Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka psů z Prahy 8 - Troje
Městská policie hl. m. Prahy
útulek pro opuštěná zvířata
V Zámcích 56
Praha 8 – Troja
tel.: 222025916, 222025917
www.upozpraha.cz

Oli
Oli je jedenapůlletý kříženec, kterého vrátil náhradní majitel, protože nezvládl jeho výchovu. Je to velmi aktivní pes, který zatím není nesocializovaný se psy. Neví, jak se k nim chovat, takže je u něj nutné důsledně nastavit pravidla a upevnit výchovu. Je to hafan pro sportovně založeného člověka s dostatkem volného času. Za předpokladu pravidelného venčení je čistotný.

Jonáš
Jonáš je desetiletý kříženec jezevčíka a zřejmě baseta, na svůj věk velice aktivní a silný pes, který se hodí k fyzicky zdatným lidem. S fenami se snáší dobře, na psy ale útočí. Je čistotný, vhodný do bytu i na zahradu s přístupem do domu.

Butch
Butch je devítiletý velký a silný kříženec, který zvládá základní poslušnost. Je čistotný a hravý a miluje aportování. K dospělým
lidem je kontaktní a hodný, ale nemá rád děti. Se psy se příliš nesnese, feny toleruje. Je vhodný do bytu i do domku se zahradou.

Bady
Bady je na svůj věk velmi aktivní, miluje dlouhé procházky. Je čistotný a vhodný do bytu. Přelézá ploty, proto by zahrada u domku měla být dokonale zabezpečená. K lidem je přátelský a s fenami běžně vychází. Psy samce ale nemusí.

Nabídka koček z Prahy - Dolní Měcholupy
Městská policie hl. m. Prahy
útulek pro opuštěná zvířata
Dolnoměcholupská
Praha – Dolní Měcholupy
tel.: 222025929
stránky: www.upozpraha.cz

Běloba
Krásná sněhově bílá kočička Běloba se před třemi roky ocitla za bránou útulku. Byla ze začátku velice smutná a vystrašená, protože byla „vytržena“ ze svého poklidného stereotypu, po tom, co jí její milovaná majitelka zemřela. Ocitnout se „na stará kolena“ v útulku bývá pro kočičí seniorky stres, ale to neznáte Bělobu. Ta si v útulku všechny omotala kolem prstu a stala se kočičí oblíbenkyní. Jakmile zmerčí potenciální zájemce, hned se hrne ke dveřím, promenáduje se a vyžaduje drbání. Na kráse jí neubírá ani to, že vůbec neslyší.

Želvička
Čtrnáctiletá Želvička je charismatická, atraktivně zbarvená kočičí babička. V útulku na nového majitele marně čeká již více než půl roku. Na chvilku se na ní usmálo štěstí v podobě nové rodiny. Po pár týdnech se však vrátila zpátky do útulku, že se do bytu nehodí. V útulku se Želvička chová vzorně a bez potíží navštěvuje kočičí toaletu. Má ráda svůj klid, přítomnost jiných kočiček nevyhledává a nestojí o ní. Nejradši by našla klidnou domácnost bez malých dětí i dalších domácích zvířat.

Happy
V ojedinělých případech se do útulku dostávají i „čistokrevná“ plemena koček jako Happy - perská činčila, která je kromě krátkého čumáčku a uhrančivě velkých očí charakteristická i svou dlouhou a jemnou srstí. Není pochyb o tom, že je toto plemeno velice oblíbené, mnohdy však jejich majitel přecení své schopnosti a péči o jejich srst nezvládne. Jedním z takových případů je i miloučká peršanka Happynka, která se do útulku dostala v kritickém stavu. Srst s dredy, zubní kámen a zánět dásní zapříčinil, že drobounká kočička zhubla na kost. Kvůli akutnímu zánětu dělohy musela podstoupit operaci. Vše však krásně zvládla a nyní jí kromě dorůstající srsti už nic nepřipomíná její nepěknou minulost.

Johanka
Johanka je milá kočička, která se už nemůže dočkat nového páníka či paničky. Přitom jí stačí tak málo – miska dobré krmě a pohlazení. Usměje se na ni štěstí?


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 16.5.2019
Čas
12.45 - 12.50
Délka
5 min.
Typ
zábava
Specifikace
znakový jazyk, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Všechno, co mám ráda
Energická moderátorka Eva přichází s nápady, recepty a návody, jak si vylepšit a zpříjemni...
dnes 16.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Sabotáž
Víte, co chcete? Udělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! (2007). Smršť nápadů a rad ...
zítra 04.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Chcete mě?
Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová
zítra 05.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 23. 5. 2019 Svátek má Vladimír
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz