Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    

88% 2514 hlasů
8.8 10 2514
seriál / zdravotnictví USA, , 43 min.
< Předchozí díl12. z 179 dílůNásledující díl >
(Dr. House   episode: Sports Medicine)

Režie:
Herci: , , , , , více...


Vážná zlomenina ruky odhalí prapodivný případ řídnutí kostí a ukončí návrat nadhazovače první ligy Hanka Wiggena. Hankův stav se zhoršuje a House ho podezírá, že přes jeho přiznání zneužívání drog, zapírá užívání steroidů. Když mu selhávají ledviny, jeho žena mu chce darovat svoji, ale tak by musela přerušit těhotenství. Přinucen beznadějnou situací a přiznáním, že selhal jako závislý, Hank si zkusí vzít život. House a tým musejí problém vyřešit, jestli je možné nadhazovačův život, stejně jako jeho kariéra, zachránit.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděl jsem zatím jen pár dílů, House v pohodě, ale ti doktůrci mi tam nějak nesedí. Na seriál jsem začal koukat kvůli písně My Body is a cage od Petra Gabriela.
Všechny komentáře k seriálu 53+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Fan stránka    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Sportovní medicína

Známý basebalový hráč Hank Wiggen se účastní protidrogové kampaně. Při natáčení propagačního klipu si však komplikovaně zlomí pravou ruku. Je dopraven do nemocnice na oddělení dr. House, kde mu zjistí, že trpí osteopatií - vzácným řídnutím kostní tkáně. Dr. Foreman zastává názor, že stav mohl být způsoben pouze steroidy. Wiggen však odmítá poskytnout svou moč pro účely testu. Díky vynalézavosti dr. Chase však lékaři tekutinu získají, ale ta je negativní. House nařizuje další, podrobnější testy. Wiggen pod nátlakem připouští, že jeho trenér mu mohl něco dávat pro zvětšení objemu svaloviny. Pacientovi selhávají ledviny a Cameronová ho musí zařadit na seznam čekatelů na transplantaci. Sama pacientova přítelkyně nabízí ukončení svého těhotenství, aby mohla Wiggenovi darovat jednu svou ledvinu.
Stanice
Nova
Datum
Po. 17.7.2017
Čas
14.05 - 15.00
Délka
55 min.
Typ
sport
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníSobota 24. 3. 2018 Svátek má Gabriel
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz