Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka psů z Lučan nad Nisou
Útulek Dášenka LOZ
Lučany nad Nisou 627
Tel: 606 472 619
č.ú.: 78 - 580 136 287 / 0100
www.dasenka-utulek.cz

Endy
Jezevčík Endy žil šťastně s majiteli v rodinném domku až do smrti milovaného páníčka i paničky. I když se o něj pozůstalí snažili postarat, v jejich panelákovém bytě to Endy nezvládal a tesknil. Nechtěl být sám, chyběl mu i domek se zahradou. A sousedé jeho štěkot o samotě nesnášeli. Pro pracující rodinu se to stalo problémem. A tak nakonec ustoupila tlaku sousedů a pejska svěřila do péče útulku. Najde Endy pána, který ho bude milovat a nechá ho u sebe v klidu dožít? Endy je díky dobré péči majitele v dobré kondici a na svých 14 let nevypadá. Je však hluchý a trochu zapomětlivý. Není kastrovaný a kastrace se u něj ani neplánuje.

Kulíšek
Kulíšek je malý sedmiletý kříženec shit-zu, který se vrátil už z jedné adopce. Má totiž paličatou povahu a umí být protivný. Potřebuje páníčka, který to s ním bude umět a zvládne respektovat jeho nálady. Na převýchovu je u Kulíška asi pozdě, snad půjde jen mírnit jeho náladovost. Kulíšek miluje procházky na vodítku a nesnáší péči o srst. Při stříhání se prostě musí přeprat. Je kastrovaný, a i když to s ním není lehké, prosí o nový domov.

Míša
Jedenáctiletého sympatického voříška Míšu přivezli do útulku z nevyhovujících podmínek, z polorozpadlého kotce na zahradě své paničky. Netrpěl hlady ani týráním, ale byl utrápený a zklamaný. V útulku se za pár dní natolik otrkal, že si hraje a provokuje ostatní pejsky a celkově se mu zlepšila nálada. Je vidět, že potřebuje domácí prostředí a psí kamarády. Pravidelné procházky mu vrátily radost ze života.

Zuzanka a Barunka
Zuzance a Barunce zemřel páníček a nebyl, kdo by se o ně postaral. Naštěstí odchod svého pána nesly statečně a bez stresu, protože byly spolu. Obě jsou kastrované. V útulku nejprve trvali na společném odchodu fenek do jednoho domova. Ale není to podmínkou.

Hravá a přátelská Zuzanka je čtyřletá buldočka. Chová se, jako by byla odjakživa v útulku doma. Ale na Barunku je dost panovačná a dominantní a ta se ji v některých situacích i bojí. Proto už nikdo netrvá na jejich budoucím společném domově. Zuzance by nejspíš vyhovovalo být jedináček.

Sedmiletá Barunka je trochu starší než Zuzanka, je milá, veselá a přizpůsobivá. Mohla by jít k dalšímu pejskovi, aby jí nebylo smutno.

Šmudla
Pořádnou očistou prošel pejsek, kterého do útulku přivezl jeho vlastní majitel, který se sám přiznal, že se o pejska dobře nestará. Stříhání a koupaní bylo opravdu potřeba. Rozvernému a milému pejskovi se hodně ulevilo. Je to vděčné zlatíčko veselé povahy. Bude z něj báječný parťák do rodiny, kde jsou děti, se kterými bude dovádět.

Laura
Kříženou fenku belgického ovčáka někdo vyhodil v lese nedaleko rozhledny Černá Studnice. A to s jejím štěnětem – půlroční fenkou Kirou, která hned našla novou rodinu. Nyní je načase, aby i dvouletá Laura našla svého hodného a zodpovědného pána. Je kastrovaná, inteligentní, čistotná a vzhledem k její střední velikosti se hodí i do bytu.

Jim
Jim – pravděpodobně kříženec staforda a brazilské fily – byl v březnu nalezen uvázaný v lese nedaleko centra Jablonce. S mokvavými otlaky na čumáku kvůli nevhodnému náhubku, zaříznutým stahovacím obojkem do krku a na krátkém vodítku. Nepřátelsky vrčel a nebylo divu. Po ošetření ran a kastraci se z něj stal všech miláček. Na cizí lidi bude chvíli opatrný, což by vzhledem k jeho rase mělo platit pro obě strany. Doporučujeme ho zkušenému pejskaři, nejlépe člověku, který má zkušenosti s rasou bull, ten ho bez potíží zvládne. Nyní je to mazel, poslušný a klidný pan Pes. Budí respekt a je dobrý hlídač. Ostatní zvířata zatím ignoruje, ale bude lepší, když v novém domově bude sám.

Vašek
Desetiměsíční Vašek není ani pes a ani kocour, nýbrž čuník, který se má v útulku jako prase v žitě. Do útulku se dostal, protože ho majitel strčil do pytle od brambor i se sourozencem a odhodil ho do škarpy za městem. Vaškův sourozenec z pytle utekl. Ani strážníci ho neodchytili, ale porazilo ho auto. Vašek si svou bázlivostí zachránil život, který si čile užívá. Pochutnává si na zelenině a ovoci. Je čistotný a vykastrovaný. Zatím není ani moc veliký, ale ještě poroste. Hledáme mu skutečný a spolehlivý domov, nikoli chlívek s vyhlídkou na porážku.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 13.6.2019
Čas
13.45 - 13.50
Délka
5 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Chcete mě?
Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová
dnes 12.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
RE-PLAY
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
zítra 11.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
zítra 12.25
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 20. 9. 2019 Svátek má Oleg
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz