Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka psů
Psí útulek Chlum u Hořic
Holovousy 12, Hořice
tel. č.: 777 895 626
2000101003/0800
www.utulek-chlum.estranky.cz

Rita
Mírumilovná, nekonfliktní šestiletá fenečka Rita patří k plemeni německý ovčák. Je to bystrá, učenlivá psí holka. Velmi ráda se nechá podrbat a pomazlit. Jiní pesci jí nevadí, děti má ráda. Ideální pejsek do rodiny. Hodí se jak na zahradu, tak do bytu.

Míša
Míša je pětiletý pejsek, který by ocenil nabídku bydlení v domku se zahradou, ale nepohrdne ani bytem, budete-li s ním chodit ven tak často, jak potřebuje. Míša je velmi kontaktní pejsek, mazlivý a přítulný. Nejlépe by se hodil ke staršímu člověku, kterému by dělal příjemnou společnost.

Ušák
Překrásný čtyřletý dobrman Ušák je velká osobnost. Je to neuvěřitelný srdcař, který si svoje páníčky velmi důkladně ohlídá. Nejedná se o pejska, který by byl šťastný v bytě. Vhodný je spíše na zahradu, kam vám ani náhodou nepustí nezvané hosty. Ušák je skutečný pes jednoho pána, za kterého by dýchal. Do rukou půjde pouze zkušenému chovateli.

Zlaťák
Pětiletý kříženec labradora Zlaťák je v útulku už tři roky, tedy většinu svého života. Nemyslíte, že už je čas, aby si ho někdo vzal domů? Zlaťák nemá rád cizí lidi, chvilku to trvá, než si zvykne, ale pak se od vás nehne. Jakmile si vás oblíbí, vyloupne se z něj ten nejvěrnější přítel. Miluje dlouhé a klidné vycházky. Je to poslušný pes, který umí základní povely. Výborně by se hodil ke staršímu člověku.

Raslík
Raslík je tříletý jack russell teriér. Typický představitel svého plemen. Velice energický a paličatý. Potřebuje pána, nebo paničku, kteří mají zkušenosti s tímto plemenem. Velmi rád chodí na dlouhé procházky. Raslíka by si měl osvojit velmi aktivní člověk. Pejsek není vhodný do bytu.

Zdenda
Asi čtyřměsíční štěně Zdenda je kříženec německého ovčáka. Teď jeto takové chlupaté tornádo, ale nenechte se mýlit, v dospělosti to bude pes velkého vzrůstu. Zdenda je nekonfliktní pejsek, veselý, hravý a plný očekávání. Dopřejte mu láskyplný domov a šťastný život.

Lumpik
Krasavec Lumpik je asi čtyřletý kříženec. Je to tak trochu dominantní pes, a to byl důvod, proč skončil v útulku. Potřebuje pevnou ruku a laskavé srdce, které mu odpustí jeho přešlapy. Lumpik je chytrý pejsek, který se celkem dobře učí. Najde se pro něj spřízněná duše?

Marvin
Tříletý kříženec Marvin už si toho hodně prožil. Je to temperamentní pejsek, který by byl ideálním psím kamarádek ke sportovně založeným lidem. Potřebuje hodně pohybu a dlouhé procházky. Uvítal by i nějaký ten psí sport. Nehodí se do domácnosti, kde chovají drůbež a jiné domácí zvířectvo. To by totiž pěkně prohnal.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Út. 21.3.2017
Čas
12.30 - 12.35
Délka
5 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Sabotáž
Víte, co chcete? Udělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! (2009). Smršť nápadů a rad ...
zítra 05.03
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Chcete mě?
Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Zdeněk Srstka
pá. 27.4. 05.21
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
so. 28.4. 05.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 23. 4. 2018 Svátek má Vojtěch
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz