Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka koček z Krupky u Teplic
Fousek z. s.
Husitská 211/19, Krupka u Teplic
tel. č.: 773 491 606
č. účtu: 220 011 43 00 / 2010
www.fousek-kocky.cz

Fionka a Leonka
Fionka a Leonka. Dvě malé kočičí sestřičky žily v prostředí rušné ulice v lokalitě, kde se jim vůbec nevedlo dobře. Do Fousku se dostaly coby ustrašené uzlíčky, ale nakonec se z nich vylouply něžní mazlíkové, které velmi těší lidská pozornost. Kočičky jsou na sebe hodně fixované, venku dost možná přežily jen díky starosti jedné o druhou. Proto hledáme Fionce a Leonce společný domov.

Alex
Alex přišel do útulku loni v březnu společně s partou kočičích dorostenců zachráněných z dosti nevhodných podmínek z jedné garáže. Kočičák byl vyhublý, smutný a velmi zanedbaný. Nechtěl jíst ani pít a vypadalo to, že jeho chuť do života je na bodu mrazu. Nakonec se vše v dobré obrátilo díky laskavému přístupu ošetřovatelek. Alex zabojoval, a nakonec se z něj stal silný, zdravý a, jak vidíte, opravdu nádherný kocour. Alex hledá klidný domov u hodných a trpělivých lidí, kterým nebude zatěžko věnovat mu pozornost a svůj volný čas.

Běla
Běla je dosti plachá kočička. Původně to vypadalo tak, že kvůli tomu bude muset v útulku dožít. Díky laskavému a trpělivému přístupu útulkových tet i dobrovolným pomocníkům, kteří ve svém volném čase zcela nezištně chodí do útulku vypomáhat se povedlo Bělinku přesvědčit o tom, že se lidí nemusí tolik bát. Bělinka uvítá klidný domov v bytových podmínkách u lidí, kteří pro ni budou mít pochopení.

Gonzalo
Drážní domek vydal své tajemství – kočičí desperáty a mezi nimi i kocourka Gonzala. Po převozu do útulku nevěděla kočičí parta, co se děje. Tolik světla, pohybu a pozornosti. Bylo toho na ně moc, a tak se rozutekli poschovávat do všech koutů. Gonzalo, samozvaný vládce desperátů, odolával nejdéle, ale i on už pochopil, že to s ním lidé myslí dobře a nechá se pomazlit a pohladit. Tváří se přitom ale tak, aby bylo jasné, že si s vámi nezadá. Zároveň si ale lidské pozornosti užívá, to je na něm vidět. Gonzalo by se hodil do klidné domácnosti, klidně i ke staršímu člověku jako príma společník.

Peťula
Peťula je kočička, které se v útulku říká Šála. Je to totiž ovíječ. Jakmile si někoho oblíbí, začne se kolem něj obtáčet, až si ho nakonec omotá, a to doslova i obrazně. Pěťula alias Šála hnízdí nejraději v oblasti lidského krku. Kočička touží patřit do rodiny, kde bude moci svou vášeň uplatňovat na všech členech, nejlépe od rána do večera. Má krásný sametový kožíšek, je přátelská a jak už je vám jasné, velmi, velmi mazlivá.

Bohunka
Bohunka skončila na ulici, poté co ji majitel vyhodil z domu, protože čekala koťata. Na ulici porodila pět krásných koťátek. Narodili se samí kluci, silní a zdraví. Všechna koťátka už své nové domovy našla, jen Bohunka stále čeká. Je to klidná a nenáročná kočička, která bude vděčná za trochu lidské pozornosti, pohlazení a teplý pelíšek.

Zlatuška
Zlatuška jev útulku necelý rok. Přišla z ulice, kde i zažila své a to zanechalo šrámy na její duši. Příliš si nehraje, je klidná, jen sedí a tváří se smutně. I když se v útulku všichi snaží kočičce dokázat, že se lidí už nemusí bát, je to těžké. Zlatuška by potřebovala individuální přístup a na to v útulku není tolik času. Najde Zlatuška své štěstí v podobě hodného a trpělivého člověka, který jí ukáže, co to je mít opravdu rád?

Pedro
Kocourek Pedro pochází z naprosto nevyhovujících podmínek. Žil s dalšími čtyřmi kočkami v drážním domku a nikdo se o ně nestaral. Pedro se po příchodu do útulku vzpamatoval nejrychleji ze všech. Je to bystrý kocourek, který rychle zjistil, že to s ním lidé z útulku nemyslí vůbec špatně. V novém prostředí to sice bude chtít dopřát mu na rozkoukanou trochu času, ale pak v něm získáte bezvadného kočičího kamaráda.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Út. 12.2.2019
Čas
12.55 - 13.05
Délka
10 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

RE-PLAY
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
zítra 01.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Hobby naší doby - letní speciál
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
po. 26.8. 02.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Sabotáž
Víte, co chcete? Udělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! (2008). Smršť nápadů a rad ...
út. 27.8. 04.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníSobota 24. 8. 2019 Svátek má Bartoloměj
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz