Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka psů z Hrachova
Domov Fauny s.r.o.
Hrachov 13
Krásná Hora nad Vltavou
Tel. 724133399
č. účtu: 4200343508/6800
www.domovfauny.cz

Rondo a Čiko
Rondo a Čiko jsou jedenáctiletí psí sourozenci – ohaři. Byli odchyceni v obci Černošice, ale jejich majitel se dostal do finanční tísně a o pejsky nejeví zájem. Temperamentní hafani jsou plní elánu. Proto se hodí k aktivním lidem a k domku se zahradou. Jsou to sice hodní kluci, ale jak zmerčí zvěř, tak tradá za ní. Na svůj věk nevypadají a jsou to super parťáci. Do nového domova mohou odejít i každý zvlášť.

Charlie
Charlie je devítiletý kříženec retrívra a staforda. Do útulku se dostal po odebrání z nevyhovujících podmínek. Jeho majitel ho měl na zahradě, kam však za ním jezdil jednou měsíčně. Takže pejsek byl odkázán na to, co mu kdo hodí přes plot. Charlie miluje vodu, procházky a piškotky. Ne s každým pejskem se však snese. Je vhodný k domku se zahradou.

Marley
Marley je sedmiletý labradorský retrívr, který miluje procházky. Majitel mu zemřel a Marley v dočasné péči pokousal při úklidu ošetřovatele. V útulku se však chová jako naprostý pohodář a mazel. Ale jakmile vidí někoho s klackem nebo násadou v ruce, tak by neváhal kousnout. Určitě si prožil své a toto jsou následky.

Snoopy
Snoopy je desetiletý pes plemene Cane Corso. Do útulku se dostal poté, co ho jeho necitlivý majitel vyhodil v zimě na mráz. Snoopy byl zpočátku nabroušený pes, ale postupně přišel na to, že že jsou i hodní lidé, a teď je z něj velký mazel. Když se stanete jeho parťákem. Je to také nekompromisní hlídač. Zaslouží si zkušeného chovatele a výběh u domku se zahradou.

Eda
Eda je osmiletý kříženec jezevčíka. Byl odchycen na silnici, kde zmateně pobíhal. Je to akční pejsek a velký mazel. Ideálně se hodí k aktivním důchodcům a k domku se zahradou, ale ani gaučíkem v bytě by nepohrdl.

Black
Black je ještě štěně. Je mu asi 12 až 16 měsíců a potuloval se po vesnici. Je to nevybouřené mládě, proto se hodí k aktivním lidem. Dokáže hodně vysoko skákat, miluje procházky a je to velký ohryzávač větví. Rozkouše každou, kterou najde.

Monty
Monty-vlastním jménem Bad, je sedmiletý münsterlandský ohař. Z paní, která ho uvázala v lese u stromu, se vyklubala majitelka, která se tak chtěla pejska zbavit. Monty je velký pohodář, mazel a naprosto úžasný parťák. Bude vám s ním velice dobře.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 10.1.2019
Čas
13.05 - 13.10
Délka
5 min.
Typ
zábava
Specifikace
znakový jazyk, skryté titulky, HD

Podobne televizni porady

Všechno, co mám ráda
Energická moderátorka Eva přichází s nápady, recepty a návody, jak si vylepšit a zpříjemni...
dnes 10.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Sabotáž
Víte, co chcete? Udělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! (2007). Smršť nápadů a rad ...
pá. 21.6. 04.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Chcete mě?
Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Marta Kubišová
pá. 21.6. 05.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 19. 6. 2019 Svátek má Leoš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz