Videoarchiv pořadů a vysílání televizních stanic


Za 5 minut 12 26.5. 11:55 STV1
Diskusní pořad na aktuální politické téma. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 19.5. 11:55 STV1
Diskusní pořad na aktuální politické téma. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 5.5. 11:55 STV1
Diskusní pořad na aktuální politické téma. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 28.4. 11:55 STV1
Diskusní pořad na aktuální politické téma. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 21.4. 11:55 STV1
(Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 14.4. 11:55 STV1
Diskusní pořad. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 7.4. 11:55 STV1
(Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 24.3. 11:55 STV1
Diskusní pořad. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 10.3. 11:55 STV1
Diskusní pořad. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 3.3. 11:55 STV1
Diskusní pořad. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 24.2. 11:55 STV1
Diskusní pořad. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 10.2. 11:55 STV1
Diskusní pořad. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 3.2. 11:55 STV1
Diskusní pořad. (Slovenská republika 2013)
Za 5 minut 12 16.12. 11:55 STV1
(Slovenská republika 2012)
Za 5 minut 12 9.12. 11:55 STV1
(Slovenská republika 2012)
Za 5 minut 12 2.12. 11:55 STV1
(Slovenská republika 2012)

Archiv záznamů starších 6 měsíců

Seznam dostupných stanic


Nejsledovanější pořady

1.Události dnes ČT1
2.Bohéma (1/6) 15.1 ČT1
3.Četníci z Luhačovic 9.1 ČT1
4.Vinnetou 14.1 ČT2
5.Válečné projekty Třetí říše... 27.9 ČT2
6.Svět pod hlavou (3/10) 16.1 ČT1
7.Trpaslík (1/6) 2.1 ČT1
8.Všechnopárty 13.1 ČT1
9.Soudní síň 10.4 JOJ
10.Svět pod hlavou (2/10) 9.1 ČT1
11.Zprávy TV Prima 16.12 Prima family
12.Máte slovo s M. Jílkovou 8.12 ČT1
13.Svět pod hlavou (1/10) 2.1 ČT1
14.Kluci v akci 7.1 ČT1
15.Snídaně s Novou 15.1 Nova
16.Trpaslík (2/6) 9.1 ČT1
17.DoktorKA 4.1 ČT1
18.Vinnetou (1) 7.1 ČT2
19.Okupace: Duben (1/10) 11.1 ČT2
20.Trpaslík (3/6) 16.1 ČT1
21.Lída Baarová 8.1 ČT1
22.Pošta pro tebe 11.1 ČT1
23.13. komnata Heleny Vondráčkové 8.4 ČT1
24.Garfieldova show II 15.1 ČT2
25.Polopatě 15.11 ČT1
26.Válečné projekty Třetí říše... 18.10 ČT2
27.Modré z nebe 7.12 Markíza
28.Toulavá kamera 15.1 ČT1
29.Archiv ČT24 9.5 ČT24
30.Rapl (1/13) 29.8 ČT1
31.Dobré ráno s českou televizí 9.6 ČT1
32.Okupace: Červen (3/10) 14.1 ČT2
33.Události v regionech 14.1 ČT1
34.Franklin a přátelé II 9.7 ČT2
35.Rytíř Zrezlík 18.12 ČT2
36.Angličtina pro nejmenší 8.1 ČT2
37.Rapl (3/13) 12.9 ČT1
38.Škoda lásky 5.1 ČT1
39.Případ vraha 10.6 ČT2
40.Bohéma (2/6) včera ČT1
Registrace
Přihlášení



Pondělí 23. 1. 2017 Svátek má Zdeněk
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz