Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka psů z Prahy 8 - Troje
Městská policie hl. m. Prahy
útulek pro opuštěná zvířata
V Zámcích 56
Praha 8 – Troja
tel.: 222025916, 222025917
www.upozpraha.cz

Oli
Oli je jedenapůlletý kříženec, kterého vrátil náhradní majitel, protože nezvládl jeho výchovu. Je to velmi aktivní pes, který zatím není nesocializovaný se psy. Neví, jak se k nim chovat, takže je u něj nutné důsledně nastavit pravidla a upevnit výchovu. Je to hafan pro sportovně založeného člověka s dostatkem volného času. Za předpokladu pravidelného venčení je čistotný.

Jonáš
Jonáš je desetiletý kříženec jezevčíka a zřejmě baseta, na svůj věk velice aktivní a silný pes, který se hodí k fyzicky zdatným lidem. S fenami se snáší dobře, na psy ale útočí. Je čistotný, vhodný do bytu i na zahradu s přístupem do domu.

Butch
Butch je devítiletý velký a silný kříženec, který zvládá základní poslušnost. Je čistotný a hravý a miluje aportování. K dospělým
lidem je kontaktní a hodný, ale nemá rád děti. Se psy se příliš nesnese, feny toleruje. Je vhodný do bytu i do domku se zahradou.

Bady
Bady je na svůj věk velmi aktivní, miluje dlouhé procházky. Je čistotný a vhodný do bytu. Přelézá ploty, proto by zahrada u domku měla být dokonale zabezpečená. K lidem je přátelský a s fenami běžně vychází. Psy samce ale nemusí.

Nabídka koček z Prahy - Dolní Měcholupy
Městská policie hl. m. Prahy
útulek pro opuštěná zvířata
Dolnoměcholupská
Praha – Dolní Měcholupy
tel.: 222025929
stránky: www.upozpraha.cz

Běloba
Krásná sněhově bílá kočička Běloba se před třemi roky ocitla za bránou útulku. Byla ze začátku velice smutná a vystrašená, protože byla „vytržena“ ze svého poklidného stereotypu, po tom, co jí její milovaná majitelka zemřela. Ocitnout se „na stará kolena“ v útulku bývá pro kočičí seniorky stres, ale to neznáte Bělobu. Ta si v útulku všechny omotala kolem prstu a stala se kočičí oblíbenkyní. Jakmile zmerčí potenciální zájemce, hned se hrne ke dveřím, promenáduje se a vyžaduje drbání. Na kráse jí neubírá ani to, že vůbec neslyší.

Želvička
Čtrnáctiletá Želvička je charismatická, atraktivně zbarvená kočičí babička. V útulku na nového majitele marně čeká již více než půl roku. Na chvilku se na ní usmálo štěstí v podobě nové rodiny. Po pár týdnech se však vrátila zpátky do útulku, že se do bytu nehodí. V útulku se Želvička chová vzorně a bez potíží navštěvuje kočičí toaletu. Má ráda svůj klid, přítomnost jiných kočiček nevyhledává a nestojí o ní. Nejradši by našla klidnou domácnost bez malých dětí i dalších domácích zvířat.

Happy
V ojedinělých případech se do útulku dostávají i „čistokrevná“ plemena koček jako Happy - perská činčila, která je kromě krátkého čumáčku a uhrančivě velkých očí charakteristická i svou dlouhou a jemnou srstí. Není pochyb o tom, že je toto plemeno velice oblíbené, mnohdy však jejich majitel přecení své schopnosti a péči o jejich srst nezvládne. Jedním z takových případů je i miloučká peršanka Happynka, která se do útulku dostala v kritickém stavu. Srst s dredy, zubní kámen a zánět dásní zapříčinil, že drobounká kočička zhubla na kost. Kvůli akutnímu zánětu dělohy musela podstoupit operaci. Vše však krásně zvládla a nyní jí kromě dorůstající srsti už nic nepřipomíná její nepěknou minulost.

Johanka
Johanka je milá kočička, která se už nemůže dočkat nového páníka či paničky. Přitom jí stačí tak málo – miska dobré krmě a pohlazení. Usměje se na ni štěstí?


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 16.5.2019
Čas
12.45 - 12.50
Délka
5 min.
Typ
zábava
Specifikace
znakový jazyk, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Hobby naší doby - letní speciál
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
zítra 04.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
RE-PLAY
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
zítra 11.40
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Sabotáž
Víte, co chcete? Udělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! (2008). Smršť nápadů a rad ...
út. 27.8. 04.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 23. 8. 2019 Svátek má Sandra
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz