Madridu jeho nejlepší přítel Tomás, který žije v Kanadě. Oba muži stráví nezapomenutelné dny plné smíchu, vzpomínání i slz… Během svého znovushledání si totiž také musejí dát poslední sbohem. Komediální drama Španělsko / Argentina (2015). Hrají: Ricardo Darín, Javier Cámara, Dolores Fonziová. Režie: Cesc Gay.

73 % obrázek k pořadu Film měsíce: Správní chlapi

Film měsíce: Správní chlapi

Film měsíce: Správní chlapi

Americká akční komedie (2016). Hrají: R. Crowe, R. Gosling, A. Rice. Režie: Shane Black.

80 % obrázek k pořadu Šaráda

Šaráda

Šaráda

Audrey Hepburnová jako krásná vdova, která je pronásledována tajemnými zločinci. Americká krimikomedie (1963). Hrají: C. Grant, W. Matthau, J. Coburn. Režie: Stanley Donen

80 % obrázek k pořadu Noc na Karlštejně

Noc na Karlštejně

Noc na Karlštejně

Na hrad Karlštejn nesmie vstúpiť žiadna žena! Aj napriek prísnemu kráľovskému zákazu sa dvom zamilovaným ženám podarí stráviť na hrade jednu noc v prestrojení. Československá historická hudobná komédia - muzikál (1973). Hrajú: K. Höger, J. Brejchová, V. Brodský

72 % obrázek k pořadu Rande pro šílenou Mary

Rande pro šílenou Mary

Rande pro šílenou Mary

Když ji její nejlepší kamarádka pozve na svatbu, dvacátnice s přezdívkou “Šílená” Mary McArdleová hledá doprovod, neboť žádný nemá. Ve svém odhodlání najít vhodného muže naváže vztah, který jí pomůže překonat problematickou minulost. Komediální drama Irsko (2016). Hrají: Seána Kerslakeová, Tara Lee, Charleigh Baileyová. Režie: Darren Thornton.

72 % obrázek k pořadu Život v utajení

Život v utajení

Život v utajení

Rodina Dreherových musí začít žít v utajení, když se otec stane klíčovým svědkem v případu bezohledného gangstera. Čeká je cesta do vesnice v horách. Jaké to je vzdát se úplně všeho a začít žít s novou identitou v neznámém prostředí? Německý thriller (2015). Hrají: B. Sadler, S. Jappová, N. Kunzendorfová. Režie: T. Endemann

72 % obrázek k pořadu Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

Po se shledá se svým dávno ztraceným otcem a společně odcestují do tajného pandího ráje. Tam musejí spojit síly, aby porazili nového nepřítele Kaie - padoucha s nadpřirozenými schopnostmi, který krade životní sílu ostatním bojovníkům. Animovaná rodinná komedie USA / Čína (2016)

84 % obrázek k pořadu Statočné srdce

Statočné srdce

Statočné srdce

Mel Gibson ako William Wallace, legendárny hrdina škótskej histórie z 13. storočia, nechcel bojovať ani zabíjať, chcel žiť, milovať a obrábať pôdu. Tragický osud ho však donútil k vzbure proti tyranii anglického kráľa Eduarda I. Americký historický dobrodružný veľkofilm (1995). Hrajú: M. Gibson, S. Marceauová, C. McCormacková

77 % obrázek k pořadu Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa

Mladá navigátorka Vaiana, dcera polynéského náčelníka, byla vybrána, aby našla vzácný artefakt, který by mohl zachránit její lid. Během cesty přes oceán se Vaiana spojí s kdysi mocným polobohem Mauim ve snaze najít legendární ostrov. Anim. rodinná dobrodružná komedie USA (2016)

72 % obrázek k pořadu Ploty

Ploty

Ploty

Snímek PLOTY se soustředí na afroameričana Troye Maxsona v Pittsburghu 50. let. Maxon, který je zahořklý, protože bariéra barvy pleti byla v americkém baseballu prolomena až po vrcholu jeho slávy a vybíjí si frustrace na svých blízkých. Dobové drama USA (2016). Hrají: Denzel Washington, Viola Davisová, Stephen McKinley Henderson. Režie: Denzel Washington.

72 % obrázek k pořadu Jesse Stone: Ztracen v Paradise

Jesse Stone: Ztracen v Paradise

Jesse Stone: Ztracen v Paradise

Policejní šéf Jesse Stone z Paradise vyšetřuje v Bostonu vraždu zdánlivé čtvrté oběti brutálního sériového vraha. Předpokládaný pachatel byl zajat, ale Stone věří, že je v případu namočen ještě někdo jiný, kdo ohrožuje další životy. Kriminální drama USA / Kanada (2015). Hrají: Tom Selleck, Leslie Hopeová, Luke Perry. Režie: Robert Harmon.

76 % obrázek k pořadu 127 hodin

127 hodin

127 hodin

127 hodin je pravdivý příběh horolezce Arona Ralstona (James Franco) a jeho neuvěřitelného dobrodružství. Poté, co uvízl v opuštěném kaňonu v Utahu a uvolněný balvan mu zavalil ruku, musel najít řešení, jak se zachránit. Dobrodružné drama USA / Velká Británie (2010). Hrají: James Franco, Kate Maraová, Amber Tamblynová. Režie: Danny Boyle.

72 % obrázek k pořadu Barva vítězství

Barva vítězství

Barva vítězství

Ve snaze stát se největší běžeckou hvězdou v historii se Jesse Owens rozhodne zúčastnit Olympijských her 1936 v Berlíně, kde musí čelit nejen elitní konkurenci, ale i brutálnímu ovzduší rasové nesnášenlivosti Hitlerova nacistického Německa. Biografické drama Kanada / Německo (2016). Hrají: Stephan James, Jason Sudeikis, Jeremy Irons. Režie: Stephen Hopkins.

76 % obrázek k pořadu Arrietty ze světa půjčovníčků

Arrietty ze světa půjčovníčků

Arrietty ze světa půjčovníčků

Japonský animovaný film (2010)

71 % obrázek k pořadu Dýchaj

Dýchaj

Dýchaj

Dráma o vzťahu dvoch dospievajúcich dievčat. Účinkujú: Joséphine Japy, Laage de, Roxane Duran. Réžia: Mélanie Laurent Francúzsko (2014)

76 % obrázek k pořadu 28 dní poté

28 dní poté

28 dní poté

V temném postkatastrofickém snímku se mladík Jim probouzí v londýnské nemocnici z kómatu. Neví, že celý svět před 28 dny zachvátila děsivá pandemie. Většina obyvatel země pomřela a ti, co jsou nakaženi, se mění v zuřivé krvelačné bytosti. Sci-fi horor Velká Británie (2002). Hrají: Cillian Murphy, Naomie Harrisová, Christopher Eccleston. Režie: Danny Boyle.

73 % obrázek k pořadu Deti moje

Deti moje

Deti moje

Americká tragikomédia (2011). Hrajú: G. Clooney, Sh. Woodleyová, A. Millerová

76 % obrázek k pořadu Byznysmeni z Východu

Byznysmeni z Východu

Byznysmeni z Východu

Dva moldavští přátelé bez peněz a výhledu na změnu této situace se vydávají na dobrodružnou, vyčerpávající a typicky 'východní' cestu k získání prostředků ke splnění svých snů. Žijí však na místě, kde se osud každou noc utápí v alkoholu. černá komedie Rumunsko / Litva (2016). Hrají: Ion Sapdaru, Constantin Puscasu, Daniel Busuioc. Režie: Igor Cobileanski.

76 % obrázek k pořadu Doctor Strange

Doctor Strange

Doctor Strange

Po dopravní nehodě, která mu znemožní používat ruce, se neurochirurg Dr. Stephen Strange vypraví na místo Kamar-Taj ve snaze najít účinnou léčbu. Místo ní však objeví mystická umění a stane se kouzelníkem bojujícím s temnými silami. Komiksová akční fantasy USA (2016). Hrají: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdamsová. Režie: Scott Derrickson.

71 % obrázek k pořadu Spojenci

Spojenci

Spojenci

Důstojník tajné služby Max (Brad Pitt) zjistí, že jeho žena (Marion Cotillardová) možná tajně pracuje pro nepřítele, má pouhých 72 hodin na to, aby dokázal její nevinu a zachránil svou rodinu dřív, než bude muset učinit nemyslitelné. Válečný špionážní thriller USA / Velká Británie (2016). Hrají: Brad Pitt, Marion Cotillardová, Lizzy Caplanová. Režie: Robert Zemeckis.

71 % obrázek k pořadu Smrt ve tmě

Smrt ve tmě

Smrt ve tmě

Trojice bezohledných zlodějů se vkrade do domu bohatého slepce v domnění, že zde provedou dokonalou loupež a zmizí. Záhy však vyjde najevo, že je jejich zamýšlená oběť mnohem nebezpečnější, než si vůbec dokázali představit. Horor USA (2016). Hrají: Stephen Lang, Jane Levyová, Dylan Minnette. Režie: Fede Alvarez.

83 % obrázek k pořadu Božie deti

Božie deti

Božie deti

Príbeh o láske a priateľstve súrodencov, ktorí spoločne čelia ťažkej sociálnej situácii. Účinkujú: Mohammad Amir Naji, Amir Farookh Hashemian, Bahare Seddiqi. Réžia: Madžíd Madžídi Irán (1997)

75 % obrázek k pořadu Sirotčinec

Sirotčinec

Sirotčinec

Thriller Španělsko, Mexiko (2007). Hrají: Belén Rueda, Fernando Cayo, Geraldine Chaplin. Režie: Juan Antonio Bayona.

78 % obrázek k pořadu Krotitelia duchov

Krotitelia duchov

Krotitelia duchov

Komédia USA (1984). Hrajú: B. Murray, D. Aykroyd, H. Ramis

71 % obrázek k pořadu Waterboys

Waterboys

Waterboys

Komediální roadmovie začíná tím, že se spisovatel detektivek Victor a jeho syn a violoncellista Zack náhle ocitnou bez partnerek. Během své výpravy z Amsterodamu do Skotska jsou nuceni čelit jeden druhému a nakonec se vzájemně lépe poznat. Komediální drama Nizozemsko / Velká Británie (2016). Hrají: Leopold Witte, Tim Linde, Helen Belbinová. Režie: Robert Jan Westdijk.

73 % obrázek k pořadu Walter Mitty a jeho tajný život

Walter Mitty a jeho tajný život

Walter Mitty a jeho tajný život

Správce negativů známého časopisu, který právě zaniká, hledá negativ fotografie slavného autora Seana O´Connella. Dobrodružné putování ho zavede nejprve do Grónska, na Island i na nejvyšší horu Afghánistánu. Americký film (2012). Hrají: B. Stiller, K. Wiigová, S. Penn. Režie: B. Stiller

83 % obrázek k pořadu Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho

Impérium se připravuje rozdrtit Povstalce s ještě silnější Hvězdou smrti. Zatímco Povstalci plánují útok na tuto vesmírnou stanici, Luke Skywalker se postaví svému otci Darthu Vaderovi v posledním souboji přímo před ďábelským Imperátorem. Akční dobrodružné sci-fi USA (1983). Hrají: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisherová. Režie: Richard Marquand.

74 % obrázek k pořadu Útěk ze Sibiře

Útěk ze Sibiře

Útěk ze Sibiře

Americko-britsko-polský historický dobrodružný film v koprodukci se Spojenými arabskými emiráty (2010). Hrají: C. Farrell, E. Harris, J. Sturgess. Režie: Peter Weir.

75 % obrázek k pořadu Trumbo

Trumbo

Trumbo

Snímek vypráví příběh jednoho z nejšpičkovějších hollywoodských scénáristů Daltona Trumba, jehož neochota odpovědět v roce 1947 před kongresovou komisí na otázku, zda je – či byl - komunistou, vedlo k jeho zařazení na černou listinu. Biografické drama USA (2015). Hrají: Bryan Cranston, Diane Laneová, Helen Mirrenová. Režie: Jay Roach.

72 % obrázek k pořadu Zvonilka: Tajemství křídel

Zvonilka: Tajemství křídel

Zvonilka: Tajemství křídel

Pro Zvonilku a další víly jsou Zimní lesy tajemnou a zapovězenou krajinou. Film Tajemství křídel však vezme diváky na fantastickou cestu po boku Zvonilky do zakázaného světa, kde společně objeví magické tajemství. Animovaná pohádka USA (2012)

70 % obrázek k pořadu Pasažéři

Pasažéři

Pasažéři

Aurora a Jim jsou pasažéři kosmické lodi a podstupují 120 let dlouhou cestu na jinou planetu. Následkem poruchy jsou však probuzeni o 90 let dříve. Zatímco se snaží přijít této záhadě na kloub, zjistí, že se celá loď ocitá v nebezpečí. Romantické dobrodružné sci-fi drama USA (2016). Hrají: Jennifer Lawrenceová, Chris Pratt, Michael Sheen. Režie: Morten Tyldum.

79 % obrázek k pořadu Wrestler

Wrestler

Wrestler

Drama ze sportovního prostředí Francie, USA (2008). Hrají: Mickey Rourke, Marisa Tomei, Evan Rachel Wood. Režie: Darren Aronofsky.

79 % obrázek k pořadu Avatar

Avatar

Avatar

Snímka, ktorá prepísala filmovú históriu, získala v roku 2010 tri Oscary z deviatich nominácií a dva Zlaté Glóbusy zo štyroch nominácií. Divácky aj komerčne najúspešnejší film v histórii kinematografie zarobil vyše dvoch miliárd dolárov. Americko-britský dobrodružno-fantazijný sci-fi film (2009). Hrajú: S. Worthington, Z. Saldanaová, S. Weaverová

75 % obrázek k pořadu Rozdílné světy

Rozdílné světy

Rozdílné světy

Tři samostatné historky, z nichž každá sleduje milostný příběh cizince a Řeka. Každý příběh představuje jinou generaci, která se zamilovala v turbulentní době socioekonomických nepokojů ovládajících celou jižní Evropu. Romantické drama Řecko (2015). Hrají: J.K. Simmons, Christopher Papakaliatis, Andrea Osvártová. Režie: Christopher Papakaliatis.

77 % obrázek k pořadu Terapia láskou

Terapia láskou

Terapia láskou

Život nejde vždy podľa plánu. Film získal Oscara (z ôsmich nominácií) aj Zlatý glóbus (zo štyroch nominácií) v rovnakej kategórii - za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe pre Jennifer Lawrenceovú. Americký komediálny romantický film (2012). Hrajú: J. Lawrenceová, B. Cooper, R. De Niro

82 % obrázek k pořadu Podfu(c)k

Podfu(c)k

Podfu(c)k

Kriminálna komédia VB-USA (2000). Hrajú: B. Pitt, B. Del Toro, D. Farina

77 % obrázek k pořadu Zítra to roztočíme, drahoušku...!

Zítra to roztočíme, drahoušku...!

Zítra to roztočíme, drahoušku...!

Rodina Novákových nevynechá jedinou příležitost, jak si vystřelit ze svých sousedů Bartáčkových. Ti jim to však rádi oplatí. Česká komedie (1976). Hrají: M. Kopecký, S. Zázvorková, I. Janžurová. Režie: P. Schulhoff

82 % obrázek k pořadu Pre hrsť dolárov navyše

Pre hrsť dolárov navyše

Pre hrsť dolárov navyše

Ostré slnko, kolty prekliato nízko a dvaja muži na stope tretieho. Ich zámery sú však celkom odlišné - jeden chce získať peniaze za dolapenie hľadaného banditu, druhý chce pomstiť smrť svojej sestry. Španielsko-taliansko-nemecký spaghetti western (1965). Hrajú: C. Eastwood, L. Van Cleef, G. Maria Volonté

75 % obrázek k pořadu Případ Sloane

Případ Sloane

Případ Sloane

V nemilosrdném světě politických stratégů je Elizabeth Sloaneová nejvyhledávanější a nejpůsobivější lobbistkou z celého Washingtonu. Když se postaví doposud nejsilnějšímu oponentovi své kariéry, zjistí, že vítězství může přijít draho. Politický thriller Francie / USA (2016). Hrají: Jessica Chastainová, Mark Strong, Sam Waterston. Režie: John Madden.

77 % obrázek k pořadu Až vyjde měsíc

Až vyjde měsíc

Až vyjde měsíc

Americká komedie (2012). Hrají: B. Willis, E. Norton, B. Murray. Režie: Wes Anderson .

77 % obrázek k pořadu Panu učiteli s láskou

Panu učiteli s láskou

Panu učiteli s láskou

Mladý inženýr Mark Thackery nemůže najít práci v oboru, a tak víceméně náhodou přijímá práci učitele na střední škole. Studenti zde dělají vše pro to, aby učitelům pořádně znepříjemnili život. Mark však přijde na to, jak je přimět, aby se chovali dospěle. Slavný britský film (1967). Hrají: S. Poitier, Ch. Roberts, J. Geesonová. Režie: J. Clavell

82 % obrázek k pořadu Dobrý voják Švejk

Dobrý voják Švejk

Dobrý voják Švejk

Komedie Česko (1956). Hrají: Rudolf Hrušínský, František Filipovský, Miloš Kopecký

75 % obrázek k pořadu Cena svobody

Cena svobody

Cena svobody

Americko - keňsko - indické drama (2014). Hrají: R. Witherspoon, A. Oceng, G. Duany. Režie: Philippe Falardeau.

70 % obrázek k pořadu Zázraky z nebe

Zázraky z nebe

Zázraky z nebe

Americký snímek, inspirovaný neuvěřitelným skutečným příběhem rodiny Beamových, sleduje malou dívku, která trpí vzácnou a nevyléčitelnou poruchou trávicího traktu. Poté, co děvčátko přežije děsivou nehodu, se však jako zázrakem uzdraví. Drama USA (2016). Hrají: Jennifer Garnerová, Kylie Rogersová, Martin Henderson. Režie: Patricia Riggenová.

82 % obrázek k pořadu Nezmieriteľní

Nezmieriteľní

Nezmieriteľní

Western. Účinkujú: Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman. Réžia: Clint Eastwood Spojené štáty americké (1992)

74 % obrázek k pořadu Avengers 2: Vek Ultrona

Avengers 2: Vek Ultrona

Avengers 2: Vek Ultrona

Americký akčný dobrodružný sci-fi film (2015). Hrajú: R. Downey Jr., Ch. Hemsworth, M. Ruffalo

78 % obrázek k pořadu 96 hodin

96 hodin

96 hodin

Sedmnáctiletá Kim bydlí se svoju matkou Lenore a bohatým otčimem Stuartem. Její otec Bryan Mills (Liam Neeson) je však bývalý agent CIA. Aby byl blíž své dceři, odešel z aktivní služby. Francouzsko - americko - anglický akční thriller (2008). Hrají: L. Neeson, M. Grace, L. Orser. Režie: Pierre Morel.

74 % obrázek k pořadu Ant-Man

Ant-Man

Ant-Man

Žiadny štít. Žiadne brnenie. Žiadny problém. Superhrdina nemusí byť obor. Stačí mu superoblek, ktorý ho zmenší do veľkosti mravca a znásobí mu silu. Najnovšia filmová adaptácia slávneho komiksu spoločnosti Marvel. Americká akčná dobrodružná sci-fi komédia (2015). Hrajú: P. Rudd, M. Douglas, E. Lillyová

76 % obrázek k pořadu Komisařka

Komisařka

Komisařka

Jen zázrakem zachráněný film o lidské důstojnosti, lásce a toleranci, vyrvaný ze spárů sovětské komunistické nomenklatury. Po dvaceti letech pak oceněný Stříbrným medvědem na MFF v Berlíně. Sovětské psychologické drama (1967, 1988). Hrají: N. Morďukovová, R. Bykov, R. Nědaškovská

74 % obrázek k pořadu Cililing a Zver-Nezver

Cililing a Zver-Nezver

Cililing a Zver-Nezver

V Údolí škriatkov sa objaví čudesný pradávny tvor a podľa veštby sa tisíc rokov bezpečného života skončilo. Réžia: Steve Loter Americký animovaný rodinný dobrodružný fantazijný film (2014)

81 % obrázek k pořadu Smrt krásných srnců

Smrt krásných srnců

Smrt krásných srnců

Český film na motivy povídek Oty Pavla o svérázném tatínkovi s obchodním talentem, rybářskou vášní a nezdolným smyslem pro humor (1986). Hrají: K. Heřmánek, M. Vančurová, R. Hrušínský

69 % obrázek k pořadu Božská Florence

Božská Florence

Božská Florence

V příběhu na motivy skutečných událostí exceluje Meryl Streepová v hlavní roli ženy na vrcholu newyorské smetánky. Ta sní o kariéře operní pěvkyně. Hlas, který slyší v hlavě, je sice nádherný, ale pro všechny ostatní naprosto příšerný. Biografické komediální drama Velká Británie (2016). Hrají: Meryl Streepová, Hugh Grant, Simon Helberg. Režie: Stephen Frears.

76 % obrázek k pořadu Podvod

Podvod

Podvod

Robert Ryan jako stárnoucí boxer v klasickém americkém filmu (1949). Hrají: A. Totterová, G. Tobias, A. Baxter. Režie: Robert Wise

78 % obrázek k pořadu Americký gangster

Americký gangster

Americký gangster

Kriminální drama USA, Velká Británie (2007). Hrají: Denzel Washington, Russell Crowe, Chiwetel Ejiofor. Režie: Ridley Scott.

71 % obrázek k pořadu Mupeti

Mupeti

Mupeti

Když největší fanoušek Mupetů, Walter, se svými kamarády Garym a Mary zjistí, že ropný magnát má v plánu zbourat Mupetí divadlo, rozhodnou se pomoci Kermitovi dát Mupety znovu dohromady a vydělat deset milionů dolarů na záchranu divadla. Rodinná komedie USA (2011). Hrají: Jason Segel, Amy Adamsová, Chris Cooper. Režie: James Bobin.

73 % obrázek k pořadu Bobule

Bobule

Bobule

Zábavná letní komedie o víně, lásce, kráse moravského kraje a jeho vinic, a samozŕejmě,. Česká komedie (2008). Hrají: K. Hádek, T. Voříšková, V. Postránecký. Režie: Tomáš Bařina.

69 % obrázek k pořadu Já, Olga Hepnarová

Já, Olga Hepnarová

Já, Olga Hepnarová

. vás odsuzuji k smrti přejetím. Pravdivý příběh poslední popravené ženy v Česku (2016). Hrají: M. Olszańska, M. Pechlát, K. Melíšková

69 % obrázek k pořadu Čaroděj ze země lží

Čaroděj ze země lží

Čaroděj ze země lží

Robert De Niro a Michelle Pfeifferová excelují v příběhu podle skutečných událostí, který ovládl titulky médií. Snímek pojednává o podvodech, lžích a zradách Bernieho Madoffa, muže, který zosnoval nejohavnější finanční podvod naší generace. Biografické drama z produkce HBO USA (2017). Hrají: Robert De Niro, Michelle Pfeifferová, Alessandro Nivola. Režie: Barry Levinson.

74 % obrázek k pořadu Královna

Královna

Královna

životopisné komediální drama Francie, Itálie, VB (2006). Hrají: Helen Mirren, Michael Sheen, James Cromwell. Režie: Stephen Frears.

74 % obrázek k pořadu Orel Eddie

Orel Eddie

Orel Eddie

Film podle reálných událostí vypráví o Eddiem Edwardsovi, nezvyklém, ale odvážném britském skokanovi na lyžích, který nikdy nepřestal věřit ve své schopnosti - ani když ho odepsal celý národ. V hlavních rolích Taron Egerton a Hugh Jackman. Biografické komediální drama Velká Británie / Německo / USA (2016). Hrají: Taron Egerton, Christopher Walken, Hugh Jackman. Režie: Dexter Fletcher.

79 % obrázek k pořadu Černá skříňka

Černá skříňka

Černá skříňka

Thriller Velká Británie, Německo, Belgie (2006). Hrají: Carice van Houten, Sebastian Koch, Thom Hoffman. Režie: Paul Verhoeven.

74 % obrázek k pořadu Nástupce

Nástupce

Nástupce

Strhující pohled na první rok vlády prezidenta Lyndona B. Johnsona. Ten skládá přísahu ihned po atentátu na JFK, podporuje eskalaci konfliktu ve Vietnamu a vyvažuje protichůdné zájmy narážející na vydání jeho zákona o občanských právech. Biografické drama USA (2016). Hrají: Bryan Cranston, Anthony Mackie, Melissa Leová. Režie: Jay Roach.

81 % obrázek k pořadu Unaveni sluncem

Unaveni sluncem

Unaveni sluncem

Onen poklidný letní den na dače v rodinném kruhu se mohl podobat ráji – kdyby to nebylo v Rusku, roku 1936. Rusko-francouzské drama, oceněné Oscarem (1994). Hrají: N. Michalkov, O. Meňšikov, I. Dapkunajteová

69 % obrázek k pořadu Strašidla

Strašidla

Strašidla

Komédia ČR (2016). Hrajú: B. Kotiš, T. Kostková, C. Mayerová

73 % obrázek k pořadu Soul Kitchen

Soul Kitchen

Soul Kitchen

Hamburský klub, v němž si na své přijde sluch, žaludek i duše. Dynamická outsiderská komedie oceňovaného německého režiséra Fatiha Akina (2009). Hrají: A. Bousdoukos, M. Bleibtreu, B. Ünel

76 % obrázek k pořadu Propast

Propast

Propast

Poškozená jaderná ponorka uvízla na mořském dně. O její záchranu se pokusí speciálně vybavený tým ropných těžařů. Při riskantním sestupu zjistí, že hlubiny skrývají tajemství, které nepochází z tohoto světa. Americký sci-fi thriller (1989). Hrají: E. Harris, M. E. Mastrantoniová, M. Biehn. Režie: J. Cameron

74 % obrázek k pořadu Heidi, děvčátko z hor

Heidi, děvčátko z hor

Heidi, děvčátko z hor

Rodinný Německo, Švýcarsko (2015). Hrají: Bruno Ganz, Katharina Schuttler, Jella Haase. Režie: Alain Gsponer.

74 % obrázek k pořadu Den patriotů

Den patriotů

Den patriotů

Kriminální drama USA (2016). Hrají: Mark Wahlberg, Kevin Bacon, John Goodman. Režie: Peter Berg.

74 % obrázek k pořadu Bokovka

Bokovka

Bokovka

Sklíčený spisovatel Miles, kterému se nedaří prorazit, se společně se svým stejně neúspěšným kamarádem a bývalým hercem Jackem vydá týden před Jackovou svatbou na oslavnou cestu po kalifornských vinicích. Komediální drama USA (2004). Hrají: Paul Giamatti, Thomas Haden Church, Virginia Madsenová. Režie: Alexander Payne.

77 % obrázek k pořadu Zombieland

Zombieland

Zombieland

Columbus přežil morovou ránu, která proměnila lidstvo v zombie, jen proto, že je neskutečný zbabělec. Po zuby ozbrojený Tallahassee naopak strach vůbec nezná. Jenže tihle dva spolu musí vydržet, jinak je zombie přemohou. Hororová komedie USA (2009). Hrají: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stoneová. Režie: Ruben Fleischer.

73 % obrázek k pořadu Mládí

Mládí

Mládí

Snímek nahlíží na celoživotní přátelství dvou mužů, kteří během dovolené v hotelu na úpatí Alp přemítají o odchodu do penze. Zatímco Fred nechce pokračovat v hudební kariéře, Mick se soustředí na dokončení scénáře ke svému poslednímu filmu. Komediální drama Itálie / Velká Británie (2015). Hrají: Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weiszová. Režie: Paolo Sorrentino.

72 % obrázek k pořadu Mlha

Mlha

Mlha

Když se zklidnila silná bouře, vydal se David spolu se synem a sousedem do města doplnit zásoby. Supermarket však obklopila hustá mlha, která v sobě skrývá něco děsivého. Americký horor podle Stephena Kinga (2007). Hrají: T. Jane, M. G. Hardenová, L. Holdenová. Režie: F. Darabont

77 % obrázek k pořadu Náš vůdce

Náš vůdce

Náš vůdce

Dramatický thriller Německo (2008). Hrají: Jürgen Vogel, Frederick Lau, Max Riemelt. Režie: Dennis Gansel.

80 % obrázek k pořadu Medvídek Pú

Medvídek Pú

Medvídek Pú

Rodinný USA (1960). Hrají: Shirley Temple, Ted Eccles, Faz Fazakas. Režie: Burt Shevelove, Bob Henry.

75 % obrázek k pořadu Tajemství Ocelového města

Tajemství Ocelového města

Tajemství Ocelového města

Dobrodružný Česko (1978). Hrají: Jaromír Hanzlík, Vilém Besser, Josef Větrovec

75 % obrázek k pořadu Zátah

Zátah

Zátah

Akční Indonézie, USA (2012). Hrají: Iko Uwais, Joe Taslim, Pierre Gruno. Režie: Gareth Evans.

73 % obrázek k pořadu Anthropoid

Anthropoid

Anthropoid

Snímek vychází ze skutečného příběhu vojenské operace za druhé světové války, jejímž cílem byl atentát na Reinharda Heydricha. Ten byl po Hitlerovi a Himmlerovi třetím nejvýznamnějším mužem Třetí říše, hlavním strůjcem Konečného řešení. Válečný thriller ČR / Velká Británie / Francie (2016). Hrají: Cillian Murphy, Jamie Dornan, Charlotte Le Bonová. Režie: Sean Ellis.

77 % obrázek k pořadu Doktor Smrt

Doktor Smrt

Doktor Smrt

Americký televizní film mapuje osudy lékaře Jacka Kevorkiana, který proslul jako jeden z nejznámějších zastánců práva na euthanasii. Detroitského patologa ztvárnil Al Pacino a za svůj strhující výkon byl oceněn Zlatým glóbem. Biografické drama z produkce HBO USA (2010). Hrají: Al Pacino, Susan Sarandonová, Danny Huston. Režie: Barry Levinson.

68 % obrázek k pořadu Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Když Jake najde stopy, které poodhalují tajemství jiných světů, objeví místo známé jako sirotčinec slečny Peregrinové. Jeho tajemnost se prohlubuje, jakmile pozná jeho obyvatele a jejich zvláštní schopnosti a jejich strašlivé nepřátele. Dobrodružné fantasy drama USA / Velká Británie / Bělorusko (2016). Hrají: Eva Greenová, Asa Butterfield, Chris O'Dowd. Režie: Tim Burton.

80 % obrázek k pořadu Přijdu hned

Přijdu hned

Přijdu hned

Saša Rašilov v půvabné české komedii o zmatcích kolem miliónového dědictví (1942). Hrají: V. Matulová, S. Beneš, T. Pištěk

75 % obrázek k pořadu Zachráňte pána Banksa

Zachráňte pána Banksa

Zachráňte pána Banksa

Kde sa jej kniha končí, skutočný príbeh sa začína. Americko-britsko-austrálsky komediálny životopisný film (2013). Hrajú: T. Hanks, E. Thompsonová, C. Farrell

72 % obrázek k pořadu Sunshine

Sunshine

Sunshine

V roce 2057 je jedinou spásou Země vesmírná mise, která má za úkol svrhnout na vyhasínající Slunce obří nukleární nálož a tím ho znovu probudit k činnosti. V jeho těsné blízkosti, mimo rádiové spojení se Zemí, se ale všechno děsivě zvrtne. Dobrodružný sci-fi thriller Velká Británie (2007). Hrají: Rose Byrneová, Cliff Curtis, Chris Evans. Režie: Danny Boyle.

72 % obrázek k pořadu Phoebe v říši divů

Phoebe v říši divů

Phoebe v říši divů

Americké drama (2008). Hrají: E. Fanning, F. Huffman, B. Pullman. Režie: Daniel Barnz.

72 % obrázek k pořadu Půlnoční polibek

Půlnoční polibek

Půlnoční polibek

Poslední den roka chce nešťastný mladý Wilson strávit v posteli a touží jen, aby už skončil. Americká komedie (2007). Hrají: S. McNairy, S. Simmonds, B. McGuire. Režie: Alex Holdridge.

72 % obrázek k pořadu Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů

Třetí pokračování populární animované komedie zavede diváky všech věkových kategorií do podzemního světa dinosaurů, kam se dostane mamut Manny se svými kamarády. Čeká je tam dobrodružství i spousta legrace a nás navíc řada vizuálních efektů. Animovaná dobrodružná komedie USA (2009)

73 % obrázek k pořadu Po krk v extázi

Po krk v extázi

Po krk v extázi

Daniel Craig se rozhodl skoncovat se světem zločinu, drog a násilí a začít si užívat vydělaných peněz. Musí však ještě najít dceru svého šéfa a dokončit poslední obchod, při kterém nic nejde podle plánu. Britský film (2005). Hrají: T. Hardy, J. Foreman, S. Hawkinsová. Režie: M. Vaughn

73 % obrázek k pořadu Miluj suseda svojho

Miluj suseda svojho

Miluj suseda svojho

Príbeh o nepravdepodobnom priateľstve. Účinkujú: Bill Murray, Melissa McCarthy, Naomi Watts. Réžia: Theodore Melfi Spojené štáty americké (2014)

72 % obrázek k pořadu Divoši

Divoši

Divoši

Pohled na rodinu, lásku a smrtelnost optikou jedné z nejsložitějších situací moderního života: když jsou dospělí sourozenci náhle vytrženi ze svých každodenních životů a musejí se postarat o starého rodiče, jenž se o ně nikdy moc nezajímal. Komediální drama USA (2007). Hrají: Laura Linneyová, Philip Seymour Hoffman, Philip Bosco. Režie: Tamara Jenkinsová.

77 % obrázek k pořadu 500 dní se Summer

500 dní se Summer

500 dní se Summer

Joseph Gordon-Levitt a Zooey Deschanelová excelují v neotřelé romantické komedii od režiséra Marca Webba, která vypráví o ženě, jež nevěří v pravou lásku a muži, který se do ní bezhlavě zamiluje. Romantická komedie USA (2009). Hrají: Joseph Gordon-Levitt, Zooey Deschanelová, Geoffrey Arend. Režie: Marc Webb.

68 % obrázek k pořadu Zostaň so mnou

Zostaň so mnou

Zostaň so mnou

Žiť pre lásku. Americký romantický film (2014). Hrajú: Ch. G. Moretzová, M. Enosová, J. Blackley

73 % obrázek k pořadu Hledání

Hledání

Hledání

Po dvou letech strávených s Patrickem a jeho partičkou blízkých přátel, kteří při hledání štěstí a stálých vztahů poznávají San Francisco, zakončí HBO jejich cestu celovečerním filmovým speciálem. Komediální drama z produkce HBO USA (2016). Hrají: Jonathan Groff, Frankie J. Alvarez, Murray Bartlett. Režie: Andrew Haigh.

73 % obrázek k pořadu Krycie meno U.N.C.L.E.

Krycie meno U.N.C.L.E.

Krycie meno U.N.C.L.E.

Dobrodružná komédia VB-USA (2015). Hrajú: A. Hammer, H. Cavill, A. Vikanderová

72 % obrázek k pořadu Gangster Ka 2: Afričan

Gangster Ka 2: Afričan

Gangster Ka 2: Afričan

Varovanie ministerstva: Gangstri umierajú predčasne. Český kriminálny film (2015). Hrajú: H. Čermák, P. Bjelac, V. Svátková

79 % obrázek k pořadu Kabaret

Kabaret

Kabaret

Život je jako schody na jeviště. Jen si nezlámat vaz. Americký muzikál oceněný osmi Oscary (1972). Hrají: L. Minnelliová, M. York, H. Griem. Režie: Bob Fosse

72 % obrázek k pořadu Diagnóza: Šampión

Diagnóza: Šampión

Diagnóza: Šampión

Skutečný příběh forenzního neuropatologa (Will Smith), který jako první při případu hráče amerického fotbalu objeví chronickou traumatickou encefalopatii a usiluje o to, aby se o této nemoci způsobené sportovní činností dozvěděla veřejnost. Biografické drama USA / Velká Británie / Austrálie (2015). Hrají: Will Smith, Alec Baldwin, Albert Brooks. Režie: Peter Landesman.

79 % obrázek k pořadu Na pokraji slávy

Na pokraji slávy

Na pokraji slávy

Hudobná komediálna dráma. Účinkujú: Patrick Fugit, Billy Crudup, Frances McDormand. Réžia: Cameron Crowe Spojené štáty americké (2000)

74 % obrázek k pořadu Potíže s Arizonou

Potíže s Arizonou

Potíže s Arizonou

McDonnoughovi krátce po svatbě zjistí, že nemohou mít děti. Dlouho nevědí, jak situaci vyřešit, až se nakonec rozhodnou nějaké to krásné miminko ukrást. Americká akční komedie (1987). Hrají: H. Hunterová, N. Cage, J. Goodman. Režie: J. Coen

72 % obrázek k pořadu Zbrusu Nový zákon

Zbrusu Nový zákon

Zbrusu Nový zákon

Bůh existuje. A je to pěkný morous. Jde o trochu jiný příběh, protože tenhle Bůh má kromě syna Ježíše ještě manželku a desetiletou dceru, ke kterým se chová strašně. A tak se dcerka jednoho dne rozhodne, že se proti otcově tyranii vzbouří. Fantazijní komedie Belgie / Francie (2015). Hrají: Pili Groyneová, Benoît Poelvoorde, Catherine Deneuve. Režie: Jaco Van Dormael.

72 % obrázek k pořadu Rajský pokoj

Rajský pokoj

Rajský pokoj

Životy šesti lidí, kteří zdánlivě nemají společného nic kromě toho, že se narodili v cizí zemi, se v závěru nezvratně protnou a odkryjí odvrácenou tvář jejich nového domova – Amsterdamu. Drama Nizozemsko (2015). Hrají: Anjela Nedyalková, Boris Isakovic, Erik Adelöw. Režie: Joost van Ginkel.

72 % obrázek k pořadu Muž, který poznal nekonečno

Muž, který poznal nekonečno

Muž, který poznal nekonečno

V roce 1913 přicestuje indický matematik-samouk Ramanujan do Cambridge na pozvání svého mentora, excentrického profesora Hardyho. Společně budou muset bojovat s předsudky, aby celému světu ukázali Ramanujanův geniální matematický talent. Biografické drama Velká Británie (2015). Hrají: Dev Patel, Jeremy Irons, Devika Bhiseová. Režie: Matthew Brown.

74 % obrázek k pořadu Babička

Babička

Babička

Rodinný film ČR (1971). Hrajú: J. Kurandová, Z. Matouš, M. Myslíková

76 % obrázek k pořadu Skutočná guráž

Skutočná guráž

Skutočná guráž

Western bratov Coenovcov. Účinkujú: Jeff Bridges, STEINFELD Hailee, Matt Damon, Josh Brolin. Réžia: Ethan Coen, Joel Coen Spojené štáty americké (2010)

77 % obrázek k pořadu Život je zázrak

Život je zázrak

Život je zázrak

Komédia Emira Kusturicu. Účinkujú: Slavko Stimac, Solak Natasa, Trivalic Vesna, Kostic Vuk Srbsko, Čiernohorská republika (2004)

71 % obrázek k pořadu Kladivo

Kladivo

Kladivo

Biografický, sportovní USA (2010). Hrají: Russell Harvard, Raymond J. Barry, Shoshannah Stern. Režie: Oren Kaplan.

69 % obrázek k pořadu Captain America: První Avenger

Captain America: První Avenger

Captain America: První Avenger

Mírný americký voják Steve Rogers se stane součástí experimentálního vojenského programu, díky kterému získá superschopnosti, aby mohl porazit darebného Red Skulla. Předlohou akčního thrilleru byl oblíbený komiks. Akční sci-fi thriller USA (2011). Hrají: Chris Evans, Hayley Atwellová, Sebastian Stan. Režie: Joe Johnston.

72 % obrázek k pořadu Deepwater Horizon: Moře v plamenech

Deepwater Horizon: Moře v plamenech

Deepwater Horizon: Moře v plamenech

V nejtemnější hodině života je vede odvaha a naděje. Americký akční film (2016). Hrají: M. Wahlberg, D. O'Brien, K. Hudson. Režie: Peter Berg.

71 % obrázek k pořadu Simonův vesmír

Simonův vesmír

Simonův vesmír

Komediální drama Švédsko (2010). Hrají: Bill Skarsgĺrd, Martin Wallström, Cecilia Forss. Režie: Andreas Öhman.

77 % obrázek k pořadu Za slnkom

Za slnkom

Za slnkom

Fascinujúci príbeh krvnej pomsty z dielne brazílskeho režiséra Waltera Sallesa, presláveného filmom Hlavná stanica. Účinkujú: José Dumont, Rodrigo Santoro, Rita Assemany, Ravi Ramos Lacareda, Luiz Carlos Vasconcelos, Flavia Marco Antonio. Réžia: Walter Salles Brazília, Francúzsko, Švajčiarsko (2001)

74 % obrázek k pořadu Slnko v sieti

Slnko v sieti

Slnko v sieti

Lyrický príbeh o prvej láske dvoch mladých ľudí. Účinkujú: Marian Bielik, Jana Beláková, Oľga Šalagová, Eliška Nosáľová. Réžia: Štefan Uher čb. Československo (1962)

79 % obrázek k pořadu Pre hrsť dolárov

Pre hrsť dolárov

Pre hrsť dolárov

Taliansko-španielsko-nemecký western (1964)

77 % obrázek k pořadu Modrý pták

Modrý pták

Modrý pták

Rodinný Nizozemsko (2004). Hrají: Elske Rotteveel, Kees Scholten, Elsie de Brauw. Režie: Mijke de Jong.

74 % obrázek k pořadu Poltergeist

Poltergeist

Poltergeist

Mladou rodinu navštíví v jejich domě duchové. Zpočátku se přízraky chovají přátelsky a pohybují předměty kolem domu jen pro pobavení. Pak ale začnou rodinu terorizovat a záhy nato unesou i jejich nejmladší dcerku. Horor USA (1982). Hrají: Craig T. Nelson, JoBeth Williamsová, Beatrice Straightová. Režie: Tobe Hooper.

67 % obrázek k pořadu Nový život Paula Sneijdera

Nový život Paula Sneijdera

Nový život Paula Sneijdera

Po tragické a absurdní nehodě pohlédne Paul do tváře realitě svého života generálního ředitele v Montrealu - práce už ho nezajímá, žena mu leze na nervy a podvádí ho, oba synové jím pohrdají. A tak se stane venčitelem psů. Drama Francie / Kanada (2016). Hrají: Thierry Lhermitte, Géraldine Pailhasová, Pierre Curzi. Režie: Thomas Vincent.

74 % obrázek k pořadu Deset dní, které otřásly světem

Deset dní, které otřásly světem

Deset dní, které otřásly světem

Historická rekonstrukce událostí Bolševické revoluce, vyvedená s avantgardní pompou tzv. sovětské montážní školy. Dějiny nejsou tím, čím se zdají být. Sovětské drama (1928). Hrají: N. Popov, V. Nikandrov, N. I. Podvojskij. Režie: a scénář S. M. Ejzenštejn, G. Aleksandrov

68 % obrázek k pořadu Sinister

Sinister

Sinister

Spisovatel detektivních románů objevil na půdě staré filmové pásy, které souvisí s vraždami, jež se v domě kdysi staly. Pátrání po vrahovi však vyvolá zlo, které kdysi útočilo. Britsko-americký mysteriózní horor (2012). Hrají: E. Hawke, J. Rylanceová, V. D´Onofrio. Režie: S. Derrickson

70 % obrázek k pořadu Klub 27

Klub 27

Klub 27

Drama USA (2008). Hrají: Joe Anderson, David P. Emrich, Eve Hewson. Režie: Erica Dunton.

73 % obrázek k pořadu Duch

Duch

Duch

Romantický film USA (1990). Hrajú: P. Swayze, D. Moorová, W. Goldbergová. Réžia: J. Zucker.

71 % obrázek k pořadu Náš milovaný Damilola

Náš milovaný Damilola

Náš milovaný Damilola

Drama sleduje rodinu Damiloly Taylora, který byl tragicky zavražděn v Londýně pouhých deset dní před svými svými jedenáctými narozeninami. Jeho rodiče se před zraky světových médií vydali na strastiplnou cestu za dosažením spravedlnosti. Drama Velká Británie (2016). Hrají: Babou Ceesay, Wunmi Mosaku, Juwon Adedokun. Režie: Euros Lyn.

73 % obrázek k pořadu Seznamte se, Joe Black

Seznamte se, Joe Black

Seznamte se, Joe Black

Drama, fantasy, mysteriózní USA (1998). Hrají: Brad Pitt, Anthony Hopkins, Claire Forlani. Režie: Martin Brest.

71 % obrázek k pořadu X-Men: Apokalypsa

X-Men: Apokalypsa

X-Men: Apokalypsa

Apocalypse, první a nejmocnější z mutantů, je volný. Rozzuřený, že jeho druhové již nejsou považováni za bohy, sestaví tým silných mutantů, aby vymýtili lidstvo a nastolili nový řád světa, kterému chce vládnout. Komiksové akční sci-fi USA (2016). Hrají: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrenceová. Režie: Bryan Singer.

71 % obrázek k pořadu Constantine

Constantine

Constantine

Akčný triler USA-Nemecko (2005). Hrajú: K. Reeves, R. Weiszová, S. LaBeouf

71 % obrázek k pořadu Julieta

Julieta

Julieta

Julieta díky náhodnému setkání zjistí, že se její dávno ztracená dcera znovu objevila v Madridu. To ji přiměje reflektovat svůj život a osudové události, které s ním dramaticky zamíchaly. Drama Španělsko (2016). Hrají: Emma Suárezová, Adriana Ugarteová, Daniel Grao. Režie: Pedro Almodóvar.

75 % obrázek k pořadu Věčné okamžiky Marie Larssonové

Věčné okamžiky Marie Larssonové

Věčné okamžiky Marie Larssonové

Drama, životopisný Dánsko, Finsko, Norsko, Švédsko (2008). Hrají: Maria Heiskanen, Mikael Persbrandt, Jesper Christensen. Režie: Jan Troell.

76 % obrázek k pořadu Horší už to nebude

Horší už to nebude

Horší už to nebude

Romantická fantasy komedie USA (2006). Hrají: Will Ferrell, Maggie Gyllenhaal, Dustin Hoffman. Režie: Marc Forster.

71 % obrázek k pořadu Star Trek: Do neznáma

Star Trek: Do neznáma

Star Trek: Do neznáma

Kapitána Kirka a posádku hvězdné lodi U.S.S. Enterprise napadne diktátor Krall. Loď je při útoku zničena a tým skončí opuštěný na vzdálené planetě osídlené jak nepřátelskými, tak i ochotnými mimozemšťany. Akční dobrodružné sci-fi USA (2016). Hrají: Chris Pine, Zachary Quinto, Simon Pegg. Režie: Justin Lin.

71 % obrázek k pořadu Bitva o Sevastopol

Bitva o Sevastopol

Bitva o Sevastopol

Mladičká Kyjevanka Ljudmila Pavličenková se v prvních letech druhé světové války vyznamenala jako vynikající odstřelovačka, mající na svém kontě 309 zabitých nacistů. Je hrdinkou nebo chladnokrevnou vražedkyní. Ruský válečný film (2015). Hrají: J. Cyganov, J. Peresildová, N. Jefremov. Režie: S. Mokrickij

73 % obrázek k pořadu Valerie a týden divů

Valerie a týden divů

Valerie a týden divů

Poetický horor Česko (1970). Hrají: Jaroslava Schallerová, Jiřina Machalická, Michaela Klocová

76 % obrázek k pořadu Stejně jako syn

Stejně jako syn

Stejně jako syn

Rodinné drama USA (2006). Hrají: Mark Webber, Antonio Ortiz, Rosie Perez. Režie: Morgan J. Freeman.

66 % obrázek k pořadu Hra peněz

Hra peněz

Hra peněz

Televizní burzovní guru Lee Gates a jeho producentka Patty se ocitnou ve výbušné situaci poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzuřený finančník, jenž díky Gatesově finančnímu poradenství přišel o své celoživotní úspory. Kriminální drama USA (2016). Hrají: George Clooney, Julia Robertsová, Jack O'Connell. Režie: Jodie Fosterová.

73 % obrázek k pořadu Nikdo nic neví

Nikdo nic neví

Nikdo nic neví

Komedie Česko (1947). Hrají: František Filipovský, Jaroslav Marvan, Alois Dvorský

71 % obrázek k pořadu Legendy z Dogtownu

Legendy z Dogtownu

Legendy z Dogtownu

Parta surfařů převedla své umění na skateboardy, a zavedla tak nový styl. Během krátké chvíle se staly doslova fenoménem své doby. Přátelství však kvůli penězům nabralo velké trhliny. Americko-německý film (2005). Hrají: J. Robinson, E. Hirsch, R. de Moornayová. Režie: C. Hardwicková

78 % obrázek k pořadu Konec starých časů

Konec starých časů

Konec starých časů

Komedie Česko (1989). Hrají: Josef Abrhám, Jaromír Hanzlík, Rudolf Hrušínský

66 % obrázek k pořadu To je vražda, zapekla do smrtícího receptu

To je vražda, zapekla do smrtícího receptu

To je vražda, zapekla do smrtícího receptu

Šerif města je zavražděn během voleb a majitelka oblíbené pekárny Hannah spojí síly s místním zubařem ve snaze očistit od zločinu svého švagra. Pohledný detektiv Mike Kingston mezitím zahájí souběžné vyšetřování. Detektivní drama USA (2016). Hrají: Alison Sweeneyová, Gabriel Hogan, Cameron Mathison. Režie: Kristoffer Tabori.

71 % obrázek k pořadu Príbeh o rytierovi

Príbeh o rytierovi

Príbeh o rytierovi

Dobrodružno-romantický film USA (2001). Hrajú: H. Ledger, R. Sewell, M. Addy

75 % obrázek k pořadu Scott Pilgrim proti zvyšku sveta

Scott Pilgrim proti zvyšku sveta

Scott Pilgrim proti zvyšku sveta

Komédia USA (2010). Hrajú: M. Cera, M. E. Winisteadová, K. Culkin

66 % obrázek k pořadu Jasper Jones

Jasper Jones

Jasper Jones

Jedné noci během parného léta roku 1969 je Charlie vylekán, když ho probudí místní míšenec z okraje společnosti jménem Jasper Jones. Ten ho zavede hluboko do lesa a to, co mu tam ukáže, navždy změní Charliemu život. Mysteriózní drama Austrálie (2017). Hrají: Levi Miller, Toni Colletteová, Hugo Weaving. Režie: Rachel Perkins.

78 % obrázek k pořadu Gattaca

Gattaca

Gattaca

Dobrodružný film USA (1997). Hrajú: E. Hawke, U. Thurmanová, A. Arkin

73 % obrázek k pořadu Srdečný pozdrav ze zeměkoule

Srdečný pozdrav ze zeměkoule

Srdečný pozdrav ze zeměkoule

Satira Česko (1982). Hrají: Milan Lasica, Július Satinský, Jiří Menzel

75 % obrázek k pořadu Napříč vesmírem

Napříč vesmírem

Napříč vesmírem

Mladík z Liverpoolu přichází za války ve Vietnamu do USA hledat svého otce. Skončí v newyorské čtvrti Greenwich Village, kde se zamiluje do mladé Američanky. Spolu pak prožívají změny, které zasáhly Spojené státy během bouřlivých 60. let. Dobové muzikálové drama USA (2007). Hrají: Evan Rachel Woodová, Jim Sturgess, Joe Anderson. Režie: Julie Taymorová.

70 % obrázek k pořadu Cadillac Records

Cadillac Records

Cadillac Records

Príbeh hudobného vydavateľstva, ktoré stálo za vzostupom afroamerickej hudby. Účinkujú: Adrien Brody, Beyoncé Knowles, Jeffrey Wright, Columbus Short. Réžia: Darnell Martin Spojené štáty americké (2008)

76 % obrázek k pořadu Sněhový dort

Sněhový dort

Sněhový dort

Romantické drama Kanada, VB (2006). Hrají: Alan Rickman, Sigourney Weaver, Carrie-Anne Moss. Režie: Marc Evans.

73 % obrázek k pořadu Kadiaľ tečie rieka

Kadiaľ tečie rieka

Kadiaľ tečie rieka

Dráma. Len tak sa dívať na prúd rieky. Účinkujú: Brad Pitt, Craig Scheffer, Tom Skerritt, Brenda Blethyn, Emily Lloyd. Réžia: Robert Redford Spojené štáty americké (1992)

75 % obrázek k pořadu Temný dům

Temný dům

Temný dům

Drama Polsko (2009). Hrají: Arkadiusz Jakubik, Marian Dziedziel, Kinga Preis. Režie: Wojciech Smarzowski.

75 % obrázek k pořadu Precitnutie v Garden State

Precitnutie v Garden State

Precitnutie v Garden State

Po desiatich rokoch sa vracia domov, aby našiel sám seba. Americká romantická komédia (2004). Hrajú: Z. Braff, N. Portmanová, I. Holm

72 % obrázek k pořadu Velký šéf

Velký šéf

Velký šéf

Geniální mozek, okouzlující podvodník, žárlivý mafián a vlak plný peněz. Jedna z nejlepších francouzských komedií všech dob s Jean-Paulem Belmondem v hlavní roli (1969). Hrají: Bourvil, D. Niven, E. Wallach. Režie: Gérard Oury

70 % obrázek k pořadu Únos

Únos

Únos

Dráma slovenskej scenáristky a režisérky Mariany Čengel Solčanskej o politikoch a mafiánoch, ktorí sa neštítia nijakého zločinu, len aby si upevnili svoje mocenské pozície. Účinkujú: Rebeka Poláková, David Hart, Vladislav Plevčík, Ján Greššo, Juraj Hrčka, Maroš Kramár, Ady Hajdu, Milan Ondrík, iDano Heriban, Ingrid Timková, Tomáš Hanák. Réžia: Mariana Čengel Solčanská Slovenská republika (2015)

65 % obrázek k pořadu Mimoni

Mimoni

Mimoni

Fíha! Malé žlté bytosti Mimoni sa objavili v animovaných rodinných komédiách Ja, zloduch a Ja, zloduch 2 ako nenahraditeľní pomocníci zlosyna Grua. V ďalšom celovečernom filme však dostali hlavné úlohy! . Réžia: Kyle Balda, Pierre Coffin Americká animovaná rodinná akčná dobrodružná komédia (2015)

74 % obrázek k pořadu Precious

Precious

Precious

Drama USA (2009). Hrají: Gabourey Sidibe, Mo'Nique, Paula Patton. Režie: Lee Daniels.

69 % obrázek k pořadu Život ryb

Život ryb

Život ryb

Andrés již deset let žije v Berlíně, ale něco ho táhne aspoň na chvilku domů, do Chile. Chilské drama (2010). Hrají: S. Cabrera, B. Lewin, A. Zegers. Režie: Matías Bize.

67 % obrázek k pořadu Red 2

Red 2

Red 2

Bývalí agenti CIA znovu v akci a ještě nebezpečnější! Americko - francouzsko - kanadská komedie (2013). Hrají: B. Willis, J. Malkovich, A. Hopkins. Režie: Dean Parisot.

74 % obrázek k pořadu Politické kruhy

Politické kruhy

Politické kruhy

Satirický pohľad na tie najvyššie politické kruhy. Účinkujú: Steve Coogan, James Gandolfini, Anna Chlumsky. Réžia: Armando Iannucci Veľká Británia (2009)

65 % obrázek k pořadu Záhada v květinářství: Utnuto v počátku

Záhada v květinářství: Utnuto v počátku

Záhada v květinářství: Utnuto v počátku

Majitelka květinářství a bývalá právnička Abby je obviněna z vraždy starého školního rivala, na něhož nedávno narazila na místní univerzitě, kam měla doručit černé růže. Rozhodne se proto pátrat na vlastní pěst a sestaví seznam podezřelých. Detektivní drama Kanada (2016). Hrají: Brooke Shieldsová, Brennan Elliott, Beau Bridges. Režie: Bradley Walsh.

77 % obrázek k pořadu Dole hlavou

Dole hlavou

Dole hlavou

Taliansko-španielsky western (1971). Hrajú: Rod Steiger, James Coburn, Romolo Valli

72 % obrázek k pořadu Lóve

Lóve

Lóve

Někdy to slovo znamená lásku, někdy peníze. Ale nikdy ne obojí najednou. Slovenský film (2011). Hrají: M. Nemtuda, K. Svarinská, J. Gogál. Režie: Jakub Kroner (Ve slovenském znění)

65 % obrázek k pořadu Kráska a zviera

Kráska a zviera

Kráska a zviera

Rozprávkový príbeh Francúzsko-Nemecko (2014). Hrajú: V. Cassel, L. Seydouxová, A. Dussollier

75 % obrázek k pořadu Akeelah

Akeelah

Akeelah

Podle skutečné události USA (2006). Hrají: Keke Palmer, Laurence Fishburne. Režie: Doug Atchison.

77 % obrázek k pořadu Křižník Potěmkin

Křižník Potěmkin

Křižník Potěmkin

Píše se rok 1905 a nejslavnější vzpoura filmových dějin je na spadnutí. Sovětské drama avantgardního režiséra Sergeje M. Ejzenštejna (1925). Hrají: A. Antonov, G. Alexandrov, I. Bobrov

65 % obrázek k pořadu ... a rána sú tu tiché

... a rána sú tu tiché

... a rána sú tu tiché

Mladé ženy sa tešili zo života a chceli prežívať jeho krásu. Ale všetko im vzala vojna. Ruský vojnový film (2015). Hrajú: P. Fjodorov, A. Mikuľčinová, J. Malachovová

77 % obrázek k pořadu Romeo a Julie

Romeo a Julie

Romeo a Julie

Nejslavnější filmová verze nejslavnějšího milostného příběhu všech dob. Britsko-italský film, oceněný dvěma Oscary (1968). Hrají: L. Whiting, O. Husseyová, M. York. Režie: Franco Zeffirelli

70 % obrázek k pořadu Planeta pokladů

Planeta pokladů

Planeta pokladů

Vesmírný hon za největším bohatstvím všech dob se rozpoutá ve chvíli, kdy dospívající Jim Hawkins náhodou narazí na mapu Planety pokladů. Když se Jim nechá najmout na sluneční galeonu, spřátelí se s tamním „kyborgským“ kuchařem Johnem. Animovaný dobrodružný rodinný film USA (2002)

74 % obrázek k pořadu Max Manus

Max Manus

Max Manus

Válečné drama Norsko, Dánsko, Německo (2008). Hrají: Aksel Hennie, Agnes Kittelsen, Nicolai Cleve Broch. Režie: Joachim Rřnning, Espen Sandberg.

74 % obrázek k pořadu Angličan

Angličan

Angličan

Drama Kanada (2008)

72 % obrázek k pořadu Náš dědek Josef

Náš dědek Josef

Náš dědek Josef

Devět anekdot ze života starého vinaře a jeho přátel. Československá komedie (1976). Hrají: B. Záhorský, S. Skopal, F. Filipovský. Režie: Antonín Kachlík.

70 % obrázek k pořadu Minuta ticha

Minuta ticha

Minuta ticha

Těsně před koncem léta se v ospalém baltském rybářském městečku zamiluje osmnáctiletý Christian do své nové učitelky angličtiny Stelly. Přestože se mu Stella pokouší vzdorovat, začnou se pokradmu scházet. Romantické drama Německo / Dánsko (2016). Hrají: Jonas Nay, Julia Koschitzová, Uwe Preuss. Režie: Thorsten Schmidt.

72 % obrázek k pořadu Blade

Blade

Blade

Akčný triler USA (1998). Hrajú: W. Snipes, S. Dorff, N'Bushe Wrightová

76 % obrázek k pořadu Chlapci neplačú

Chlapci neplačú

Chlapci neplačú

Americký film (1999). Hrajú: H. Swanková, Ch. Sevignyová, P. Sarsgaard

69 % obrázek k pořadu Black Mass: Špinavá hra

Black Mass: Špinavá hra

Black Mass: Špinavá hra

Tento film líčí skutečný příběh Whiteyho Bulgera (Johnny Depp), senátorova bratra a nejnechvalněji proslulého zločince v historii jižního Bostonu, který začal spolupracovat s FBI, aby vyřadili ze hry společného nepřítele – italskou mafii. Biografické kriminální drama USA / Velká Británie (2015). Hrají: Johnny Depp, Joel Edgerton, Benedict Cumberbatch. Režie: Scott Cooper.

76 % obrázek k pořadu Muž z Acapulca

Muž z Acapulca

Muž z Acapulca

Spisovatel, vysněný hrdina brakových románů a nejlepší role Jean-Paula Belmonda. Francouzsko-italská komedie (1973). Hrají: J. Bissetová, V. Caprioli, J. Lefebvre. Režie: Philippe de Broca

68 % obrázek k pořadu Bez dychu

Bez dychu

Bez dychu

Akčný triler Francúzsko (2010). Hrajú: G. Lellouche, R. Zem, G. Lanvin

74 % obrázek k pořadu Príbeh Antwona Fishera

Príbeh Antwona Fishera

Príbeh Antwona Fishera

Jeho údelom je vyrovnať sa so životom. Silný a dojímavý príbeh traumatizovaného muža na ceste hľadania seba samého. Režisérsky debut Denzela Washingtona. Americký životopisný film (2003). Hrajú: Derek Luke, Denzel Washington, Joy Bryantová

76 % obrázek k pořadu Olověná doba

Olověná doba

Olověná doba

Dvě sestry s odlišnými přístupy k životu – jedna novinářka a druhá teroristka. Hrají: J. Lampeová, B. Sukowa, R. Vogler, D. Schadeová Německé drama inspirované životem sester Ensslinových (1981)

64 % obrázek k pořadu Špinavej kšeft

Špinavej kšeft

Špinavej kšeft

Jacques žije na malém městě. Všichni místní jsou na mizině, protože je hromadně propustili. Továrna zavřela, přítelkyně odešla a dluhy narůstají. Když mu místní mafiánský sázkař nabídne, aby zabil jeho ženu, Jacques ochotně přijímá. černá krimi komedie Francie / Belgie (2016). Hrají: Romain Duris, Michel Blanc, Alice Belaďdiová. Režie: Pascal Chaumeil.

69 % obrázek k pořadu Teror na síti

Teror na síti

Teror na síti

Thriller Velká Británie (2015). Hrají: Maisie Williams, Ella Purnell, Wilson Haagens. Režie: Ben Chanan.

76 % obrázek k pořadu Spáči

Spáči

Spáči

Krimithriller. Účinkujú: Kevin Bacon, Billy Crudup, Robert De Niro, Minnie Driver, Vittorio Gassman. Réžia: Barry Levinson Spojené štáty americké (1996)

76 % obrázek k pořadu Děvče ze sirkárny

Děvče ze sirkárny

Děvče ze sirkárny

Hrdinka toužící po lásce a osud, který nepřeje romantickým snům. Finská lakonická tragédie antických rozměrů (1990). Hrají: K. Outinenová, E. Saloová, E. Nikkari. Režie: Aki Kaurismäki

76 % obrázek k pořadu Dým bramborové natě

Dým bramborové natě

Dým bramborové natě

Drama Česko (1976). Hrají: Rudolf Hrušínský, Věra Galatíková, Alois Švehlík

69 % obrázek k pořadu Pravda

Pravda

Pravda

Príbeh politického škandálu, inšpirovaný skutočnými udalosťami. Účinkujú: Robert Redford, Cate Blanchett, Elisabeth Moss, Dennis Quaid. Réžia: James Vanderbilt Spojené štáty americké (2015)

69 % obrázek k pořadu Domáca opatera

Domáca opatera

Domáca opatera

Komediálna dráma. Účinkujú: Alena Mihulová, Bolek Polívka, Zuzana Kronerová. Réžia: Slávek Horák Slovenská republika (2015)

71 % obrázek k pořadu Orheimovci

Orheimovci

Orheimovci

Příběh ze skutečného života Norsko (2012). Hrají: Vebjorn Enger, Kristoffer joner, Cecilie A Mosli. Režie: Arild Andresen.

68 % obrázek k pořadu Kouzelníci

Kouzelníci

Kouzelníci

Komedie USA (2010). Hrají: Thor Braun, Theo Maassen, Chantal Janzen. Režie: Joram Lursen.

74 % obrázek k pořadu Terminál

Terminál

Terminál

Cizinec Viktor uvízne na newyorském letišti, protože během dlouhého letu proběhl v jeho zemi vojenský převrat. Nesmí tak vstoupit na území USA a musí čekat v tranzitní zóně letiště na konec občanské války. Dlouhé čekání mu znepříjemňují úklady záludného úředníka, se kterými mu pomáhá krásná letuška. Americká romantická komedie (2004). Hrají: T. Hanks, C. Zeta-Jonesová, S. Tucci. Režie: S. Spielberg

71 % obrázek k pořadu Sushi z East Side

Sushi z East Side

Sushi z East Side

Juana je latinskoamerická svobodná matka žijící v Oaklandu, která sní o tom, že se stane šéfkuchařkou v sushi restauraci i přes to, že je to pozice zastávaná výlučně japonskými muži. Juana je ale navzdory tomu odhodlaná dosáhnout svého snu. Drama USA (2014). Hrají: Diana Elizabeth Torresová, Yutaka Takeuchi, Rodrigo Duarte Clark. Režie: Anthony Lucero.

71 % obrázek k pořadu Choď na to!

Choď na to!

Choď na to!

Životné osudy Buda Spencera a Terenca Hilla spojí neuveriteľná náhoda. Najskôr ich považujú za zločincov, neskôr za supertajných špiónov a napokon ako agenti bojujú proti organizácii šialeného gangstera K1. Talianska dobrodružno-akčná komédia (1983). Hrajú: T. Hill, B. Spencer, B. Dee

71 % obrázek k pořadu Thor: Temný svet

Thor: Temný svet

Thor: Temný svet

Americký akčný dobrodružný fantazijný film (2013). Hrajú: Ch. Hemsworth, T. Hiddleston, N. Portmanová

71 % obrázek k pořadu Správcovia osudu

Správcovia osudu

Správcovia osudu

Triler USA (2011). Hrajú: M. Damon, E. Bluntová, A. Mackie

71 % obrázek k pořadu Bůh masakru

Bůh masakru

Bůh masakru

Komediální drama Francie, Německo, Polsko, Španělsko (2011). Hrají: Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz. Režie: Roman Polanski.

71 % obrázek k pořadu Borsalino

Borsalino

Borsalino

Jean-Paul Belmondo a Alain Delon, dva gangsteři, jedna žena a příliš malá Marseille. Francouzsko-italský thriller (1970). Hrají: C. Rouvelová, F. Christopheová, C. Marchandová. Režie: Jacques Deray

76 % obrázek k pořadu Rozmarné léto

Rozmarné léto

Rozmarné léto

"Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným. Úsměvná novela Vladislava Vančury v proslulém filmovém přepisu režiséra Jiřího Menzela (1967). Hrají: R. Hrušínský, V. Brodský, F. Řehák

73 % obrázek k pořadu Tajný život včel

Tajný život včel

Tajný život včel

V roce 1964 uprchne bílá čtrnáctiletá dívka (Dakota Fanningová) se svou afroamerickou chůvou z domu násilnického otce v Jižní Karolíně a najde útočiště u tří nezávislých afroamerických sester, které se starají o rodinné včelařství. Dobové drama USA (2008). Hrají: Dakota Fanningová, Queen Latifah, Jennifer Hudsonová. Režie: Gina Prince-Bythewoodová.

68 % obrázek k pořadu Krásná Junie

Krásná Junie

Krásná Junie

Drama Francie (2008). Hrají: Léa Seydoux, Louis Garrel, Grégoire Leprince-Ringuet. Režie: Christophe Honoré.

74 % obrázek k pořadu Rekonstrukce

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Drama Dánsko (2003). Hrají: Nikolaj Lie Kaas, Marie Bonnevie. Režie: Christoffer Boe.

76 % obrázek k pořadu Monty Python: Zmysel života

Monty Python: Zmysel života

Monty Python: Zmysel života

Komédia. Dajte vedieť ostatným. Účinkujú: Carol Cleveland, Eric Idle, Graham Chapman, John Cleese, Michael Palin, Terry Gilliam Veľká Británia (1983)

75 % obrázek k pořadu Diplomová práce

Diplomová práce

Diplomová práce

Horor, thriller Španělsko (1996). Hrají: Ana Torrent, Eduardo Noriega, Fele Martinez. Režie: Alejandro Amenabar.

68 % obrázek k pořadu Prostředník

Prostředník

Prostředník

Tento snímek vypráví příběh ambiciózního rumunského novináře Radua, který se chce prosadit v mezinárodním tisku. Když jsou dvě nezletilé rumunské prostitutky navráceny zpátky do vlasti, Radu je najat francouzským TV štábem jako prostředník. Drama Rumunsko / Francie (2016). Hrají: Tudor Aaron Istodor, Mehdi Nebbou, Nicolas Wanczycki. Režie: Adrian Sitaru.

63 % obrázek k pořadu Šílená matka

Šílená matka

Šílená matka

Marnie je čerstvá vdova a věčná optimistka, která se přestěhuje do Los Angeles, aby byla nablízku své dceři. Vyzbrojená iPhonem a naditým bankovním kontem se Marnie vydává hledat nové přátele, smysl života a případně i lásku. Komediální drama USA (2015). Hrají: Susan Sarandonová, Rose Byrneová, J.K. Simmons. Režie: Lorene Scafariová.

75 % obrázek k pořadu Ztracená čest Kateřiny Blumové

Ztracená čest Kateřiny Blumové

Ztracená čest Kateřiny Blumové

Mediální lynč na ženu, která měla známost na jednu noc s mužem podezřelým z členství v teroristické skupině. Německé morální drama podle předlohy laureáta Nobelovy ceny Heinricha Bölla (1975). Hrají: A. Winklerová, M. Adorf, D. Laser. Režie: Margarethe von Trotta, Volker Schlöndorff

70 % obrázek k pořadu Moje letné prázdniny

Moje letné prázdniny

Moje letné prázdniny

Americký akčný kriminálny triler (2012). Hrajú: M. Gibson, P. Stormare, D. Norris

68 % obrázek k pořadu Spectre

Spectre

Spectre

Záhadný odkaz z minulosti privedie Jamesa Bonda na stopu tajomnej globálnej zločineckej organizácie Spectre. Postupne rozpletie zložitú pavučinu klamstiev, aby napokon odhalil desivú pravdu o sebe samom. Britsko-americký akčný dobrodružný špionážny triler (2015). Hrajú: Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydouxová

75 % obrázek k pořadu X-Men

X-Men

X-Men

Niektorí jedinci sa narodili s unikátnou genetickou mutáciou, ktorá ich obdarila nadprirodzenými schopnosťami. Slúžia ľudstvu a chránia svet, ten im však nedôveruje a bojí sa ich. Americký akčný sci-fi film (2000). Hrajú: H. Jackman, F. Janssenová, P. Stewart

68 % obrázek k pořadu Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

Galaktická republika je v ohrožení. Galaxie, které se chtějí odtrhnout, vede hrabě Dooku, podle nějž Republika už není tím, čím bývala. Vyberou si rytíři Jedi tu správnou stranu konfliktu? Americký sci-fi film (2002). Hrají: E. McGregor, N. Portmanová, H. Christensen. Režie: G. Lucas

75 % obrázek k pořadu Dva muži ve městě

Dva muži ve městě

Dva muži ve městě

Tolik chtěl žít, milovat a mít své přátele, ale minulost byla stejně neúprosná jako gilotina. Francouzsko-italské drama (1973). Hrají: A. Delon, J. Gabin, M. Farmerová. Režie: José Giovanni

68 % obrázek k pořadu Fannyina cesta

Fannyina cesta

Fannyina cesta

Píše se rok 1943 a Francie je okupována Němci. Třináctiletá židovská dívka Fanny musí prchat před nacisty. Aniž by chtěla, stane se vůdkyní skupiny dětí, které se pokoušejí dostat přes hory na bezpečné území Švýcarska. Válečné drama Francie (2016). Hrají: Léonie Souchaudová, Fantine Harduinová, Juliane Lepoureau. Režie: Lola Doillonová.

73 % obrázek k pořadu Červený drak

Červený drak

Červený drak

Spojené štáty americké (2002). Účinkujú: Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Harvey Keitel, Emily Watson. Réžia: Brett Ratner

70 % obrázek k pořadu Přes palubu

Přes palubu

Přes palubu

Bohatá Goldie Hawnová vyhodí řemeslníka Kurta Russela bez výplaty za odvedenou práci. Vdovec se čtyřmi syny se ocitá v těžké životní situaci. Zanedlouho náhoda nahraje tomu, aby se zámožné ženě mohl pomstít. Americká romantická komedie (1987). Hrají: E. Herrman, R. McDowall. Režie: G. Marshall

75 % obrázek k pořadu Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

Bud Spencer a Terence Hill se jako automobiloví závodníci dostávají do křížku s bandou gangsterů. Italská komedie (1974). Hrají: J. Sharp, P. Shepardová, D. Pleasence. Režie: Marcello Fondato

67 % obrázek k pořadu Coco Chanel

Coco Chanel

Coco Chanel

Životopisné drama Francie, Belgie (2009). Hrají: Audrey Tautou, Benoît Poelvoorde, Alessandro Nivola. Režie: Anne Fontaine.

70 % obrázek k pořadu Roxaniny ruce

Roxaniny ruce

Roxaniny ruce

Drama Francie (2012). Hrají: Sylvie Testud, Loup-Denis Elion, Micky Sébastian. Režie: Philippe Setbon.

75 % obrázek k pořadu Ospalá diera

Ospalá diera

Ospalá diera

Mysteriózny horor Tima Burtona. Účinkujú: Johnny Depp, Christina Ricci, Miranda Richardson. Réžia: Burton Tim Spojené štáty americké (1999)

72 % obrázek k pořadu Pásci

Pásci

Pásci

Hudební, romantický Rusko (2008). Hrají: Oksana Akinshina, Anton Shagin, Evgenia Brik. Režie: Valeriy Todorovskiy.

73 % obrázek k pořadu Historie jednoho útěku

Historie jednoho útěku

Historie jednoho útěku

Filmové drama, natočené podle skutečné výpovědi obětí argentinské vojenské junty v sedmdesátých letech minulého století. Argentinský film (2006). Hrají: R. de la Serna, P. Echarri, N. Casero

70 % obrázek k pořadu Vdova Coudercová

Vdova Coudercová

Vdova Coudercová

Alain Delon a Simone Signoretová, dvě nespoutané osobnosti ve francouzském dramatu podle G. Simenona (1971). Hrají: O. Piccolová, Jean Tissier.

70 % obrázek k pořadu Pieseň o sivom holubovi

Pieseň o sivom holubovi

Pieseň o sivom holubovi

Drama Slovensko (1961). Hrají: Pavol Poláček, Pavol Mattoš, Vlado Brečka

67 % obrázek k pořadu Shrek a hrôza

Shrek a hrôza

Shrek a hrôza

Animovaný film USA (2010). Réžia: G. Trousdale

70 % obrázek k pořadu Nech žije sloboda!

Nech žije sloboda!

Nech žije sloboda!

Satirický pohľad do zákulisia (nielen) talianskej politiky. Účinkujú: Toni Servillo, Bruni Tedeschi Valeria, Valerio Mastandrea. Réžia: Roberto Ando Taliansko (2013)

63 % obrázek k pořadu Příležitost k tanci

Příležitost k tanci

Příležitost k tanci

Abby a John si přísahali lásku na celý život, ale z jejich manželství se postupem času stala rutina, ve které není ani jeden spokojen. Sblíží je opět svatba jejich dcery? Americký film (2016). Hrají: J. Garthová, D. Payne, C. Bernsen a další

70 % obrázek k pořadu Náhodný voják

Náhodný voják

Náhodný voják

Válečný, romantický Austrálie (2013). Hrají: Marie Bunel, Dan Spielman, Julia Zemiro. Režie: Rachel Ward.

75 % obrázek k pořadu Nejlepší show

Nejlepší show

Nejlepší show

Pohled do zákulisí extrémně soutěživého a bezohledného světa psích výstav. Na prestižní přehlídce Mayflower Dog Show zachycuje "skupina dokumentaristů" vzrušení a napětí jejích výstředních účastníků. Komedie USA (2000). Hrají: Eugene Levy, Catherine O'Harová, Christopher Guest. Režie: Christopher Guest.

63 % obrázek k pořadu V hlavě zločince

V hlavě zločince

V hlavě zločince

Pokud zemře důležitý tajný agent, může se celá operace zhroutit. Poslední možností je implementovat paměť mrtvého do mozku jiného člověka. Když je však vhodným kandidátem pouze těžký zločinec, situace se komplikuje o to víc. Britsko-americký thriller (2016). Hrají: K. Costner, G. Oldman, T. L. Jones. Režie: A. Vromen

65 % obrázek k pořadu Safe

Safe

Safe

Profesionální zápasník Jason Staham uvažuje o sebevraždě, když mu jednoho dne zkříží cestu desetiletá čínská dívka prchající před ozbrojenou skupinou ruských zabijáků. Při její obraně tak musí čelit ruské mafii i zkorumpovaným členům newyorského policejního sboru. Dále hrají C. Chan, R. J. Burke, J. Hong, A. Mount a další. Režie B. Yakin Americký akční film (2012)

70 % obrázek k pořadu Smutek a radost

Smutek a radost

Smutek a radost

Podle skutečné události Dánsko (2013). Hrají: Jacob Cedergren, Helle Fagralid, Nicolas Bro. Režie: Nils Malmros.

70 % obrázek k pořadu Dredd

Dredd

Dredd

Soudce Dredd je nejobávanějším vykonavatelem zákona v Mega-City One. Za pomoci novicky s působivými schopnostmi, mají za úkol zneškodnit klan drogové magnátky Ma-Ma. Brutální a nelítostný souboj o přežití právě začíná! . Hrají K. Urban, L. Headey, O. Thirlby, R. Wood a další. Režie P. Travis Akční sci-fi film v koprodukci Velká Británie-Jihoafrická republika-Amerika (2012)

75 % obrázek k pořadu Mé jméno je Nikdo

Mé jméno je Nikdo

Mé jméno je Nikdo

Henry Fonda chce pomstít smrt svého bratra, ale do cesty se mu postavil vynikající pistolník, který si říká Nikdo. Dále hrají T. Hill, J. Martin, K. Braun a další. Režie T. Valerii Italsko-francouzsko-německá westernová komedie (1973)

72 % obrázek k pořadu Adam

Adam

Adam

Romantická komedie vypráví příběh zajímavého mladého muže, který vždy žil tak trochu schován ve své vlastní ulitě. Jednoho dne se setká s krásnou kosmopolitní mladou ženou, která mu ukáže okolní svět v těch nejnádhernějších barvách. Romantické komediální drama USA (2009). Hrají: Hugh Dancy, Rose Byrneová, Peter Gallagher. Režie: Max Mayer.

72 % obrázek k pořadu P.S. Miluji Tě

P.S. Miluji Tě

P.S. Miluji Tě

Romantické drama USA (2007). Hrají: Gerard Butler, Hilary Swank, Kathy Bates. Režie: Richard LaGravenese.

70 % obrázek k pořadu Špion, který mě miloval

Špion, který mě miloval

Špion, který mě miloval

Studená válka v plném proudu, James Bond v nejlepší formě. Roger Moore v hlavní roli britského akčního filmu (1977). Hrají: B. Bachová, C. Jürgens, R. Kiel. Režie: Lewis Gilbert

72 % obrázek k pořadu Čistá práce

Čistá práce

Čistá práce

Skutečný příběh o vyloupení londýnské banky Lloyds, který se odehrál v r. 1971. Anglicko - americko - australský kriminální film (2008). Hrají: J. Statham, S. Burrows, S. C. Moore. Režie: Roger Donaldson.

70 % obrázek k pořadu Paul

Paul

Paul

Komédia USA-VB (2011). Hrajú: S. Pegg, N. Frost, J. Bateman

63 % obrázek k pořadu Abulele

Abulele

Abulele

Adam, který se pokouší vyrovnat se smrtí svého bratra, potká prastarou, obrovskou, přátelskou a neviditelnou příšeru Abulele. Když přijede Abulele zajmout speciální vojenské komando, Adam riskuje všechno, aby svého obřího přítele zachránil. Dobrodružná rodinná komedie Izrael (2015). Hrají: Yoav Sadian, Idan Barkai, Bar Minaliová. Režie: Jonathan Geva.

63 % obrázek k pořadu Sto let odpuštění

Sto let odpuštění

Sto let odpuštění

Jednoho deštivého rána se banda zlodějů vplíží do banky ve Valencii s cílem vybrat co nejvíce bezpečnostních schránek a uprchnout vykopaným tunelem, který propojuje budovu s opuštěnou stanicí metra. Dokonalý plán se však velmi záhy zvrtne. Akční kriminální thriller Španělsko / Argentina / Francie (2016). Hrají: Luis Tosar, Rodrigo De la Serna, Raúl Arévalo. Režie: Daniel Calparsoro.

63 % obrázek k pořadu Jablečné víno s Rozárkou

Jablečné víno s Rozárkou

Jablečné víno s Rozárkou

Filmová adaptace britského románu o dospívání od spisovatele jménem Laurie Lee. Je to memoár o jeho dětství, pubertě a prvních láskách v anglické vísce Gloucestershire na sklonku první světové války. Dobové drama Velká Británie (2015). Hrají: Timothy Spall, Samantha Mortonová, Georgie Smith. Režie: Philippa Lowthorpeová.

67 % obrázek k pořadu Bunny a býk

Bunny a býk

Bunny a býk

Komedie Velká Británie (2009). Hrají: Edward Hogg, Simon Farnaby, Veronica Echegui. Režie: Paul King.

69 % obrázek k pořadu 5 žien

5 žien

5 žien

Film USA (2011). Hrajú: P. Clarksonová, R. Dawsonová, L. Fonseca

67 % obrázek k pořadu Čo s láskou?

Čo s láskou?

Čo s láskou?

Na tú prvú nikdy nezabudneš. Americký romantický film (2014). Hrajú: J. Marsden, M. Monaghanová, L. Bracey

74 % obrázek k pořadu RoboCop

RoboCop

RoboCop

RoboCop - policajný kyborg, robot s ľudským mozgom a tvárou, napoly človek, napoly stroj - vyráža do akcie ako nepremožiteľný robotický ochranca zákona. Americký akčný sci-fi triler (1987). Hrajú: P. Weller, N. Allenová, D. O´Herlihy

67 % obrázek k pořadu Gangster Ka

Gangster Ka

Gangster Ka

Varovanie ministerstva: Peniaze sú silno návykové! Český kriminálny triler (2015). Hrajú: Hynek Čermák, Predrag Bjelac, Vlastina Svátková

67 % obrázek k pořadu Všechno nebo nic

Všechno nebo nic

Všechno nebo nic

Linda a Vanda jsou kamarádky od dětství, které neustále řeší problémy s muži. Mají v pronájmu knihkupectví, kde prodává i jejich homosexuální kamarád Eda. Všichni tři se snaží najít ideální partnery do života, a moc se jim to nedaří. Česká romantická komedie (2017). Hrají: T. Pauhofová, K. Issová, O. Sokol. Režie: M. Ferencová

64 % obrázek k pořadu Smrť cez internet

Smrť cez internet

Smrť cez internet

Skutočný príbeh USA (2012). Hrajú: G. Dillahunt, B. Eaton, A. Grace

69 % obrázek k pořadu Mesto anjelov

Mesto anjelov

Mesto anjelov

Romantický film USA-Nemecko (1998). Hrajú: N. Cage, M. Ryanová, D. Franz

69 % obrázek k pořadu Někdo jako já

Někdo jako já

Někdo jako já

Drama Švýcarsko (2012). Hrají: Hanspeter Muller, Nils Althaus, Irena Flury. Režie: Xavier Koller.

74 % obrázek k pořadu Jan Žižka

Jan Žižka

Jan Žižka

Historický film. Účinkujú: Zdeněk Štěpánek, František Horák, Karel Höger, Vlasta Matulová, Ladislav Pešek. Réžia: Otakar Vávra Československo (1955)

67 % obrázek k pořadu Beštiálny sused

Beštiálny sused

Beštiálny sused

Skutočný príbeh USA (2015). Hrajú: T. Manningová, R. Cruz, K. Sarifová

62 % obrázek k pořadu Inferno

Inferno

Inferno

Harvardský symbololog Robert Langdon (Tom Hanks) se ocitá v srdci Itálie, aby pomohl vyřešit záhadu, která je pozoruhodně propojena s jedním z největších literárních děl všech dob - Dantovým Peklem. Na motivy románu spisovatele Dana Browna. Mysteriózní akční krimi thriller USA / Maďarsko (2016). Hrají: Tom Hanks, Felicity Jonesová, Omar Sy. Režie: Ron Howard.

72 % obrázek k pořadu King Kong

King Kong

King Kong

Dobrodružný film USA-Nemecko (2005). Hrajú: N. Wattsová, J. Black, A. Brody

62 % obrázek k pořadu Temné kouty

Temné kouty

Temné kouty

Thriller / Krimi Francie / USA / Velká Británie (2015). Hrají: Charlize Theron, Nicholas Hoult, Christina Hendricks

74 % obrázek k pořadu Ján Hus

Ján Hus

Ján Hus

Historický veľkofilm. Účinkujú: Zdeněk Štěpánek, Karel Höger, Jan Pivec, Vlasta Matulová, Ladislav Pešek. Réžia: Otakar Vávra Československo (1954)

74 % obrázek k pořadu Hombre

Hombre

Hombre

Při cestě dostavníkem se indiánský policista Paul Newman stane terčem pohrdání a posměchu. Když však dojde k přepadení bandity, postaví se na stranu svých spolucestujících. Americký western (1967). Hrají: F. March, R. Boone, D. Cilentová. Režie: M. Ritt

72 % obrázek k pořadu Údolie tieňov

Údolie tieňov

Údolie tieňov

Skutočný príbeh o odvahe a priateľstve, ktoré majú cenu vlastného života. Americko-nemecký akčný vojnový film (2002). Hrajú: M. Gibson, M. Stoweová, G. Kinnear

62 % obrázek k pořadu Morris z Ameriky

Morris z Ameriky

Morris z Ameriky

Příběh afroamerického chlapce Morrise, který je nucen vyrovnat se se sociálními podmínkami v prostředí německého města Heidelberg, kam se přestěhoval. Morris se zamiluje do spolužačky Katrin, která mu otevře dveře k novým příležitostem. Romantické komediální drama USA / Německo (2016). Hrají: Markees Christmas, Craig Robinson, Carla Juriová. Režie: Chad Hartigan.

69 % obrázek k pořadu Cigán

Cigán

Cigán

Příběh čtrnáctiletého romského chlapce, který prochází poznáním neúprosných zákonů vlastní komunity v současné společnosti. Koprodukční film ČT (2011). Hrají: J. Mižigár, A. Mokos, M. Hangurbadžo

71 % obrázek k pořadu Hellboy: Zlatá armáda

Hellboy: Zlatá armáda

Hellboy: Zlatá armáda

Akčný dobrodružný film USA-Nemecko (2008). Hrajú: R. Perlman, S. Blairová, D. Jones

66 % obrázek k pořadu Alenka v říši divů

Alenka v říši divů

Alenka v říši divů

Johnny Depp hraje potrhlého Kloboučníka a Mia Wasikowská devatenáctiletou Alenku, která se vrací do Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými a zjistí, že jejím skutečným posláním je učinit přítrž krutovládě Srdcové královny. Dobrodružná rodinná fantasy USA (2010). Hrají: Johnny Depp, Mia Wasikowská, Anne Hathawayová. Režie: Tim Burton.

67 % obrázek k pořadu Okrsek 49

Okrsek 49

Okrsek 49

Tento film nás zavádí mezi hasiče z baltimorského okrsku 49. Patří k nim i Jack Morrison (J. Phoenix), který při jedné akci zůstane uvězněn v hořící budově. Zatímco probíhá záchranná mise Morrison rekapituluje klíčové okamžiky svého života. Akční drama USA (2004). Hrají: Joaquin Phoenix, John Travolta, Jacinda Barrettová. Režie: Jay Russell.

64 % obrázek k pořadu Špeciálna jednotka

Špeciálna jednotka

Špeciálna jednotka

Napínavý príbeh špeciálnej vojenskej jednotky, ktorá má v Afganistane oslobodiť unesenú francúzsku novinárku a dopraviť ju domov živú. Americko-francúzsky akčný dobrodružný vojnový triler (2011). Hrajú: Diane Krugerová, Djimon Hounsou, Benoît Magimel

67 % obrázek k pořadu Dáma v dodávce

Dáma v dodávce

Dáma v dodávce

Pravdivý příběh slečny Shepherdové (v podání úžasné Maggie Smithové), výstřední dámy neznámého původu, která "dočasně" zaparkovala svou porouchanou dodávku před londýnským domem spisovatele Alana Bennetta. a nakonec tam zůstala 15 let. Biografické komediální drama Velká Británie (2015). Hrají: Maggie Smithová, Alex Jennings, Dominic Cooper. Režie: Nicholas Hytner.

62 % obrázek k pořadu Detour

Detour

Detour

Student práv Harper podezírá nevlastního otce ze zavinění nehody, při níž jeho matka upadla do kómatu. Zatímco Harper utápí svůj žal ve whisky, zaslepeně přistoupí na dohodu s mužem, který mu nabídne, že jeho nevlastního otce zabije. Psychologický krimi thriller Velká Británie / Jižní Afrika (2016). Hrají: Tye Sheridan, Emory Cohen, Bel Powleyová. Režie: Christopher Smith.

74 % obrázek k pořadu Pokoj s vyhlídkou

Pokoj s vyhlídkou

Pokoj s vyhlídkou

Romantická komedie Velká Británie (1985). Hrají: Maggie Smith, Helena Bonham Carter, Denholm Elliott. Režie: James Ivory.

62 % obrázek k pořadu Záhada v květinářství: Držet jazyk za zuby

Záhada v květinářství: Držet jazyk za zuby

Záhada v květinářství: Držet jazyk za zuby

Newyorská právnička Abby Knightová se vrací do rodného městečka. V den otevření jejího květinářství jí zdemoluje auto někdo, kdo prchá z místa činu. Záhy potká okouzlujícího barmana a spojí s ním síly ve snaze najít odpovědi na své otázky. Detektivní komediální drama Kanada / USA (2016). Hrají: Brooke Shieldsová, Brennan Elliott, Beau Bridges. Režie: Bradley Walsh.

62 % obrázek k pořadu Maggie má plán

Maggie má plán

Maggie má plán

Maggiein plán stát se svobodnou matkou ztroskotá, když se zamiluje do ženatého muže Johna. Maggie, která Johnovi porodí dceru, začnou o tři roky později sžírat pochyby – co když jsou její manžel a jeho bývalá žena pro sebe vlastně stvořeni? Romantické komediální drama USA (2015). Hrají: Greta Gerwigová, Ethan Hawke, Julianne Mooreová. Režie: Rebecca Millerová.

67 % obrázek k pořadu Babi

Babi

Babi

Jízlivá sedmdesátnice a básnířka (Lily Tomlinová) je vtažena zpátky do života své workoholické dcery (Marcia Gay Hardenová) a dospívající vnučky (Julia Garnerová) poté, co ji vnučka požádá o pomoc s vyřešením neplánovaného těhotenství. Komedie USA (2015). Hrají: Lily Tomlinová, Julia Garnerová, Marcia Gay Hardenová. Režie: Paul Weitz.

69 % obrázek k pořadu Písečný muž

Písečný muž

Písečný muž

Komedie, fantasy Švýcarsko (2010). Hrají: FABIAN KRUGER, IRENE BRUGGER, BEAT SCHLATTER. Režie: PETER LUISI.

71 % obrázek k pořadu Hulk Vs.

Hulk Vs.

Hulk Vs.

Animovaný, akční USA (2009). Hrají: Mark Acheson, Michael AdamthwaitE, Steve Blum. Režie: Sam Liu, Frank Paur.

66 % obrázek k pořadu Včera v noci

Včera v noci

Včera v noci

životní příběh USA,Francie (2009). Hrají: Keira Knightley, Eva Mendes, Sam Worthington. Režie: Massy Tadjedin.

62 % obrázek k pořadu Hledání Felliniho

Hledání Felliniho

Hledání Felliniho

Lucy (Ksenia Solová), nesmělá maloměstská dívka z Ohaia, miluje filmy, ale odmítá realitu. Jednoho dne objeví nádherně bizarní film Federica Felliniho a vydá se na podivnou, ale krásnou cestu napříč Itálií, aby režiséra našla. Dobrodružné drama USA / Itálie (2016). Hrají: Ksenia Solová, Maria Bellová, Mary Lynn Rajskubová. Režie: Taron Lexton.

62 % obrázek k pořadu Útěk za snem

Útěk za snem

Útěk za snem

Thriller Kanada (2016). Hrají: Bill Paxton, Sophie Nelisse, Josh Wiggins. Režie: Nathan Morlando.

72 % obrázek k pořadu Sekretářka

Sekretářka

Sekretářka

Komediální drama USA (2002). Hrají: James Spader, Maggie Gyllenhaal, Jeremy Davies. Režie: Steven Shainberg.

62 % obrázek k pořadu Luther a ja

Luther a ja

Luther a ja

Príbeh manželky Martina Luthera Kathariny von Bora. Účinkujú: Karoline Schuch, Devid Striesow, Ludwig Trepte. Réžia: Julia von Heinz Spolková republika Nemecko (2017)

66 % obrázek k pořadu Já a moje příšera

Já a moje příšera

Já a moje příšera

Mnoho dětí touží po vlastním zvířátku. Ve snímku, který se odehrává ve Skotsku roku 1942, najde Angus nejen domácího mazlíčka, ale také nejlepšího přítele, když zakopne o podivné vejce, z něhož se vyklube příšerka, jakou předtím neviděl. Dobrodružná rodinná fantasy Velká Británie / USA / Nový Zéland (2007). Hrají: Alex Etel, Emily Watsonová, Ben Chaplin. Režie: Jay Russell.

73 % obrázek k pořadu Mikuláš a Alexandra

Mikuláš a Alexandra

Mikuláš a Alexandra

Poslední roky posledních Romanovců a jejich impéria. Britsko-americký film, oceněný dvěma Oscary (1971). Hrají: M. Jayston, J. Suzmanová, H. Andrews. Režie: Franklin J. Schaffner

66 % obrázek k pořadu Chronicky metropolitní

Chronicky metropolitní

Chronicky metropolitní

Začínající spisovatel Fenton se vrací do New Yorku, kde je připraven napravit vztah se svou ztracenou láskou Jessie, která se bez jeho vědomí zasnoubila. Fenton se ji za pomoci své sestry a nejlepšího kamaráda dealera pokusí získat zpět. Romantické komediální drama USA (2016). Hrají: Shiloh Fernandez, Ashley Bensonová, Addison Timlinová. Režie: Xavier Manrique.

73 % obrázek k pořadu Malý unavený Joe

Malý unavený Joe

Malý unavený Joe

Bud Spencer a Terence Hill slíbili svému umírajícímu otci, že dodrží rodinnou tradici a stanou se bandity. Ale protože jsou neuvěřitelně nešikovní, dokážou pomoci každému, koho potkají. Dále hrají Y. Somer, H. Carey Jr., P. De Luca, J. Dublin a další. Režie E. Barboni Italská westernová komedie (1971)

70 % obrázek k pořadu Syčák Hesher

Syčák Hesher

Syčák Hesher

Drama USA (2010). Hrají: Joseph Gordon-Levitt, Devin Brochu, Rainn Wilson. Režie: Spencer Susser.

71 % obrázek k pořadu Sweeney Todd

Sweeney Todd

Sweeney Todd

Krimi, horor, thriller Velká Británie (2006). Hrají: Ray Winstone, Essie Davis, David Warner. Režie: David Moore.

68 % obrázek k pořadu Z ulice na green

Z ulice na green

Z ulice na green

Americké drama (2013). Hrají: T. P. Henson, T. Felton, M. C. Duncan. Režie: Pierre Bagley.

68 % obrázek k pořadu Rocky

Rocky

Rocky

Do USA přijel ruský šampión v amatérském boxu a během zápasu zabil jednoho sportovce. Rocky proto přijímá výzvu k utkání s ním a odjíždí trénovat do Ruska. Americký akční film (1985). Hrají: S. Stallone, T. Shireová, B. Young. Režie: S. Stallone

61 % obrázek k pořadu Zvláštní příběh rodiny F

Zvláštní příběh rodiny F

Zvláštní příběh rodiny F

Dospělí sourozenci Baxter (Jason Bateman) a Annie (Nicole Kidman) se vrací do rodného domu hledat své rodiče, performační umělce proslulé svými propracovanými veřejnými habaďůrami, kteří náhle zmizeli za znepokojivých okolností. Komediální drama USA (2015). Hrají: Nicole Kidmanová, Jason Bateman, Christopher Walken. Režie: Jason Bateman.

73 % obrázek k pořadu Povídka o policajtovi

Povídka o policajtovi

Povídka o policajtovi

Zločinec bez zábran a neúnavný policejní inspektor jako jeho stín. Jean-Louis Trintignant a Alain Delon v hlavních rolích francouzsko-italského kriminálního filmu natočeného podle skutečných událostí (1975). Hrají: R. Salvatori, A. Pousse, P. Crauchet. Režie: Jacques Deray

70 % obrázek k pořadu Večerní Slunce

Večerní Slunce

Večerní Slunce

Drama USA (2009). Hrají: Hal Holbrook, Ray McKinnon and Walton Goggins. Režie: Scott Teems.

66 % obrázek k pořadu Loupež v Hatton Garden

Loupež v Hatton Garden

Loupež v Hatton Garden

Kriminální drama Velká Británie (2017). Hrají: Matthew Goode, Phil Daniels, Mark Harris. Režie: Ronnie Thompson.

61 % obrázek k pořadu Jack Reacher: Nevracej se

Jack Reacher: Nevracej se

Jack Reacher: Nevracej se

Když je velitelka Susan Turnerová obviněna z velezrady, Jack Reacher zjistí, že se stala terčem vládního spiknutí. Reacher riskuje všechno, aby rozvrátil vlivnou organizaci, která se ve snaze chránit svá tajemství nezastaví před ničím. Kriminální akční thriller USA / Čína (2016). Hrají: Tom Cruise, Cobie Smuldersová, Aldis Hodge. Režie: Edward Zwick.

66 % obrázek k pořadu Purpurový vrch

Purpurový vrch

Purpurový vrch

Bojte sa. Americko-kanadský mysteriózny fantazijný horor (2015). Hrajú: M. Wasikowska, J. Chastainová, T. Hiddleston

61 % obrázek k pořadu Grimsby

Grimsby

Grimsby

Nejnebezpečnější agent MI6 má bratra. K jeho smůle je to milý, ale trochu natvrdlý anglický fotbalový fanoušek, který má všechno, co si může muž z chudého rybářského městečka Grimsby přát - včetně devíti dětí a atraktivní přítelkyně. špionážní akční komedie Velká Británie / USA / Austrálie (2016). Hrají: Sacha Baron Cohen, Mark Strong, Isla Fisherová. Režie: Louis Leterrier.

70 % obrázek k pořadu Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

Zataženo, občas trakaře

Mladý vynálezce Flint je považován za packala, dokud nevytvoří stroj, díky němuž se z nebe začne sypat jídlo. Pak se ale jeho vynález vymkne kontrole a je na Flintovi, aby ho zastavil dřív, než bude pozdě. Animovaná rodinná komedie USA (2009)

73 % obrázek k pořadu Zkrocení zlé ženy

Zkrocení zlé ženy

Zkrocení zlé ženy

Kateřina je hubatá, tvrdohlavá a zlá. Nemá nápadníky, a proto ji chce otec vyvdat dřív než druhou dceru. Nakonec se ale i pro Kateřinu najde ženich, který se brzy postará, aby jeho žena začala zpívat docela jinou písničku. Americko-italská komedie (1967). Hrají: E. Taylorová, R. Burton, C. Cusack. Režie: F. Zeffirelli

73 % obrázek k pořadu Na kolejích čeká vrah

Na kolejích čeká vrah

Na kolejích čeká vrah

Vlakové neštěstí a vražda nevinné svědkyně aneb další případ pro majora Kalaše. Český detektivní film podle románu Eduarda Fikera (1970). Hrají: J. Sovák, R. Brzobohatý, J. Hanzlík

73 % obrázek k pořadu Smlouva s vrahem

Smlouva s vrahem

Smlouva s vrahem

Melancholická groteska o muži, který se nedokázal sám zabít. Finský film (1990). Hrají: J.-P. Leaud, M. Clarkeová, K. Colley. Režie: Aki Kaurismäki

61 % obrázek k pořadu Popoluška naruby

Popoluška naruby

Popoluška naruby

Romantický film USA (2014). Hrajú: A. Reeserová, Ch. Russell, R. Burgi

71 % obrázek k pořadu Rozhovor s jinou ženou

Rozhovor s jinou ženou

Rozhovor s jinou ženou

Romantická komedie Velká Británie, USA (2005). Hrají: Aaron Eckhart, Helena Bonham Carter, Yury Tsykun. Režie: Hans Canosa.

71 % obrázek k pořadu Nepřemožitelný

Nepřemožitelný

Nepřemožitelný

Když trenér Eagles vyhlásí veřejný nábor nových hráčů, který nemá obdoby, ve společnosti panuje jednoznačná shoda, že se tímto způsobem najít dobrého hráče profesionálního fotbalu nepodaří. Rozhodně nikoho jako je Vince Papale! Biografické drama USA (2006). Hrají: Mark Wahlberg, Greg Kinnear, Elizabeth Banksová. Režie: Ericson Core.

73 % obrázek k pořadu Párna a nepárna

Párna a nepárna

Párna a nepárna

Talianska kriminálna komédia (1978). Hrajú: T. Hill, B. Spencer, L. Catenacci

66 % obrázek k pořadu Trollové

Trollové

Trollové

Vstupte do pestrého, báječného světa obydleného přespříliš optimistickými Trolly, kteří vždy chodí tanečním krokem a mají na rtech píseň, a legračně pesimistickými Bergeny, kteří jsou šťastní, jen když mají v žaludku Trolly. Animovaná rodinná fantasy komedie USA (2016)

73 % obrázek k pořadu Veľký

Veľký

Veľký

Americká komédia (1988). Hrajú: T. Hanks, E. Perkinsová, R. Loggia

71 % obrázek k pořadu Sametoví vrazi

Sametoví vrazi

Sametoví vrazi

Stáhnou vás s sebou až na dno orlické přehrady! . Hrají M. Dlouhý, J. Dolanský, A. Veselá, D. Urban, J. Vondráček, P. Řezníček, L. Benešová, R. Krajčo, Z. Kocúriková, A. Kulasová, L. Hlavica, L. Veselý, J. Kodeš, I. Urbánek Úspěšný film o sérii zločinů fascinujících mírou zla (2005)

71 % obrázek k pořadu Spy Game

Spy Game

Spy Game

Akčný film USA-VB (2001). Hrajú: B. Pitt, R. Redford, C. McCormacková

73 % obrázek k pořadu 13. revír

13. revír

13. revír

Vyšetřování rafinované vraždy vyhlášeného kasaře. Filmový přepis detektivního románu Eduarda Fikera Zinková cesta (1946). Hrají: D. Medřická, J. Marvan, E. Nollová

68 % obrázek k pořadu Ivanhoe

Ivanhoe

Ivanhoe

Romanticko-dobrodružný film podľa literárnej predlohy Waltera Scotta. Účinkujú: Robert Taylor, Elizabeth Taylor, Joan Fontaine. Réžia: Richard Thorpe Spojené štáty americké (1952)

70 % obrázek k pořadu 28 týdnů poté

28 týdnů poté

28 týdnů poté

Pokračování úspěšného filmu 28 dní poté se odehrává šest měsíců po tom, co děsivý virus takřka vyhladil obyvatele Velké Británie. Přestože je teď prý návrat do země bezpečný, virus nebyl zničen úplně a vzal na sebe ještě vražednější podobu. Sci-fi horor Velká Británie / Španělsko (2007). Hrají: Robert Carlyle, Rose Byrneová, Jeremy Renner. Režie: Juan Carlos Fresnadillo.

63 % obrázek k pořadu 96 hodin: Odplata

96 hodin: Odplata

96 hodin: Odplata

Francouzský akční thriller (2012). Hrají: L. Neeson, F. Janssen, M. Grace. Režie: Olivier Megaton.

66 % obrázek k pořadu Vincent a konec světa

Vincent a konec světa

Vincent a konec světa

Komediální drama Belgie / Francie (2016). Hrají: Alexandra Lamyová, Spencer Bogaert, Barbara Sarafianová. Režie: Christophe Van Rompaey.

68 % obrázek k pořadu Kukačka v temném lese

Kukačka v temném lese

Kukačka v temném lese

Válečné drama Česko (1984). Hrají: Miroslava Součková, Oleg Tabakov, Alicja Jachiewiczová

64 % obrázek k pořadu Rudý baron

Rudý baron

Rudý baron

Bojová legenda, které patřilo celé nebe. Německo-britský akční historicko-válečný životopisný film (2008). Hrají: M. Schweighöfer, L. Headeyová, J. Fiennes. Režie: Nikolai Müllerschön.

72 % obrázek k pořadu Lady Jane

Lady Jane

Lady Jane

Ty nejtěžší bitvy se svádějí ve vlastním srdci. Britský historický film z období vlády Tudorovců (1985). Hrají: H. Bonham Carterová, C. Elwes, J. Wood. Režie: Trevor Nunn

60 % obrázek k pořadu Želvy Ninja 2

Želvy Ninja 2

Želvy Ninja 2

Když zlosyn Trhač unikne z vězení, spojí se s šíleným vědcem a dvěma kumpány a spřádá ďábelský plán na ovládnutí světa. Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael se musejí postavit hrozbě ze všech největší: nechvalně známému Krangovi! Komiksová akční komedie USA (2016). Hrají: Megan Foxová, Will Arnett, Laura Linneyová. Režie: Dave Green.

69 % obrázek k pořadu Chuligáni

Chuligáni

Chuligáni

Drama Velká Británie, Francie, Itálie (2010). Hrají: Conor McCarron, Peter Mullan, Greg Forrest. Režie: Peter Mullan.

69 % obrázek k pořadu Zamračené dny

Zamračené dny

Zamračené dny

Drama Itálie, Švýcarsko (2007). Hrají: Margherita Buy, Antonio Albanese, Giuseppe Battiston. Režie: Silvio Soldini.

62 % obrázek k pořadu Noc živých mrkiev

Noc živých mrkiev

Noc živých mrkiev

Dobrodružný animovaný film USA (2011)

67 % obrázek k pořadu Komando

Komando

Komando

Americký akčný film (1985). Hrajú: A. Schwarzenegger, R. D. Chongová, D. Hedaya

69 % obrázek k pořadu Gympl

Gympl

Gympl

Jiří Mádl a Tomáš Vorel ml. v komedii o studentech, učitelích, rodičích a graffiti. Kultovní koprodukční snímek ČT (2007). Hrají: E. Holubová, T. Matonoha, J. Schmitzer

67 % obrázek k pořadu Ves v pohraničí

Ves v pohraničí

Ves v pohraničí

Drama Česko (1948). Hrají: J.O. Martin, Bohuš Záhorský, Rudolf Hrušínský ml.

65 % obrázek k pořadu Warholka

Warholka

Warholka

Americké životopisné drama (2006). Hrají: S. Miller, G. Pearce, H. Christensen. Režie: George Hickenlooper.

62 % obrázek k pořadu Holka k sežrání

Holka k sežrání

Holka k sežrání

Americká romantická komedie (2012). Hrají: R. Kaller, J. Leigh, R. Spicher. Režie: Ryan Sage.

72 % obrázek k pořadu Anděl na horách

Anděl na horách

Anděl na horách

Pražský revízor Gustav Anděl musí na zimnej dovolenke zvládnuť nielen svoje rodičovské povinnosti, ale aj nástrahy veľhôr či maniere mladej generácie. Československá komédia (1955). Hrajú: Jaroslav Marvan, Milada Želenská, Jaroslav Mareš

60 % obrázek k pořadu Viktor Frankenstein

Viktor Frankenstein

Viktor Frankenstein

Radikální vědec Viktor Frankenstein a jeho stejně geniální pomocník Igor Strausman mají společnou vizi, jak přivedou díky svému převratnému výzkumu lidstvo k nesmrtelnosti. Viktorovy experimenty však mají hrůzostrašné následky. Sci-fi fantasy horor USA / Velká Británie / Kanada (2015). Hrají: James McAvoy, Daniel Radcliffe, Jessica Brown Findlayová. Režie: Paul McGuigan.

67 % obrázek k pořadu Hrochy v Afrike

Hrochy v Afrike

Hrochy v Afrike

Terence Hill a Bud Spencer v akčnej komédii o zápase dvoch podarených nevlastných bratov s bezohľadným podnikateľom, ktorý ničí prírodu a ožobračuje ľudí v Afrike. Talianska bláznivá komédia (1979). Hrajú: B. Spencer, T. Hill, M. Dlaminiová

65 % obrázek k pořadu Podfukári 2

Podfukári 2

Podfukári 2

Triler USA-Čína-VB (2016). Hrajú: J. Eisenberg, M. Ruffalo, W. Harrelson

67 % obrázek k pořadu Ďábelské líbánky

Ďábelské líbánky

Ďábelské líbánky

Tragikomedie Česko (1970). Hrají: Vlastimil Brodský, Jana Brejchová, Iva Janžurová

62 % obrázek k pořadu Vánoční polibek

Vánoční polibek

Vánoční polibek

Romantická komedie USA (2010). Hrají: Elisabeth Rohm, Laura Breckenridge, Brendan Fehr. Režie: John Stimpson.

72 % obrázek k pořadu Mrtvá a živá

Mrtvá a živá

Mrtvá a živá

Maxim svěřuje své druhé ženě, jak to bylo se smrtí jeho první manželky, která byla oficiálně uzavřena jako sebevražda. Ani vydírání jejího milence, ani další důkazy však nestačí k tomu, aby Maxim mohl být obviněn. Britsko-německý mysteriózní film (1997). Hrají: J. Cake, F. Dunawayová, E. Foxová. Režie: Jim O´Brien

69 % obrázek k pořadu Admirál

Admirál

Admirál

Výjimečný muž v osidlech zakázané lásky i bouřlivých dějin. Ruské historické drama (2008). Hrají: K. Chabenskij, J. Bojarská, N. Burljajev. Režie: Andrej Kravčuk

60 % obrázek k pořadu Jako ty

Jako ty

Jako ty

Romantické drama USA (2015). Hrají: Nicholas Hoult, Vernetta Lopez, Scott Lawrence. Režie: Drake Doremus.

67 % obrázek k pořadu Nebezpečná kořist

Nebezpečná kořist

Nebezpečná kořist

Thriller / Krimi Francie (2011). Hrají: Albert Dupontel, Alice Taglioni, Stéphane Debac

65 % obrázek k pořadu Nezvratný osud 2

Nezvratný osud 2

Nezvratný osud 2

Triler USA (2003). Hrajú: A. Larterová, A. J. Cooková, M. Landes

60 % obrázek k pořadu Můj slepý bratr

Můj slepý bratr

Můj slepý bratr

Flákač jménem Bill žije ve stínu svého mnohem úspěšnějšího bratra, slepého sportovce Robbieho. Když se oba zamilují do stejné ženy, Bill je poprvé v životě nucen se svým arogantním, narcistickým sourozencem soupeřit. Romantická komedie USA (2016). Hrají: Adam Scott, Nick Kroll, Jenny Slateová. Režie: Sophie Goodhartová.

70 % obrázek k pořadu Goyovy přízraky

Goyovy přízraky

Goyovy přízraky

Drama Španělsko (2006). Hrají: Javier Bardem, Natalie Portman, Stellan Skarsgĺrd. Režie: Miloš Forman.

60 % obrázek k pořadu Bruno a Boots: Boj o bazén

Bruno a Boots: Boj o bazén

Bruno a Boots: Boj o bazén

Potížista Bruno zjistí, že by několik sportovců ze školy včetně jeho nejlepšího kamaráda mohlo skončit u konkurence. Ve snaze zachránit plavecký program se proto uchýlí k drastickým opatřením, aby získal peníze na přestavbu školního bazénu. Rodinná komedie Kanada (2016). Hrají: Jonny Gray, Callan Potter, Peter Keleghan. Režie: Vivieno Caldinelli.

69 % obrázek k pořadu Láska podle předlohy

Láska podle předlohy

Láska podle předlohy

Adaptace stejnojmenného románu sleduje skupinu žen a jednoho muže, kteří se scházejí, aby diskutovali o románech své oblíbené spisovatelky. Záhy si uvědomí, že jejich životní peripetie připomínají osudy hrdinek z autorčina světa. Romantické komediální drama USA (2007). Hrají: Kathy Bakerová, Maria Bellová, Emily Bluntová. Režie: Robin Swicordová.

69 % obrázek k pořadu Lovci nacistov

Lovci nacistov

Lovci nacistov

Triler USA-VB-Izrael (2010). Hrajú: H. Mirrenová, S. Worthington, J. Chastain

70 % obrázek k pořadu Terkel má problém

Terkel má problém

Terkel má problém

Komediální drama Dánsko (2004). Hrají: Adrian Edmondson, Bill Bailey, Toby Stephens. Režie: Stefan Fjeldmark, Thorbjřrn Christoffersen, Kresten Vestbjerg Andersen.

62 % obrázek k pořadu Obležení

Obležení

Obležení

Krimi Nový Zéland (2012). Hrají: Mark Mitchinson, Miriama Smith, Alistair Browning. Režie: Mike Smith.

60 % obrázek k pořadu Zásah do vztahu

Zásah do vztahu

Zásah do vztahu

Společný víkend čtyř párů se rázem zvrtne, když jedna dvojice zjistí, že byl celý pobyt zorganizován kvůli pokusu o záchranu jejich manželství. Komediální drama USA (2016). Hrají: Clea DuVallová, Melanie Lynskeyová, Natasha Lyonneová. Režie: Clea DuVallová.

72 % obrázek k pořadu Zde jsou lvi

Zde jsou lvi

Zde jsou lvi

Drama Česko (1958). Hrají: Karel Höger, Dana Medřická, Jarmila Smejkalová

72 % obrázek k pořadu Řeka

Řeka

Řeka

Drama Česká republika (1933). Hrají: Jarmila Beránková, Václav Jalovec, Jaroslav Vojta

60 % obrázek k pořadu Hodinový manžel

Hodinový manžel

Hodinový manžel

Čtyři kamarádi provozují plavecký bazén, který jim zavře hygienička. Zůstávají jim dluhy, a tak založí firmu na drobné domácí opravy s názvem Hodinový manžel. Firma se rychle rozjede, ale zákaznice začnou brzy chtít víc než jen řemeslné práce. Česká komedie (2014). Hrají: D. Novotný, B. Polívka, D. Matásek. Režie: T. Svoboda

65 % obrázek k pořadu Producenti

Producenti

Producenti

Producent Max Bialystock právě uvedl na Broadway další propadák. Má pocit, že se mu štěstí vyhýbá, a tak se spojí s nesmělým účetním Leem Bloomem a v rámci plánu rychlého zbohatnutí dají dohromady nejhorší show, jakou kdy svět spatřil. Muzikálová komedie USA (2005). Hrají: Nathan Lane, Matthew Broderick, Uma Thurmanová. Režie: Susan Stromanová.

67 % obrázek k pořadu Ranaři

Ranaři

Ranaři

Protidrogový policista a důstojník námořnictva se nevědomky setkávají při práci v utajení. Aby získali důkazy proti mafiánskému bossovi, vyloupí banku na mexické hranici. Tím proti sobě poštvou nejen drsné mafiány, ale i zkorumpované agenty CIA, kteří chtějí ztracené peníze za každou cenu zpět. Americký thriller (2013). Hrají: D. Washington, M. Wahlberg, P. Pattonová. Režie: B. Kormákur

65 % obrázek k pořadu Dort

Dort

Dort

Komedie USA (2014). Hrají: Jennifer Aniston, Anna Kendrick, Britt Robertson. Režie: Daniel Barnz.

72 % obrázek k pořadu Ten najlepší

Ten najlepší

Ten najlepší

Príbeh inspirovaný skutočným životným osudom záchranára Carla Brashera, statočného a čestného muža, ktorého životným krédom bolo heslo „Nikdy sa nevzdávaj!“. Americký film (2000). Hrajú: R. De Niro, C. Gooding Jr., Ch. Theronová

64 % obrázek k pořadu Monštrá verzus votrelci: Útok tekvicových mutantov

Monštrá verzus votrelci: Útok tekvicových mutantov

Monštrá verzus votrelci: Útok tekvicových mutantov

Animovaná komédia USA (2009). Réžia: P. Ramsey

70 % obrázek k pořadu Činy a sláva

Činy a sláva

Činy a sláva

Drama USA (2004). Hrají: Sam Hennings, Eric Johnson. Režie: Russell Holt.

72 % obrázek k pořadu Narozen 4. července

Narozen 4. července

Narozen 4. července

Sen o válečném hrdinství a cesta vedoucí k trpkému poznání skutečnosti. Tom Cruise v hlavní roli amerického filmu (1989). Hrají: R. J. Barry, W. Dafoe, K. Sedgwicková. Režie: Oliver Stone

61 % obrázek k pořadu Predvolebné sľuby

Predvolebné sľuby

Predvolebné sľuby

Komédia USA (2012). Hrajú: W. Ferrell, Z. Galifianakis, J. Sudeikis

66 % obrázek k pořadu Koža

Koža

Koža

Vojnová dráma. Účinkujú: Marcello Mastroianni, Ken Marshall, Carlo Giuffré. Réžia: Liliana Cavani Taliansko, Francúzsko (1981)

66 % obrázek k pořadu Krotitelia duchov 2

Krotitelia duchov 2

Krotitelia duchov 2

Komédia USA (1989). Hrajú: B. Murray, D. Aykroyd, H. Ramis

64 % obrázek k pořadu Muž

Muž

Muž

Když se u světoznámého umělce Simona náhle objeví jeho neznámý syn a nastěhuje se k němu, atmosféra začne být napjatá. Je to jen krize středního věku, profesionální žárlivost, či snad oprávněné podezření? A co po něm Casper doopravdy chce? Drama Dánsko (2017). Hrají: Sřren Malling, Jakob Oftebro, Ane Dahl Torpová. Režie: Charlotte Sielingová.

64 % obrázek k pořadu Hriechy otca

Hriechy otca

Hriechy otca

Niektoré hriechy by nemali zostať utajené. Príbeh podľa skutočných udalostí. Americký kriminálny film (2002). Hrajú: T. Sizemore, R. Jenkins, V. Rhames

64 % obrázek k pořadu Drakula: Zrod legendy

Drakula: Zrod legendy

Drakula: Zrod legendy

Dobrodružný film USA (2014). Hrajú: L. Evans, D. Cooper, S. Gadonová

63 % obrázek k pořadu Korenie lásky

Korenie lásky

Korenie lásky

Romantická komédia USA-Austrália (2007). Hrajú: C. Zeta-Jonesová, A. Eckhart, A. Breslinová

63 % obrázek k pořadu Monštrá verzus Votrelci: Výbušná oslava

Monštrá verzus Votrelci: Výbušná oslava

Monštrá verzus Votrelci: Výbušná oslava

Akčná animovaná komédia USA (2009)

68 % obrázek k pořadu Záhadný posel

Záhadný posel

Záhadný posel

Fantasy, mysteriózní Turecko (2008). Hrají: Kaya Akkaya, Melis Birkan, Haki Bicici. Režie: Calgan Irmak.

64 % obrázek k pořadu Ve jménu Krista

Ve jménu Krista

Ve jménu Krista

Římský vojevůdce Clavius (Joseph Fiennes) a jeho pomocník Lucius jsou pověřeni úkolem objasnit, co se opravdu stalo Ježíšovi v týdnech po jeho ukřižování, aby vyvrátili zvěsti o zmrtvýchvstání mesiáše a zabránili povstání v Jeruzalému. Epické biblické drama USA (2016). Hrají: Joseph Fiennes, Tom Felton, Peter Firth. Režie: Kevin Reynolds.

63 % obrázek k pořadu Proroctví

Proroctví

Proroctví

Thriller USA (2008). Hrají: Adrienne Pickering, Nicolas Cage, Rose Byrne. Režie: Alex Proyas.

66 % obrázek k pořadu Pláž

Pláž

Pláž

Rajská nevinnosť nikdy netrvá večne! Leonardo DiCaprio na thajskom ostrove objaví nádhernú pláž, skutočný eden na zemi, ale ten napriek legendám nie je opustený. Americký triler (2000). Hrajú: L. DiCaprio, T. Swintonová, R. Carlyle

66 % obrázek k pořadu Strom života

Strom života

Strom života

Akční, dobrodružný USA (2011). Hrají: Brad Pitt, Fiona Shaw, Sean Penn. Režie: Terrence Malick.

61 % obrázek k pořadu Král ze Soho

Král ze Soho

Král ze Soho

Komediální drama Velká Británie, USA (2013). Hrají: Jennifer Ellis, Steve Coogan, Nick Hopper. Režie: Michael Winterbottom.

71 % obrázek k pořadu Akta

Akta

Akta

Agenti FBI Scullyová a Mulder mají po pěti letech uzavřít pátrání po paranormálních jevech. Mulder ale dostává nové informace, které potvrzují výskyt mimozemšťanů v Texasu, a nechce se tak snadno vzdát. Americký sci-fi thriller (1998). Hrají: D. Duchovny, G. Andersonová, J. Neville. Režie: R. Bowman

71 % obrázek k pořadu Anděl milosrdenství

Anděl milosrdenství

Anděl milosrdenství

Příběh lásky a vášně uprostřed první světové války na motivy stejnojmenné povídky renomovaného autora Vladimíra Körnera. Česko-slovenský koprodukční film získal v roce 1994 hlavní cenu na Prix Europa Berlin, Zlatého ledňáčka na Finále Plzeň, hlavní cenu za ženský herecký výkon v Šanghaji. (1993). Hrají: I. Timková, J. Šimko, J. Vajnar

68 % obrázek k pořadu Hulk na neznámé planetě

Hulk na neznámé planetě

Hulk na neznámé planetě

Animovaný, akční, sci-fi USA (2010). Hrají: Rick D. Wasserman, Lisa Ann Beley, Mark Hildreth. Režie: Sam Liu.

71 % obrázek k pořadu Leningradští kovbojové dobývají Ameriku

Leningradští kovbojové dobývají Ameriku

Leningradští kovbojové dobývají Ameriku

Absurdní odysea „nejhorší rockové kapely světa“. Finský film (1989). Hrají: M. Pellonpää, K. Väänänen, S. Järvenpää. Režie: Aki Kaurismäki

69 % obrázek k pořadu Nezkrotná Dee Dee

Nezkrotná Dee Dee

Nezkrotná Dee Dee

Komedie USA (2006). Hrají: Lisa Ann Walter, Kurtwood Smith, Mason Gamble. Režie: Mike Meiners.

66 % obrázek k pořadu Křehkost

Křehkost

Křehkost

Romantický Francie (2012). Hrají: Audrey Tautou, Francois Damiens and Melanie Bernier. Režie: David Foenkinos, Stephane Foenkinos.

69 % obrázek k pořadu Hodný chlapec

Hodný chlapec

Hodný chlapec

Za synův zločin těžce trpí nevinní lidé. Igor Bareš a Veronika Jeníková v napínavém příběhu téměř detektivním. (2004). Hrají: B. Holiček, B. Seidlová, M. Málková

59 % obrázek k pořadu Pýcha, předsudek a zombie

Pýcha, předsudek a zombie

Pýcha, předsudek a zombie

Pět dokonale vycvičených sester Bennetových se v Anglii devatenáctého století musí pokusit ochránit se před rostoucí hrozbou zombie, najít si vhodné manžely, utkat se s nepravděpodobnými nápadníky a zachránit zemi dřív, než bude pozdě. Komediální akční horor USA / Velká Británie (2016). Hrají: Lily Jamesová, Sam Riley, Bella Heathcoteová. Režie: Burr Steers.

64 % obrázek k pořadu Vánoce v ohrožení

Vánoce v ohrožení

Vánoce v ohrožení

Severní pól, magický domov Santy a paní Clausové, se rozrostl do obřího velkoměsta poháněného kouzlem svátečního štěstí ze všech koutů světa. Protože jsou ale lidé příliš zaneprázdněni na to, aby trávili Vánoce společně, má město potíže. Vánoční rodinná fantasy Kanada (2014). Hrají: Tiffani Thiessenová, Josh Hopkins, Bailee Madisonová. Režie: Douglas Barr.

64 % obrázek k pořadu Šíleně normální

Šíleně normální

Šíleně normální

Snímek vypráví fascinující pravdivý příběh kontroverzního skotského psychiatra R.D. Lainga. Zaměřuje se na období mezi lety 1965 a 1970, kdy stál v čele průlomového experimentu v Kingsley Hall ve východním Londýně. Biografické dobové drama Velká Británie (2017). Hrají: David Tennant, Elisabeth Mossová, Michael Gambon. Režie: Robert Mullan.

69 % obrázek k pořadu Medvědí bratři

Medvědí bratři

Medvědí bratři

Život chlapce jménem Kenai se nečekaně změní v okamžiku, kdy ho Velký duch promění v medvěda - zvíře, které mladý Kenai nenávidí nejvíc. Kenai, který teď nahlíží na svět očima své kořisti, se musí poučit o přírodě a životě. Animovaný dobrodružný rodinný film USA (2003)

59 % obrázek k pořadu Pan

Pan

Pan

Příběh o dvanáctiletém sirotkovi Petrovi, který je přenesen do kouzelného světa Země Nezemě. Zažije zde nejen spoustu legrace, ale i nebezpečí a nakonec naplní svůj pravý osud - stane se hrdinou, který bude navěky známý jako Petr Pan. Akční dobrodružná fantasy USA / Velká Británie / Austrálie (2015). Hrají: Hugh Jackman, Levi Miller, Garrett Hedlund. Režie: Joe Wright.

63 % obrázek k pořadu Rozchod

Rozchod

Rozchod

Francouzské drama (2009). Hrají: K. S. Thomas, Y. Attal, S. López. Režie: Catherine Corsini.

59 % obrázek k pořadu Vítejte u mě

Vítejte u mě

Vítejte u mě

Komediální drama USA (2014). Hrají: Kristen Wiig, Wes Bentley, Linda Cardellini. Režie: Shira Piven.

69 % obrázek k pořadu Jiná láska

Jiná láska

Jiná láska

Umělecký Rumunsko, Francie (2006). Hrají: Maria Popistasu, Ioana Barbu, Tudor Chirla. Režie: Tudor Giurgiu.

71 % obrázek k pořadu Policajt

Policajt

Policajt

Catherine Deneuveová jako krásná gangsterská holka a Alain Delon jako ten, co stojí na druhé straně. Francouzský thriller (1972). Hrají: R. Crenna, R. Cucciolla, M. Conrad

66 % obrázek k pořadu Císař

Císař

Císař

Rozhodnutí o osudu národa závisí na jediném muži. Americký film z poválečného Japonska (2012). Hrají: M. Fox, T. L. Jones, E. Hatsuneová. Režie: Peter Webber

61 % obrázek k pořadu Báječný Mike

Báječný Mike

Báječný Mike

Komedie USA (2012). Hrají: Alex Pettyfer, Channing Tatum. Režie: Steven Soderbergh.

69 % obrázek k pořadu Americký Macbeth

Americký Macbeth

Americký Macbeth

Krimikomedie USA (2001). Hrají: James LeGros, Maura Tierney, Christopher Walken. Režie: Billy Morrissette.

69 % obrázek k pořadu Láska z nebies

Láska z nebies

Láska z nebies

Romantická komédia USA (2005). Hrajú: R. Witherspoonová, M. Ruffalo, D. Watersová

64 % obrázek k pořadu Mělčiny

Mělčiny

Mělčiny

Když se Nancy vydá surfovat na odlehlou pláž, je napadena velkým bílým žralokem. Ačkoliv ji od přežití dělí pouhých dvě stě metrů, jejich překonání se ukáže být otázkou souboje dvou vůlí, který si žádá veškerou Nancyinu vynalézavost. Hororový thriller USA (2016). Hrají: Blake Livelyová, Óscar Jaenada, Angelo Angelo Josue Lozano Corzo. Režie: Jaume Collet-Serra.

64 % obrázek k pořadu Dřív než půjdu spát

Dřív než půjdu spát

Dřív než půjdu spát

Americko - anglicko - francouzsko - švédský mysteriózní thriller (2014). Hrají: N. Kidmanová, C. Firth, M. Strong. Režie: Rowan Joffe.

63 % obrázek k pořadu Pokušení

Pokušení

Pokušení

Thriller USA, Kanada, Francie (2009). Hrají: Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried. Režie: Atom Egoyan.

68 % obrázek k pořadu Kniha přežití

Kniha přežití

Kniha přežití

Osamělý bojovník Denzel Washington putuje postapokalyptickým světem. Jeho úkolem je dojít na západ. S sebou má velmi vzácný poklad, po kterém ale touží i samozvaný despotický vládce improvizovaného města zlodějů a zabijáků Gary Oldman. Americký akční film (2010). Hrají: M. Kunisová, R. Stevenson, J. Bealsová. Režie: A. a A. Hughesové

66 % obrázek k pořadu Smrť jej pristane

Smrť jej pristane

Smrť jej pristane

Všetky ženy chcú byť večne mladé. A pre krásu sú ochotné poriadne trpieť! Oscar za najlepšie vizuálne efekty. Americká čierna komédia (1992). Hrajú: M. Streepová, B. Willis, G. Hawnová

71 % obrázek k pořadu Jestřábí žena

Jestřábí žena

Jestřábí žena

Proradný biskup z Aquily se neváhá spolčit se samotným ďáblem, aby zabránil tomu, že by krásnou Isabeau získal někdo jiný než on. Sešle na milence strašlivou kletbu, se kterou se oni ovšem odmítnou smířit. Americká romantická fantasy (1985). Hrají: M. Broderick, M. Pfeifferová, R. Hauer. Režie: R. Donner

59 % obrázek k pořadu Návrat domů

Návrat domů

Návrat domů

Živořící tanečnice Athena, která se snaží prosadit v Los Angeles, žije sama, odtržená od ostatních – především od svého otce Jacka. Když Athena zjistí, že Jack umírá na rakovinu, jejich oddělené životy se opět vzájemně propojí. Komediální drama USA (2016). Hrají: Ray Liotta, Rose Leslieová, Gina Rodriguezová. Režie: Amanda Sharpová.

69 % obrázek k pořadu Nový svět

Nový svět

Nový svět

Drama Francie, Itálie (2006). Hrají: Charlotte Gainsbourg, Vincenzo Amato, Isabella Ragonese. Režie: Emanuele Crialese.

63 % obrázek k pořadu Čarodejov učeň

Čarodejov učeň

Čarodejov učeň

Čo svet svetom stojí, stále v ňom zúri vojna čarodejníkov o jeho ovládnutie. Americký akčný film (2010). Hrajú: N. Cage, A. Molina, J. Baruchel

63 % obrázek k pořadu Oliver Sherman

Oliver Sherman

Oliver Sherman

Válečné drama Kanada (2010). Hrají: Garret Dillahunt, Donal Logue, Molly Parker. Režie: Ryan Redford.

66 % obrázek k pořadu MravecZ

MravecZ

MravecZ

Každý mravec môže mať raz svoj veľký deň. Réžia: Eric Darnell, Tim Johnson, Lawrence Guterman Americká animovaná rodinná dobrodružná komédia (1998)

59 % obrázek k pořadu Underworld: Krvavé války

Underworld: Krvavé války

Underworld: Krvavé války

Upíři jsou zaskočeni, když nový vůdce lykanů Marius zahájí řadu útoků na jejich druh. Jejich jedinou nadějí je upíří smrtonoška Selene, která se rozhodne proti Mariusovi bojovat, aby ochránila svou hybridní dceru. Akční fantasy hororový thriller USA (2016). Hrají: Kate Beckinsaleová, Theo James, Tobias Menzies. Režie: Anna Foersterová.

59 % obrázek k pořadu Nebo nie je výmysel

Nebo nie je výmysel

Nebo nie je výmysel

Skutočný príbeh USA (2014). Hrajú: G. Kinnear, K. Reillyová, M. Martindalová

64 % obrázek k pořadu Svadba nebude, a basta!

Svadba nebude, a basta!

Svadba nebude, a basta!

Romantický film USA (2016). Hrajú: R. Bostonová, N. Matter, L. Evansová

61 % obrázek k pořadu Muž, který se směje

Muž, který se směje

Muž, který se směje

Mladý herec putuje světem s kočovnou společností. Ani zjištění, že je urozeného původu a čeká na něj ohromné dědictví, nezabrání tomu, aby šel za svým snem. Francouzsko-český film podle románu Victora Huga (2012). Hrají: G. Depardieu, E. Seignerová, M. Táborský. Režie: J. P. Améris

70 % obrázek k pořadu Vzpomínky

Vzpomínky

Vzpomínky

Drama USA (1997). Hrají: Victoria Foyt, Stephen Dillane, Vanessa Redgrave. Režie: Henry Jaglom.

63 % obrázek k pořadu Svadobné zvony

Svadobné zvony

Svadobné zvony

Romantický film USA (2016). Hrajú: D. McKellarová, K. Smith, T. Gillisová

60 % obrázek k pořadu Vánoční srdce

Vánoční srdce

Vánoční srdce

Americké drama(2012). Hrají: T. Polo, P. Essiembre, T. Wood. Režie: Gary Yates.

70 % obrázek k pořadu Rodina Addamsovcov

Rodina Addamsovcov

Rodina Addamsovcov

Komédia USA (1991). Hrajú: A. Hustonová, R. Julia, Ch. Lloyd

67 % obrázek k pořadu Zajíček bez oušek

Zajíček bez oušek

Zajíček bez oušek

Novinář Ludo je za zničení střechy luxusního hotelu odsouzen k veřejně prospěšným pracím v mateřské školce, kde se po letech opět setkává s Annou, kterou jako malou šikanoval. Ta je rozhodnuta mu vše vrátit i s úroky. Německá romantická komedie (2007). Hrají: T. Schweiger, N. Tschirnerová, M. Sweighöfer. Režie: T. Schweiger

67 % obrázek k pořadu Napříč časem

Napříč časem

Napříč časem

V roce 1944 jede třináctiletý Tolly na Vánoce k babičce Maggie Smithové. Jeho matka zatím ve válkou zasaženém Londýně pátrá po jakékoli zprávě o chlapcově otci. Ve starobylém domě Tolly pomalu odkrývá dvě stě let staré rodinné tajemství. Britský dobrodružný film (2009). Hrají: A. Etel, T. Spall, D. West. Režie: J. Fellows

70 % obrázek k pořadu Třetí generace

Třetí generace

Třetí generace

Jak se rodí třetí generace terorismu a komu vlastně slouží? Německá černohumorná satira (1979). Hrají: H. Schygullová, B. Ogierová, V. Spengler. Režie: Rainer Werner Fassbinder

67 % obrázek k pořadu Lovec mozků

Lovec mozků

Lovec mozků

Thriller Dánsko (2009). Hrají: Lars Mikkelsen, Charlotte Fich, Henning Moritzen. Režie: Rumle Hammerich.

62 % obrázek k pořadu Poslední noc v Římě

Poslední noc v Římě

Poslední noc v Římě

Španělský erotický film (2010). Hrají: E. Anaya, N. Yarovenko, E. Lo Verso. Režie: Julio Medem.

65 % obrázek k pořadu Colombiana

Colombiana

Colombiana

Akční drama USA, Francie (2011). Hrají: Zoe Saldana, Michael Vartan, Lennie James. Režie: Olivier Megaton.

67 % obrázek k pořadu Bláznivá pomoc

Bláznivá pomoc

Bláznivá pomoc

Komedie Rusko (2009). Hrají: Anna Mikhalkova, Alexander Yatsenko, Igor Chernevich. Režie: Boris Khlebnikov.

63 % obrázek k pořadu Vysnívaná láska

Vysnívaná láska

Vysnívaná láska

Romantický film USA-Kanada (2014). Hrajú: K. McPheeová, M. Vogel, J. Williamsová

65 % obrázek k pořadu Krvavý román

Krvavý román

Krvavý román

Dobrodružný horor Česko (1993). Hrají: Kateřina Frýbová, Ondřej Pavelka, Josef Kemr

65 % obrázek k pořadu Štvanice

Štvanice

Štvanice

Thriller, válečný Polsko, Srbsko a Černá Hora (2012). Hrají: Marcin Dorocinski, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz. Režie: Marcin Krzysztalowicz.

65 % obrázek k pořadu Colette

Colette

Colette

Strhující drama lásky a nekonečné touhy po svobodě. Jiří Mádl jako mladičký Čech Vili poznává svoji osudovou lásku, krásnou Belgičanku Colette v koncentračním táboře v Osvětimi a je ochoten udělat pro společnou záchranu cokoliv. Koprodukční snímek ČT (2013). Hrají: C. Thiolyová, E. Bouwer, H. Dvořáková

62 % obrázek k pořadu Londýnská gangster

Londýnská gangster

Londýnská gangster

Kriminální drama USA, Velká Británie (2010). Hrají: Colin Farrell, Keira Knightley, David Thewlis. Režie: William Monahan.

62 % obrázek k pořadu Zvonění ledu

Zvonění ledu

Zvonění ledu

Komediální drama Francie (2010). Hrají: Jean Dujardin, Albert Dupontel, Anne Alvaro. Režie: Bertrand Blier.

70 % obrázek k pořadu Svatý rok

Svatý rok

Svatý rok

Když utíkáte z vězení, vyberte si letadlo bez únosců! Jean Gabin a Jean-Claude Brialy v hlavních rolích francouzské komedie (1976). Hrají: D. Darrieuxová, H. Virlojeux, N. Machiavelliová. Režie: Jean Girault

70 % obrázek k pořadu Cartouche

Cartouche

Cartouche

Bohatým bral, chudým dával, miloval život a krásné ženy. Jean-Paul Belmondo a Claudia Cardinaleová ve francouzsko-italské romantické legendě (1962). Hrají: J. Rochefort, O. Versoisová, J. Hahn. Režie Philippe de Broca

65 % obrázek k pořadu Železná lady

Železná lady

Železná lady

Anglicko - francouzské životopisné drama (2011). Hrají: M. Streep, J. Broadbent, A. Roach. Režie: Phyllida Lloyd.

67 % obrázek k pořadu Rozdelené dvojičky

Rozdelené dvojičky

Rozdelené dvojičky

Skutočný príbeh USA (2008). Hrajú: D. Mulroney, H. Thompson, E. Watsonová

67 % obrázek k pořadu Dívka

Dívka

Dívka

Rodinný Švédsko (2009). Hrají: Annika Hallin, Tova Magnusson-Norling, Leif Andrée. Režie: Fredrik Edfeldt.

63 % obrázek k pořadu Santa

Santa

Santa

Francouzská komedie (2014). Hrají: T. Rahim, V. Cabal, A. Hesme. Režie: Alexandre Coffre.

70 % obrázek k pořadu Práče

Práče

Práče

Válečné drama Česko (1960). Hrají: Michael Koblic, Marie Magdolenová, Vladimír Hlavatý

63 % obrázek k pořadu Vykoľajená

Vykoľajená

Vykoľajená

Všetky ženy občas bývajú trocha vykoľajené. Americko-japonská romantická komédia (2015). Hrajú: A. Schumerová, B. Hader, B. Larson

65 % obrázek k pořadu Underworld: Prebudenie

Underworld: Prebudenie

Underworld: Prebudenie

dobrodružný film USA (2012). Hrajú: K. Beckinsaleová, S. Rea, M. Ealy

68 % obrázek k pořadu K-19: Stroj na smrť

K-19: Stroj na smrť

K-19: Stroj na smrť

Triler USA-VB-Nemecko (2002). Hrajú: H. Ford, L. Neeson, P. Sarsgaad

67 % obrázek k pořadu Třídič č. 40

Třídič č. 40

Třídič č. 40

Drama Turecko, USA (2009). Hrají: Ntare Guma Mbaho Mwine, Deniz Çakir, Ali Atay. Režie: Emre Sahin.

58 % obrázek k pořadu Morgan

Morgan

Morgan

Specialistka na analýzu rizik je vyslána na odlehlé, tajné místo, kde má prošetřit a vyhodnotit děsivou nehodu způsobenou zdánlivě nevinným "člověkem", který je ztělesněním tajemství nekonečných příslibů i nevypočitatelného nebezpečí. Psychologický sci-fi horor USA (2016). Hrají: Kate Maraová, Anya Taylor-Joyová, Toby Jones. Režie: Luke Scott.

70 % obrázek k pořadu Honba na Šakala

Honba na Šakala

Honba na Šakala

Akčný triler Kanada (1997). Hrajú: A. Quinn, D. Sutherland, B. Kingsley. Réžia: Ch. Duguay.

63 % obrázek k pořadu Ulička slávy

Ulička slávy

Ulička slávy

Válečné drama USA / Velká Británie / Čína (2016). Hrají: Joe Alwyn, Kristen Stewartová, Chris Tucker. Režie: Ang Lee.

65 % obrázek k pořadu Rýchlejší ako smrť

Rýchlejší ako smrť

Rýchlejší ako smrť

Akčný western s netradičným hlavným hrdinom. Účinkujú: Sharon Stone, Gene Hackman, Russell Crowe, Leonardo DiCaprio. Réžia: Sam Raimi Spojené štáty americké (1995)

62 % obrázek k pořadu Gagarinův vnuk

Gagarinův vnuk

Gagarinův vnuk

Komedie Rusko (2007). Hrají: Gennadi Nazarov, Andrej Panin. Režie: Andrej Panin.

58 % obrázek k pořadu Monster Trucks

Monster Trucks

Monster Trucks

Středoškolák Tripp se spřátelí s podivným tvorem, který se dokáže skrýt pod kapotou jeho auta a udělat z něj nadupaný MONSTER truck! Zanedlouho se Tripp a jeho příšera rozhodnou zabránit ropné společnosti v napáchání škod v jejich městě. Akční rodinná sci-fi komedie USA (2016). Hrají: Lucas Till, Jane Levyová, Thomas Lennon. Režie: Chris Wedge.

68 % obrázek k pořadu Strýček Nino

Strýček Nino

Strýček Nino

Rodinná komedie USA (2003). Hrají: Joe Mantegna, Anne Archer, Trevor Morgan. Režie: Robert Shallcross.

67 % obrázek k pořadu 22 výstřelů

22 výstřelů

22 výstřelů

Francouzský akční krimi thriller (2010). Hrají: J. Reno, K. Merad, M. Fois. Režie: Richard Berry.

67 % obrázek k pořadu X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

Napínavý akční thriller, který vám zrychlí tep, zatíná drápy ostré jako břitva do tajemného původu Logana alias Wolverina – do jeho násilné a romantické minulosti, vztahu s Victorem Creedem alias Sabretoothem a programu Weapon X. Komiksový akční thriller USA / Velká Británie (2009). Hrají: Hugh Jackman, Liev Schreiber, Danny Huston. Režie: Gavin Hood.

63 % obrázek k pořadu Loft

Loft

Loft

Americký mysteriózny romantický triler (2014). Hrajú: J. Marsden, K. Urban, W. Miller

63 % obrázek k pořadu Matky rebelky

Matky rebelky

Matky rebelky

Odviažte sa ako správne mamičky! Objednajte si babysitting a vezmite mamy - kamošky do kina! Príbeh mimoriadne úspešnej ženy, ktorá prežíva zdanlivo skvelý život, ale v skutočnosti je na pokraji zrútenia pre neustály stres z materstva, manželstva a náročného zamestnania. Americká komédia (2016). Hrajú: M. Kunisová, K. Hahnová, K. Bellová

68 % obrázek k pořadu Hidalgo

Hidalgo

Hidalgo

Americký dobrodružný akčný film (2004). Hrajú: V. Mortensen, Z. Robinsonová, O. Sharif

65 % obrázek k pořadu Pád Bieleho domu

Pád Bieleho domu

Pád Bieleho domu

Akčný triler USA (2013). Hrajú: G. Butler, A. Eckhart, M. Freeman

63 % obrázek k pořadu Cesta

Cesta

Cesta

O tom, že může být ještě hůř, se přesvědčil Eric, kterému ukradli poslední majetek - jeho auto. Se zraněným bratrem šéfa gangu se jim rozhodl dostat na stopu. Hrají G. Pearce, R. Pattinson, T. Manyimo, S. McNairy, D. Field, S. Perry a další. Režie D. Michôd Australský krimifilm (2014)

68 % obrázek k pořadu Zucker

Zucker

Zucker

Komedie Německo (2004). Hrají: Henry Hübchen, Hannelore Elsner, Steffen Groth. Režie: Dani Levy.

62 % obrázek k pořadu Dievča na stráženie

Dievča na stráženie

Dievča na stráženie

O živote smotánky očami mladej pestúnky. Americká romantická komédia (2007). Hrajú: S. Johanssonová, L. Linneyová, Ch. Evans

67 % obrázek k pořadu Luther

Luther

Luther

Joseph Fiennes jako proslulý reformátor církve v německém historickém filmu (2003). Hrají: A. Molina, J. Firth, C. Coxová. Režie: Eric Till

62 % obrázek k pořadu Arthur a Minimojové

Arthur a Minimojové

Arthur a Minimojové

Francouzsko - americký rodinný fantazijní film (2006). Hrají: F. Highmore, Madonna, P. Balfour. Režie: Luc Besson.

62 % obrázek k pořadu Jak jsme hráli čáru

Jak jsme hráli čáru

Jak jsme hráli čáru

Na některých místech a v některé době se dospívá rychleji. M. Lasica, R. Labuda a L. Šafránková v hořké komedii o dětských válkách, první lásce, první zradě, prvním útěku i prvním trestu, odehrávající se na sklonku 60. let v magickém prostředí česko-slovensko-rakouského pomezí. Koprodukční snímek ČT (2014). Hrají: O. Vetchý, S. Tobias, O. Malý

67 % obrázek k pořadu Chladnokrevně

Chladnokrevně

Chladnokrevně

Krimi, thriller USA, Kanada, Německo (2003). Hrají: Edward Burns, Dustin Hoffman and Rachel Weisz. Režie: James Foley.

67 % obrázek k pořadu 10 položek a méně

10 položek a méně

10 položek a méně

Komediální drama USA (2006). Hrají: Morgan Freeman, Paz Vega and Jonah Hill. Režie: Brad Silberling.

69 % obrázek k pořadu Yves Montand

Yves Montand

Yves Montand

Yves Montand a Simone Signoretová, osamělý policista a žena stojící v pozadí. Francouzské drama (1975). Hrají: F. Périer, S. Sandrelliová, M. Carriere. Režie: Alain Corneau

61 % obrázek k pořadu Percy Jackson: Zloděj blesku

Percy Jackson: Zloděj blesku

Percy Jackson: Zloděj blesku

Na začátku 21. století sestoupí antičtí bohové z bájného Olympu na zem a vstoupí do života zakřiknutého teenagera Percyho Jacksona. Překvapený chlapec se dozvídá, že je synem boha moří, Poseidona, a že ho Zeus viní z krádeže své magické hole, která dokáže zničit svět. Percy v sobě musí nalézt nadpřirozené schopnosti a riskovat život, aby odhalil pravdu a zachránil lidstvo. Americký dobrodružný fantasy film (2010). Hrají: L. Lerman, P. Brosnan, U. Thurmanová. Režie: Ch. Columbus

57 % obrázek k pořadu Zasvěcení

Zasvěcení

Zasvěcení

Devatenáctiletý Brad, otřesený děsivým napadením, nastoupí na univerzitu, kde studuje jeho bratr a chce se dostat do stejného spolku. To, co se odehraje ve jménu "bratrstva" prověří Brada i jeho vztah k bratrovi zcela brutálním způsobem. Drsné psychologické drama USA (2016). Hrají: Ben Schnetzer, Nick Jonas, Gus Halper. Režie: Andrew Neel.

69 % obrázek k pořadu Medvídek Pú a jeho velkolepé dobrodružství

Medvídek Pú a jeho velkolepé dobrodružství

Medvídek Pú a jeho velkolepé dobrodružství

Kryštůfek Robin se připravuje na svůj první den ve škole! Ještě o tom ale neměl příležitost povědět Púovi, takže když se pak v obvyklý čas neukáže, Pú se vydává na velkolepou cestu za pomoci Prasátka, Tygra, Ijáčka a Králíka, aby ho našel. Animovaný film pro děti USA (1997)

66 % obrázek k pořadu Ten večer

Ten večer

Ten večer

životní příběh USA (2007). Hrají: Claire Danes, Toni Collette, Vanessa Redgrave. Režie: Lajos Koltai.

59 % obrázek k pořadu Cesta do lesa

Cesta do lesa

Cesta do lesa

Tomáš Vorel ml. a Anna Linhartová v romantické komedii o konfliktech reálného a alternativního způsobu života na vesnici. Koprodukční snímek ČT (2012). Hrají: T. Hanák, B. Schlesingerová, B. Polívka

64 % obrázek k pořadu Bažanti

Bažanti

Bažanti

Prvá zo série populárnych komédií so skupinou Bažanti. Účinkujú: Jean-Guy Fechner, Gérard Filipelli, Luis Rego. Réžia: Claude Zidi Francúzsko (1971)

57 % obrázek k pořadu Souboj na špičkách

Souboj na špičkách

Souboj na špičkách

Jonathan dostane za úkol obohatit Americkou baletní akademii o více současných stylů a celkově ji zmodernizovat. Pověří proto své přední choreografy, aby vybrali tanečníky do soutěžního soustředění, jehož vítězové budou na akademii přijati. Taneční drama USA (2016). Hrají: Nicole Muńozová, Peter Gallagher, Kenny Wormald. Režie: Director X.

66 % obrázek k pořadu Lovci pokladov: Kniha tajomstiev

Lovci pokladov: Kniha tajomstiev

Lovci pokladov: Kniha tajomstiev

Pokračovanie úspešnej dobrodružnej snímky Lovci pokladov o Benjaminovi Franklinovi Gatesovi, ktorý chce odhaliť pravdu o smrti Abrahama Lincolna, očistiť meno svojho predka obvineného zo sprisahania a nájsť ďalší legendárny poklad. Americký dobrodružný film (2007). Hrajú: N. Cage, D. Krugerová, J. Voight

62 % obrázek k pořadu Saint Laurent

Saint Laurent

Saint Laurent

Biografický Francie (2014). Hrají: Pierre Niney, Guillaume Gallienne, Charlotte Le Bon. Režie: Jalil Lespert.

66 % obrázek k pořadu Bojovnice

Bojovnice

Bojovnice

Rodinný Dánsko, Švédsko (2007). Hrají: Semra Turan, Nima Nabipour, Behruz Banissi. Režie: Natasha Arthy.

64 % obrázek k pořadu Superpolda

Superpolda

Superpolda

Nováček ve službách policie Terrence Hill získal díky pokusům NASA mimořádné schopnosti a stal se z něj superpolicajt! . Dále hrají E. Borgnine, J. Dru, M. Lawrence, J. Gordon a další. Režie S. Corbucci Komedie v koprodukci USA-Španělsko-Itálie (1980)

57 % obrázek k pořadu Papež František: Modlete se za mě

Papež František: Modlete se za mě

Papež František: Modlete se za mě

Snímek inspirovaný oficiální biografií papeže Františka zaznamenává očima investigativní reportérky ranou kariéru Jorgeho Maria Bergoglia, završenou papežským konkláve v roce 2013, během něhož byl jezuitský prelát zvolen hlavou církve. Biografické drama Argentina / Itálie (2015). Hrají: Darío Grandinetti, Silvia Abascal, Leticia Brédiceová. Režie: Beda Docampo Feijóo.

69 % obrázek k pořadu Přijela k nám pouť

Přijela k nám pouť

Přijela k nám pouť

O šarvátkách, přátelství a kolotoči. Český filmový muzikál pro děti i dospělé (1973). Hrají: R. Mašková, Y. Kornová, I. Maříková

62 % obrázek k pořadu 3 dny na zabití

3 dny na zabití

3 dny na zabití

Může si koupit zpátky svůj život, když bude zabíjet. Americko - francouzsko - řecko - ruský akční thriller (2014). Hrají: K. Costner, A. Heard, H. Steinfeld. Režie: McG.

67 % obrázek k pořadu 16 bloků

16 bloků

16 bloků

Akční, krimi, příběh ze skutečného života, thriller Německo,USA (2006). Hrají: Bruce Willis, Mos Def, David Morse. Režie: Richard Donner.

66 % obrázek k pořadu Paříž 36

Paříž 36

Paříž 36

Romantické hudební drama Francie, Německo, Česká republika (2008)

64 % obrázek k pořadu Únos Natasche Kampuschovej

Únos Natasche Kampuschovej

Únos Natasche Kampuschovej

Skutočný príbeh Nemecko (2013). Hrajú: A. Campbellová-Hughesová, T. Lindhardt, A. Pidgeonová

67 % obrázek k pořadu Tam, kde jsem nikdy nebyl

Tam, kde jsem nikdy nebyl

Tam, kde jsem nikdy nebyl

životní příběh USA (2005). Hrají: Aaron Eckhart, Ian McKellen, William Hurt. Režie: Joshua Michael Stern.

62 % obrázek k pořadu Hlava nehlava

Hlava nehlava

Hlava nehlava

Příběh o traumatickém dětství spisovatele Augustena Burroughse. Po rozvodu svých rodičů je Augusten poslán, aby žil u matčina psychiatra, excentrického doktora Finche, a tak roky svého dospívání tráví jako člen Finchovi bizarní rodiny. Komediální drama USA (2006). Hrají: Annette Beningová, Brian Cox, Joseph Fiennes. Režie: Ryan Murphy.

64 % obrázek k pořadu Pět nevěst

Pět nevěst

Pět nevěst

Romantická komedie Rusko (2011). Hrají: Danila Kozlovsky, Elizaveta Boyarskaya, Vladimir Yaglich. Režie: Karen Oganesyan.

64 % obrázek k pořadu Nebezpečná metoda

Nebezpečná metoda

Nebezpečná metoda

Příběh zrodu psychoanalýzy a vztahu Sigmunda Freuda a Carla Gustava Junga. Hvězdně obsazený kanadský koprodukční film, vyznamenaný řadou cen (2011). Hrají: M. Fassbender, K. Knightleyová, V. Mortensen. Režie: David Cronenberg

69 % obrázek k pořadu Velké naděje

Velké naděje

Velké naděje

Snímek VELKÉ NADĚJE, volně inspirovaný stejnojmennou románovou klasikou Charlese Dickense, je smyslným příběhem o přerodu chlapce v muže a třech jedincích, kteří navždy ovlivní jeho život. Romantické drama USA (1998). Hrají: Ethan Hawke, Gwyneth Paltrow, Hank Azaria. Režie: Alfonso Cuarón.

66 % obrázek k pořadu Všechno co chceš

Všechno co chceš

Všechno co chceš

Drama Španělsko (2010). Hrají: Juan Diego Botto, José Luis Gómez, Najwa Nimri. Režie: Achero Mańas.

57 % obrázek k pořadu Vánoční přání

Vánoční přání

Vánoční přání

Joy je nesmělá dívka, která nedávno přišla o matku. Jednoho dne se Joy po podivné nehodě náhle probudí jako členka idylické rodiny odnaproti. Když však uvidí svého otce a bratry, jak si vedou bez ní, zasteskne se jí po starém životě. Komedie USA (2016). Hrají: Bailee Madisonová, French Stewart, Jennifer Robertsonová. Režie: Kirk D'Amico.

69 % obrázek k pořadu Ten pravý a jediný

Ten pravý a jediný

Ten pravý a jediný

Romantická komedie Dánsko (1999). Hrají: Sidse Babett Knudsen, Niels Olsen, Sos Egelind. Režie: Susanne Bier.

67 % obrázek k pořadu Vitajte v džungli

Vitajte v džungli

Vitajte v džungli

Akčná komédia USA (2003). Hrajú: The Rock, S. W. Scott, Ch. Walken

66 % obrázek k pořadu Machete

Machete

Machete

Americký akčný kriminálny triler (2010). Hrajú: D. Trejo, R. De Niro, J. Albaová

61 % obrázek k pořadu Nebezpečný sused

Nebezpečný sused

Nebezpečný sused

Triler USA (2008). Hrajú: S. L. Jackson, P. Wilson, K. Washingtonová

57 % obrázek k pořadu Návrat k mé matce

Návrat k mé matce

Návrat k mé matce

Nastěhovali byste se zpátky k rodičům? Čtyřicetiletá Stéphanie je nucena vrátit se domů a žít se svou matkou poté, co přijde o práci. Konflikty s matkou a sourozenci na sebe nenechají dlouho čekat. Vítejte v riskantním světě – v rodině! Komedie Francie (2016). Hrají: Alexandra Lamyová, Josiane Balasková, Mathilde Seignerová. Režie: Éric Lavaine.

64 % obrázek k pořadu Ostrov pokladů

Ostrov pokladů

Ostrov pokladů

Anglicko - irský dobrodružný film (2012). Hrají: E. Wood, E. Izzard, P. Glenister. Režie: Steve Barron .

61 % obrázek k pořadu Akta X: Chci uvěřit

Akta X: Chci uvěřit

Akta X: Chci uvěřit

Fox Mulder a Dana Scullyová se znovu scházejí jako partneři nad zvláštním případem, jenž vyžaduje Mulderovy znalosti. V případu figuruje i bývalý kněz, který je podle vlastního tvrzení obdařen vidinami vedoucími k pohřešované agentce FBI. Mysteriózní sci-fi thriller USA / Kanada (2008). Hrají: David Duchovny, Gillian Andersonová, Amanda Peetová. Režie: Chris Carter.

61 % obrázek k pořadu Spálené mosty

Spálené mosty

Spálené mosty

Truchlící anglický vdovec, který ztratí manželku při autonehodě, se rozhodne přijmout post učitele v Itálii. Nové prostředí naplněné duchem středověké renesance pomůže jemu i dcerám nabrat novou chuť do života a možná najít i lásku. Britský romantický film (2008). Hrají: C. Firth, H. Davisová, C. Keenerová. Režie: M. Winterbottom

62 % obrázek k pořadu Shrek a SuperStar

Shrek a SuperStar

Shrek a SuperStar

Animovaná komédia USA (2004)

69 % obrázek k pořadu Horúce strely

Horúce strely

Horúce strely

Americká paródia (1991). Hrajú: Ch. Sheen, C. Elwes, V. Golinoová

61 % obrázek k pořadu Dvojí hra

Dvojí hra

Dvojí hra

Romantický thriller USA, Německo (2009). Hrají: Clive Owen, Julia Roberts, Tom Wilkinson. Režie: Tony Gilroy.

57 % obrázek k pořadu Duel v Mount Hermonu

Duel v Mount Hermonu

Duel v Mount Hermonu

Ve westernu, který se odehrává v 80. letech 19. století, je texaský ranger (Liam Hemsworth) pověřen vyšetřením série vražd v pohraničním městečku. Stane zde tváří v tvář zlovolnému kazateli, který vládne místním obyvatelům železnou rukou. Westernové drama USA (2016). Hrají: Woody Harrelson, Liam Hemsworth, Alice Bragová. Režie: Kieran Darcy-Smith.

65 % obrázek k pořadu Nikdy to nevzdávej

Nikdy to nevzdávej

Nikdy to nevzdávej

Problémy v nové škole ho přinutily, aby se přihlásil do kurzu bojového umění. Teď se připravuje na svůj velký zápas. Hrají S. Faris, A. Heard, C. Gigandet, E. Peters, L. Hope, D. Hounsou a další. Režie J. Wadlow Americký akční film (2008)

65 % obrázek k pořadu Rallye smrti

Rallye smrti

Rallye smrti

Akčný film USA (2008). Hrajú: J. Statham, J. Allenová, I. McShane

65 % obrázek k pořadu Dostaňte agenta Smarta!

Dostaňte agenta Smarta!

Dostaňte agenta Smarta!

Akčná komédia USA (2008). Hrajú: S. Carell, A. Hathawayová, D. Johnson

68 % obrázek k pořadu Příliš velká šance

Příliš velká šance

Příliš velká šance

Kriminální drama Česko (1984). Hrají: Jan Kanyza, Julie Jurištová, Radovan Lukavský

68 % obrázek k pořadu Žít a nechat zemřít

Žít a nechat zemřít

Žít a nechat zemřít

Na Jamese Bonda je i černá magie krátká. Roger Moore v hlavní roli britského akčního filmu (1973). Hrají: Y. Kotto, J. Seymourová, C. James. Režie: Guy Hamilton

60 % obrázek k pořadu Súdny deň

Súdny deň

Súdny deň

Koniec je blízko! Koprodukčný akčný sci-fi thriller (2008). Hrajú: R. Mitraová, M. McDowell, B. Hoskins

68 % obrázek k pořadu Policajná akadémia

Policajná akadémia

Policajná akadémia

Komédia USA (1984). Hrajú: S. Guttenberg, K. Cattrallová, G. W. Bailey

65 % obrázek k pořadu Město Ember

Město Ember

Město Ember

Útočištěm lidské rasy je podzemní město Ember. Nyní však stojí na pokraji zániku. Generátor, poskytující jeho obyvatelům energii začíná selhávat. Nikdo neví, co nastane, až se celé město ocitne v temnotě. Hrají S. Ronan, H. Treadaway, D. Ryall, T. Robbins, B. Murray, T. Jones a další. Režie G. Kenan Americký sci-fi film (2008)

66 % obrázek k pořadu Nočný let

Nočný let

Nočný let

Triler USA (2005). Hrajú: R. McAdamsová, C. Murphy, J. Maysová

65 % obrázek k pořadu Babička Gogo

Babička Gogo

Babička Gogo

Komedie Island, Velká Británie, Norsko, Německo, Švédsko (2010). Hrají: Kristbjorg Kjeld, Hilmir Snaer Guonason, Gunnar Eyjolfsson. Režie: Fridrik Thor Fridrikkson.

65 % obrázek k pořadu Ranvej

Ranvej

Ranvej

Komedie Irsko, Lucembursko (2010). Hrají: Demian Bichir, Kerry Condon, James Cosmo. Režie: Ian Power.

63 % obrázek k pořadu Hříšní lidé města Oss

Hříšní lidé města Oss

Hříšní lidé města Oss

Krimi, historický Nizozemí (2011). Hrají: Sylvia Hoeks, Matthias Schoenaerts, Benja Bruijning. Režie: Andre van Duren.

68 % obrázek k pořadu Rodina Addamsovcov 2

Rodina Addamsovcov 2

Rodina Addamsovcov 2

Komédia USA (1993). Hrajú: A. Hustonová, R. Julia, Ch. Lloyd

61 % obrázek k pořadu Moja dcéra je anorektička

Moja dcéra je anorektička

Moja dcéra je anorektička

Skutočný príbeh USA (2014). Hrajú: L. Wigginsová, I. Miková, E. Dumontová

63 % obrázek k pořadu Ministerstvo zahraničných vecí

Ministerstvo zahraničných vecí

Ministerstvo zahraničných vecí

Komédia zo zákulisia vysokej politiky. Účinkujú: Thierry Lhermitte, Raphael Personnaz, Niels Arestrup. Réžia: Bertrand Tavernier Francúzsko (2013)

61 % obrázek k pořadu Můj přítel T.I.M.

Můj přítel T.I.M.

Můj přítel T.I.M.

Rodinné drama Nizozemí, Dánsko (2014). Hrají: Dyon Wilkens, Abdelhadi Baaddi, Bas Keijzer. Režie: Rolf van Eijk.

66 % obrázek k pořadu Dablér

Dablér

Dablér

Komedie Francie (2006). Hrají: Gad Elmaleh, Daniel Auteuil, Alice Taglioni. Režie: Francis Veber.

68 % obrázek k pořadu Horúce strely 2

Horúce strely 2

Horúce strely 2

Americká akčná paródia (1993). Hrajú: Ch. Sheen, L. Bridges, V. Golinová

56 % obrázek k pořadu Vejška

Vejška

Vejška

Tomáš Vorel ml., Jiří Mádl a Eva Josefíková ve volném pokračování divácky mimořádně úspěšné komedie Gympl. Studenti a vyznavači graffiti Kocourek a Kolman se opět potýkají s nástrahami turbulentních vztahů, nevyzpytatelných učitelů a zoufalých rodičů. Úspěšný koprodukční snímek ČT (2014). Hrají: Z. Bydžovská, J. Kraus, I. Chýlková

63 % obrázek k pořadu Stárnoucí gigolo

Stárnoucí gigolo

Stárnoucí gigolo

Komedie USA (2013). Hrají: Woody Allen, Sofia Vergara, Liev Schreiber. Režie: John Turturro.

61 % obrázek k pořadu Kung prásk: Smrtonosná smrť

Kung prásk: Smrtonosná smrť

Kung prásk: Smrtonosná smrť

Paródia na kung-fu filmy, aká tu ešte nebola! Autori zostrihali dohromady dva hongkonské bojové filmy, doplnili ich novými scénami, postavami a dialógmi a vytvorili tak celkom nový príbeh - šialenú paródiu na všetko, čo ste doteraz videli. Americko-hongkonská bláznivá akčná komédia - paródia (2002). Hrajú: S. Oedekerk, F. Lung, L. Lee

63 % obrázek k pořadu Válka v hotelu Royal Palace

Válka v hotelu Royal Palace

Válka v hotelu Royal Palace

Komedie, historický Francie (2012). Hrají: Michel Leeb, Daniel Russo, Dominique Pinon. Režie: Claude Michel Rome.

56 % obrázek k pořadu Srážka

Srážka

Srážka

Po zpackané loupeži musí mladík (Nicholas Hoult) zavolat svému bývalému šéfovi a pašerákovi drog (Ben Kingsley), aby ochránil svou přítelkyni (Felicity Jonesová) před mafiány, kteří je oba chtějí zabít a získat zpět svůj náklad. Akční krimi thriller Velká Británie / Německo / USA (2015). Hrají: Nicholas Hoult, Felicity Jonesová, Ben Kingsley. Režie: Eran Creevy.

56 % obrázek k pořadu Lichožrouti

Lichožrouti

Lichožrouti

Rodinný animovaný dobrodružný film o radostech a strastech Lichožroutů - malých neviditelných tvorů, kteří žijí s námi lidmi a mohou za to, že lidstvu z každého páru ponožek vždy zůstane jen jedna - lichá. Ponožkami se totiž živí! Animovaný dobrodružný rodinný film ČR / SR / Chorvatsko (2016)

56 % obrázek k pořadu Bohové Egypta

Bohové Egypta

Bohové Egypta

Americký dobrodružný film (2016). Hrají: B. Thwaites, N. Coster-Waldau, G. Butler. Režie: Alex Proyas.

66 % obrázek k pořadu Faktótum

Faktótum

Faktótum

Komediální drama USA, Norsko, Francie, Německo (2005). Hrají: Matt Dillon, Lili Taylor, Marisa Tomei. Režie: Bent Hamer.

60 % obrázek k pořadu Machři

Machři

Machři

Pět bývalých basketbalistů se třicet let po skončení školy setkává v domě u jezera, kde kdysi oslavovali největší vítězství. Tentokrát však není co slavit, jejich tehdejší trenér totiž zemřel. Svou starou jiskru však neztratili. Komedie USA (2010). Hrají: Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock. Režie: Dennis Dugan.

61 % obrázek k pořadu Uvoľni sa!

Uvoľni sa!

Uvoľni sa!

Romantická komédia. Účinkujú: Toni Servillo, Verónica Echegui, Carla Signoris, Luca Marinelli. Réžia: Francesco Amato Taliansko (2016)

66 % obrázek k pořadu Krajina přílivu

Krajina přílivu

Krajina přílivu

Fantasy drama Kanada, VB (2005). Hrají: Jodelle Ferland, Jeff Bridges, Janet McTeer. Režie: Terry Gilliam.

63 % obrázek k pořadu Červená světla

Červená světla

Červená světla

Thriller USA (2012). Hrají: Robert De Niro, Sigourney Weaver, Cillian Murph. Režie: Rodrigo Cortés.

66 % obrázek k pořadu Akce nemluvně

Akce nemluvně

Akce nemluvně

Akční komedie Hong Kong (2006). Hrají: Jackie Chan, Michael Hui, Louis Koo. Režie: Benny Chan.

65 % obrázek k pořadu Tom a Jerry: Sherlock Holmes

Tom a Jerry: Sherlock Holmes

Tom a Jerry: Sherlock Holmes

Animovaný film USA (2010). Réžia: J. Siergey

65 % obrázek k pořadu Nadoraz

Nadoraz

Nadoraz

Komédia USA (2010). Hrajú: R. Downey Jr., Z. Galifianakis, M. Monaghanová

60 % obrázek k pořadu 88 minut

88 minut

88 minut

Thriller Německo, USA (2007). Hrají: Al Pacino, Alicia Witt, Leelee Sobieski. Režie: Jon Avnet.

65 % obrázek k pořadu Kouzla pana Howarda

Kouzla pana Howarda

Kouzla pana Howarda

Komedie USA (2009). Hrají: Colin Hanks, B.J. Hendricks, Tom Arnold. Režie: Sean McGinly.

66 % obrázek k pořadu Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů

Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů

Barbara Wood: Kletba rodu Pembertonů

Stará Anglie má své záhady a ne všechny jsou odhaleny. Tato kletba však ano. Hrají E. Habermann, E. Pflug, J. Hentsch, R. Steinke, E. Schwiers a další. Režie M. Serafini Německý romantický film (2004)

66 % obrázek k pořadu S láskou, Lily

S láskou, Lily

S láskou, Lily

Podle skutečné udál Rusko (2002). Hrají: Marina Zubanova, Valentina Berezutskaya, Murad Ibragimbeckov. Režie: Larisa Sadilova.

60 % obrázek k pořadu Umlčeni

Umlčeni

Umlčeni

Anglický horor (2008). Hrají: W. Ash, Ch. Bottomley, A. Wisniewski. Režie: Mark Tonderai.

61 % obrázek k pořadu Černý motýl

Černý motýl

Černý motýl

Paul je scénárista, kterému se příliš nedaří. Když jednoho dne nabídne nocleh tulákovi, nepříčetný cizinec Paula zajme jako rukojmího a nutí ho psát. Jejich vyšinutý vztah vynese na světlo dávno pohřbená tajemství. Psychologický thriller USA (2017). Hrají: Antonio Banderas, Jonathan Rhys Meyers, Piper Perabová. Režie: Brian Goodman.

66 % obrázek k pořadu Táta

Táta

Táta

Komedie Francie (2005). Hrají: Alain Chabat, Anne Benoît. Režie: Maurice Barthélémy.

66 % obrázek k pořadu Šifra mistra Leonarda

Šifra mistra Leonarda

Šifra mistra Leonarda

Přidejte se k symbolologovi Tomu Hanksovi a kryptoložce Audrey Tautouové v jejich úsilí vyřešit bizarní tajemnou vraždu, při němž pod rouškou záhadného prastarého společenství odhalí tajemství střežené od Kristových dob. Mysteriózní krimi thriller USA (2006). Hrají: Tom Hanks, Audrey Tautou, Ian McKellen. Režie: Ron Howard.

60 % obrázek k pořadu Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife

Ve světě postiženém virovou infekcí pokračuje Alice v hledání přeživších, kterým pomáhá do bezpečí. Když se doslechnou, že LA je bezpečné, zamíří Alice se skupinou přátel na západ. Na místě však zjistí, že město ovládají tisíce nemrtvých. Akční hororový thriller Kanada / Německo (2010). Hrají: Milla Jovovichová, Ali Larterová, Kim Coates. Režie: Paul W.S. Anderson.

61 % obrázek k pořadu Rivalky na hrazdě

Rivalky na hrazdě

Rivalky na hrazdě

Když talentovaná gymnastka odejde z týmu, čeká ji nová šance v sportovní pomoci kamarádce. Australský rodinný film (2016). Hrají: K. Berglund, L. Karamalikis,T. Fowler, E. Morris, P. Shannon. Režie: Clay Glen.

68 % obrázek k pořadu Spálené stodoly

Spálené stodoly

Spálené stodoly

Alain Delon a Simone Signoretová, on hájí zákon, ona svou rodinu. Francouzsko-italské drama (1973). Hrají: P. Crauchet, C. Allégretová, B. Le Coq. Režie: Jean Chapot

65 % obrázek k pořadu Angele a Tony

Angele a Tony

Angele a Tony

Mladá žena, která se musí vypořádat s minulým životem, přijíždí se svým synem do malého rybářského městečka v Normandii. Seznámí se s profesionálním rybářem Tonym. Ten ji najme. Francouzské drama (2010). Hrají: C. Hesme, E. Didi, G. Gadebois. Režie: Alix Delaporte.

66 % obrázek k pořadu Presumpce viny

Presumpce viny

Presumpce viny

Kriminální drama USA (2003). Hrají: Denzel Washington, Dean Cain, Sanaa Lathan. Režie: Carl Franklin.

67 % obrázek k pořadu V tajné službě Jejího Veličenstva

V tajné službě Jejího Veličenstva

V tajné službě Jejího Veličenstva

Nebojí se nepřátel ani smrti. Bojí se jen opravdové lásky. Nová tvář a nové dobrodružství agenta 007. Britský akční film (1969). Hrají: G. Lazenby, D. Riggová, T. Savalas. Režie: Peter Hunt

57 % obrázek k pořadu Tri prasiatka a vlkolak

Tri prasiatka a vlkolak

Tri prasiatka a vlkolak

Animovaný film USA (2011)

62 % obrázek k pořadu Znovu a inak

Znovu a inak

Znovu a inak

Film USA (2011). Hrajú: Ch. Theronová, P. Oswalt, P. Wilson

57 % obrázek k pořadu R.I.P.D.

R.I.P.D.

R.I.P.D.

Akčná komédia USA (2013). Hrajú: J. Bridges, R. Reynolds, K. Bacon

62 % obrázek k pořadu Lockout: Útek z MS-1

Lockout: Útek z MS-1

Lockout: Útek z MS-1

Utiecť odtiaľ je nemožné. Zostať tam je čisté šialenstvo. Francúzsky akčný sci-fi triler (2012). Hrajú: Guy Pearce, Maggie Graceová, Vincent Regan

62 % obrázek k pořadu Tenkrát na severu

Tenkrát na severu

Tenkrát na severu

Drama Finsko (2012). Hrají: Mikko Leppilampi, Pamela Tola, Kari Hietalahti. Režie: Jukka Pekka Siili.

64 % obrázek k pořadu Narrows

Narrows

Narrows

Drama USA (2008). Hrají: Kevin Zegers, Vincent D'Onofrio, Sophia Bush. Režie: François Velle.

64 % obrázek k pořadu Záležitost rodiny

Záležitost rodiny

Záležitost rodiny

Komedie, krimi Francie (2008). Hrají: André Dussollier, Miou - Miou, Eric Caravaca. Režie: Claus Drexel.

64 % obrázek k pořadu Sexi 40

Sexi 40

Sexi 40

Americká romantická komédia (2009). Hrajú: C. Zeta-Jonesová, J. Bartha, J. Schneider

59 % obrázek k pořadu Proměna

Proměna

Proměna

Sci-fi, thriller Francie (2009). Hrají: Sophie Marceau, Monica Bellucci, Pierfrancesco Favino. Režie: Marina de Van.

62 % obrázek k pořadu Sonny boy

Sonny boy

Sonny boy

Romantický, válečný Nizozemsko (2011). Hrají: Ricky Koole, Sergio Hasselbaink, Angelo Arnhem. Režie: Maria Peters.

65 % obrázek k pořadu Roboti

Roboti

Roboti

Tvorcovia Doby ľadovej sa preniesli do Doby plechovej. Réžia: Chris Wedge Americká rodinná animovaná komédia (2005)

64 % obrázek k pořadu Rock ze střední

Rock ze střední

Rock ze střední

Komediální drama USA (2009). Hrají: Gaelan Connell, Alyson Michalka, Vanessa Anne Hudgens. Režie: Todd Graff.

64 % obrázek k pořadu Salt

Salt

Salt

Když je tajná agentka Anjelina Jolie obviněná z toho, že je ruskou špiónkou, musí se dát na útěk a prokázat svou nevinu. V patách má skupinu všehoschopných zabijáků. Americký akční film (2010). Hrají: L. Schreiber, Ch. Ejiofor, D. Olbrychski adalší. Režie: P. Noyce

62 % obrázek k pořadu Každý mladý muž

Každý mladý muž

Každý mladý muž

Povídkový Česko (1965). Hrají: Pavel Landovský, Ivan Vyskočil, Ladislav Jakim

64 % obrázek k pořadu Raněné srdce

Raněné srdce

Raněné srdce

Drama Dánsko (2009). Hrají: Sřren Pilmark. Režie: Nils Malmros.

65 % obrázek k pořadu Terminátor 3: Vzbura strojov

Terminátor 3: Vzbura strojov

Terminátor 3: Vzbura strojov

Akčný film USA-VB-Nemecko (2003). Hrajú: A. Schwarzenegger, N. Stahl, C. Danesová

59 % obrázek k pořadu Případ Lemming

Případ Lemming

Případ Lemming

Soukromý detektiv Leopold Wallisch, zvaný Lemming, se zaměřuje na případy manželské nevěry. Po vraždě jím sledovaného muže se rozhodne na vlastní pěst vraha vypátrat. Čím dál tím více se ovšem zamotává do sítí moci, zrady a vlastní bezmocnosti. Hrají F. Karl, J. Koschitz, R. Düringer, F. Teichtmeister, K. Stadler a další. Režie N. Leytner Rakouský krimifilm (2009)

60 % obrázek k pořadu Opatrovateľky v akcii

Opatrovateľky v akcii

Opatrovateľky v akcii

Americká rodinná dobrodružná komédia (2016). Hrajú: Sabrina Carpenterová, Sofia Carsonová, Nikki Hahnová

65 % obrázek k pořadu Pravidla boje

Pravidla boje

Pravidla boje

Vojenský ranger Scott pátrá po zmizelé dceři vysoko postaveného politika. Když moře vyplaví její tělo, je přesvědčen, že někdo její smrt jen nafingoval, a pokračuje v pátrání na vlastní pěst. Americko-německý thriller (2004). Hrají: V. Kilmer, T. Texadaová, J. Messner. Režie: D. Mamet

64 % obrázek k pořadu Navždy v mojom srdci

Navždy v mojom srdci

Navždy v mojom srdci

Romantický film USA (2010). Hrajú: Z. Efron, Ch. Tahan, A. Crewová

60 % obrázek k pořadu Sestry

Sestry

Sestry

Skôr než ich rodný dom rodičia predajú, dve sestry v ňom zorganizujú svoj posledný večierok. Rozlúčková párty bude skutočne divoká a obom odcudzeným sestrám sa konečne podarí spoznať a zblížiť tak dobre, ako doteraz ešte nikdy v živote. Americká komédia (2015). Hrajú: T. Feyová, A. Poehlerová, M. Rudolphová

64 % obrázek k pořadu Víc než tanec

Víc než tanec

Víc než tanec

Drama Španělsko (2009). Hrají: Ricardo Darín, Ariadna Gil, Luis Dubó. Režie: Fernando Trueba.

65 % obrázek k pořadu Neznámý

Neznámý

Neznámý

Thriller USA (2006). Hrají: James Caviezel, Greg Kinnear, Bridget Moynahan. Režie: Simon Brand.

64 % obrázek k pořadu Coco Chanel & Igor Stravinsky

Coco Chanel & Igor Stravinsky

Coco Chanel & Igor Stravinsky

Drama Francie, Japonsko, Švýcarsko (2009). Hrají: Anna Mouglalis, Mads Mikkelsen and Elena Morozova. Režie: Jan Kounen.

67 % obrázek k pořadu Wyatt Earp

Wyatt Earp

Wyatt Earp

Western o legendárnom šerifovi. Účinkujú: Kevin Costner, Gene Hackman, Dennis Quaid. Réžia: Lawrence Kasdan Spojené štáty americké (1994)

65 % obrázek k pořadu Velký malý cirkus

Velký malý cirkus

Velký malý cirkus

Komedie USA (2006). Hrají: Sid Haig, Richard Riehle, Jacob Zachar. Režie: Ward Roberts.

62 % obrázek k pořadu Jako malí kluci

Jako malí kluci

Jako malí kluci

Komedie Francie (2013). Hrají: Alain Chabat, Max Boublil, Sandrine Kiberlain. Režie: Anthony Marciano.

55 % obrázek k pořadu Mládí v Oregonu

Mládí v Oregonu

Mládí v Oregonu

Raymond je rozmrzelý patriarcha, který se v předvečer svých osmdesátých narozenin rozhodne podstoupit eutanázii v Oregonu. Jeho zeť souhlasí, že Raymonda a jeho ženu Estelle na dalekou kliniku odveze a pokusí se cestou změnit jeho názor. černé komediální drama USA (2016). Hrají: Frank Langella, Billy Crudup, Christina Applegateová. Režie: Joel David Moore.

67 % obrázek k pořadu Diamanty jsou věčné

Diamanty jsou věčné

Diamanty jsou věčné

Drahé kameny jako nástroj k ovládnutí světa - to je případ hodný Jamese Bonda. Sean Connery v britském akčním filmu (1971). Hrají: J. St. Johnová, Ch. Gray, L. Woodová. Režie: Guy Hamilton

64 % obrázek k pořadu Astro Boy

Astro Boy

Astro Boy

Akční, animovaný, rodinný USA (2009). Hrají: Freddie Highmore, Nicolas Cage, Kristen Bell. Režie: David Bowers.

62 % obrázek k pořadu Loosies

Loosies

Loosies

Komediální drama USA (2012). Hrají: Peter Facinelli, Jaimie Alexander and Michael Madsen. Režie: Michael Corrente.

65 % obrázek k pořadu Scooby-Doo a legenda o upíroch

Scooby-Doo a legenda o upíroch

Scooby-Doo a legenda o upíroch

Animovaný film USA (2002). Réžia: S. Jeralds

59 % obrázek k pořadu Záchrana Boha

Záchrana Boha

Záchrana Boha

Kriminální drama Kanada (2008). Hrají: Ving Rhames, Dean McDermott, Ricardo Chavira. Režie: Duane Crichton.

64 % obrázek k pořadu Spřízněná duše

Spřízněná duše

Spřízněná duše

Romantický Velká Británie, Rumunsko, Kanada (2008). Hrají: Anna Madeley, Zoe Tapper, Amanda Plummer. Režie: Tim Fywell.

65 % obrázek k pořadu Jezdkyně

Jezdkyně

Jezdkyně

Americké drama (2004). Hrají: J. Benz, M. Mason, P. Le Mat. Režie: Georg Stanford Brown .

55 % obrázek k pořadu Hlavní podezřelá

Hlavní podezřelá

Hlavní podezřelá

Rachel a Tye vypadají jako dokonalý manželský pár až do chvíle, kdy Tye náhle zmizí. Jak se detektivové noří hlouběji do případu, odhalují stále nová tajemství a Rachel se postupně stává hlavní podezřelou z jeho vraždy. Americký thriller (2016). Hrají: A. Bowlbyová, C. Nemec, V. Williamsová. Režie: D. Boyle

67 % obrázek k pořadu Muž se zlatou zbraní

Muž se zlatou zbraní

Muž se zlatou zbraní

Jeho střela nikdy nemine cíl. Teď má na mušce Jamese Bonda. Britský film (1974). Hrají: R. Moore, Ch. Lee, B. Eklandová. Režie: Guy Hamilton

64 % obrázek k pořadu Louskáček

Louskáček

Louskáček

Rodinný fantasy snímek Kanada (2008). Hrají: Brian Cox, David McNally. Režie: Eric Till.

58 % obrázek k pořadu 2012

2012

2012

Katastrofický film USA (2009). Hrajú: J. Cusack, A. Peetová, Ch. Ejiofor

64 % obrázek k pořadu Lepel

Lepel

Lepel

Rodinný Nizozemsko (2005). Hrají: Carice van Houten, Peter Van den Begin. Režie: Willem van de Sande Bakhuyzen.

64 % obrázek k pořadu Piráti z velkého solného jezera

Piráti z velkého solného jezera

Piráti z velkého solného jezera

Dobrodružná komedie USA (2006). Hrají: Kirby Heyborne, Larry Bagby. Režie: E.R. Nelson.

59 % obrázek k pořadu Škola svádění

Škola svádění

Škola svádění

Newyorský dopravní policista Roger má nízké sebevědomí, trpí stavy úzkosti, nemá kamarády ani holku. Studium naučné literatury mu nijak nepomáhá, a tak se rozhodne vyhledat odbornou pomoc. Jeho jedinou nadějí na normální život je doktor P. a jeho přísně utajované školicí centrum pro zoufalce. Americká romantická komedie (2006). Hrají: B. B. Thornton, J. Heder, J. Barrettová. Režie: T. Phillips

66 % obrázek k pořadu Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba

Galaktickou republikou zmítají nepokoje. Vznikly spory ohledně zdanění obchodních cest k odlehlým hvězdným soustavám. Zatímco republikový kongres vede o těchto dramatických událostech zdlouhavé rozhovory, nejvyšší kancelář tajně vyšle dva rytíře Jedi, aby konflikt zažehnali. Americký sci-fi film (1999). Hrají: L. Neeson, E. McGregor, N. Portmanová. Režie: G. Lucas

63 % obrázek k pořadu Mrazivý závod

Mrazivý závod

Mrazivý závod

Podle skutečné události Nizozemí (2009). Hrají: Willeke van Ammelrooy, Pierre Bokma, Chantal Janzen. Režie: Steven de Jong.

66 % obrázek k pořadu 8 Mm

8 Mm

8 Mm

Triler USA (1999). Hrajú: N. Cage, J. Phoenix, J. Gandolfini

63 % obrázek k pořadu Muž a jeho pes

Muž a jeho pes

Muž a jeho pes

Francouzsko - italské drama (2008). Hrají: J.- P. Belmondo, H. Herzi, T. Karyo. Režie: Francis Huster .

64 % obrázek k pořadu Tělo

Tělo

Tělo

Komedie Polsko (2003). Hrají: Bronislaw Wroclawski, Emilia Krakowska, Dariusz Toczek. Režie: Tomasz Konecki, Andrzej Saramonowicz.

59 % obrázek k pořadu Temná mysl

Temná mysl

Temná mysl

Thriller USA (2006). Hrají: Christopher Masterson, Lyndsy Fonseca and David DeLuise. Režie: Nicholas Peterson.

59 % obrázek k pořadu Mike i Dave sháněj holku

Mike i Dave sháněj holku

Mike i Dave sháněj holku

Mike a Dave jsou bratři, proslulí pařmeni, kteří svými výstřelky dokáží zkazit každou oslavu. Teď se ale na Havaji chystá svatba jejich sestry a bratrům je důrazně doporučeno, aby dorazili se "slušným" doprovodem. Komedie USA (2016). Hrají: Zac Efron, Adam DeVine, Anna Kendricková. Režie: Jake Szymanski.

64 % obrázek k pořadu Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Přední jezdec Ricky Bobby zůstává na vrcholu díky svému nejlepšímu příteli Calu Naughtonovi ml., s nímž tvoří nebojácnou dvojku. Když jim ale uštědří porážku jezdec francouzské formule 1, Rickyho talent a zanícení jsou podrobeny zkoušce. Akční komedie USA (2006). Hrají: Will Ferrell, John C. Reilly, Sacha Baron Cohen. Režie: Adam McKay.

61 % obrázek k pořadu Ukradená identita

Ukradená identita

Ukradená identita

Uprostřed noci vtrhne do bytu Juliany speciální policejní komando. Důkazy jsou zdrcující. Jejím jménem byly pronajímány prostory, z jejího účtu placeny záhadné transakce, které měly sloužit k přípravě teroristického činu. Hrají C. Peters, F. Knopp, W. Koch, U. Krumbiegel, S. Ruppe a další. Režie I. Kleefeld Německý thriller (2013)

64 % obrázek k pořadu Ako pavúk

Ako pavúk

Ako pavúk

Triler USA-Nemecko-Kanada (2001). Hrajú: M. Freeman, M. Potterová, M. Wincott

63 % obrázek k pořadu V pasci

V pasci

V pasci

Triler USA (2010). Hrajú: Ch. Messina, L. Marshall-Green, G. Arend

61 % obrázek k pořadu 30 minút alebo menej

30 minút alebo menej

30 minút alebo menej

Akčná komédia USA-Nemecko (2011). Hrajú: J. Eisenberg, D. McBride, A. Ansari

63 % obrázek k pořadu Malá mořská víla: Jak to všechno začalo

Malá mořská víla: Jak to všechno začalo

Malá mořská víla: Jak to všechno začalo

V království Atlantika, kde je zakázaná hudba, si Ariel, nejmladší dcera vládce Tritona, zamiluje tajný klub. Vydá se na odvážné dobrodružství, aby navrátila hudbu a zpěv zpátky do své říše. Animovaný dobrodružný rodinný film USA (2008)

63 % obrázek k pořadu AO: Poslední neandrtálec

AO: Poslední neandrtálec

AO: Poslední neandrtálec

Celovečerní Francie (2010). Hrají: Agie, Helmi Dridi, Ilian Ivanov. Režie: Jacques Malaterre.

66 % obrázek k pořadu Holka na zabití

Holka na zabití

Holka na zabití

Dagmar Veškrnová v roli svérázné dívky, která pátrá po zmizelé přítelkyni (1975). Hrají: K. Augusta, J. Abrhám, I. Prachař

66 % obrázek k pořadu Tři chlapi v chalupě

Tři chlapi v chalupě

Tři chlapi v chalupě

Komedie Česko (1963). Hrají: Jan Skopeček, Lubomír Lipský, Ladislav Trojan

61 % obrázek k pořadu Domácí mazlíček

Domácí mazlíček

Domácí mazlíček

Americký romantický film (2012). Hrají: C. Cameron Bure, V. Webster, J. Jones. Režie: Harvey Frost.

63 % obrázek k pořadu Deník lásky

Deník lásky

Deník lásky

Drama Kanada (2007). Hrají: Laura Leighton, Antonio Cupo, Deanna Milligan. Režie: David Weaver.

63 % obrázek k pořadu Něco za něco

Něco za něco

Něco za něco

Thriller USA (2008). Hrají: Nick Stahl, Vera Farmiga, Ellen Marlow. Režie: Mark Mothersbaugh.

59 % obrázek k pořadu Nový začiatok

Nový začiatok

Nový začiatok

Kanadská romantická komédia (2016). Hrajú: L. Whelchelová, M. Shanks, C. Cauble

66 % obrázek k pořadu Buddy míří na Západ

Buddy míří na Západ

Buddy míří na Západ

Zřídili mu ordinaci, ale Bud Spencer musí nejprve zbavit město lupičské bandy. Dále hrají Amidou, R. Scarpa, P. Trombetta, C. Reali a další. Režie M. Lupo Italská westernová komedie (1981)

61 % obrázek k pořadu Pohled na lásku

Pohled na lásku

Pohled na lásku

Americké romantické drama (2013). Hrají: A. Bening, E. Harris, R. Williams. Režie: Arie Posin.

61 % obrázek k pořadu Chceš pěstí?

Chceš pěstí?

Chceš pěstí?

Bývalý zločinec Jacob Sternwood je donucen opustit svůj úkryt a vrátit se do Londýna, kde se jeho syn zapletl do zpackaného loupežného přepadení. Detektiv Max Lewinsky tak vidí šanci, jak hledaného zločince dostat před spravedlivý soud. Hrají J. McAvoy, M. Strong, A. Riseborough, D. Morrissey, E. Gabel a další. Režie E. Creevy Britsko-americký akční krimifilm (2013)

61 % obrázek k pořadu Poslední věta

Poslední věta

Poslední věta

životní příběh Švédsko (2012). Hrají: Jesper Christensen, Ulla Skoog, Pernilla August. Režie: Jan Troell.

61 % obrázek k pořadu Všichni musí být v pyžamu

Všichni musí být v pyžamu

Všichni musí být v pyžamu

Komedie Česko (1984). Hrají: František Husák, Iva Janžurová, Josef Kemr

64 % obrázek k pořadu Honba za lesním mužem

Honba za lesním mužem

Honba za lesním mužem

Komedie USA (2006). Hrají: Justin Long, Jeremy Sumpter and Addie Land. Režie: Tim Skousen.

66 % obrázek k pořadu Holky z porcelánu

Holky z porcelánu

Holky z porcelánu

Československá komédia (1974). Hrajú: M. Myslíková, L. Kořínková, D. Veškrnová-Havlová

61 % obrázek k pořadu Gnomeo & Julie

Gnomeo & Julie

Gnomeo & Julie

Animovaný, rodinný USA, Velká Británie (2011). Hrají: James McAvoy, Emily Blunt. Režie: Kelly Asbury.

obrázek k pořadu Dúhový ostrov

Dúhový ostrov

Dúhový ostrov

Poetický film inšpirovaný životom a dielom známeho iránskeho umelca Ahmada Nadaliana. Účinkujú: Mehdi Ahmadi, Narges Hormozi, Abdolrasoul Daryapeyma. Réžia: Khosrow Sinai Irán (2015)

obrázek k pořadu Klub tuláků

Klub tuláků

Klub tuláků

Potrhlý strýček Dionýzos zavede své dva synovce do světa plného nečekaných událostí a zvláštních individuí. Společně se vydají na cestu s cílem najít poklad, který za druhé světové války ukryl jejich pradědeček. Rodinná dobrodružná komedie Polsko (2015). Hrají: Bogdan Kalus, Franciszek Dziduch, Jakub Wróblewski. Režie: Tomasz Szafrański.

53 % obrázek k pořadu Sinister 2

Sinister 2

Sinister 2

Courtney se se svými syny nastěhovala do opuštěného venkovského domu. Brzy však zjistí, že v něm zřejmě nejsou sami. Britsko-americký mysteriózní horor (2015). Hrají: J. Ransone, S. Sossamonová, D. Sloane. Režie: C. Foy

obrázek k pořadu Smrť kadetky

Smrť kadetky

Smrť kadetky

Príbeh záhadnej smrti námornej kadetky, inšpirovaný skutočnými udalosťami. Účinkujú: Dragus Maria, Schrott Harald, Lisa Hrdina. Réžia: Raymond Ley Spolková republika Nemecko (2017)

60 % obrázek k pořadu Matčin stín

Matčin stín

Matčin stín

Dobrodružný, romantický Nizozemí (2011). Hrají: Levi van Kempen, Liza Sips, Valerie Pos. Režie: Steven de Jong.

63 % obrázek k pořadu Nesnesitelná krutost

Nesnesitelná krutost

Nesnesitelná krutost

Romantická komedie USA (2003). Hrají: George Clooney, Catherine Zeta-Jones, Billy Bob Thornton. Režie: Joel Coen.

58 % obrázek k pořadu Cumlikátor

Cumlikátor

Cumlikátor

Kanadsko-americká rodinná akčná komédia (2005). Hrajú: V. Diesel, B. Snowová, L. Grahamová

58 % obrázek k pořadu Špióni odvedle

Špióni odvedle

Špióni odvedle

špionážní akční komedie USA (2016). Hrají: Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisherová. Režie: Greg Mottola.

65 % obrázek k pořadu Smrt stopařek

Smrt stopařek

Smrt stopařek

Řidič Charvát zabije dvě stopařky a zahladí po svém činu všechny stopy. Strach z dopadení je ale silnější, a tak utíká. Jako rukojmího si bere syna své bytné. Český kriminální film (1979). Hrají: M. Perepeczko, Z. Buchvaldek, J. Obermaierová. Režie: J. Polák

60 % obrázek k pořadu Láska a citróny

Láska a citróny

Láska a citróny

Romantická komedie Švédsko (2011). Hrají: Rakel Warmlander, Josephine Bornebusch, Sverrir Gudnasson. Režie: Teresa Fabik.

53 % obrázek k pořadu Pátá vlna

Pátá vlna

Pátá vlna

Ve světě zpustošeném čtyřmi vlnami mimozemské invaze se jedna z posledních přeživších, šestnáctiletá Cassie, vydává na nebezpečnou misi. Chce vypátrat a zachránit svého mladšího bratra uneseného mimozemskými bytostmi, které kolonizují Zemi. Katastrofický sci-fi thriller USA (2016). Hrají: Chloë Grace Moretzová, Nick Robinson, Ron Livingston. Režie: J Blakeson.

62 % obrázek k pořadu Špinavé spiknutí

Špinavé spiknutí

Špinavé spiknutí

Thriller Dánsko (2008). Hrají: Nikolaj Lie Kaas, Tuva Novotny, Ulf Pilgaard. Režie: Kasper Barfoed.

obrázek k pořadu Fotbalová parta – Legenda žije!

Fotbalová parta – Legenda žije!

Fotbalová parta – Legenda žije!

Šest chlapců a dívka zvaná Müller musí ukázat, že v sobě mají dost divokosti, aby porazili tým Tlustého Mickeyho a zachránili území Divokého fotbalu. Osvědčí se jako nástupci původní Divoké party, z jejíchž členů jsou dnes už dospělí? Rodinný dobrodružný film Německo (2016). Hrají: Michael Sommerer, Aaron Kissiov, Ron Antony Renzenbrink. Režie: Joachim Masannek.

obrázek k pořadu Až odejdu

Až odejdu

Až odejdu

Drama Francie (2016). Hrají: Alexandra Lamy, Thierry Fremont, Zabou Breitman. Režie: Nicolas Cuche.

65 % obrázek k pořadu Dobrodruh

Dobrodruh

Dobrodruh

Gangsteři ho chtějí zabít, nadřízení odvolat. Co asi udělá komisař Jordan alias Jean-Paul Belmondo. Francouzský thriller (1983). Hrají: T. Karyo, R. Dumas, J. Herman. Režie: Jacques Deray

63 % obrázek k pořadu Trójska Helena

Trójska Helena

Trójska Helena

Dobrodružno-historický film Malta-Grécko-USA (2003). Hrajú: S. Guilloryová, M. Marsden, R. Sewell

62 % obrázek k pořadu Krevní pouta

Krevní pouta

Krevní pouta

Krimi, akční Francie (2008). Hrají: Francois Cluzet, Guillaume Canet, Clotilde Hesme. Režie: Jacques Maillot.

65 % obrázek k pořadu Dovidenia v pekle, priatelia

Dovidenia v pekle, priatelia

Dovidenia v pekle, priatelia

Podobenstvo. Účinkujú: Oľga Bérová, Ján Melkovič, Míla Beran, Nino Besozzi. Réžia: Juraj Jakubisko Taliansko, Československo (1970)

60 % obrázek k pořadu Zmizelá

Zmizelá

Zmizelá

Thriller USA (2012). Hrají: Amanda Seyfried, Daniel Sunjata, Jennifer Carpenter. Režie: Heitor Dhalia.

62 % obrázek k pořadu Sobík Niko

Sobík Niko

Sobík Niko

Rodinný dobrodružný film Denmark, Německo, Irsko (2008). Hrají: Hannu-Pekka Björkman, Kari Hietalahti, Veikko Honkanen. Režie: Michael Hegner.

obrázek k pořadu Hranica

Hranica

Hranica

Kriminálna dráma o mladej policajtke, ktorá sa stane rukojemníčkou dvojice bankových lupičov. Účinkujú: Thomas Sarbacher, Jenny Schily, Noémie Kocher. Réžia: Michael Rowitz Spolková republika Nemecko (2017)

obrázek k pořadu Zlatý časy na Klondike

Zlatý časy na Klondike

Zlatý časy na Klondike

Dobrodružná komedie (2016). Hrají: Pavel Holý, Josef Vízek, Taras Prodanec

65 % obrázek k pořadu Sokolovo

Sokolovo

Sokolovo

Válečné drama Česko (1974). Hrají: Ladislav Chudík, Jurij Solomin, Vladimír Samoljov

62 % obrázek k pořadu Nemilosrdný střelec

Nemilosrdný střelec

Nemilosrdný střelec

Akční, western Japonsko (2007). Hrají: Hideaki Ito, Kaori Momoi, Masanobu Ando. Režie: Takashi Miike.

58 % obrázek k pořadu Velká oříšková loupež

Velká oříšková loupež

Velká oříšková loupež

Animované komedie Kanada, USA (2014). Hrají: Will Arnett, Brendan Fraser, Liam Neeson. Režie: Peter Lepeniotis.

55 % obrázek k pořadu Dortíková mise

Dortíková mise

Dortíková mise

Americká komedie (2012). Hrají: D. Cain, K. Swanson, W. Williams. Režie: Bradford May.

62 % obrázek k pořadu Krabat: Čarodějův učeň

Krabat: Čarodějův učeň

Krabat: Čarodějův učeň

Akční fantasy film Německo (2008). Hrají: David Kross, Daniel Brühl, Christian Redl. Režie: Marco Kreuzpaintner.

60 % obrázek k pořadu Hon na skřítky

Hon na skřítky

Hon na skřítky

Americký rodinný film (2012). Hrají: A. Hubermanová, P. Scott, F. O'Sullivan. Režie: Kevin Connor.

57 % obrázek k pořadu Popoluška: Sladkých šestnásť

Popoluška: Sladkých šestnásť

Popoluška: Sladkých šestnásť

Romantická komédia USA-Kanada (2008). Hrajú: S. Gomezová, D. Seeley, J. Lynchová

60 % obrázek k pořadu Svatyně zla

Svatyně zla

Svatyně zla

Thriller / Horor USA (2013). Hrají: Kate Lyn Sheil, Amy Seimetz, Joe Swanberg

obrázek k pořadu Teď ne, Broskvičko

Teď ne, Broskvičko

Teď ne, Broskvičko

česky, barevný Komedie / Krimi / Horor Česko (2015). Hrají: Barbora Kosiecová, Honza Vojtíšek, Lukrecius Chang

obrázek k pořadu Uväznení v raji

Uväznení v raji

Uväznení v raji

Triler Nemecko (2016). Hrajú: A. Loosová, B. Piesk, M. Seidel

62 % obrázek k pořadu Skrýš

Skrýš

Skrýš

Forenzní psychiatrička postavila svou kariéru na definování rozpolcených osobností schizofreniků. Čím více se toho dozvídá o novém pacientovi Adamovi, tím více je život její i jejích blízkých v ohrožení. Celý svět se jí začne hroutit pod rukama. Americký thriller (2010). Hrají: J. Mooreová, J. R. Meyers, J. DeMunn. Režie: M. Marlind a B. Stein

obrázek k pořadu Jednotka intenzivní lásky

Jednotka intenzivní lásky

Jednotka intenzivní lásky

Nebýt chvíli naživu není zas taková trága. Neduchařská komedie A. Procházky o věcech mezi nebem a zemí. Inscenace Divadla J. K. Tyla v Plzni. Hrají: A. Procházka, Š. Křesťanová, M. Adamczyk

57 % obrázek k pořadu Jsme to, co jsme

Jsme to, co jsme

Jsme to, co jsme

Drama, horor Mexiko (2010). Hrají: Adrian Aguirre, Miriam Balderas, Francisco Barreiro. Režie: Jorge Michel Grau.

58 % obrázek k pořadu Pařba o Vánocích

Pařba o Vánocích

Pařba o Vánocích

Americká komedie (2016). Hrají: J. Bateman, T.J. Miller, O. Munn. Režie: Josh Gordon, Will Speck.

62 % obrázek k pořadu Mumu

Mumu

Mumu

Drama Francie (2010). Hrají: Sylvie Testud, Balthazar Dejean de la Bâtie, Jean-François Balmer. Režie: Joël Séria.

62 % obrázek k pořadu Tamara Dreweová

Tamara Dreweová

Tamara Dreweová

Anglická komedie (2010). Hrají: G. Arterton, R. Allam, B. Camp. Režie: Stephen Frears.

65 % obrázek k pořadu Na úrovni

Na úrovni

Na úrovni

Komedie o lásce milenecké i manželské. Britský oscarový film (1973). Hrají: G. Jacksonová, G. Segal, P. Sorvino. Režie: Melvin Frank

65 % obrázek k pořadu Stratení v mori

Stratení v mori

Stratení v mori

Film USA (1999). Hrajú: M. Pfeifferová, T. Williams, W. Goldbergová

60 % obrázek k pořadu Rozpoutané peklo

Rozpoutané peklo

Rozpoutané peklo

Akční, dobrodružný, thriller USA (1997). Hrají: Pierce Brosnan, Linda Hamilton, Jamie Renee Smith. Režie: Roger Donaldson.

62 % obrázek k pořadu Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Tanec s vášňou: Rozbaľ to!

Romantický film USA-Kanada (2008). Hrajú: R. B. Smithová, K. Wormald, S. J. Jensenová

obrázek k pořadu Katie Fforde: Příboj lásky

Katie Fforde: Příboj lásky

Katie Fforde: Příboj lásky

Občas nám osud dá nečekaně druhou šanci na štěstí. Letuška Claire ji dostane díky chvílím strávených se Sam. Hrají J. Ulrich, M. Quentin, L. Ryan, H. Ruprecht, B. Zeh a další. Režie J. Delbridge Německý romantický film (2015)

60 % obrázek k pořadu Carrie

Carrie

Carrie

Americký horor (2013). Hrajú: Ch. Grace Moretzová, J. Mooreová, G. Wildeová

60 % obrázek k pořadu Tajemství drožky

Tajemství drožky

Tajemství drožky

Mysteriózní Austrálie (2012). Hrají: John Waters, Marco Chiappi, Shane Jacobson. Režie: Shawn Seet.

obrázek k pořadu Léto na Lanzarote

Léto na Lanzarote

Léto na Lanzarote

Někdy je láska rychlejší. Juliane se setká s Juanem dříve, než měli domluvenou pracovní schůzku. Představila se mu jiným jménem, ale včas nenašla vhodnou příležitost mu říct, kdo ve skutečnosti je. Německý romantický film (2016). Hrají Ch. Hecke, U. Kriener, F. J. Passamonte, J. A. Catalá, I. Gallardo a další. Režie J. Ries

obrázek k pořadu V džungli lásky

V džungli lásky

V džungli lásky

Starší manželský pár se snaží spolu s mladou dvojicí zachránit část havajské džungle, která má být vykácena a přeměněna na supermarket. Objeví opuštění v džungli společně vyhasínající lásku. Americký romantický film (2016). Hrají: CH. Shaughnessy, A. Carlsonová, A. DeBerryová. Režie: H. Cason

62 % obrázek k pořadu Komici

Komici

Komici

Komediální drama USA (2009). Hrají: Adam Sandler, Seth Rogen, Leslie Mann. Režie: Judd Apatow.

60 % obrázek k pořadu Ona, jedine ona

Ona, jedine ona

Ona, jedine ona

Zápas dvoch bratov o priazeň Cameron Diazovej sledujú Jennifer Anistonová a Maxine Bahnsová. Ako dopadnú komplikované vzťahy mladých Írov v súčasnom rušnom New Yorku, keď ich lásky a manželstvá poznamená nevera, sebeckosť a pochybná životná filozofia? Americká romantická komédia (1996)

60 % obrázek k pořadu Temný anděl

Temný anděl

Temný anděl

Na Zemi se objevuje nebezpečný vraždící mimozemšťan. Vysává ze zabitých lidí endorfin, který jeho rasa používá k výrobě drogy. Pronásleduje ho nejen mimozemský policista Azeck, ale i detektiv houstonského protidrogového oddělení Caine. Americká akční sci-fi (1990). Hrají: D. Lundgren, B. Benben, B. Brantleyová. Režie: C. R. Baxley

62 % obrázek k pořadu Vězeňská kapela

Vězeňská kapela

Vězeňská kapela

Rodinné drama USA, Austrálie (2009). Hrají: Alexa Vega, Timothy Hutton, Rhys Wakefield. Režie: Dagen Merrill.

61 % obrázek k pořadu Píp!

Píp!

Píp!

Drama, fantasy Belgie, Nizozemsko (2010). Hrají: Ties Dekker, Diederik Ebbinge, Kenadie Jourdin. Režie: Rita Horst.

64 % obrázek k pořadu Zapomeň na Paříž

Zapomeň na Paříž

Zapomeň na Paříž

Když se basketbalový rozhodčí Mickey seznámí v Paříži s půvabnou Ellen, vypadá to jako láska na celý život. Jakmile si však po čase oba sundají růžové brýle, musejí se navzájem smířit se životem toho druhého, což není vůbec jednoduché. Romantické komediální drama USA (1995). Hrají: Billy Crystal, Debra Wingerová, Joe Mantegna. Režie: Billy Crystal.

59 % obrázek k pořadu Poklad Vikingov

Poklad Vikingov

Poklad Vikingov

Každý mýtus má svoj pôvod. Aj mýtus o konci sveta z čias Vikingov má reálny základ, a ten je životunebezpečný dokonca ešte aj dnes, po 1200 rokoch. Nórsky akčný dobrodružný film (2013). Hrajú: Pal Sverre Hagen, Nicolai Cleve Broch, Bjorn Sundquist

61 % obrázek k pořadu Unesená

Unesená

Unesená

Jamie se probere po autonehodě v opuštěném skladu. Je obětí únosu. Bojí se o šestiletého diabetického syna, který s ní jel v autě. Pokud nevyzradí, kde jsou peníze, co ukradl její manžel, synek zemře. Jamie postupně odkrývá krutou pravdu o dvojím životě svého muže. Americký thriller (2008). Hrají: M. Georgeová, O. Fehr, A. Krigeová. Režie: A. Gusacková

59 % obrázek k pořadu Dokonalý manžel

Dokonalý manžel

Dokonalý manžel

Skutočný príbeh USA (2012). Hrajú: R. Lowe, K. Cuocová, C. Dentová

59 % obrázek k pořadu Vdaná nevěsta

Vdaná nevěsta

Vdaná nevěsta

Loučení s dívčí svobodou může skončit všelijak. Americká komedie (2012). Hrají: K. Martin, E. Erickson, B. Armstrong. Režie: Kevin Connor.

57 % obrázek k pořadu Resident Evil: Poslední kapitola

Resident Evil: Poslední kapitola

Resident Evil: Poslední kapitola

Akční hororový sci-fi thriller Velká Británie / USA (2016). Hrají: Milla Jovovichová, Ali Larterová, Shawn Roberts. Režie: Paul W.S. Anderson.

57 % obrázek k pořadu Transformers: Zánik

Transformers: Zánik

Transformers: Zánik

Akčný film USA (2014). Hrajú: M. Wahlberg, S. Tucci, K. Grammer

57 % obrázek k pořadu Warren Jeffs: Kazateľ mimo zákon

Warren Jeffs: Kazateľ mimo zákon

Warren Jeffs: Kazateľ mimo zákon

Skutočný príbeh (85'), USA, 2014. Réžia G. Range

61 % obrázek k pořadu Zabij, nebo budeš zabit

Zabij, nebo budeš zabit

Zabij, nebo budeš zabit

Byli odsouzeni k trestu smrti, teď však dostávají možnost si svůj život vybojovat zpět. Deset trestanců, vysazených na pustém ostrově, bojuje v přímém přenosu o přežití, kde vyhrát může jen jeden! . Hrají S. Austin, V. Jones, S. Healy, T. Mussett, Ch. Baker a další. Režie S. Wiper Americký akční film (2007)

61 % obrázek k pořadu V elektrizující mlze

V elektrizující mlze

V elektrizující mlze

Hříchům minulosti neunikneš. Tommy Lee Jones v hlavní roli amerického kriminálního filmu (2009). Hrají: J. Goodman, P. Sarsgaard, M. Steenburgenová. Režie: Bertrand Tavernier

57 % obrázek k pořadu Nebezpečný cudzinec

Nebezpečný cudzinec

Nebezpečný cudzinec

Triler USA (2014). Hrajú: I. Elba, T. P. Hensonová, L. Bibbová

59 % obrázek k pořadu Kazateľ

Kazateľ

Kazateľ

Akčný film USA (2011). Hrajú: P. Bettany, K. Urban, C. Gigandet

57 % obrázek k pořadu Spatřil jsem světlo

Spatřil jsem světlo

Spatřil jsem světlo

Příběh legendárního country zpěváka Hanka Williamse, který za svůj krátký život vytvořil jedno z největších děl americké hudby. Film sleduje Williamsův raketový vzestup ke slávě a její tragický dopad na zpěvákovo zdraví i osobní život. Biografické drama USA (2015). Hrají: Tom Hiddleston, Elizabeth Olsenová, Cherry Jonesová. Režie: Marc Abraham.

57 % obrázek k pořadu Spiknutí

Spiknutí

Spiknutí

Americký thriller (2003). Hrají: V. Kilmer, N. Campbellová, S. Sheperd, N. Willingham, A. Smartová, G. Bellows, Ch. Ortiz, L. Fitzpatrick, F. Dunawayová, E. Blakeová. Režie M. Haussman.

64 % obrázek k pořadu Osobný strážca

Osobný strážca

Osobný strážca

Romantický film USA (1992). Hrajú: K. Costner, W. Houstonová, M. Lamarová Richardsová. Réžia: M. Jackson.

62 % obrázek k pořadu Chromofobie

Chromofobie

Chromofobie

Drama Francie, VB, USA (2005). Hrají: Ben Chaplin, Penélope Cruz, Ralph Fiennes. Režie: Martha Fiennes.

57 % obrázek k pořadu Kontrakt

Kontrakt

Kontrakt

Kriminální drama Německo, USA (2006). Hrají: John Cusack, Morgan Freeman and Jamie Anderson. Režie: Bruce Beresford.

59 % obrázek k pořadu Radikální řez

Radikální řez

Radikální řez

Krimi Česko (1983). Hrají: Bronislav Poloczek, Lubomír Paulovič, Otto Lackovič

59 % obrázek k pořadu Cirkus bude!

Cirkus bude!

Cirkus bude!

Komedie Česko (1954). Hrají: Jaroslav Marvan, František Filipovský, Rudolf Deyl ml.

57 % obrázek k pořadu Rodinné vinařství

Rodinné vinařství

Rodinné vinařství

Uznávaný pařížský kritik vín Charlie Maréchal je nucen převzít vinici, kterou jeho rodina vlastní už dvě stě let. Nyní se však ocitla nebezpečně blízko bankrotu, neboť otec ztratil veškerý zájem o pěstování vína. Drama Francie (2015). Hrají: Gérard Lanvin, Jalil Lespert, Alice Taglioniová. Režie: Jérôme Le Maire.

56 % obrázek k pořadu Něco na těch mužích je

Něco na těch mužích je

Něco na těch mužích je

Americká komedie (2009). Hrají: J. Nicholsonová, T. Hutton, J. Krasinski. Režie: John Krasinski.

62 % obrázek k pořadu Stín svědomí

Stín svědomí

Stín svědomí

Drama USA (2006). Hrají: Jamie Anne Allman, Raymond J Barry, Kristian Best. Režie: Brian Jun.

64 % obrázek k pořadu Kriminál

Kriminál

Kriminál

Triler USA (1989). Hrajú: S. Stallone, D. Sutherland, J. Amos

64 % obrázek k pořadu Bach a brokolice

Bach a brokolice

Bach a brokolice

Rodinný Freancie (1986). Hrají: Mahée Paiement, Doris Blanchet-Vasiloff, Denis Bernard. Režie: André Melançon.

57 % obrázek k pořadu Dokonalé štěstí

Dokonalé štěstí

Dokonalé štěstí

Kanadské komediální drama (2014). Hrají: J. Szohrová, B. Hollingsworth, R. Kennedy. Režie: Kevin Fair.

59 % obrázek k pořadu Jobs

Jobs

Jobs

Americké životopisné drama (2013). Hrají: A. Kutcher, A. O'Reilly, J. Gad. Režie: Joshua Michael Stern.

62 % obrázek k pořadu Mimo hru

Mimo hru

Mimo hru

Rodinný Nizozemí (2005). Hrají: Clemens Levert, Keisha Boye, Marius Gottlieb. Režie: Arend Steenbergen.

59 % obrázek k pořadu Pastorova žena

Pastorova žena

Pastorova žena

Skutočný príbeh USA-Kanada (2011). Hrajú: R. McGowanová, M. Cummins, J. S. Stonová

61 % obrázek k pořadu Let's Dance 3

Let's Dance 3

Let's Dance 3

Hudební USA (2010). Hrají: Sharni Vinson, Rick Malambri, Adam G. Sevani. Režie: Jon M. Chu.

64 % obrázek k pořadu Mr. Bean: Největší filmová katastrofa

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa

Rodinná komedie Velká Británie, USA (1997). Hrají: Rowan Atkinson, Peter MacNicol, John Mills. Režie: Mel Smith.

64 % obrázek k pořadu Konvoj

Konvoj

Konvoj

Kris Kristofferson jako vůdce vzbouřených řidičů v americkém filmu (1978). Hrají: A. MacGrawová, E. Borgnine, B. Young. Režie: Sam Peckinpah

56 % obrázek k pořadu Život je boj

Život je boj

Život je boj

Akční drama USA (2009). Hrají: Channing Tatum, Terrence Howard, Zulay Henao. Režie: Dito Montiel.

63 % obrázek k pořadu Chytrák a dva společníci

Chytrák a dva společníci

Chytrák a dva společníci

Terence Hill je pistolník, podvodník a tak trochu i kouzelník. V hlavě se mu rodí nápad, jak se zmocnit velké sumy peněz. Dále hrají R. Charlebois, Miou-Miou, P. McGoohan, R.Harmstorf a další. Režie D. Damiani Italsko-francouzsko-německá westernová komedie (1975)

63 % obrázek k pořadu Baby Rex: Malý komisár

Baby Rex: Malý komisár

Baby Rex: Malý komisár

Rodinný film Rakúsko-Nemecko (1997). Hrajú: F. von Thun, Ch. Neubauerová, R. Ghobadloo

60 % obrázek k pořadu Popelky

Popelky

Popelky

Komedie o hubnutí, lásce a dvojím životě ctižádostivé editorky. Réžia: Gary HarveyHrají: P. Montgomeryová, A. Kaufman, Ch. Horsdalová, A. Wasilewská, M. Harrisonová Americko - kanadská romantická komedie (2010)

60 % obrázek k pořadu Muž s šedivými vlasy

Muž s šedivými vlasy

Muž s šedivými vlasy

Krimi, thriller USA (2007). Hrají: Patrick Bauchau, Jack Conley, Jillian Armenante. Režie: Scott L. Flynn.

58 % obrázek k pořadu Osvobození Prahy

Osvobození Prahy

Osvobození Prahy

Válečné drama Česko (1976). Hrají: Vladimír Šmeral, František Vicena, Josef Větrovec

58 % obrázek k pořadu Svetová invázia

Svetová invázia

Svetová invázia

Akčný film USA (2011). Hrajú: A. Eckhart, M. Rodriguezová, R. Rodriguez

58 % obrázek k pořadu Nepřítomnost

Nepřítomnost

Nepřítomnost

Horor USA (2011). Hrají: Katie Parker, Courtney Bell and Dave Levine. Režie: Mike Flanagan.

61 % obrázek k pořadu Strážca

Strážca

Strážca

Celých 141 rokov nebol v prezidentových tajných službách zradca. Až doteraz. Americký akčný kriminálny triler (2006). Hrajú: M. Douglas, K. Sutherland, K. Basingerová

61 % obrázek k pořadu Dokonalá partia

Dokonalá partia

Dokonalá partia

Láska nie je zadarmo. Americká romantická komédia (2005). Hrajú: D. Messingová, D. Mulroney, A. Adamsová

63 % obrázek k pořadu Skúška života

Skúška života

Skúška života

Akčný film USA-VB (2000). Hrajú: M. Ryanová, R. Crowe, D. Morse

60 % obrázek k pořadu Princezna Slunce

Princezna Slunce

Princezna Slunce

Paličatá a neposlušná dcera se vydává na dobrodružnou cestu, aby pomohla otci, mocnému faraónovi. Francouzský animovaný film (2007)

60 % obrázek k pořadu Inkognito

Inkognito

Inkognito

Komediální drama Francie (2009). Hrají: Franck Dubosc, Jocelyn Quivrin, Anne Marivin. Režie: Eric Lavaine.

60 % obrázek k pořadu Jindřich IV. Navarrský

Jindřich IV. Navarrský

Jindřich IV. Navarrský

Přežil Bartolomějskou noc i úklady Kateřiny Medicejské, jeho snem byl mír a vzkvétající Francie. Francouzský koprodukční velkofilm (2010). Hrají: J. Boisselier, J. Król, A. Schmidt. Režie: Jo Baier

55 % obrázek k pořadu Nesvatý

Nesvatý

Nesvatý

Horor Nizozemsko (2010). Hrají: Huub Stapel, Egbert Jan Weeber, Caro Lenssen

60 % obrázek k pořadu Na hraně ničeho

Na hraně ničeho

Na hraně ničeho

Thriller USA, Kanada (2009). Hrají: Nikolaj Coster Waldau, Kerry Bishe, Joy Bryant. Režie: Peter Berg.

58 % obrázek k pořadu Man America

Man America

Man America

Rodinná komedie USA (2011). Hrají: Christopher Gorham, Susan Misner, Arthur J. Nascarella. Režie: Darin Beckstead.

58 % obrázek k pořadu Jak se krade milión

Jak se krade milión

Jak se krade milión

Kriminální komedie Česko (1967). Hrají: Rudolf Hrušínský, Slávka Budínová, Ivan Vyskočil

51 % obrázek k pořadu Žárlivá profesorka

Žárlivá profesorka

Žárlivá profesorka

Bridgette je hvězdnou školního atletického týmu, ale její známky se začnou prudce zhoršovat, a tak dostane stopku, dokud se prospěch nezlepší. S tím jí začne pomáhat nová profesorka angličtiny. Zdá se to na dobré cestě, až dokud si Bridgette neuvědomí, že profesorka je její osobou doslova posedlá. Americký thriller (2015). Hrají: M. Haganová, M. R. Framptonová, B. Blissová. Režie: B. Hayesová

61 % obrázek k pořadu Krádež legendy

Krádež legendy

Krádež legendy

Komediální drama USA, Velká Británie (2003). Hrají: Johnny Knoxville, Christina Applegate, Marley Shelton. Režie: David Caffrey.

63 % obrázek k pořadu Zmatené vztahy

Zmatené vztahy

Zmatené vztahy

Romantická komedie Francie (2000). Hrají: Pascal Greggory, Nathalie Richard, Julie Gayet. Režie: Ilan Duran Cohen.

58 % obrázek k pořadu Chlap na hlídání

Chlap na hlídání

Chlap na hlídání

Komedie Francie (2013). Hrají: Antoine Dulery, Gwendoline Hamon, Sophie Charlotte Husson. Režie: Laurent Dussaux.

55 % obrázek k pořadu Domácnost naruby

Domácnost naruby

Domácnost naruby

Francouzská komedie (2008). Hrají: S. Marceau, D. Boon, A. Duléry. Režie: Pascale Pouzadoux.

56 % obrázek k pořadu Informantka

Informantka

Informantka

Thriller o žene, ktorá sa ocitne medzi dvoma mužmi na opačných stranách zákona. Účinkujú: Aylin Tezel, Duken Ken, Timur Isik. Réžia: Philipp Leinemann Spolková republika Nemecko (2016)

60 % obrázek k pořadu Cesta do pekla

Cesta do pekla

Cesta do pekla

Soukromý detektiv Thomas Jane má ochránit velmi důležité informace a získat z rukou mafie záhadný kufřík. Jedině on ví, jaké tajemství kufřík skrývá… Americký akční thriller (2009). Dále hrají V. Rhames, E. Pataky, F. Stewart, L. Orser, Ch. Yen a další. Režie R. Mulcahy

53 % obrázek k pořadu Spi, holčičko, spi

Spi, holčičko, spi

Spi, holčičko, spi

Amber přišla při automobilové nehodě o dítě. Po třech letech se pod falešným jménem uchází o místo chůvy malé holčičky. Rodina je z ní zpočátku nadšená, ale s postupem času vychází najevo, že s Amber není něco v pořádku. Americký thriller (2013). Hrají: A. Scottová, K. Pardue, M. Melvinová. Režie: M. Feifer

63 % obrázek k pořadu Útěky domů

Útěky domů

Útěky domů

Drama Česko (1980). Hrají: Jan Kanyza, Jana Brejchová, Tomáš Holý

58 % obrázek k pořadu Soukromé očko

Soukromé očko

Soukromé očko

Kanadský mysteriózní thriller (2013). Hrají: W. Malick, A. Martin, G. Harrison. Režie: Scott Smith.

58 % obrázek k pořadu Hnev Titanov

Hnev Titanov

Hnev Titanov

Dobrodružný film USA-Španielsko (2012). Hrajú: S. Worthington, R. Piková, B. Nighy

61 % obrázek k pořadu Sahibka

Sahibka

Sahibka

Drama USA (2006). Hrají: Emily Hamilton, Parvin Dabas. Režie: Kruti Majmudar.

56 % obrázek k pořadu Pařba v Mexiku

Pařba v Mexiku

Pařba v Mexiku

Americká komedie (2014). Hrají: A. Pally, T.J. Miller, T. Middleditch. Režie: Scot Armstrong.

57 % obrázek k pořadu Charlieho andílci

Charlieho andílci

Charlieho andílci

Snímek se točí kolem tří agentek Natalie, Dylan a Alex. Každá z nich je docela jiná, ale něco mají společné – inteligenci a sexappeal. Obé používají se stejným šarmem a jistotou jako asijská bojová umění, palné zbraně a špionážní techniku. Parodická akční komedie USA / Německo (2000). Hrají: Cameron Diazová, Drew Barrymoreová, Lucy Liu. Režie: McG.

57 % obrázek k pořadu Děsivé podezření

Děsivé podezření

Děsivé podezření

Na maloměstě byla za bílého dne zastřelena matka středoškolačky Alex. Policie nemůže dlouho najít žádného podezřelého, takže detektiv Moran případ uzavře. Potom ale detektiv nečekaně Alex požádá o pomoc s nalezením vraha. Kanadský thriller (2012). Hrají: T. Cavanagh, T. Atkinsová, D. Lewis. Režie: B. Walsh

57 % obrázek k pořadu Rallye smrti 2

Rallye smrti 2

Rallye smrti 2

Akčný film Nemecko-JAR (2010). Hrajú: L. Goss, F. Koehler, D. Trejo

59 % obrázek k pořadu Kurýr Express

Kurýr Express

Kurýr Express

Komedie Francie (2010). Hrají: Michaël Youn, Géraldine Nakache, Jimmy Jean-Louis. Režie: Hervé Renoh.

55 % obrázek k pořadu Krvavé peniaze

Krvavé peniaze

Krvavé peniaze

Americko-britsko-dánsko-švédsky akčný kriminálny triler (2014). Hrajú: J. Franco, K. Hudsonová, T. Wilkinson

57 % obrázek k pořadu Lúpež po anglicky

Lúpež po anglicky

Lúpež po anglicky

Komédia USA (2012). Hrajú: C. Firth, C. Diazová, A. Rickman

59 % obrázek k pořadu Amelia

Amelia

Amelia

Hilary Swanková a Richard Gere excelují v biografickém historickém dramatu režisérky Miry Nairové o životě legendární americké pilotky Amelie Earhartové, která v roce 1937, během pokusu obletět svět, zmizela nad Pacifikem. Dobové biografické drama USA / Kanada (2009). Hrají: Hilary Swanková, Richard Gere, Ewan McGregor. Režie: Mira Nairová.

60 % obrázek k pořadu Nekecaj a pádluj!

Nekecaj a pádluj!

Nekecaj a pádluj!

Komédia USA (2004). Hrajú: S. Green, M. Lillard, D. Shepard

55 % obrázek k pořadu Santa je pořád úchyl

Santa je pořád úchyl

Santa je pořád úchyl

Krimi komedie USA (2016). Hrají: Billy Bob Thornton, Kathy Batesová, Tony Cox. Režie: Mark Waters.

57 % obrázek k pořadu Rozkoš v oblacích

Rozkoš v oblacích

Rozkoš v oblacích

Komedie Španělsko (2013). Hrají: Antonio Banderas, Penelope Cruz, Cote Soler. Režie: Pedro Almodovar.

62 % obrázek k pořadu Májové hvězdy

Májové hvězdy

Májové hvězdy

Válečné drama Česko (1959). Hrají: Vjačeslav Tichonov, Otto Motyčka, František Kreuzmann

62 % obrázek k pořadu Tchán

Tchán

Tchán

Komedie Česko (1979). Hrají: Josef Bláha, Svatopluk Skopal, Dagmar Veškrnová

57 % obrázek k pořadu Rambo

Rambo

Rambo

Sylvester Stallone jede tentokrát do Afghánistánu zachránit svého velitele Trautmana, který je zde držen jako rukojmí. V cestě mu ale stojí spousta překážek, a navíc ho pronásledují sovětští vojáci. Americký akční film (1988). Hrají: R. Crenna, K. Smith. Režie: P. MacDonald

62 % obrázek k pořadu Stoj, lebo netrafím

Stoj, lebo netrafím

Stoj, lebo netrafím

Komédia. Účinkujú: Ivana Chýlková, Jiří Bartoška, Josef Abrhám, Miroslav Noga. Réžia: Jiří Chlumský Česká republika (1997)

59 % obrázek k pořadu Vlkolak

Vlkolak

Vlkolak

Dobrodružný triler USA (2010). Hrajú: B. Del Toro, A. Hopkins, E. Bluntová

55 % obrázek k pořadu Krotitelé duchů

Krotitelé duchů

Krotitelé duchů

Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig přichází s novým pojetím komedie s prvky nadpřirozena. Akční fantasy sci-fi komedie USA / Austrálie (2016). Hrají: Kristen Wiigová, Melissa McCarthyová, Kate McKinnonová. Režie: Paul Feig.

62 % obrázek k pořadu Kdekoľvek, len nie tu

Kdekoľvek, len nie tu

Kdekoľvek, len nie tu

Susan Sarandonová sníva o sláve a splnení snov, ale neuvedomuje si, ako jej dcéra Natalie Portmanová trpí. Hrajú: S. Sarandonová, N. Portmanová, H. Bochner, J. Diehl. Réžia: W. Wang Americký film (1999)

62 % obrázek k pořadu Dva lidi v ZOO

Dva lidi v ZOO

Dva lidi v ZOO

Česká komedie pro malé i velké diváky o malých hříšnících v ráji divokých zvířat (1990). Hrají: M. Macháček, J. Jirásková, J. a M. Morávkovi

55 % obrázek k pořadu Horizont

Horizont

Horizont

Rodina začne podnikat hluboko v horách na Západě Rumunska, kde si otevře penzion s názvem Horizont. Zanedlouho si však uvědomí, že všechno, co se v horách odehrává – včetně jejich života – ovládá Zoli se svým zločineckých gangem. Drama Rumunsko (2015). Hrají: András Hatházi, Rodica Lazarová, Zsolt Bogdán. Režie: Marian Crisan.

57 % obrázek k pořadu Láska a jiné trable

Láska a jiné trable

Láska a jiné trable

Romantická komedie Finsko (2012). Hrají: Emilie de Ravin, Ville Virtanen. Režie: Samuli Valkama.

57 % obrázek k pořadu Záhada Hory mŕtvych

Záhada Hory mŕtvych

Záhada Hory mŕtvych

Film inšpirovaný skutočnými udalosťami, ktoré sa odohrali v roku 1959 na Hore mŕtvych v severnom Urale, kedy prišlo nevysvetliteľným spôsobom o život deväť ruských študentov. Americko-britsko-ruský mysteriózny triler (2013). Hrajú: H. Gossová, M. Stokoe, G. Atkinsonová

60 % obrázek k pořadu Zafir

Zafir

Zafir

Rodinné drama Dánsko (2003). Hrají: Anna Rose Marie Hermansen, Sharbat Katrine Schnoor. Režie: Malene Vilstrup.

57 % obrázek k pořadu Šmoulové

Šmoulové

Šmoulové

Zlý čaroděj Gargamel honí nebohé Šmouly mimo jejich vesnici. Modří trpaslíci jsou nuceni projít magickou bránou a ocitnou se v džungli rušného New Yorku. Musí rychle najít cestu zpět do svého magického světa, než je Gargamel najde! Animovaná rodinná komedie USA (2011). Hrají: Hank Azaria, Jayma Maysová, Sofía Vergarová. Režie: Raja Gosnell.

59 % obrázek k pořadu Pride

Pride

Pride

Sportovní Německo, USA (2007). Hrají: Bernie Mac, Kimberly Elise, Terrence Howard. Režie: Sunu Gonera.

60 % obrázek k pořadu Pohlcen láskou

Pohlcen láskou

Pohlcen láskou

Komedie Velká Británie (2005). Hrají: Matthew Modine, Richard Griffiths, Agni Scott. Režie: Udayan Prasad.

55 % obrázek k pořadu Jennifer, poslední drakobijec

Jennifer, poslední drakobijec

Jennifer, poslední drakobijec

Komediální dobrodružná fantasy Velká Británie (2016). Hrají: Ellise Chappellová, Andrew Buchan, Pauline Collinsová. Režie: Jamie Magnus Stone.

51 % obrázek k pořadu Léto v Paříži

Léto v Paříži

Léto v Paříži

Během romantického víkendu v Paříži se rozešla se svým přítelem a rozhodla se tam zůstat. Po dlouhé době se cítí šťastná. Hrají A. Dobra, N. Heesters, L. Forestieri, P. Fitz a další. Režie J. Papavassiliou Německý romantický film (2011)

49 % obrázek k pořadu Santův malý pomocník

Santův malý pomocník

Santův malý pomocník

Poté, co dostane padáka, se vemlouvavému obchodníkovi naskytne životní šance stát se druhým poradcem Santy. Aby však kýženou práci dostal, bude se muset pustit do lítého boje s vypočítavou elfkou, která chce získat tohle místo pro sebe. Vánoční rodinná komedie Kanada (2015). Hrají: Mike 'The Miz' Mizanin, AnnaLynne McCordová, Paige. Režie: Gil Junger.

51 % obrázek k pořadu Rasputin

Rasputin

Rasputin

Príbeh ruského "zázračného mnícha" Rasputina a jeho vzťahu k cárskej rodine. Účinkujú: Gérard Depardieu, Fanny Ardant, Vladimír Maškov. Réžia: Josée Dayan Francúzsko (2011)

54 % obrázek k pořadu Miliardové výkupné

Miliardové výkupné

Miliardové výkupné

Na odlehlém ostrově u skotského pobřeží jsou studenti nápravné školy pro nepřizpůsobivé děti z bohatých rodin nuceni rychle dospět a vzít věci do vlastních rukou poté, co je přepadne skupina únosců a zajme je jako rukojmí. Akční thriller Velká Británie (2016). Hrají: Jeremy Sumpter, Phoebe Tonkinová, Sebastian Koch. Režie: Jim Gillespie.

53 % obrázek k pořadu Arthur a Maltazardova pomsta

Arthur a Maltazardova pomsta

Arthur a Maltazardova pomsta

Francouzský dobrodružně - fantazijní film (2009). Hrají: F. Highmore, S. Gomez, M. Farrow. Režie: Luc Besson.

61 % obrázek k pořadu Žoldnier: Légia skazy

Žoldnier: Légia skazy

Žoldnier: Légia skazy

Akčný film USA-VB (1998). Hrajú: K. Russell, J. S. Lee, C. Nielsenová. Réžia: P. Anderson.

59 % obrázek k pořadu Lilly Schönauer: Stará láska nerezaví

Lilly Schönauer: Stará láska nerezaví

Lilly Schönauer: Stará láska nerezaví

Ani po osmi letech není pro Paulu jednoduché vyrovnat se s rozchodem. Když jí Jan pošle svatební oznámení a setkají se tváří v tvář zjistí, že stará láska opravdu nerezaví. Hrají S. Anbeh, J. Rieke, T. Bergmann, V. Baranyai, M. Klimsa a další. Režie E. Onneken Německý romantický film (2006)

56 % obrázek k pořadu Make Your Move

Make Your Move

Make Your Move

Hudební Jižní Korea, USA (2013). Hrají: Izabella Miko, Will Yun Lee and Rick Gonzalez. Režie: Duane Adler.

61 % obrázek k pořadu G.I. Jane

G.I. Jane

G.I. Jane

Členy elitní jednotky rychlého nasazení Navy SEAL mohou být pouze ti nejzdatnější a nejodolnější vojáci. Pokud příslušnice zpravodajské služby poručík Demi Mooreová vydrží drsný a nelidský výcvik, otevře cestu dalším ženám. Americký film (1997). Hrají: V. Mortensen, A. Bancroftová, J. Beghe. Režie: R. Scott

53 % obrázek k pořadu Jeskyně smrti

Jeskyně smrti

Jeskyně smrti

Horor / Thriller Francie (2007). Hrají: Clovis Cornillac, Alexandra Ansidei, Arben Bajraktaraj

61 % obrázek k pořadu ... kone na betóne

... kone na betóne

... kone na betóne

Filmová adaptácia prózy Milky Zimkovej. Tragikomický pohľad na lásku v zrelom veku. Účinkujú: Milka Zimková, Vladimír Kratina, Michaela Čobejová, Ľubomír Paulovič, Maruška Maťová. Réžia: Stanislav Párnický Slovenská republika (1994)

53 % obrázek k pořadu Policajt ze sámošky

Policajt ze sámošky

Policajt ze sámošky

Neohrabaný tlouštík Paul pracuje jako ostraha v nákupním centru a marně touží po práci u opravdové policie. Svou šanci dostává ve chvíli, kdy nákupní centrum přepadnou lupiči a zadrží jeho dceru a tajnou lásku jako rukojmí. Je na Paulovi, aby obchoďák ochránil. Americká komedie (2009). Hrají: K. James, K. O’Donnell, J. Maysová. Režie: S. Carr

61 % obrázek k pořadu Dnes já, zítra ty!

Dnes já, zítra ty!

Dnes já, zítra ty!

Pistolník, kterého propustili z vězení sehnal Buda Spencera, aby mu pomohl pomstít smrt své ženy. Dále hrají B. Halsey, W. Preston, J. Cameron, F. Borelli, T. Nakadai, D. Ghia a další. Režie T. Cervi Italský western (1971)

56 % obrázek k pořadu Trattoria

Trattoria

Trattoria

Komedie USA (2012). Hrají: Tony Denison, John Patrick Amedori, Kandis Erickson. Režie: Jason Wolos.

56 % obrázek k pořadu Arthur Newman

Arthur Newman

Arthur Newman

Omrzel vás ten nudný život? Pořiďte si jiný! Americký film (2012). Hrají: C. Firth, E. Bluntová, A. Hecheová. Režie: Dante Ariola

54 % obrázek k pořadu Tvoje, moje a naše

Tvoje, moje a naše

Tvoje, moje a naše

Americká rodinná komédia (2005). Hrajú: Dennis Quaid, Rene Russoová, Sean Faris

56 % obrázek k pořadu Kouzelný Valentýn

Kouzelný Valentýn

Kouzelný Valentýn

Kanadský romantický film (2013). Hrají: W. Baldwin, N. Brown, J. Thomas. Režie: Graeme Campbell.

56 % obrázek k pořadu Machete zabíja

Machete zabíja

Machete zabíja

Machete je späť a vyráža na misiu, ktorú by nezvládol žiadny iný smrteľník. Americko-ruský akčný kriminálny thriller / bláznivá čierna komédia / paródia (2013). Hrajú: D. Trejo, M. Gibson, M. Rodriguezová

58 % obrázek k pořadu Stíny spravedlnosti

Stíny spravedlnosti

Stíny spravedlnosti

Nekompromisní policistka Maria má jen sedm dní na to, aby našla sériového vraha, který zmizel s další obětí. Tak dlouho totiž nechává vrah své oběti naživu. Hrají Y. Catterfeld, R. Muller, O. Korittke, S. Kampwirth, K. Mitchell a další. Režie H. G. Bücking Německý thriller (2009)

61 % obrázek k pořadu Svědectví mrtvých očí

Svědectví mrtvých očí

Svědectví mrtvých očí

Krimi Česko (1971). Hrají: Jiří Adamíra, Slávka Budínová, Daniela Klichová

54 % obrázek k pořadu Pestúnka pre dospelých

Pestúnka pre dospelých

Pestúnka pre dospelých

Americký film podľa skutočného príbehu (2015). Hrajú: S. Lockeová, R. McPartlin, P. Reevesová

58 % obrázek k pořadu Národní vánoční strom

Národní vánoční strom

Národní vánoční strom

Rodinný Kanada (2009). Hrají: Andrew McCarthy, Evan Williams, Kari Matchett. Režie: Graeme Campbell.

58 % obrázek k pořadu Píseň mého srdce

Píseň mého srdce

Píseň mého srdce

Americko - francouzská komedie (2010). Hrají: F. Whitaker, R. Zellweger, N. Nolte. Režie: Olivier Dahan .

59 % obrázek k pořadu Hodderovo dobrodružství

Hodderovo dobrodružství

Hodderovo dobrodružství

Rodinný, fantasy Dánsko (2003). Hrají: Frederik Christian Johansen, Lars Brygmann, Anette Střvelbćk. Režie: Henrik Ruben Genz.

58 % obrázek k pořadu Ricky

Ricky

Ricky

Komediální drama Francie (2009). Hrají: Alexandra Lamy, Sergi López, Mélusine Mayance. Režie: François Ozon.

58 % obrázek k pořadu Mamas & Papas

Mamas & Papas

Mamas & Papas

Zuzana Bydžovská, Martha Issová a Zuzana Kronerová v mozaice zlomových situací manželských a partnerských dvojic i v různých podobách příběhu moderního rodičovství (2010). Hrají: Z. Čapková, N. Volkova, P. Franěk

58 % obrázek k pořadu Samec

Samec

Samec

Přitažlivý Nikki se přestěhuje do Los Angeles, nemá žádné peníze ani bydlení, a tak balí postarší bohaté dámy, od kterých se nechává vydržovat. Mezitím si užívá s každou dívkou, která se mu líbí a má peníze. Štěstí ho však nemusí provázet věčně. Americká komedie (2009). Hrají: A. Kutcher, A. Hecheová, S. Stan. Režie: D. Mackenzie

61 % obrázek k pořadu Nebezpečná sieť

Nebezpečná sieť

Nebezpečná sieť

Krásna a vyzývavá Lissa a jej chudobný milenec Nick ostali bez peňazí, preto vymyslia diabolský plán, ako vydierať kamaráta Brycea, úspešného podnikateľa, ktorý sa v ich rodnom mestečku stará o dom bohatého muža. Lenže ich plán tragicky zlyhá. Americký triler (1999). Hrajú: R. Witherspoonová, A. Nivola, J. Brolin

58 % obrázek k pořadu Nine

Nine

Nine

Americko - italský muzikál (2009). Hrají: D. Day-Lewis, M. Cotillard, P. Cruz. Režie: Rob Marshall.

57 % obrázek k pořadu Cesta do temnoty

Cesta do temnoty

Cesta do temnoty

Thriller Panama (2007). Hrají: America Ferrera, Roberto Urbina, David Sutcliffe. Režie: Antonio Negret.

53 % obrázek k pořadu Grizly

Grizly

Grizly

Lovec, alebo korisť? Sú len dve možnosti - loviť, alebo byť lovený. Ak nelovíš, ulovia teba. Americko-kanadský akčný triler (2015). Hrajú: J. Marsden, T. Jane, P. Perabová

53 % obrázek k pořadu Bratia

Bratia

Bratia

Romantická komédia. Účinkujú: Raoul Bova, Luca Argentero. Réžia: Alessio Federici Taliansko (2014)

55 % obrázek k pořadu Princ a pruďas

Princ a pruďas

Princ a pruďas

Komédia USA (2011). Hrajú: D. McBride, J. Franco, N. Portmanová

50 % obrázek k pořadu Po zániku Zeme

Po zániku Zeme

Po zániku Zeme

Dobrodružný film USA (2013). Hrajú: W. Smith, J. Smith, Z. I. Kravitzová

48 % obrázek k pořadu Nebezpečná seznamka

Nebezpečná seznamka

Nebezpečná seznamka

Anna se rozešla s přítelem a uzavřela se do sebe. Její sestra jí chce vrátit radost do života a udělá jí profil na seznamce. Z nové známosti se však vyklube nebezpečný stalker. Americký thriller (2016). Hrají: A. Hutchinsonová, K. L. Staplesová, B. Berris. Režie: M. Leutwyler

55 % obrázek k pořadu Rallye smrti 3

Rallye smrti 3

Rallye smrti 3

Akčný film USA (2012). Hrajú: L. Goss, D. Trejo, T. Phoenixová

50 % obrázek k pořadu S ledovým klidem

S ledovým klidem

S ledovým klidem

Americko - španělský akční thriller (2012). Hrají: H. Cavill, V. Echegui, B. Willis. Režie: Mabrouk El Mechri.

53 % obrázek k pořadu xXx: Návrat Xandera Cage

xXx: Návrat Xandera Cage

xXx: Návrat Xandera Cage

Akční thriller USA (2017). Hrají: Vin Diesel, Donnie Yen, Deepika Padukoneová. Režie: D.J. Caruso.

60 % obrázek k pořadu Dáma na kolejích

Dáma na kolejích

Dáma na kolejích

Jiřina Bohdalová zpívá, tancuje a mstí se za nevěru! Hudební veselohra režiséra Ladislava Rychmana, od jehož narození uplyne 95 let (1966). Hrají: R. Brzobohatý, F. Peterka, L. Geprtová

55 % obrázek k pořadu Sopka

Sopka

Sopka

Komedie Francie, Belgie (2013). Hrají: Valerie Bonneton, Dany Boon, Denis Menochet. Režie: Alexandre Coffre.

57 % obrázek k pořadu 12 kôl

12 kôl

12 kôl

Americký akčný thriller (2009). Hrajú: J. Cena, A. Gillen, A. Scottová

53 % obrázek k pořadu Heker

Heker

Heker

Americký mysteriózny kriminálny triler (2015). Hrajú: Ch. Hemsworth, V. Davisová, L. Wang

53 % obrázek k pořadu Provinění

Provinění

Provinění

Velký případ mladého právníka je spojen s velkým tajemstvím, které ho může stát život. Americké drama (2016). Hrají: J. Duhamel, A. Hopkins, Al Pacino. Režie: Shintaro Shimosawa.

60 % obrázek k pořadu Červená horúčava

Červená horúčava

Červená horúčava

Akčný film USA (1988). Hrajú: A. Schwarzenegger, J. Belushi, P. Boyle

57 % obrázek k pořadu Detektiv Slyde

Detektiv Slyde

Detektiv Slyde

Komedie USA (2009). Hrají: Patrick Warburton, Andy Dick, Rena Sofer. Režie: Chris Dowling.

58 % obrázek k pořadu Do hlbiny

Do hlbiny

Do hlbiny

Americký akčný dobrodružný thriller (2005). Hrajú: P. Walker, J. Albaová, S. Caan

57 % obrázek k pořadu Stažení

Stažení

Stažení

Drama Francie, Izrael, Německo, Iálie, (2007). Hrají: Juliette Binoche, Liron Levo, Jeanne Moreau. Režie: Amos Gitai.

58 % obrázek k pořadu Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí

Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí

Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí

Šest dnů ze života malého nádraží, šest dnů nečekaných a tragikomických zvratů životních osudů (2005). Hrají: J. Dušek, I. Chmela, J. Vymětal

57 % obrázek k pořadu Víra, podvod a minimální mzda

Víra, podvod a minimální mzda

Víra, podvod a minimální mzda

Komediální drama Kanada (2010). Hrají: Callum Keith Rennie, Martha McIsaac, Rick Maby. Režie: George Mihalka.

60 % obrázek k pořadu Ulzana

Ulzana

Ulzana

Uzavřený mír mezi Indiány a místními farmáři netrvá dlouho. Náčelník kmene bere osud do svých rukou. Hrají G. Mitic, R. Blume, R. Hoppe, C. Rautu, A. Pallea a další. Režie G. Kolditz Německo-rusko-rumunský western (1974)

55 % obrázek k pořadu Buldoci a třešně

Buldoci a třešně

Buldoci a třešně

Komedie Česko (1981). Hrají: Marián Labuda, František Němec, Jiří Kodet

55 % obrázek k pořadu Červená zima

Červená zima

Červená zima

Krimi Francie (2011). Hrají: Jane BIRKIN, Patrick CHESNAIS, Camille PANONACLE. Režie: Xavier Durringer.

57 % obrázek k pořadu Smlouva

Smlouva

Smlouva

Romantická komedie Kanada, USA, Jižní Afrika (2008). Hrají: William H. Macy, Meg Ryan and LL Cool J. Režie: Steven Schachter.

57 % obrázek k pořadu John Tucker musí zomrieť

John Tucker musí zomrieť

John Tucker musí zomrieť

Americká romantická komédia (2006). Hrajú: J. Metcalfe, B. Snowová, Ashanti

56 % obrázek k pořadu Vánek osudu

Vánek osudu

Vánek osudu

Drama USA (2010). Hrají: Maggie Grace, Cary Elwes, Jonathan Tucker. Režie: Derek Magyar.

59 % obrázek k pořadu Divoké kočky

Divoké kočky

Divoké kočky

Na Manhattane to žije! Podarí sa tam mladému dievčaťu z ospalého predmestia naplniť svoj životný sen o veľkej láske a kariére, alebo premárni svoj hudobný talent ako hviezda najvykričanejšieho newyorského baru Coyote Ugly Saloon? . Hrajú P. Peraboová, A. Garcia, J. Goodman, M. Belloová a ďalší. Réžia D. McNally Americká romantická sexi komédia (2000)

56 % obrázek k pořadu Jmenuji se Sára

Jmenuji se Sára

Jmenuji se Sára

Komediální drama USA (2007). Hrají: Jennifer Beals, Peter Outerbridge, Nolan Gerard Funk. Režie: Paul A. Kaufman.

56 % obrázek k pořadu Můj život s Canadiens

Můj život s Canadiens

Můj život s Canadiens

Drama, historický, sportovní Kanada (2009). Hrají: Dhanae Audet-Beaulieu, Antoine L'Ecuyer, Celine Bonnier. Režie: Sylvain Archambault.

56 % obrázek k pořadu Nejlepší kamarádky

Nejlepší kamarádky

Nejlepší kamarádky

Rodinný Norsko (2009). Hrají: Anders Baasmo Christiansen. Režie: Christian Lo.

59 % obrázek k pořadu Poslední léto v Hamptonu

Poslední léto v Hamptonu

Poslední léto v Hamptonu

Komedie USA (1995). Hrají: Jon Robin Baitz, Martha Plimpton, Melissa Leo. Režie: Henry Jaglom.

56 % obrázek k pořadu Holka z města

Holka z města

Holka z města

Romantická komedie USA (2009). Hrají: Renée Zellweger, Harry Connick Jr., Siobhan Fallon. Režie: Jonas Elmer.

54 % obrázek k pořadu Atlasova vzpoura

Atlasova vzpoura

Atlasova vzpoura

Když se světová ekonomika ocitne na pokraji kolapsu, Dagny Taggartová odhalí možné řešení postupující energetické krize a závodí s časem ve snaze zabránit tomu, aby se motor světa zastavil nadobro. Sci-fi drama USA (2012). Hrají: Samantha Mathisová, Jason Beghe, Esai Morales. Režie: John Putch.

56 % obrázek k pořadu Vdáš se, a basta!

Vdáš se, a basta!

Vdáš se, a basta!

Romantické komediální drama USA (2007). Hrají: Diane Keaton, Mandy Moore, Lauren Graham. Režie: Michael Lehmann.

56 % obrázek k pořadu Jak jsem se ztratil

Jak jsem se ztratil

Jak jsem se ztratil

Drama USA (2009). Hrají: Rosemarie DeWitt, Aaron Stanford, Nicole Vicius. Režie: Joe Leonard.

56 % obrázek k pořadu Hostel

Hostel

Hostel

Tři mladé Američanky jsou během svých studií v Říme vylákány spolužačkou do slovenského hostelu. Záhy okusí pochmurnou realitu mučírny, kde bohatí muži platí za týrání a nakonec i zavraždění svých obětí. Horor USA (2007). Hrají: Lauren Germanová, Roger Bart, Heather Matarazzová. Režie: Eli Roth.

52 % obrázek k pořadu Povstání mrtvých: Strážní věž

Povstání mrtvých: Strážní věž

Povstání mrtvých: Strážní věž

Horor USA (2015). Hrají: Jesse Metcalfe, Meghan Ory, Virginia Madsen. Režie: Zach Lipovsky.

56 % obrázek k pořadu Babylon A.D.

Babylon A.D.

Babylon A.D.

Akční, dobrodružný, sci-fi USA, Francie, Velká Británie (2008). Hrají: Vin Diesel, Gerard Depardieu, Charlotte Rampling. Režie: Mathieu Kassovitz.

56 % obrázek k pořadu Kouzelné pírko

Kouzelné pírko

Kouzelné pírko

Animovaný, rodinný, dobrodružný Japonsko, Francie (2009). Hrají: Hideyuki Tanaka, IchirM Nagai, Mami Koyama. Režie: RintarM.

54 % obrázek k pořadu Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva

Animovaný Francie, Španělsko, Itálie, Maďarsko (2012). Hrají: Gérard Depardieu, Edouard Baer, Fabrice Luchini. Režie: Laurent Tirard.

56 % obrázek k pořadu Zkažené mládí

Zkažené mládí

Zkažené mládí

Kriminální drama USA (2007). Hrají: Brittany Snow, Josh Janowicz, Clayne Crawford. Režie: Thomas Mignone.

59 % obrázek k pořadu Zlaté dieťa

Zlaté dieťa

Zlaté dieťa

Dobrodružná komédia USA (1986). Hrajú: E. Murphy, Ch. Lewisová, Ch. Dance

56 % obrázek k pořadu Poslední legie

Poslední legie

Poslední legie

Akční dobrodružný válečný film Francie, VB, USA (2007). Hrají: Colin Firth, Ben Kingsley, James Cosmo. Režie: Doug Lefler.

57 % obrázek k pořadu Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života

Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života

Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života

Akčný dobrodružný film USA (2002). Hrajú: A. Jolieová, G. Butler, N. Taylor

54 % obrázek k pořadu Smrtonosná past: Opět v akci

Smrtonosná past: Opět v akci

Smrtonosná past: Opět v akci

Nepřemožitelný detektiv John McClane se tentokrát vydává do Moskvy, aby se sblížil se synem. Ten v Moskvě působí jako tajný agent, který chrání informátora z vládních řad, Komarovova. Otec a syn McClaneovi jsou nuceni překonat osobní neshody a nasadit vlastní život, aby dostali Komarovova do bezpečí a odvrátili nukleární katastrofu. Americký akční film (2013). Hrají: B. Willis, J. Courtney, S. Koch. Režie: J. Moore

47 % obrázek k pořadu Mámy na nože

Mámy na nože

Mámy na nože

Jako kdyby jedna máma nebyla dost… Americká komedie (2015). Hrají: G. O'Grady, D. Bobadilla, B. Brandt. Režie: Sam Irvin.

52 % obrázek k pořadu Dve macochy

Dve macochy

Dve macochy

Talianska filmová komédia o neočakávanom dedičstve. Účinkujú: Margherita Buy, Claudia Gerini, Giampaolo Morelli. Réžia: Luca Lucini Taliansko (2016)

54 % obrázek k pořadu Líbánky pro jednoho

Líbánky pro jednoho

Líbánky pro jednoho

Americká romantická komedie (2011). Hrají: N. Sheridanová, G. Wise, P. Baladi. Režie: Kevin Connor.

52 % obrázek k pořadu Živý terč 2

Živý terč 2

Živý terč 2

Akčný film USA (2016). Hrajú: S. Adkins, R. Knepper, R. Mitrová

56 % obrázek k pořadu Arthur a souboj dvou světů

Arthur a souboj dvou světů

Arthur a souboj dvou světů

Francouzský dobrodružně - fantazijní film (2010). Hrají: F. Highmore, S. Gomez, M. Farrow. Režie: Luc Besson.

51 % obrázek k pořadu Okruh

Okruh

Okruh

Kanadsko - americké akční drama (2008). Hrají: M. Trachtenberg, B. Campbell, D. Fuller. Režie: Peter Werner.

54 % obrázek k pořadu S.W.A.T. 2: Pod paľbou

S.W.A.T. 2: Pod paľbou

S.W.A.T. 2: Pod paľbou

Akčný film USA (2010). Hrajú: G. Macht, R. Patrick, C. Popová

54 % obrázek k pořadu Osudný hřích

Osudný hřích

Osudný hřích

Romantický Portugalsko (2013). Hrají: Sara Barros Leitao, Miguel Meira, Joao Guimaraes. Režie: Luis Diogo.

59 % obrázek k pořadu Bankovní loupež

Bankovní loupež

Bankovní loupež

Krimi Velká Británie (1981). Hrají: Albert Finney, Martin Sheen, Susannah York. Režie: Lalo Schifrin.

56 % obrázek k pořadu Pan Harold a chlapci

Pan Harold a chlapci

Pan Harold a chlapci

Drama Jižní Afrika (2010). Hrají: Freddie Highmore, Ving Rhames, Danny Keogh. Režie: Lonny Price.

59 % obrázek k pořadu Nico - viac než zákon

Nico - viac než zákon

Nico - viac než zákon

Akčný film USA (1988). Hrajú: S. Seagal, P. Grierová, D. Faraldo

58 % obrázek k pořadu Policajná akadémia 2

Policajná akadémia 2

Policajná akadémia 2

Komédia USA (1985). Hrajú: S. Guttenberg, D. Graf, A. Metrano

53 % obrázek k pořadu Pasca

Pasca

Pasca

Myslela si, že žije sama… Každý rok sa približne tri milióny nezadaných žien v USA presťahujú do neznámeho bytu. Nevedia, kto v ňom žil pred nimi, nepoznajú jeho majiteľa a ani si nerobia starosti s výmenou zámky na dverách. Náš príbeh rozpráva o jednej z nich. Britsko-americký mysteriózny triler (2011). Hrajú: H. Swanková, J. Dean Morgan, L. Pace

55 % obrázek k pořadu Chlapi z kalendára

Chlapi z kalendára

Chlapi z kalendára

(2009). Hrajú: K. Chenowethová, J. Hopkins, E. Dillyová

53 % obrázek k pořadu Maturitný ples

Maturitný ples

Maturitný ples

Chystá sa veľký maturitný ples. A s kým tam ideš ty? Skupina stredoškolákov sa pripravuje na prvú veľkú životnú udalosť. Americký komediálny romantický film (2011). Hrajú: A. Teegardenová, Th. McDonell, DeVaughn Nixon

58 % obrázek k pořadu Tekumseh

Tekumseh

Tekumseh

Náčelník z kmene Šavanů byl vychován v rodině obchodníka se zbraněmi, kde se mu dostalo vzdělání a uměl anglicky i francouzsky. Pak odešel ke svým lidem, a snažil se o spojenectví mezi indiánskými kmeny. Hrají G. Mitic, A. Bürger, R. Römer, L. Niemczyk, W. Greese, M. Beli a další. Režie H. Kratzert Německý western (1972)

46 % obrázek k pořadu Švagr

Švagr

Švagr

Upjatý politik Roger se chystá požádat svou přítelkyni o ruku během prázdnin strávených v domě její rodiny u jezera. Plány mu však zhatí jeho potenciální švagr Todd, bezstarostný táborový poradce, který se touží stát Rogerovým přítelem. Komedie USA (2016). Hrají: Taran Killam, Gillian Jacobsová, Bobby Moynihan. Režie: Matt Villines, Osmany Rodriguez.

56 % obrázek k pořadu Africká divočina

Africká divočina

Africká divočina

Francúzsky film (2003). Hrajú: A. Dellon, O. Muttiová, A. Delonová

58 % obrázek k pořadu Malí hrdinové

Malí hrdinové

Malí hrdinové

Rodinný USA (1992). Hrají: Reanin Simpson, Katherine Willis, Reta Patterson. Režie: Craig Clyde.

51 % obrázek k pořadu Voják 4: Pohyblivý terč

Voják 4: Pohyblivý terč

Voják 4: Pohyblivý terč

Jake Carter se vrací v novém, akcí nabitém vojenském dobrodružství! Carter, který teď pracuje pro soukromou společnost, dostane za úkol chránit krásnou informátorku před bandou ozbrojených žoldáků vedenou zkorumpovaným armádním dodavatelem. Akční thriller USA (2015). Hrají: Mike 'The Miz' Mizanin, Summer Rae, Paul McGillion. Režie: William Kaufman.

58 % obrázek k pořadu Benátky

Benátky

Benátky

Drama USA (1992). Hrají: Suzanne Bertish, Zack Norman. Režie: Henry Jaglom.

55 % obrázek k pořadu Cizinka s mou tváří

Cizinka s mou tváří

Cizinka s mou tváří

Americký mysteriózní thriller (2009). Hrají: C. Hicks, A. Johnson, B. Mirchoff. Režie: Jeff Renfroe.

51 % obrázek k pořadu Scooby-Doo 2: Nespútané príšery

Scooby-Doo 2: Nespútané príšery

Scooby-Doo 2: Nespútané príšery

Dobrodružná komédia USA (2004). Hrajú: F. Prinze Jr., S. M. Gellarová, M. Lillard

55 % obrázek k pořadu Střepy v hlavě

Střepy v hlavě

Střepy v hlavě

Horor, thriller Francie, Velká Británie (2008). Hrají: Asier Newman, Lena Headey, Richard Jenkins. Režie: Sean Ellis.

55 % obrázek k pořadu Želva a zajíc

Želva a zajíc

Želva a zajíc

Animovaný USA (2008). Hrají: Drake Bell, Vivica A. Fox, Keke Palmer. Režie: Howard E. Baker, Arish Fyzee.

46 % obrázek k pořadu Trezor

Trezor

Trezor

Dvě odcizené sestry jsou nuceny vyloupit banku, aby zachránily svého bratra, který vypálil sklad vlastněný nechvalně proslulým gangstrem. Není to ovšem jen tak obyčejná banka. Horor USA (2017). Hrají: James Franco, Taryn Manningová, Francesca Eastwoodová. Režie: Dan Bush.

55 % obrázek k pořadu Drahá Alice

Drahá Alice

Drahá Alice

Podle skutečné události/příběh ze skutečného života Švédsko (2010). Hrají: Danny Glover, Mina Azarian, Evamaria Bjork. Režie: Othman Karim.

55 % obrázek k pořadu Andělská pomsta

Andělská pomsta

Andělská pomsta

Policejní inspektorka vyšetřuje případ vraždy. Má s tím její sestra nebo manžel něco společného? . Hrají K. Wackernagel, M. Koeberlin, G. Schubert, J. Gastdorf a další. Režie T.Trageser Německý krimifilm (2010)

51 % obrázek k pořadu Parádně pokecal

Parádně pokecal

Parádně pokecal

Komedie o pětadvacetiletém Štěpánovi, který si neví rady se svým životem a zamiluje se do hlasu tajemné Marie. Koprodukční snímek ČT (2014). Hrají: V. Rohr, V. Vydra, J. X. Baro

51 % obrázek k pořadu Káva s vôňou lásky

Káva s vôňou lásky

Káva s vôňou lásky

Romantický film USA (2016). Hrajú: A. Hutchisonová, N. Rincón, T. Vargasová

56 % obrázek k pořadu Uneseni

Uneseni

Uneseni

Americký horor (2006). Hrají: B. W. Henke, A. Kaufman, M. C. Williams. Režie: Eduardo Sánchez.

55 % obrázek k pořadu Útěk z Kandaháru

Útěk z Kandaháru

Útěk z Kandaháru

Romantický, válečný Velká Británie (2009). Hrají: Shaun Dooley, Dean Andrews, Rasheed Naz. Režie: David Whitney.

53 % obrázek k pořadu Kazateľove hriechy

Kazateľove hriechy

Kazateľove hriechy

Skutočný príbeh USA (2013). Hrajú: G. O´Gradyová, Ch. Gartin, J. McDaniel

55 % obrázek k pořadu Padělatelé

Padělatelé

Padělatelé

Drama Kanada (2010). Hrají: Greyston Holt, Andrew Francis, Alexia Fast. Režie: Pierre Gill.

51 % obrázek k pořadu Inga Lindström: Láska v Sommerlundu

Inga Lindström: Láska v Sommerlundu

Inga Lindström: Láska v Sommerlundu

Bertil se po smrti své ženy věnuje práci a malému synovi Paulovi. O žádný vztah nestojí, ale to se rozhodl změnit Paul. Našel mu ideální ženu a hodlá je seznámit. Hrají A. Rot, M. Landwehr, M. Ehrenreich, T. Underberg, A. Roy a další. Režie U. Baumann Německý romantický film (2014)

58 % obrázek k pořadu Útěk do Mexika

Útěk do Mexika

Útěk do Mexika

Manželé Alec Baldwin a Kim Basinger jsou profesionální zločinci na útěku před gangstery i policií. Mají namířeno do Mexika, kde si chtějí v klidu užít uloupené peníze. Dále hrají M. Madsen, J. Woods, J. Tilly, D. Morse a další. Režie R. Donaldson Americko-japonský krimifilm (1994)

46 % obrázek k pořadu Kruhy

Kruhy

Kruhy

Ve třetím snímku z hororové série KRUH se mladá žena začne bát o svého přítele Holta, který zkoumá temnou městskou legendu o tajemné videokazetě, která údajně diváky zabije po sedmi dnech. Horor USA (2017). Hrají: Matilda Lutzová, Vincent D'Onofrio, Johnny Galecki. Režie: F. Javier Gutiérrez.

56 % obrázek k pořadu Spy Kids: Stroj času

Spy Kids: Stroj času

Spy Kids: Stroj času

Rodinný sci-fi film USA (2011). Hrají: Jessica Alba, Joel McHale, Rowan Blanchard. Režie: Robert Rodriguez.

48 % obrázek k pořadu Adopce smrti

Adopce smrti

Adopce smrti

Joanna s Benem adoptují šestiletou Piper. Joanna je konečně šťastná. S Piper však přichází do domu i duch její biologické matky. Americko-kanadský film (2011). Hrají: I. Crampová, R. Romijnová-Stamosová, D. Cubitt. Režie: K. Fair

57 % obrázek k pořadu Sbohem, Karkulko

Sbohem, Karkulko

Sbohem, Karkulko

Rodinný Kanada, Maďarsko (1989). Hrají: Fanny Lauzier, Margit Makay, Pamela Collyer. Režie: Marta Meszaros.

50 % obrázek k pořadu V rytme bubnov

V rytme bubnov

V rytme bubnov

Pokračovnie filmu Rozbaľ to! Ďalší príbeh zo vzrušujúceho sveta slávnostných prehliadok a školských pochodových kapiel sa odohráva na univerzitnej pôde v Atlante. Americká hudobná komédia (2014). Hrajú: Alexandra Shippová, Leonard Roberts, Jordan Calloway

52 % obrázek k pořadu Manžel, či milenec?

Manžel, či milenec?

Manžel, či milenec?

Romantická komédia USA (2011). Hrajú: V. Vaughn, K. James, J. Connellyová

47 % obrázek k pořadu Stupeň 6

Stupeň 6

Stupeň 6

Renomovaná geoložka Mara je obviněna ze smrti svého přítele, který zemřel při společném ponoru na dno Lucernského jezera. Svým vlastním vyšetřováním odhalí tajemství, které mělo navždy zůstat skryto. a sama se ocitá v ohrožení života. Hrají C. Michelsen, P. Aleardi, I. Fritschi, J. Moravec, A. Matti a další. Režie S. Boss Německo-švýcarský thriller (2013)

57 % obrázek k pořadu Cobra

Cobra

Cobra

Akčný triler USA (1986). Hrajú: S. Stallone, B. Nielsenová, R. Santoni

55 % obrázek k pořadu U nás na farmě

U nás na farmě

U nás na farmě

Anim. dobrodružná rodinná komedie USA (2004)

49 % obrázek k pořadu Slečna zamilovaná

Slečna zamilovaná

Slečna zamilovaná

Výstřední autorka křížovek (Sandra Bullocková) je přesvědčená, že našla v pohledném kameramanovi zpravodajské televize (Bradley Cooper) svou opravdovou lásku. Pronásleduje ho proto po celé zemi, aby ho přesvědčila, že patří k sobě. Romantická komedie USA (2009). Hrají: Sandra Bullocková, Thomas Haden Church, Bradley Cooper. Režie: Phil Traill.

54 % obrázek k pořadu Hořko-sladko

Hořko-sladko

Hořko-sladko

Romantická komedie Thajsko, USA (2009). Hrají: Kip Pardue, James Brolin, Napakpapha Nakprasitte. Režie: Jeff Hare.

54 % obrázek k pořadu 3 prasátka a nemluvně

3 prasátka a nemluvně

3 prasátka a nemluvně

Animovaný USA (2008). Hrají: Drake Bell, Vivica A. Fox, Keke Palmer. Režie: Howard E. Baker, Arish Fyzee.

50 % obrázek k pořadu Prci, prci, prcičky: Na táboře

Prci, prci, prcičky: Na táboře

Prci, prci, prcičky: Na táboře

Komedie USA (2005). Hrají: Eugene Levy, Tad Hilgenbrink, Arielle Kebbel. Režie: Steve Rash.

57 % obrázek k pořadu Velký útok zombies

Velký útok zombies

Velký útok zombies

Horor Itálie (1980). Hrají: Hugo Stiglitz, Maria Rosaria Omaggio, Francisco Rabal

57 % obrázek k pořadu American Yakuza

American Yakuza

American Yakuza

Agent FBI Viggo Mortensen má za úkol zlikvidovat japonskou mafii, která ovládla americké podsvětí. Jako první Američan je přijat do klanu, kde se zamiluje do krásné Juko. Jenže Yakuza má nevyřízené účty s tamní italskou mafií a tak se schyluje ke krvavé válce gangů. Dále hrají R. Ishibashi, M. Nouri, C. Lawson, J. Fujioka a další. Režie Frank A. Cappello Americký akční film (1993)

57 % obrázek k pořadu Popkorn

Popkorn

Popkorn

Horor USA (1991). Hrají: Dee Wallace Stone, Ray Walston, Tony Roberts. Režie: Mark Herrier.

45 % obrázek k pořadu Za nepriateľskou líniou: Tajná misia

Za nepriateľskou líniou: Tajná misia

Za nepriateľskou líniou: Tajná misia

Na nelegálnej misii v Afrike musí jednotka SEAL vypátrať tajnú uránovú baňu a prekaziť predaj obrovského množstva uránu na výrobu zbraní medzinárodným teroristom. Americký akčný film (2014). Hrajú: T. Sizemore, L. Schrapnel, A. Oseyemi

57 % obrázek k pořadu Apači

Apači

Apači

Apačský náčelník Gojko Mitic chce pomstít smrt svých bratrů, a tak vyráží na válečnou stezku proti bělochům. Dále hrají M. Beli, C. Rautu, G. Wolff, R. Hoppe, L. Niemczyk a další. Režie G. Kolditz Německo-rumunsko-ruský western (1973)

49 % obrázek k pořadu Odhodlaná zabiť

Odhodlaná zabiť

Odhodlaná zabiť

Triler USA-Kanada-Nemecko (2007). Hrajú: K. Basingerová, L. Haas, C. Sheffer

57 % obrázek k pořadu Zóna úniku

Zóna úniku

Zóna úniku

Akčný triler USA (1994). Hrajú: W. Snipes, G. Busey, Y. Butlerová

54 % obrázek k pořadu Ach, To Libido

Ach, To Libido

Ach, To Libido

Romantická komedie Francie (2009). Hrají: "Audrey Dana, Claude Degliame, Sarah Grappin. Režie: Michčle Rosier.

54 % obrázek k pořadu Alfa a Omega: Legenda o zubatej jaskyni

Alfa a Omega: Legenda o zubatej jaskyni

Alfa a Omega: Legenda o zubatej jaskyni

Spojené štáty americké (2014)

55 % obrázek k pořadu Zatmívání

Zatmívání

Zatmívání

Thriller Velká Británie, Itálie, Srbsko (2006). Hrají: Danny Huston, Diego Luna, Paz Vega. Režie: Oliver Parker.

54 % obrázek k pořadu Anděl spravedlnosti

Anděl spravedlnosti

Anděl spravedlnosti

Americký western (2007). Hrají: K. Sorbo, N. Chinlund, C. Watros. Režie: David S. Cass Sr.

57 % obrázek k pořadu Zabudnite na Mozarta

Zabudnite na Mozarta

Zabudnite na Mozarta

Poslední dny velkého skladatele ve slovensko-německém filmu (1985). Hrají: M. Tidof, A. Müller-Stahl, D. C. Raackeová

54 % obrázek k pořadu Sestřenka k nakousnutí

Sestřenka k nakousnutí

Sestřenka k nakousnutí

Komedie USA (2008). Hrají: Samrat Chakrabarti, Rebecca Hazlewood, Rachael C. Smith. Režie: Amyn Kaderali.

54 % obrázek k pořadu Marie a její muži

Marie a její muži

Marie a její muži

Drama Norsko (2006). Hrají: Ingjerd Egeberg, Mats Elden. Režie: Vibeke Ringen.

53 % obrázek k pořadu Lživý svědek

Lživý svědek

Lživý svědek

Anglicko - australský mysteriózní thriller (2009). Hrají: D. Scott, R. Roxburgh, R. Blake. Režie: Peter Andrikidis.

53 % obrázek k pořadu Kniha krve

Kniha krve

Kniha krve

Horor Velká Británie (2009). Hrají: Jonas Armstrong, Sophie Ward, Paul Blair. Režie: John Harrison.

53 % obrázek k pořadu Tisíckrát silnější

Tisíckrát silnější

Tisíckrát silnější

Drama Švédsko (2010). Hrají: Judit Weegar, Julia Sporre, Happy Jankell. Režie: Peter Schildt.

44 % obrázek k pořadu Krevní pouto

Krevní pouto

Krevní pouto

Taylor Cole je spokojená se svým životem až do té doby, než na její dveře zaklepe policie a obviní ji z vraždy. Dále hrají N. Brown Jr., C. Chaikin, J. Kober, C. Chaikin, B. Rickaby a další. Režie A. Silver Americký thriller (2015)

56 % obrázek k pořadu Smrtelný omyl

Smrtelný omyl

Smrtelný omyl

Gojko Mitić se vydal na válečnou stezku, aby pomstil smrt náčelníků kmene a získal zpět podíly z těžby nafty. Dále hrají A. Mueller-Stahl, A. Bürger, K. Mikolajewska, K. Bus, R. Hoppe, H. Hasse a další. Režie K. Petzold Německý western (1970)

51 % obrázek k pořadu Ashley

Ashley

Ashley

Drama USA (2013). Hrají: Michael Madsen, Jennifer Taylor, Holly Taylor. Režie: Dean Matthew Reynolds.

56 % obrázek k pořadu Policajt v Beverly Hills

Policajt v Beverly Hills

Policajt v Beverly Hills

Detektiv Axel Foley pátrá po vrahovi svého šéfa a vyšetřování ho opět zavede do Kalifornie, tentokrát do zábavního parku Wonder World mezi padělatele bankovek. Riskuje vlastní život, aby pachatele odhalil a dopadnul. Americká akční komedie (1987). Hrají: E. Murphy, J. Reinhold, J. Prochnow. Režie: T. Scott

49 % obrázek k pořadu Dávná křivda

Dávná křivda

Dávná křivda

Suzanne Austinová pracuje jako vedoucí redaktorka módního časopisu. Je úspěšná a vydělává dost peněz. Její osobní život už tak veselý není. Když je jí přidělen asistent David, zprvu se zdá, že by se jí mohlo trochu ulevit, ale pravý opak je pravdou. David se stává její noční můrou. Americký thriller (2016). Hrají: A. Zuckerová, B. Eaton, N. Landerová. Režie: D. Boyle

54 % obrázek k pořadu Poskok

Poskok

Poskok

Komedie Kanada (2005). Hrají: Daniel Baldwin, Perry Mucci, David Ingram. Režie: Blake Van de Graaf.

56 % obrázek k pořadu André úžasný

André úžasný

André úžasný

Komedie Francie (2000). Hrají: Michel Vuillermoz, Isabelle Candelier, Patrick Ligardes. Režie: Emmanuel Silvestre, Thibault Staib.

53 % obrázek k pořadu Maminčin mazánek

Maminčin mazánek

Maminčin mazánek

Komedie USA (2007). Hrají: Jon Heder, Diane Keaton, Jeff Daniels. Režie: Tim Hamilton.

53 % obrázek k pořadu Vraždy podle abecedy

Vraždy podle abecedy

Vraždy podle abecedy

Krimi, thriller USA (2008). Hrají: Eliza Dushku, Cary Elwes, Timothy Hutton. Režie: Rob Schmidt.

51 % obrázek k pořadu Odvážne srdce

Odvážne srdce

Odvážne srdce

Lietadlo, v ktorom súrodenci Kirsten Dunstová a Zachery Ty Bryan cestujú za mamou do nového domova, stroskotá v kanadskej divočine. Zachráni ich Indián August Schellenberg a na oplátku mu deti pomôžu v spravodlivom boji proti ilegálnym lovcom medveďov. Americký dobrodružný film (1997). Hrajú: K. Dunstová, Z. T. Bryan, M. Gross

53 % obrázek k pořadu Absolventka

Absolventka

Absolventka

Americká romantická komédia (2009). Hrajú: A. Bledelová, Z. Gilford, M. Keaton

56 % obrázek k pořadu Statečný Osceola

Statečný Osceola

Statečný Osceola

Bílí plantážníci chtějí půdu kmene Seminolů a Indiáni se mají přestěhovat do rezervace v Arkansasu. Hrají G. Mitic, H. Schulze, I. Darie, K. Ugowski, K. Bus, P. Nikolova a další. Režie K. Petzold Německý western (1971)

53 % obrázek k pořadu Leváci

Leváci

Leváci

Komedie USA (2009). Hrají: Ice Cube, Mike Epps, Young Jeezy. Režie: Marcus Raboy.

49 % obrázek k pořadu Timber

Timber

Timber

Lovec pokladů Rodinný USA (2016). Hrají: Kix Brooks, Wilford Brimley, J.D. Hoppe. Režie: Ari Novak.

53 % obrázek k pořadu Asterix a Olympijské hry

Asterix a Olympijské hry

Asterix a Olympijské hry

Dobrodružný rodinný animovaný snímek Francie, německo, Španělsko (2008). Hrají: Clovis Cornillac, Gérard Depardieu, Alain Delon. Režie: Frédéric Forestier.

51 % obrázek k pořadu Inga Lindström: Černá labuť

Inga Lindström: Černá labuť

Inga Lindström: Černá labuť

Nadějná malířka Lilian odjíždí na letní stipendijní pobyt u krásného jezera. Staré rodové tajemství, jehož symbolem je černá labuť, náhle vyplouvá na povrch. Hrají I. B. David, M. Lang, A. Bürger, H. Zierl a další. Režie J. Delbridge Německý romantický film (2013)

51 % obrázek k pořadu Hračky

Hračky

Hračky

Když umírající výrobce hraček odkáže rodinný podnik svému bratrovi generálovi, armádní šílenec nechce vyrábět nic jiného než válečné hračky. Je proto na právoplatných dědicích - Robinu Williamsovi a Joan Cusackové – aby všechno napravili. Rodinná komedie USA (1992). Hrají: Robin Williams, Michael Gambon, Joan Cusacková. Režie: Barry Levinson.

56 % obrázek k pořadu American Yakuza 2

American Yakuza 2

American Yakuza 2

Bývalý policista Michael Rooker se stal svědkem přepadení banky a nevědomky se tak zapletl do války gangů. Když mu unesou dceru, začíná boj o holý život! . Dále hrají R. Ishibashi, D. Harris, V. Schiavelli, F. Willard a další. Režie R. Nygard Americký akční film (1996)

48 % obrázek k pořadu Milionové Vánoce

Milionové Vánoce

Milionové Vánoce

Americko - kanadská komedie (2007). Hrají: M. Knight, Ch. Kattan, C. Bright. Režie: James Orr.

51 % obrázek k pořadu Upírky

Upírky

Upírky

Romantická komedie USA (2011). Hrají: Alicia Silverstone, Krysten Ritter, Dan Stevens. Režie: Amy Heckerling.

53 % obrázek k pořadu Twilight sága: Zatmění

Twilight sága: Zatmění

Twilight sága: Zatmění

Drama, fantasy USA (2010). Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner. Režie: David Slade.

49 % obrázek k pořadu Náhodný svědek

Náhodný svědek

Náhodný svědek

Thriler USA (2006). Hrají: Currie Graham, Natasha Gregson Wagner. Režie: Kristoffer Tabori.

54 % obrázek k pořadu Irská stopa

Irská stopa

Irská stopa

Komediální drama USA, Irsko (2005). Hrají: Timothy Hutton, Aless, ro NivolA. Režie: Michael Aimette, John G. Hofmann.

49 % obrázek k pořadu Mladí, krásni a skazení

Mladí, krásni a skazení

Mladí, krásni a skazení

Francúzsko-nemecko-britská komédia (2004). Hrajú: M. Van Khache, R. Bohringer, S. Forlani. Režie: Igor Sekulic.

53 % obrázek k pořadu Krásky ve válce

Krásky ve válce

Krásky ve válce

Komedie Francie (2008). Hrají: Benoît Poelvoorde, Olivia Bonamy, Jacques Mathou. Režie: Patrice Leconte.

52 % obrázek k pořadu Dobyvatelé Barmské džungle

Dobyvatelé Barmské džungle

Dobyvatelé Barmské džungle

Francouzsko - belgicko - anglicko - australské drama (2008). Hrají: R. Sewell, E. Béart, J. Dreyfus. Režie: Fabrice Du Welz.

55 % obrázek k pořadu Policajná akadémia 3

Policajná akadémia 3

Policajná akadémia 3

Komédia USA (1986). Hrajú: S. Guttenberg, B. Smith, D. Graf

52 % obrázek k pořadu Víla Zuběnka

Víla Zuběnka

Víla Zuběnka

Chovat se špatně ke svému okolí se nevyplácí. Své o tom ví drsný hokejista (Dwayne Johnson), který musí za trest jeden týden plnit povinnosti tajemné Víly Zuběnky. Rodinná fantasy komedie USA / Kanada (2010). Hrají: Dwayne Johnson, Ashley Juddová, Stephen Merchant. Režie: Michael Lembeck.

43 % obrázek k pořadu Smyčka se stahuje

Smyčka se stahuje

Smyčka se stahuje

Mitch má problém sehnat práci. Vydá se proto do Mexika, kde se přidá ke gangu bojujícímu proti drogovému kartelu. Když si uvědomí, že si nevybral dobře, a chce se vrátit zpátky domů, je však už pozdě. Americký akční film (2016). Hrají: S. Eastwood, A. Sarafyanová, N. Chinlund. Režie: Ch. Burmeister

52 % obrázek k pořadu Sexy párty 3

Sexy párty 3

Sexy párty 3

Třetí komediální setkání s Vanem Wilderem se odehrává na půdě Coolidge College, kde studovaly už čtyři generace Wilderů. Jenže kdysi prestižní škola dnes připomíná spíš vojenský cvičák a děkan Reardon, který nenávidí jeho otce, se snaží Vana vyhodit. Americká komedie (2009). Hrají: J. Bennett, K. Cavallariová, K. Fuller. Režie: Harvey Glazer .

52 % obrázek k pořadu Přesný Zásah

Přesný Zásah

Přesný Zásah

životní příběh USA (2008). Hrají: Ice Cube. Režie: Fred Durst.

55 % obrázek k pořadu Naplavenina

Naplavenina

Naplavenina

Thriller Velká Británie, Irsko (1997). Hrají: James Spader, Anne Brochet, Barry McGovern. Režie: Ronan O'Leary.

55 % obrázek k pořadu Novoroční večírek

Novoroční večírek

Novoroční večírek

Komediální drama USA (1989). Hrají: Henry Jaglom, David Duchovny, Miloš Forman. Režie: Henry Jaglom.

50 % obrázek k pořadu William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

William a Kate: Kráľovský príbeh lásky

Skutočný príbeh USA-VB (2011). Hrajú: C. Luddingtonová, N. Evers-Swindell, S. Whittakerová. Réžia: M. Rosman.

52 % obrázek k pořadu Temné svědomí

Temné svědomí

Temné svědomí

Drama USA (2008). Hrají: Brett Moses, Ryan Hurst and Michael Parks. Režie: Dan McMellen, Brett Moses.

48 % obrázek k pořadu Tempo

Tempo

Tempo

Romantický thriller Kanada, Francie, Lucembursko, Velká Británie (2003). Hrají: Melanie Griffith, Rachael Leigh Cook, Hugh Dancy. Režie: Eric Styles.

52 % obrázek k pořadu Sissi a Yetti

Sissi a Yetti

Sissi a Yetti

Animovaný komedie dobrodružný Německo (2007). Hrají: Michael Herbig, Rick Kavanian, Christian Tramitz. Režie: Michael Herbig.

55 % obrázek k pořadu Gangsterova milenka

Gangsterova milenka

Gangsterova milenka

Sophia Lorenová jako prostitutka, Marcello Mastroianni jako gangster a Pierre Brice jako zamilovaný komisař v italsko-francouzské kriminální komedii (1974). Hrají: A. Maccione, F. Marino. Režie: Giorgio Capitani

47 % obrázek k pořadu Krvelačný netvor

Krvelačný netvor

Krvelačný netvor

Americký sci-fi thriller (2009). Hrají: N. Chinlund, E. Karpluk, B. Corbin. Režie: Steven R. Monroe .

50 % obrázek k pořadu Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců

Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců

Dobrodružství Philiberta, kapitána paniců

Komedie Francie (2011). Hrají: Jérémie Renier, Alexandre Astier, Manu Payet. Režie: Sylvain Fusée.

55 % obrázek k pořadu Druhý život

Druhý život

Druhý život

Komedie Francie (2000). Hrají: Maria de Medeiros, Patrick Braoudé, Gad Elmaleh. Režie: Patrick Braoudé.

50 % obrázek k pořadu Kam nikdo nesmí

Kam nikdo nesmí

Kam nikdo nesmí

Drama Česko (1979). Hrají: Eduard Cupák, Malgorzata Potocka, Petr Haničinec

55 % obrázek k pořadu Zamilovaný profesor

Zamilovaný profesor

Zamilovaný profesor

Komédia USA (1996). Hrajú: E. Murphy, J. Pinkettová, J. Coburn

43 % obrázek k pořadu Päťdesiat odtieňov sivej

Päťdesiat odtieňov sivej

Päťdesiat odtieňov sivej

Pán Grey vás prijme. Nechajte sa ovládnuť. Americký romantický triler (2015). Hrajú: D. Johnsonová, J. Dornan, J. Ehleová

51 % obrázek k pořadu Velká fuška

Velká fuška

Velká fuška

Thriller Velká Británie, USA (2010). Hrají: Gary Stretch, Stephen Rea, Vinnie Jones. Režie: Marcus Warren.

49 % obrázek k pořadu Prenasledované

Prenasledované

Prenasledované

Triler USA (2013). Hrajú: E. Vaugierová, I. Sergei, S. P. Flanery

49 % obrázek k pořadu Pokrevní bratři

Pokrevní bratři

Pokrevní bratři

Prezident Lincoln sjednal s náčelníkem Čejenů trvalý mír, američtí vojáci ho však zakrátko porušili. Hrají G. Mitic, D. Reed, G. Freudenberg, J. Panknin, C. Ispas a další. Režie Werner W. Wallroth Německý western (1975)

51 % obrázek k pořadu Zabijáci lesbických upírek

Zabijáci lesbických upírek

Zabijáci lesbických upírek

Horor / Komedie Velká Británie (2009). Hrají: Paul McGann, James Corden, MyAnna Buring

52 % obrázek k pořadu Svůdná zlodějka

Svůdná zlodějka

Svůdná zlodějka

Krimi, thriller USA (2001). Hrají: Sean Young, Rick Peters, Ron Perlman. Režie: Sheldon Wilson.

51 % obrázek k pořadu Černá listina

Černá listina

Černá listina

Romantická komedie USA (2011). Hrají: Shirly Brener, Joey Lawrence, Andrea Evans. Režie: Minh Collins.

42 % obrázek k pořadu Reality Show

Reality Show

Reality Show

Život soutěžícího z úspěšné televizní reality show s názvem "Young Bucks" se obrátí vzhůru nohama, když ho náhlá smrt otce přinutí v pořadu předčasně skončit a obnovit vztah s odcizenou sestrou na rodinné chatě. Komediální drama USA (2016). Hrají: Matthew Morrison, Sarah Chalkeová, Jon Dore. Režie: David Anderson.

52 % obrázek k pořadu Regina

Regina

Regina

Rodinný Island, Kanada, Norsko, Německo (2002). Hrají: Sigurbjorg Alma Ingolfsdottir, Benedikt Clausen, Baltasar Kormakur. Režie: Maria Sigurdardottir.

46 % obrázek k pořadu Na shledanou v září

Na shledanou v září

Na shledanou v září

Komedie USA (2010). Hrají: Estella Warren, Maulik Pancholy, Liza Lapira. Režie: Tamara Tunie.

47 % obrázek k pořadu Beethoven: Cesta za pirátskym pokladom

Beethoven: Cesta za pirátskym pokladom

Beethoven: Cesta za pirátskym pokladom

Rodinná komédia USA (2014). Hrajú: J. Silverman, K. Swansonová, B. Hanley

52 % obrázek k pořadu Shaka Zulu: Boj o pevnost

Shaka Zulu: Boj o pevnost

Shaka Zulu: Boj o pevnost

Drama USA (2001)

47 % obrázek k pořadu Prekliaty kšeft

Prekliaty kšeft

Prekliaty kšeft

Clevelandský mafián najme troch bývalých väzňov, aby uniesli dieťa jeho rivala - šéfa konkurenčného gangu. Americký kriminálny film (2016). Hrajú: N. Cage, W. Dafoe, Ch. M. Cook

52 % obrázek k pořadu Ovládání myslí

Ovládání myslí

Ovládání myslí

Akční, sci-fi, thriller USA, Kanada (2003). Hrají: Adam Baldwin, Elizabeth Berkley, Tony Todd. Režie: Nelson McCormick.

51 % obrázek k pořadu Zlatovláska a 3 medvědi

Zlatovláska a 3 medvědi

Zlatovláska a 3 medvědi

Animovaný USA (2008). Hrají: Drake Bell, Vivica A. Fox, Keke Palmer. Režie: Howard E. Baker, Arish Fyzee.

50 % obrázek k pořadu Ztracená budoucnost

Ztracená budoucnost

Ztracená budoucnost

Dobrodružný, sci-fi Německo, Jižní Afrika, USA (2010). Hrají: Sean Bean, Corey Sevier, Sam Claflin. Režie: Mikael Salomon.

48 % obrázek k pořadu Nechápu, jak to dokáže

Nechápu, jak to dokáže

Nechápu, jak to dokáže

Romantická komedie USA (2011). Hrají: Sarah Jessica Parker, Pierce Brosnan and Greg Kinnear. Režie: Douglas McGrath.

45 % obrázek k pořadu Cesta bez návratu

Cesta bez návratu

Cesta bez návratu

Čtveřici svérázných nájemných zabijáků čeká posledních devět dní života, když se po neúspěšné misi z lovců sami stanou kořistí. Americký akční film (2009). Hrají: M. Madsen, D. Carradine, M. Blain-Rozgay. Režie: P. Saghizadeh

53 % obrázek k pořadu Pinocchiova dobrodružství

Pinocchiova dobrodružství

Pinocchiova dobrodružství

Rodinný Česko (1996). Hrají: Martin Landau, Jonathan Taylor Thomas, Udo Kier

50 % obrázek k pořadu Fame: Cesta za slávou

Fame: Cesta za slávou

Fame: Cesta za slávou

Romantické hudební drama USA (2009). Hrají: Kay Panabaker, Naturi Naughton, Asher Book. Režie: Kevin Tancharoen.

45 % obrázek k pořadu Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore

Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore

Mačky a psy 2: Pomsta Kitty Galore

Rodinná komédia USA-Austrália (2010). Hrajú: Ch. O'Donnell, J. McBrayer, F. Armisen

48 % obrázek k pořadu Zlatý člověk

Zlatý člověk

Zlatý člověk

Romantické drama Česko (1939). Hrají: Hana Vítová, Otomar Korbelář, Karel Černý

50 % obrázek k pořadu Tmavý kůň

Tmavý kůň

Tmavý kůň

Drama USA (2006). Hrají: Carol Roscoe, Sean G. Griffin, Kathryn Mesney. Režie: Cornelia Duryee Moore.

51 % obrázek k pořadu Scooby-Doo

Scooby-Doo

Scooby-Doo

Komédia USA-Austrália (2002). Hrajú: F. Prinze Jr., S. M. Gellarová, M. Lillard

50 % obrázek k pořadu Zpětný pohled

Zpětný pohled

Zpětný pohled

Thriller USA (2008). Hrají: Leonor Varela, Jeffrey Donovan, Waylon Payne. Režie: Paul Holahan.

45 % obrázek k pořadu Savva: Srdce bojovníka

Savva: Srdce bojovníka

Savva: Srdce bojovníka

Ruský animovaný film (2015)

47 % obrázek k pořadu Běh o život

Běh o život

Běh o život

Romantický thriller USA (2013). Hrají: William Moseley, Kelsey Asbille, Edoardo Ballerini. Režie: Simone Bartesaghi.

52 % obrázek k pořadu Mravenci nesou smrt

Mravenci nesou smrt

Mravenci nesou smrt

Kriminální Česko (1985). Hrají: Josef Vinklář, Ladislav Mrkvička, Zora Jandová

45 % obrázek k pořadu Na vlastnú päsť

Na vlastnú päsť

Na vlastnú päsť

Kanadský kriminálny triler (2015). Hrajú: Josie Bissettová, Sarah Greyová, Richard Harmon

40 % obrázek k pořadu Na špatné straně hlavně

Na špatné straně hlavně

Na špatné straně hlavně

Americký akční thriller (2016). Hrají: S. Seagal, F. Piersic Jr., J. Ewen. Režie: Keoni Waxman.

50 % obrázek k pořadu Pomsta v Clover Bend

Pomsta v Clover Bend

Pomsta v Clover Bend

Životní příběh USA (2001). Hrají: Robert Urich, David Keith, Barry Corbin. Režie: Michael Vickerman.

44 % obrázek k pořadu Pozlátko Hollywoodu

Pozlátko Hollywoodu

Pozlátko Hollywoodu

Nezahazujte své sny do smetí. Americká komedie (2013). Hrají: Jed Rees, Jon Huck, Alanna Ubachová. Režie: Phil Volken.

49 % obrázek k pořadu Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia

Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia

Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia

Americký akčný triler (2009)

49 % obrázek k pořadu Královna Lot

Královna Lot

Královna Lot

Komediální drama USA (2010). Hrají: Tanna Frederick, Noah Wyle, Christopher Rydell. Režie: Henry Jaglom.

45 % obrázek k pořadu Ultraviolet

Ultraviolet

Ultraviolet

Akčný film USA (2006). Hrajú: M. Jovovichová, C. Bright, N. Chinlund

45 % obrázek k pořadu Návštěvníci 3: Revoluce

Návštěvníci 3: Revoluce

Návštěvníci 3: Revoluce

Francouzsko - belgicko - česká komedie (2016). Hrají: J. Reno, Ch. Clavier, F. Dubosc. Režie: Jean-Marie Poiré.

52 % obrázek k pořadu Slnko, baby, Florida!

Slnko, baby, Florida!

Slnko, baby, Florida!

Bláznivá komédia USA (1985). Hrajú: R. Morrow, J. Depp, H. Elizondo

51 % obrázek k pořadu Reggieho modlitba

Reggieho modlitba

Reggieho modlitba

Drama USA (1996). Hrají: Cylk Cozart, Allan Creel, Emilio Delgado. Režie: Paul McKellips.

43 % obrázek k pořadu Disco

Disco

Disco

Komedie Francie (2008). Hrají: Franck Dubosc, Emmanuelle Béart, Gérard Depardieu. Režie: Fabien Onteniente.

49 % obrázek k pořadu V dobrém i ve zlém

V dobrém i ve zlém

V dobrém i ve zlém

Podle skutečné události USA (2001). Hrají: Costas Mandylor, Alexandra Paul, Adam Baldwin. Režie: Stuart Alexander.

49 % obrázek k pořadu Střepina

Střepina

Střepina

Thriller USA (2006). Hrají: Edward James Olmos, Ivonne Coll, Tom Sizemore. Režie: Michael D. Olmos.

44 % obrázek k pořadu Prezidentův muž 2: Ground Zero

Prezidentův muž 2: Ground Zero

Prezidentův muž 2: Ground Zero

Terorista Rashid vyhrožuje prezidentovi USA nukleární zbraní. Když selže i přímý útok na zločincův úkryt, je na pomoc povolán speciální tým vedený Chuckem Norrisem. Americký akční thriller (2001). Hrají: R. Hartová, J. Tungová, D. Neal. Režie: E. Norris a M. Preece

49 % obrázek k pořadu Příběh Donalda Trumpa

Příběh Donalda Trumpa

Příběh Donalda Trumpa

Drama, životopisný USA (2005). Hrají: Justin Louis, Saul Rubinek, Chris Potter. Režie: John David Coles.

48 % obrázek k pořadu Telepati

Telepati

Telepati

Thriller USA (2011). Hrají: Taryn Manning, Nick Stahl, Mía Maestro. Režie: Evan Oppenheimer.

47 % obrázek k pořadu Olsnův gang uklízí

Olsnův gang uklízí

Olsnův gang uklízí

Animovaný, komedie Dánsko (2010). Hrají: Nicolaj Kopernikus, . Režie: Jorgen Lerdam.

47 % obrázek k pořadu Disco žížaly

Disco žížaly

Disco žížaly

Rodinná komedie Dánsko, Německo (2008). Hrají: Peter Frodin, Trine Dyrholm, Lars Hjortshoj. Režie: Thomas Borch Nielsen.

48 % obrázek k pořadu Bratrstvo kamenů

Bratrstvo kamenů

Bratrstvo kamenů

Thriller Francie (2003). Hrají: Lorenzo Balducci, Monica Bellucci. Režie: Guillaume Nicloux.

42 % obrázek k pořadu Unaveni sluncem 2: Odpor

Unaveni sluncem 2: Odpor

Unaveni sluncem 2: Odpor

Druhý díl trilogie Nikity Michalkova, který ukazuje válečný běs v jeho podvojné tváři – kruté i absurdní. Ruské koprodukční drama (2010). Hrají: N. Michalkov, N. Michalkovová, O. Meňšikov

50 % obrázek k pořadu Policajná akadémia 4

Policajná akadémia 4

Policajná akadémia 4

Komédia USA (1987). Hrajú: S. Guttenberg, G. W. Bailey, B. Smith

45 % obrázek k pořadu Žraloci na s(o)uši

Žraloci na s(o)uši

Žraloci na s(o)uši

Animovaný Malaysia (2011). Hrají: Steven Bone, Colin Chong and Chi-Ren Choong. Režie: Aun Hoe Gou.

49 % obrázek k pořadu Nebezpečná země

Nebezpečná země

Nebezpečná země

Thriller USA (2000). Hrají: Bruce Boxleitner, Catherine Oxenberg. Režie: James Bruce.

47 % obrázek k pořadu Zanedbání péče

Zanedbání péče

Zanedbání péče

Příběh ze skutečného života USA (2001). Hrají: Stephanie Zimbalist, Gabrielle Carteris, Michael Arata. Režie: Micky Dolenz.

44 % obrázek k pořadu Sex nebo život!

Sex nebo život!

Sex nebo život!

Komedie / Horor Velká Británie (2012). Hrají: Jessica Szohr, Ed Speleers, Luke Pasqualino

46 % obrázek k pořadu Křišťálová řeka

Křišťálová řeka

Křišťálová řeka

Drama USA (2008). Hrají: Sean Patrick Flanery, Emily Carpenter, Ted Manson. Režie: Brett Levner.

41 % obrázek k pořadu Bacha na balóny

Bacha na balóny

Bacha na balóny

Parodická komédia zo športového prostredia o futbalovom trénerovi, ktorý sa napriek sérii životných aj športových prehier nikdy nevzdáva. Dokáže sa postaviť do čela nového tímu a priviesť ho k víťazstvu? Americká športová komédia (2007). Hrajú: D. Koechner, C. Weathers, M. Hardinová

42 % obrázek k pořadu Podvedená

Podvedená

Podvedená

Triler USA (2013). Hrajú: A. Schullová, Ch. Hofheimer, H. Ozsan

46 % obrázek k pořadu Krásný život

Krásný život

Krásný život

Drama USA (2008). Hrají: Dana Delany, Debi Mazar, Bai Ling. Režie: Alejandro Chomski.

46 % obrázek k pořadu Beethoven: Veľký trhák

Beethoven: Veľký trhák

Beethoven: Veľký trhák

Rodinná komédia USA (2008). Hrajú: J. Silverman, M. Arias, J. Finniganová

42 % obrázek k pořadu Rocky Horror Picture Show: Návrat v čase

Rocky Horror Picture Show: Návrat v čase

Rocky Horror Picture Show: Návrat v čase

Nové provedení kultovního komediálního muzikálu z roku 1975 sleduje puritánskou, počestnou dvojici, která se při hledání úkrytu před bouřkou ocitne v zámku šíleného transsexuálního vědce odhodlaného stvořit povolného kulturistu. Hororová muzikálová komedie USA (2016). Hrají: Laverne Coxová, Victoria Justiceová, Ryan McCartan. Režie: Kenny Ortega.

46 % obrázek k pořadu Bez šance

Bez šance

Bez šance

Thriller Kanada (2010). Hrají: Lou Diamond Phillips, Estella Warren, Deborah Kara Unger. Režie: Raul Inglis.

39 % obrázek k pořadu Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou

Ken už potrápil své přátele na rozlučkách se svobodou spoustou krutých vtípků. Teď se má ale ženit on, a tak mu kámoši chystají odplatu. Součástí plánu je striptérka, viagra a nesmazatelný inkoust, ale všechno se samozřejmě příšerně zvrtne. Komedie Kanada (2013). Hrají: Donald Faison, Eva Amurri, Jon Dore. Režie: Brett Heard.

48 % obrázek k pořadu Aljaška v plameňoch

Aljaška v plameňoch

Aljaška v plameňoch

Akčný film USA (1994). Hrajú: S. Seagal, M. Caine, J. Chenová

45 % obrázek k pořadu Manatu: Zachrání tě jen pravda

Manatu: Zachrání tě jen pravda

Manatu: Zachrání tě jen pravda

Rodině Micklerových je doručena tajuplná stolní hra. Jakmile ji jednou začnete hrát, je třeba ji dohrát do konce! Hra, která zná tajemství hráčů a pokud v průběhu hry někdo zalže, dokáže jej tvrdě potrestat. Začíná tak hra nejen na pravdu, ale i na život a na smrt. Hrají S. Simon, M. Knüfken, P. Aleardi, S. Miess, E. Schüle a další. Režie E. Onneken Německý dobrodružný film (2007)

46 % obrázek k pořadu Mama Jack

Mama Jack

Mama Jack

Komedie JAR (2005). Hrají: Leon Schuster, Mary-Ann Barlow, Alfred Ntombela. Režie: Gray Hofmeyr.

45 % obrázek k pořadu Smrt z hlubin

Smrt z hlubin

Smrt z hlubin

Záhadný virus se rychle šíří po pobřeží Severního moře. Ti, kteří se snaží zlikvidovat epidemii, se stávají svědky strašidelné přírodní hry. Hrají L. Wilson, H. Grimm, F. Ö. Yardim, K. Weitzenböck, X. Hutter a další. Režie H. Horn Německo-rakouský katastrofický film (2009)

48 % obrázek k pořadu Vykoupení ducha

Vykoupení ducha

Vykoupení ducha

Životní příběh USA (2002). Hrají: Diane Ladd, John Savage, Alex. Režie: Richard Friedman.

39 % obrázek k pořadu Švihák ajťák

Švihák ajťák

Švihák ajťák

Jak se z úplné společenské nuly stane pomocí parfému neodolatelný frajer. Francouzská komedie (2009). Hrají: E. Semoun, L. Drucker, L. Stocker. Režie: David Charhon.

44 % obrázek k pořadu Příběh moderní Popelky

Příběh moderní Popelky

Příběh moderní Popelky

Rodinné drama USA (2010). Hrají: Ashlee Hewitt, Sterling Knight, Kiely Williams. Režie: John Dunson, Sean Dunson.

39 % obrázek k pořadu Ztracený poklad Aztéků

Ztracený poklad Aztéků

Ztracený poklad Aztéků

Doktor Jordan najde starobylou hrobku. Není v ní ovšem jen to, co obvykle v hrobkách bývá. V téhle je až moc živo. Kanadský dobrodružný film (2008). Hrají: M. Shanks, H. Doerksonová, D. Fraser. Režie: F. Mann

40 % obrázek k pořadu Halloweenská noc

Halloweenská noc

Halloweenská noc

Horor USA (2006). Hrají: Rebekah Kochan, Jason S. Gray, Jared Cohn

44 % obrázek k pořadu Potápěč

Potápěč

Potápěč

Rodinné drama USA (2009). Hrají: Robin Weigert, Jeffrey DeMunn, Susan Misner. Režie: Bobby Sheehan.

41 % obrázek k pořadu Izba mŕtvych

Izba mŕtvych

Izba mŕtvych

Triler USA (2011). Hrajú: A. Greenová, S. Stan, T. Felton

46 % obrázek k pořadu Živá pochodeň

Živá pochodeň

Živá pochodeň

Horor USA (1990). Hrají: Brad Dourif, John Cypher, Melinda Dillon

43 % obrázek k pořadu Dům v temnotách

Dům v temnotách

Dům v temnotách

Thriller / Horor USA (2009). Hrají: Rachel Nichols, Scott Cooper, Skeet Ulrich

41 % obrázek k pořadu Liz a Dick: Veľká filmová láska

Liz a Dick: Veľká filmová láska

Liz a Dick: Veľká filmová láska

Skutočný príbeh USA (2012). Hrajú: L. Lohanová, G. Bowler, T. Russellová

43 % obrázek k pořadu Dívka na rychlých kolech

Dívka na rychlých kolech

Dívka na rychlých kolech

Rodinný, sportovní USA (2008). Hrají: Mircea Monroe, Justin Guarini, Caroline Rhea. Režie: Daniel Zirilli.

43 % obrázek k pořadu Nulová šance

Nulová šance

Nulová šance

Akční, thriller Německo (2008). Hrají: Gabriel Mann, Natalia Avelon, Francis Fulton-Smith. Režie: Thomas Jahn.

45 % obrázek k pořadu Prezidentův muž

Prezidentův muž

Prezidentův muž

Zvláštní agent Chuck Norris léta chránil amerického prezidenta a zasahoval v nebezpečných situacích. Teď však cítí, že už stárne, a začíná si hledat nástupce. Americký akční thriller (2000). Hrají: D. Neal, J. Tungová, M. Adamsová. Režie: E. Norris a M. Preece

42 % obrázek k pořadu Z temnoty

Z temnoty

Z temnoty

Thriller USA (2009). Hrají: Kal Bennett, Britt George, Brennan Taylor. Režie: Scott C. Robert.

42 % obrázek k pořadu Cabin Fever 2: Spring Fever

Cabin Fever 2: Spring Fever

Cabin Fever 2: Spring Fever

Horor / Thriller / Sci-Fi USA (2009). Hrají: oah Segan, Rusty Kelley, Alexi Wasser

42 % obrázek k pořadu Řetězová zpráva

Řetězová zpráva

Řetězová zpráva

Horor, thriller USA (2009). Hrají: Madison Bauer, Mark S Allen, Phil Austin. Režie: Deon Taylor.

42 % obrázek k pořadu Na vlnách hrůzy

Na vlnách hrůzy

Na vlnách hrůzy

Horor USA (2008). Hrají: Catherine Munden, Sarah Christine Smith, Ryan Doom. Režie: Doc Duhame.

42 % obrázek k pořadu Práce na dvojí úvazek

Práce na dvojí úvazek

Práce na dvojí úvazek

Romantická komedie USA (2009). Hrají: Jerry O'Connell, Heather Graham, John Corbett. Režie: Brian Herzlinger.

42 % obrázek k pořadu Někdy na tom záleží

Někdy na tom záleží

Někdy na tom záleží

Komediální drama USA (2011). Hrají: Shannon Elizabeth, Julie Cavaliere, Steve Guttenberg. Režie: Allie Dvorin.

40 % obrázek k pořadu Květy války

Květy války

Květy války

Válečné drama USA (2011). Hrají: Christina Ricci, Tom Berenger, Jason Gedrick. Režie: Serge Rodnunsky.

38 % obrázek k pořadu Maximum Ride - Experimentální děti

Maximum Ride - Experimentální děti

Maximum Ride - Experimentální děti

Snímek vypráví o neuvěřitelné cestě šesti malých sirotků s upravenými geny, kteří mají schopnost létat. Zatímco se vydávají na záchranu té nejmladší z nich, odhalují ďábelská vědecká tajemství o své existenci. Dobrodružné akční sci-fi USA (2016). Hrají: Allie Marie Evansová, Patrick Johnson, Lyliana Wrayová. Režie: Jay Martin.

42 % obrázek k pořadu Barbara Wood: Hra osudu

Barbara Wood: Hra osudu

Barbara Wood: Hra osudu

Nálezem slonovinové figurky ve tvaru šakalí hlavy z prastaré mayské stolní hry začalo nebezpečné dobrodružství. Hrají A. Kruse, S. Dumont, S. Valencia, H. Zierl, A. Moll a další. Režie M. Steinke Německý romantický film (2002)

37 % obrázek k pořadu Svatební dohoda

Svatební dohoda

Svatební dohoda

Nejlepší přátelé Mitch a Elizabeth uzavřou na vysoké škole dohodu, že pokud oba zůstanou i deset let po promoci svobodní, vezmou se. Deset let uplyne jako voda a stále svobodný Mitch se vydává na cestu, aby dotáhl jejich úmluvu do konce. Romantická komedie USA (2013). Hrají: Haylie Duffová, Chris Soldevilla, Angie Everhartová. Režie: Matt Berman.

41 % obrázek k pořadu Vraždící monstrum

Vraždící monstrum

Vraždící monstrum

Horor USA (2007). Hrají: Dominique Swain, Mehmet Günsür, Udo Kier. Režie: Jon Keeyes.

39 % obrázek k pořadu 11:11:11

11:11:11

11:11:11

Hororový sci-fi thriller Španělsko, USA (2011). Hrají: Timothy Gibbs, Michael Landes, Wendy Glenn. Režie: Darren Lynn Bousman.

44 % obrázek k pořadu Policajná akadémia 5

Policajná akadémia 5

Policajná akadémia 5

Nasadenie: Miami Beach Komédia USA (1988). Hrajú: B. Smith, G. Gaynes, G. W. Bailey

42 % obrázek k pořadu Posedlá

Posedlá

Posedlá

Horor Velká Británie / Rumunsko (2004). Hrají: Heather Graham, James Purefoy, Fionnula Flanagan

36 % obrázek k pořadu Úder z nebies

Úder z nebies

Úder z nebies

Akčný film USA-Rumunsko-VB (2006). Hrajú: S. Seagal, S. Toussaint, A. MacInnes

41 % obrázek k pořadu Carmenin polibek

Carmenin polibek

Carmenin polibek

Romantické drama Velká Británie (2010). Hrají: Hugo Speer, Bruce Payne, Martin Kove. Režie: David Fairman.

43 % obrázek k pořadu Patriot

Patriot

Patriot

Akčný film USA (1998). Hrajú: S. Seagal, G. Sartain, L. Q. Jones

43 % obrázek k pořadu Zamilovaný profesor 2

Zamilovaný profesor 2

Zamilovaný profesor 2

Komédia USA (2000). Hrajú: E. Murphy, J. Jacksonová, L. Miller. Réžia: P. Segal.

40 % obrázek k pořadu Chlupatá odplata

Chlupatá odplata

Chlupatá odplata

Rodinná komedie USA (2010). Hrají: Brendan Fraser, Brooke Shields, Ricky Garcia. Režie: Roger Kumble.

41 % obrázek k pořadu V tísni

V tísni

V tísni

Dobrodružné drama USA, Kanada (2001). Hrají: Craig Sheffer, Rachel Hayward, Winston Rekert. Režie: Alan Simmonds.

34 % obrázek k pořadu Nebezpečné svádění

Nebezpečné svádění

Nebezpečné svádění

Mladý student podlehne kráse vysokoškolské profesorky. Co se však jevilo jako krásný vztah, se velmi brzy změní v noční můru. Americký thriller (2009). Hrají: M. Alberti, M. Blacková, N. Siemaszková. Režie: M. Weiss

40 % obrázek k pořadu Pomsta bez výčitek

Pomsta bez výčitek

Pomsta bez výčitek

Akční, thriller USA (2006). Hrají: Sheree J Wilson, Matthew Thompkins, Natalie Raitano. Režie: Blake Calhoun.

40 % obrázek k pořadu Churchball

Churchball

Churchball

Komedie, sportovní USA (2006). Hrají: Fred Willard, Andrew Wilson, Clint Howard. Režie: Kurt Hale.

39 % obrázek k pořadu Ambiciózní blondýnka

Ambiciózní blondýnka

Ambiciózní blondýnka

Romantická komedie USA (2007). Hrají: Jessica Simpson, Luke Wilson and Rachael Leigh Cook. Režie: Scott Marshall.

40 % obrázek k pořadu Duchové

Duchové

Duchové

Horor, thriller USA (2001). Hrají: Elisabeth Moss, Greg Evigan, Austin O'Brien. Režie: Michael Slovis.

41 % obrázek k pořadu Operace Delta Force 2

Operace Delta Force 2

Operace Delta Force 2

Zaoceánskou loď přepadnou teroristé. Netuší, že kapitánem lodě je otec velitele speciálního protiteroristického oddílu Delta Force. Hrají M. McGrady, J. S. Jones, R. Patteri, T. Jensen, S. Rochfort a další. Režie Y. Wein Americký akční film (1998)

36 % obrázek k pořadu Scary Movie 5

Scary Movie 5

Scary Movie 5

Nadprirodzené sily prichádzajú. Nasaďte si ochranu! Americká bláznivá komédia - paródia (2013). Hrajú: A. Tisdaleová, S. Rex, G. Whittonová

38 % obrázek k pořadu Město Čarodějnic

Město Čarodějnic

Město Čarodějnic

Fantasy USA (2010). Hrají: Luke Goss, Ed Speleers and Andrew Pleavin. Režie: Pearry Reginald Teo.

33 % obrázek k pořadu Zmije útočí

Zmije útočí

Zmije útočí

Na pustém ostrůvku v jihozápadním Pacifiku probíhá výzkum zmije růžkaté. Tito velmi nebezpeční, jedovatí hadi dokážou nejen zabíjet, ale také léčit rakovinu. Geneticky upravení plazi se ale vymknou kontrole a začnou zabíjet. Americký horor (2008). Hrají: T. Reidová, J. Scarfe, C. Bernsen. Režie: B. Corcoran

38 % obrázek k pořadu Experiment: Zombie

Experiment: Zombie

Experiment: Zombie

Horor USA (2006). Hrají: Steven C. Miller, Michelle Dion, Jeff Denton

37 % obrázek k pořadu Merlin a válka draků

Merlin a válka draků

Merlin a válka draků

Čarodějnický učeň Merlin bojuje s armádou draků, kteří napadli jeho zemi. Hrají S. Lloyd-Roberts, J. Stacey, D. Jones, H. Wyn, J. Prochnow, W. Huw, G. Twomey a další. Režie M. Atkins Americký dobrodružný fantasy film (2008)

32 % obrázek k pořadu Proti temnote

Proti temnote

Proti temnote

Akčný film USA-Rumunsko (2009). Hrajú: S. Seagal, T. Reed, J. Harrisonová

40 % obrázek k pořadu Robocop 3

Robocop 3

Robocop 3

Robocop bojuje na straně občanů za záchranu města Detroitu. Jeho protivníkem je tentokrát mocná firma, která ho kdysi sama sestrojila. Americký akční sci-fi film (1993). Hrají: R. J. Burke, M. Machado, R. Ryan. Režie: F. Dekker

33 % obrázek k pořadu Jurská školka

Jurská školka

Jurská školka

Sen malého chlapce Tommyho se stal skutečností a jeho školní projekt, mládě dinosaura, ožil. Když se však dino ztratí, musí jej Tommy najít rychleji, než dospělí… Americká rodinná komedie (2017)

37 % obrázek k pořadu Za zdí

Za zdí

Za zdí

Thriller, horor USA, Kanada (2008). Hrají: Lindy Booth, Lawrence Dane, James Thomas. Režie: Paul Schneider.

37 % obrázek k pořadu Slepá vášeň

Slepá vášeň

Slepá vášeň

Thriller USA (2001). Hrají: Brad Johnson, Magan Gallagher, Roxana Zal. Režie: Robert Malenfant.

37 % obrázek k pořadu Peklo v podzemí

Peklo v podzemí

Peklo v podzemí

Horor, thriller USA (2006). Hrají: Alison MacInnis, Carrie Finklea, Henry Czerny. Režie: Adam Schlachter.

37 % obrázek k pořadu Rodina přes palubu

Rodina přes palubu

Rodina přes palubu

Rodinná prázdninová plavba v Karibském moři se změní v nečekané dobrodružství, když se na obzoru objeví pirátská loď. Hrají Ch. M. Ohrt, A. K. Kramer, M. Tidof, S. Husak, V. Ferkic a další. Režie F. Meyer Price Německá dobrodružná komedie (2006)

36 % obrázek k pořadu Niekto to rád hip-hop

Niekto to rád hip-hop

Niekto to rád hip-hop

Bláznivá komédia USA (2009). Hrajú: D. Wayans Jr., S. Bushová, Ch. Elliott

36 % obrázek k pořadu Stan Helsing

Stan Helsing

Stan Helsing

Komedie USA (2009). Hrají: Steve Howey, Diora Baird, Kenan Thompson. Režie: Bo Zenga.

35 % obrázek k pořadu Beowulf a Grendel

Beowulf a Grendel

Beowulf a Grendel

Drama, fantasy, sci-fi USA (2007). Hrají: Chris Bruno, Marina Sirtis, Michael J Minor. Režie: Nick Lyon.

38 % obrázek k pořadu Americký ninja 4

Americký ninja 4

Americký ninja 4

Agenti CIA jsou vysláni do britské pevnosti, aby zde zachránili členy týmu Delta Force. Sami ale situaci nezvládají, a tak musí být do služby povolán i Michael Dudikoff. Americký akční film (1991). Hrají: M. Alexandre, D. Bradley, J. Booth. Režie: C. Sundstrom

36 % obrázek k pořadu Bug Off!

Bug Off!

Bug Off!

Drama USA (2001). Hrají: Steve Anderson, Briana Shipley and Andrew Fugate. Režie: T.C. Christensen.

34 % obrázek k pořadu Prokletí domu Winchesterů

Prokletí domu Winchesterů

Prokletí domu Winchesterů

Horor USA (2009). Hrají: Lira Kellerman, Patty Roberts, Michael Holmes

34 % obrázek k pořadu Odměna

Odměna

Odměna

Western USA (2009). Hrají: Jarret LeMaster, Michelle Acuna, Austin O'Brien. Režie: Jared Isham.

31 % obrázek k pořadu Ještě větší blbec, než jsme doufali

Ještě větší blbec, než jsme doufali

Ještě větší blbec, než jsme doufali

Komedie Česko (1994). Hrají: Luděk Sobota, Simona Chytrová, Roman Skamene

31 % obrázek k pořadu Nexus

Nexus

Nexus

Sci-fi Česko (1993). Hrají: Oliver Tobias, Jeremy Gilley, Dagmar Bláhová

33 % obrázek k pořadu Bollywoodské rytmy

Bollywoodské rytmy

Bollywoodské rytmy

Komedie USA (2009). Hrají: Lillete Dubey, Farah White. Režie: Mehul Shah.

24 % obrázek k pořadu Sindibád a bájné Fúrie

Sindibád a bájné Fúrie

Sindibád a bájné Fúrie

Při hledání pokladu vypustí Sindibád na svět Fúrie. Tři krásné, ale krvelačné bytosti, které můžou zničit život na celé Zemi… Americký dobrodružný film (2016). Hrají J. Hennigan, J. Bernadette, J. Fingerhut, W. Ward, G. Thompson a další. Režie S. Wheeler

31 % obrázek k pořadu Apokalypsa v Las Vegas

Apokalypsa v Las Vegas

Apokalypsa v Las Vegas

Katastrofický film USA (2013). Hrajú: F. Muniz, M. Castlová, M. Steger

33 % obrázek k pořadu Góóól!! 3

Góóól!! 3

Góóól!! 3

Cesta k fotbalové slávě je dlouhá a trnitá. Pozvednout nad hlavu trofej mistra světa je sen každého hráče. Hrají K. Becker, JJ Feild, L. Gregory, K. Smutniak, A. Lahiri a další. Režie A. Morahan Německý film (2009)

32 % obrázek k pořadu 8213: Dům hrůz

8213: Dům hrůz

8213: Dům hrůz

Horor USA (2010). Hrají: James Arthur Lewis, Matthew Temple, Rachel Riley

32 % obrázek k pořadu Coco

Coco

Coco

Komedie Francie (2009). Hrají: Gad Elmaleh, Pascale Arbillot, Jean Benguigui. Režie: Gad Elmaleh.

30 % obrázek k pořadu Zabijak Yeti

Zabijak Yeti

Zabijak Yeti

Dobrodružný triler USA-Bulharsko (2011). Hrajú: D. Chokachi, Y. Butlerová, M. K. Anderson

23 % obrázek k pořadu Modelky s.r.o.

Modelky s.r.o.

Modelky s.r.o.

Komedie Česko (2014). Hrají: Regina Rázlová, Jiří Štěpnička, Nikol Moravcová

22 % obrázek k pořadu Peklo v Ardenách

Peklo v Ardenách

Peklo v Ardenách

Při německém útoku v Ardenách uvízl americký tank za nepřátelskou linií. Jeho velitel teď řeší problém - buď co nejrychleji ustoupit nebo cestou ještě zachránit před bombardováním domov s dětmi. Hrají T. Stedham, L. Vera, B. Voorhees, T. Struckmann, L. Gamell Jr. a další. Režie J. J. Lawson Americký válečný film (2014)

27 % obrázek k pořadu Avengers Grimm

Avengers Grimm

Avengers Grimm

Království se zmítá v chaosu a temné síly vítězí nad dobrem. Sněhurka, Popelka, Šípková Růženka, Červená Karkulka a Locika budou mít hodně práce, aby přemohly zlého a chamtivého Rumpelstiltskina a zachránily tak svět. Hrají C. Van Dien, M. Sarley, L. Parkinson, M. Fairclough, R. Vanderbilt, K. Leopoldo a další. Režie J. M. Inman Americký fantasy sci-fi film (2015)

30 % obrázek k pořadu Válka draků

Válka draků

Válka draků

Malý Arkadi se stává strážcem amuletu, kterým může porazit mocného mnicha. Nejdříve ale musí nalézt mýtické kameny, z nichž každý představuje jednu lidskou ctnost. Teprve potom bude moci porazit své nepřátele. Hrají M. Singer, B. Thompson, J. Connery, D. Bonjour, M. Olsen a další. Režie M. Atkins Americký dobrodružný fantasy film (2009)

24 % obrázek k pořadu Blouznění

Blouznění

Blouznění

Horor, thriller USA (2007). Hrají: Gwendolyhn Garver, Kristian Capalik, Cal Thomas. Režie: Douglas Elford Argent.

32 % obrázek k pořadu Barb Wire

Barb Wire

Barb Wire

Akčný triler USA (1996). Hrajú: P. Andersonová Leeová, T. Morrison, V. Rowellová

27 % obrázek k pořadu Poslední výkřik

Poslední výkřik

Poslední výkřik

česky, barevný Horor Česko (2012). Hrají: Irena Máchová, Honza Kučera, Miro Šmajda

17 % obrázek k pořadu Doba ledová

Doba ledová

Doba ledová

Následkem masivního zemětřesení klesnou teploty pod bod mrazu. Nastává nová doba ledová a dovolená rodiny Jonesových se mění v boj o holý život! . Hrají B. Bund, B. Spry, J. Cipriano, J. Hartley a další. Režie E. E. Smith Americký katastrofický film (2014)

23 % obrázek k pořadu Pán elfů

Pán elfů

Pán elfů

Na poslední kmen chytrých a mírumilovných hobitů zaútočil zlý kmen mužů z Java - kanibalů, kteří jezdí na dracích a jejich posvátným zvířetem je varan. Na svobodě zůstal pouze hobit Goben, jeho sestra a otec. Mají šanci najít a zachránit ty, kteří přežili? . Hrají Bai Ling, Sun Korng, Srogn, Khom Lyly, Ch. Judge, J. Earr a další. Režie J. J. Lawson Americký fantasy film (2012)

20 % obrázek k pořadu Mejdan v Malibu

Mejdan v Malibu

Mejdan v Malibu

Komedie USA (2015). Hrají: Mischa Barton, Martin Belmana, Steven Buehler. Režie: Straw Weisman.

27 % obrázek k pořadu Souboj bájných tvorů

Souboj bájných tvorů

Souboj bájných tvorů

Samozvaný císař Orthos se chce stát nesmrtelným vládcem sedmi říší a neváhá k tomu použít i temné síly pekla. Nebezpečná Chiméra vraždí všechny, kteří se Orthovi postaví. Ale dcera tirinského krále a její přátelé povolají na pomoc proti zlu posla z nebes, Pegase. Kanadský fantasy film (2012). Hrají: S. Roché, N. Contractorová, R. D. Chongová. Režie: J. Bradshaw

24 % obrázek k pořadu Úplná šupa

Úplná šupa

Úplná šupa

Bláznivá paródia na slávne hollywoodske akčné, dobrodružné, rozprávkové, fantazijné,. Americká parodická dobrodružná komédia (2007). Hrajú: K. Penn, A. Campbell, J. Coolidgeová

21 % obrázek k pořadu Jedno jako druhý

Jedno jako druhý

Jedno jako druhý

Komediální drama Kanada, Velká Británie, USA, Francie (2008). Hrají: Lothaire Bluteau, David Alpay, David Sutcliffe. Režie: Mary McGuckian.

obrázek k pořadu Falošná sloboda

Falošná sloboda

Falošná sloboda

Dráma o dedičstve vojny, ktoré nie je možné utajiť. Účinkujú: Ken Duken, Julie Engelbrecht, Johannes Silberschneider. Réžia: Bernd Fischerauer Spolková republika Nemecko (2014)

obrázek k pořadu František z Assisi

František z Assisi

František z Assisi

Taliansko, Spolková republika Nemecko (2014)

obrázek k pořadu Nepravděpodobná romance

Nepravděpodobná romance

Nepravděpodobná romance

O romancích, které nám dokáží změnit život, a o láskách, kterým podléháme. Český film (2013). Hrají: B. Kohoutová, A. Pažoutová, I. Vojnár

obrázek k pořadu Z lásky k tobě

Z lásky k tobě

Z lásky k tobě

Sophia a její dcera Adriana čekají přírůstky do rodiny. Adrianino dítě však krátce po porodu zemře. Sophia, která ve stejné době také porodila syna, se z lásky k dceři rozhodne, že děti vymění. Německý film (2012). Hrají: Ch. Plateová, I. Gerschkeová, T. Peach. Režie: U. Witte

obrázek k pořadu Setkání s hvězdou: Jana Hlaváčová

Setkání s hvězdou: Jana Hlaváčová

Setkání s hvězdou: Jana Hlaváčová

Podvodnice Jana Hlaváčová v love story staré kriminálnice, které osud přihrál štěstí a ona ho dokázala využít (2011)

obrázek k pořadu Láska mezi starožitnostmi

Láska mezi starožitnostmi

Láska mezi starožitnostmi

Andrea přišla před půl rokem o manžela a stále drží smutek. Spolu se svou tchyní Lucy přebírá obchod se starožitnostmi, ale mají dluhy a nesplacený nájem. Naštěstí je tu ještě restaurátor Ludwig, kterému se Andrea líbí, a vymyslí plán, jak jí pomoct. Německý romantický film (2011). Hrají: M. Millovitschová, K. Müller-Elmauová, M. Feifel. Režie: M. Tiefenbacher

obrázek k pořadu Dušičky seniorov

Dušičky seniorov

Dušičky seniorov

Takmer kriminálny príbeh z domova dôchodcov plný nečakaných zvratov. Účinkujú: Ivan Palúch, Emília Vášáryová, Ivo Gogál, Viera Pavlíková, Ivan Romančík. Réžia: Stanislav Párnický Slovenská republika (2012)

obrázek k pořadu Léto v Kapském městě

Léto v Kapském městě

Léto v Kapském městě

Její muž náhle zmizel, zamiloval se do mladší a odjel do Kapského města. Je pevně rozhodnuta získat ho zpět! . Hrají R. Immanuel, T. Weißbach, R. Fearon, P. Moog, D. Berton, J. Fautz a další. Režie I. Kimmel Německý romantický film (2010)

obrázek k pořadu Super plán

Super plán

Super plán

Herbert provozuje ve Vídni obchod s razítky a žije ve společné domácnosti se stárnoucí tetou. Jednou se u něj v garáži schová zraněný bankovní lupič na útěku, se všemi svými ukradenými penězi. Hrají R. Palfrader, H. Baum, J. Kunze, B. Neumeister a další. Režie P. Gersina Německý krimifilm (2010)

obrázek k pořadu O statečné včelce

O statečné včelce

O statečné včelce

I malá včelka může být hrdinou. Stačí jen překonat strach. Japonský animovaný film (2010)