Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka psů z Lukavice
Psí domov
Lukavice 222 (Rychnov nad Kněžnou)
tel. č.: 608 524 973
č. účtu: 33 44 00 88 / 5500
www.psidomovlukavice.cz

Teddy
Teddy je čtyřletý kříženec jezevčíka a borderteriéra. Povahu má milou, je hodný. Tedy má velmi rád procházky s dětmi. Vždy ale pouze za doprovodu dospělého, protože se venku stává „lovcem“, i když doma působí jako roztomilý plyšák. Tedy je pejsek do bytu. Děti má rád, neublíží jim.

Tessy
Elegantní chytrá starší dáma Tessy umí bydlet doma a spát v posteli. Je čistotná, poslušná, inteligentní… prostě dokonalá. Tessynce zemřela panička, se kterou žila 10 let. Hodila by se ke staršímu člověku jako vítaná společnice.

Alfík
Alfík je desetiletý kříženec špice. Je to bystrý a trochu dominantní pes. Na ostatní čtyřnožce se vytahuje. SA lidmi ale vchází dobře, děti mu nevadí. Rád se mazlí a miluje procházky. Pro Alfíka by bylo bezpečnější bydlení v bytě. Ze zahrady umí zmizet jako duch.

Bady
Zmenšenina labradora Bady už má na krku pár křížků. Je to sice starší pejsek, ale procházky si dokáže užít jako za mlada. Bady je hodný, kamarádský pes, který hledá fajn lidi a dobrý domov. Potřebuje bydlet v teple. Děti má rád, jiné pejsky nemusí.

Tom
Tom je dvanáctiletý kříženek kokršpaněla a špringršpaněla. Je to klidný, hodný a poslušný pes. Žil se starším pánem, který se o něj už, bohužel, nezvládal starat. Tom je zvyklý na život v bytě. Je čistotný a nenáročný. Byl by výborným parťákem pro starší lidi.

Lady
Desetiletá kříženka špice Lady je velký mazel. Nejraději by drbáním a mazlením trávila celé dny. Ladynka bude ideální společnicí pro staršího člověka. Stačí jí jen krátké procházky. Lepší kamarádku nenajdete.

Filip
Filip je dvanáctiletý kříženec teriéra. Původní majitelka ho chtěla nechat utratit, a tak skončil v autodílně, kde se ho ujali. Po čase ale provoz dílny skončil a Filip přišel o domov podruhé. Teď čeká na novou šanci v útulku a všichni věříme, že ji dostane. Filip je pes, který by se hodil k domku se zahradou. Zasloužil by si klidné stáří.

Rexík a Beník
Rexíkovi je devět let. Beníkovi už třináct. Oba voříšci přišli do útulku společně. Jsou na sebe zvyklí, celí život strávili spolu. Proto jim hledáme domov, kde by byli vítaní oba dva. Oba pejsci jsou pohodáři, nenároční, aktivní a hraví. Děti milují a pokaždé se těší až s nimi o sobotách vyrazí z útulku do přírody. Najdou společný domov?


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 14.9.2017
Čas
13.45 - 13.51
Délka
6 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, repríza, HD

Podobne televizni porady

Sabotáž
Víte, co chcete? Dělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! (2011). Agenti Tobi a Vladim...
zítra 04.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
S kuchařem kolem světa
(Globe Cooker) Argentina Okouzlující gurmán Fred Chesneau se domluví v jakémkoli místě na...
zítra 15.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Hobby naší doby - letní speciál
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
st. 18.7. 01.55
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 16. 7. 2018 Svátek má Luboš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz