Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka psů z Lučan nad Nisou
Útulek Dášenka LOZ
Lučany nad Nisou 627
Tel: 606 472 619
č.ú.: 78 - 580 136 287 / 0100
www.dasenka-utulek.cz

Endy
Jezevčík Endy žil šťastně s majiteli v rodinném domku až do smrti milovaného páníčka i paničky. I když se o něj pozůstalí snažili postarat, v jejich panelákovém bytě to Endy nezvládal a tesknil. Nechtěl být sám, chyběl mu i domek se zahradou. A sousedé jeho štěkot o samotě nesnášeli. Pro pracující rodinu se to stalo problémem. A tak nakonec ustoupila tlaku sousedů a pejska svěřila do péče útulku. Najde Endy pána, který ho bude milovat a nechá ho u sebe v klidu dožít? Endy je díky dobré péči majitele v dobré kondici a na svých 14 let nevypadá. Je však hluchý a trochu zapomětlivý. Není kastrovaný a kastrace se u něj ani neplánuje.

Kulíšek
Kulíšek je malý sedmiletý kříženec shit-zu, který se vrátil už z jedné adopce. Má totiž paličatou povahu a umí být protivný. Potřebuje páníčka, který to s ním bude umět a zvládne respektovat jeho nálady. Na převýchovu je u Kulíška asi pozdě, snad půjde jen mírnit jeho náladovost. Kulíšek miluje procházky na vodítku a nesnáší péči o srst. Při stříhání se prostě musí přeprat. Je kastrovaný, a i když to s ním není lehké, prosí o nový domov.

Míša
Jedenáctiletého sympatického voříška Míšu přivezli do útulku z nevyhovujících podmínek, z polorozpadlého kotce na zahradě své paničky. Netrpěl hlady ani týráním, ale byl utrápený a zklamaný. V útulku se za pár dní natolik otrkal, že si hraje a provokuje ostatní pejsky a celkově se mu zlepšila nálada. Je vidět, že potřebuje domácí prostředí a psí kamarády. Pravidelné procházky mu vrátily radost ze života.

Zuzanka a Barunka
Zuzance a Barunce zemřel páníček a nebyl, kdo by se o ně postaral. Naštěstí odchod svého pána nesly statečně a bez stresu, protože byly spolu. Obě jsou kastrované. V útulku nejprve trvali na společném odchodu fenek do jednoho domova. Ale není to podmínkou.

Hravá a přátelská Zuzanka je čtyřletá buldočka. Chová se, jako by byla odjakživa v útulku doma. Ale na Barunku je dost panovačná a dominantní a ta se ji v některých situacích i bojí. Proto už nikdo netrvá na jejich budoucím společném domově. Zuzance by nejspíš vyhovovalo být jedináček.

Sedmiletá Barunka je trochu starší než Zuzanka, je milá, veselá a přizpůsobivá. Mohla by jít k dalšímu pejskovi, aby jí nebylo smutno.

Šmudla
Pořádnou očistou prošel pejsek, kterého do útulku přivezl jeho vlastní majitel, který se sám přiznal, že se o pejska dobře nestará. Stříhání a koupaní bylo opravdu potřeba. Rozvernému a milému pejskovi se hodně ulevilo. Je to vděčné zlatíčko veselé povahy. Bude z něj báječný parťák do rodiny, kde jsou děti, se kterými bude dovádět.

Laura
Kříženou fenku belgického ovčáka někdo vyhodil v lese nedaleko rozhledny Černá Studnice. A to s jejím štěnětem – půlroční fenkou Kirou, která hned našla novou rodinu. Nyní je načase, aby i dvouletá Laura našla svého hodného a zodpovědného pána. Je kastrovaná, inteligentní, čistotná a vzhledem k její střední velikosti se hodí i do bytu.

Jim
Jim – pravděpodobně kříženec staforda a brazilské fily – byl v březnu nalezen uvázaný v lese nedaleko centra Jablonce. S mokvavými otlaky na čumáku kvůli nevhodnému náhubku, zaříznutým stahovacím obojkem do krku a na krátkém vodítku. Nepřátelsky vrčel a nebylo divu. Po ošetření ran a kastraci se z něj stal všech miláček. Na cizí lidi bude chvíli opatrný, což by vzhledem k jeho rase mělo platit pro obě strany. Doporučujeme ho zkušenému pejskaři, nejlépe člověku, který má zkušenosti s rasou bull, ten ho bez potíží zvládne. Nyní je to mazel, poslušný a klidný pan Pes. Budí respekt a je dobrý hlídač. Ostatní zvířata zatím ignoruje, ale bude lepší, když v novém domově bude sám.

Vašek
Desetiměsíční Vašek není ani pes a ani kocour, nýbrž čuník, který se má v útulku jako prase v žitě. Do útulku se dostal, protože ho majitel strčil do pytle od brambor i se sourozencem a odhodil ho do škarpy za městem. Vaškův sourozenec z pytle utekl. Ani strážníci ho neodchytili, ale porazilo ho auto. Vašek si svou bázlivostí zachránil život, který si čile užívá. Pochutnává si na zelenině a ovoci. Je čistotný a vykastrovaný. Zatím není ani moc veliký, ale ještě poroste. Hledáme mu skutečný a spolehlivý domov, nikoli chlívek s vyhlídkou na porážku.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 13.6.2019
Čas
02.40 - 02.45
Délka
5 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Všechno, co mám ráda
Eva přichází s novými nápady, recepty a návody, jak si vylepšit a zpříjemnit domov. Připra...
dnes 10.05
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Chcete mě?
Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová
pá. 20.9. 05.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
RE-PLAY
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
so. 21.9. 11.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 18. 9. 2019 Svátek má Kryštof
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz