Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka koček z Krupky u Teplic
Fousek z. s.
Husitská 211/19, Krupka u Teplic
tel. č.: 773 491 606
č. účtu: 220 011 43 00 / 2010
www.fousek-kocky.cz

Fionka a Leonka
Fionka a Leonka. Dvě malé kočičí sestřičky žily v prostředí rušné ulice v lokalitě, kde se jim vůbec nevedlo dobře. Do Fousku se dostaly coby ustrašené uzlíčky, ale nakonec se z nich vylouply něžní mazlíkové, které velmi těší lidská pozornost. Kočičky jsou na sebe hodně fixované, venku dost možná přežily jen díky starosti jedné o druhou. Proto hledáme Fionce a Leonce společný domov.

Alex
Alex přišel do útulku loni v březnu společně s partou kočičích dorostenců zachráněných z dosti nevhodných podmínek z jedné garáže. Kočičák byl vyhublý, smutný a velmi zanedbaný. Nechtěl jíst ani pít a vypadalo to, že jeho chuť do života je na bodu mrazu. Nakonec se vše v dobré obrátilo díky laskavému přístupu ošetřovatelek. Alex zabojoval, a nakonec se z něj stal silný, zdravý a, jak vidíte, opravdu nádherný kocour. Alex hledá klidný domov u hodných a trpělivých lidí, kterým nebude zatěžko věnovat mu pozornost a svůj volný čas.

Běla
Běla je dosti plachá kočička. Původně to vypadalo tak, že kvůli tomu bude muset v útulku dožít. Díky laskavému a trpělivému přístupu útulkových tet i dobrovolným pomocníkům, kteří ve svém volném čase zcela nezištně chodí do útulku vypomáhat se povedlo Bělinku přesvědčit o tom, že se lidí nemusí tolik bát. Bělinka uvítá klidný domov v bytových podmínkách u lidí, kteří pro ni budou mít pochopení.

Gonzalo
Drážní domek vydal své tajemství – kočičí desperáty a mezi nimi i kocourka Gonzala. Po převozu do útulku nevěděla kočičí parta, co se děje. Tolik světla, pohybu a pozornosti. Bylo toho na ně moc, a tak se rozutekli poschovávat do všech koutů. Gonzalo, samozvaný vládce desperátů, odolával nejdéle, ale i on už pochopil, že to s ním lidé myslí dobře a nechá se pomazlit a pohladit. Tváří se přitom ale tak, aby bylo jasné, že si s vámi nezadá. Zároveň si ale lidské pozornosti užívá, to je na něm vidět. Gonzalo by se hodil do klidné domácnosti, klidně i ke staršímu člověku jako príma společník.

Peťula
Peťula je kočička, které se v útulku říká Šála. Je to totiž ovíječ. Jakmile si někoho oblíbí, začne se kolem něj obtáčet, až si ho nakonec omotá, a to doslova i obrazně. Pěťula alias Šála hnízdí nejraději v oblasti lidského krku. Kočička touží patřit do rodiny, kde bude moci svou vášeň uplatňovat na všech členech, nejlépe od rána do večera. Má krásný sametový kožíšek, je přátelská a jak už je vám jasné, velmi, velmi mazlivá.

Bohunka
Bohunka skončila na ulici, poté co ji majitel vyhodil z domu, protože čekala koťata. Na ulici porodila pět krásných koťátek. Narodili se samí kluci, silní a zdraví. Všechna koťátka už své nové domovy našla, jen Bohunka stále čeká. Je to klidná a nenáročná kočička, která bude vděčná za trochu lidské pozornosti, pohlazení a teplý pelíšek.

Zlatuška
Zlatuška jev útulku necelý rok. Přišla z ulice, kde i zažila své a to zanechalo šrámy na její duši. Příliš si nehraje, je klidná, jen sedí a tváří se smutně. I když se v útulku všichi snaží kočičce dokázat, že se lidí už nemusí bát, je to těžké. Zlatuška by potřebovala individuální přístup a na to v útulku není tolik času. Najde Zlatuška své štěstí v podobě hodného a trpělivého člověka, který jí ukáže, co to je mít opravdu rád?

Pedro
Kocourek Pedro pochází z naprosto nevyhovujících podmínek. Žil s dalšími čtyřmi kočkami v drážním domku a nikdo se o ně nestaral. Pedro se po příchodu do útulku vzpamatoval nejrychleji ze všech. Je to bystrý kocourek, který rychle zjistil, že to s ním lidé z útulku nemyslí vůbec špatně. V novém prostředí to sice bude chtít dopřát mu na rozkoukanou trochu času, ale pak v něm získáte bezvadného kočičího kamaráda.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Út. 12.2.2019
Čas
12.55 - 13.05
Délka
10 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Všechno, co mám ráda
Energická moderátorka Eva přichází s nápady, recepty a návody, jak si vylepšit a zpříjemni...
dnes 16.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Sabotáž
Víte, co chcete? Dělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! (2011). Agenti Tobi a Vladim...
zítra 04.10
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Chcete mě?
Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová
zítra 05.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 25. 4. 2019 Svátek má Marek
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz