Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

82% 882 hlasů
8.2 10 882
seriál / thriller, krimi USA, , 73 min.
< Předchozí díl16. z 69 dílůNásledující díl >
(Columbo   episode: Columbo: The Most Dangerous Match)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Vražda na videu televize zítra Sorozat+ 13.55
Sorozat+ 13.55
Vrah zavolá v deset televize zítra Sorozat+ 21.55, út. 20.2. Sorozat+ 13.55
Sorozat+ 21.55
Sorozat+ 13.55
Zapomenutá dáma televize út. 20.2. Sorozat+ 21.55, st. 21.2. Sorozat+ 13.55
Sorozat+ 21.55
Sorozat+ 13.55

Poněkud excentrický mistr světa v šachu Emmet Clayton je na pokraji nervového zhroucení. Čeká jej prozatím nejtěžší zkouška jeho profesionálního života: obhajoba titulu proti jeho věčnému rivalovi Tomlinu Dudekovi. Ten před pěti lety zápas ze zdravotních důvodů odřekl a titul zůstal bez boje Claytonovi. Nyní musí dokázat, že na šachovém trůnu sedí právem, ale vedle téměř naprostého ohluchnutí jej trápí noční můry, ve kterých je opakovaně deptán neporazitelným Dudekem. V předvečer rozhodující partie je Clayton během přátelského utkání poražen a dostane takový záchvat zuřivosti, že se rozhodne Dudeka zavraždit. Svého soka donutí napsat dopis na rozloučenou a vše zinscenuje tak, jakoby Dudek utíkal před hrozící porážkou. O několik okamžiků později je Dudek nalezen v hlubokém komatu: pro poručíka Columba zdánlivě jednoduchý případ, ale hlavní svědek a oběť v jedné osobě je stále v bezvědomí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Pozor - ty zapomínáš, že nevíme ještě jedno jméno: - Já jsem Columbo, Los Angleská policie... - A křestní jméno? - poručík, madam...
Všechny komentáře k seriálu 31+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Nebezpečná hra

Emmett Clayton je hluchý muž s naslouchátkem. Přijíždí na šachový turnaj, kde má hrát proti Tomlinu Dudekovi, který je opravdový mistr - stejně jako on. Přijíždí i Dudek a s ním také pořadatelka Linda Robinsonová, bývalá Emmettova snoubenka. Emmett se potkává stranou s Dudekem, sehraje s ním partii a zjišťuje, že je mnohem slabší než on. Je velmi rozčílený... Emmett něco chystá. Sám od sebe zarezervuje Dudekovi letenku domů. Pak ho vyláká ven z hotelového pokoje a sbalí mu věci. Setká se s ním a chce po něm, aby napsal dopis ve své mateřštině Emmettově náhodné známosti. Jako na rozchod. Dudek mu vyhoví a napíše dopis ve stylu: "Omlouvám se, velmi se stydím..." Pak ho Emmett shodí ze schodů do drtičky odpadů a vše narafičí jako nehodu při Dudekovu útěku na letiště. Myslí si, že ho zabil, Dudek je však "pouze" v kritickém stavu... Columbo začíná s vyšetřováním. S verzí útěku Dudeka naprosto nesouhlasí Mazoor Berozski - Dudekův kouč, který nevidí důvod, proč by mistr v takové formě utíkal. To samé tvrdí i Linda. Do toho přichází Emmett s dopisem, který mu údajně napsal Dudek před útěkem. Je to ten, který mu Dudek psal pro údajnou milenku. Dopis vyznívá, jako by Dudek psal Emmettovi, že odjíždí, protože se ho jako soupeře bojí. Columbo v případu přesto nachází značné nejasnosti.


Podobné seriály

Vraždy v Midsomeru VIII
Bantling Boy Sdružení čtyř společníků vlastní dostihového koně. Ve chvíli, kdy tento kůň ...
dnes 14.45
Prima
Pohřešovaní III (9)
(Missing III aka 1-800-Missing III) Dívka Jess mívá jasnovidecké sny, v nichž spatřuje nez...
dnes 14.55
Nova Cinema
Rosamunde Pilcher: Stíny minulosti
(Rosamunde Pilcher: Evitas Rache) Po smrti matky se Evita rozhodla najít svého otce. Najme...
dnes 20.15
Barrandov
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
ČT1
Datum
Po. 19.6.2017
Čas
22.38 - 23.50
Délka
72 min.
Typ
seriál
Specifikace
skryté titulky, premiéra, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 18. 2. 2018 Svátek má Gizela
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz