Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

Odpočinková zahrada.
Předposlední část osmidílného cyklu, kde zahradní architekt Ferdinand Leffler představí pozoruhodné kolegy a jejich práce. V každém dílu, vždy během proměny konkrétní zahrady, balkonu či terasy, ukáže, že každá zahrada může mít svůj příběh. A vysvětlí, jak takový příběh objevit a pomoci mu na svět


Dlouhý popis
Předposlední část osmidílného cyklu, kde zahradní architekt Ferdinand Leffler představí pozoruhodné kolegy a jejich práce. V každém dílu, vždy během proměny konkrétní zahrady, balkonu či terasy, ukáže, že každá zahrada může mít svůj příběh. A vysvětlí, jak takový příběh objevit a pomoci mu na svět (Premiéra)
Tvůrci osmidílné série o současné české zahradní architektuře věří, že zahrady dokáží náš život dělat o mnoho příjemnější, než si mnohdy uvědomujeme. "Zahradní architektura je pro mě z velké části člověk. Rád naslouchám lidem, jak žijí. A snažím se vypozorovat, co jim schází. Ať už na zahradě nebo v životě. Někdy hledají klid, rovnováhu, jindy dobrodružství. Ať je to cokoliv, zahrada umí být velmi nápomocná,” říká moderátor a zahradní architekt Ferdinand Leffler. Díl Odpočinková zahrada je i proto celý věnovaný pomoci dětskému respitnímu hospicu Klíček v malé středočeské vísce Malejovice. Spolu s dětmi a jejich blízkými se promění část veliké zahrady. Veřejnost se do pomoci může snadno zapojit formou DMS, příspěvkem na sbírkové konto anebo nákupem dalších rostlin a materiálu. Přidejte se i vy! Podrobnosti na webu pořadu.


Komentáře k pořadu: 0 napiš první

do mých oblíbených tv pořadů
Nastavení upozorněníStanice
ČT1
Datum
Čt. 1.1.1970
Čas
18.00 - 18.26
Délka
26 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Registrace
PřihlášeníÚterý 25. 7. 2017 Svátek má Jakub
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz