Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka psů z Jimlína
Útulek pro opuštěná zvířata
Jimlín 242 (u Loun)
tel. číslo: 604 451 258 (8:00 -18:00 /NEPOSÍLAT SMS!)
č. účtu: 212 683 421 / 0600
www.utulek-jimlin.cz

Drákula
Drákula je kříženec amerického pitbulteriéra. Je mu něco mezi 8 a 11 lety. Drákulu někdo uvázal za místním hřbitovem a nechal ho tam bez vody a jídla. Pejsek byl velmi zanedbaný, ale už se dává dohromady. Drákula se chová dobře, v kotci je klidný, na procházkách aktivní. Uvítá sportovně založeného páníčka nebo paničku, kteří vědí, co chov tohoto plemene obnáší a budou se Drákulovi pořádně věnovat a aktivně s ním trávit volný čas. Pejsek je kastrovaný.

Many
Labradorský retrívr Many bez PP, asi 8 až 9 let starý pes byl zabaven pro týrání. Majitelé se odstěhovali a nechali Manyho ještě s kozlem na dvoře. K jídlu jim připravili ve vodě namočené staré housky. Manyho doporučujeme jako zvířecího jedináčka, psy, se kterými se kamarádí si totiž pečlivě vybírá. Jinak je Many přátelský pes, který miluje mazlení, drbání na bříšku a také dlouhé procházky. Na vodítku chodí dobře, za pamlsek zvládá povel sedni.

Hugo
Asi 3 nebo 4 roky starý kříženec teriéra Hugo je temperamentní, vůči jiným zvířatům dominantní. Povahu má teriéří, život si užívá s radostí. Hugo umí chodit na vodítku, miluje dlouhé procházky, z povelů zvládne sedni. K lidem je přátelský, rád se pomazlí. Je vhodný k chovu do bytu. Je kastrovaný.

Hanibal
Hanibal patří k pejskům plemene pitbulteriér. Je mu asi 7 let a je kastrovaný. Zpočátku je trochu nedůvěřivý, na nové prostředí a neznámé lidi si potřebuje zvyknout. Hanibal si své útulkové jméno zasloužil tím, že při příjmu do útulku měl na čumáku zvláštní košík a nebyl zrovna přívětivý, protože se bál všech a všeho. Zpočátku s lidmi vůbec nekomunikoval. Není se čemu divit, když Hanyho jeho bývalý pán vyhodil v noci mezi pole, aby se ho zbavil. Nicméně Hany si na útulkový režim postupem času zvykl, ale je velmi smutný. Hany je vyrovnaný, klidný, dospělý psí kluk, který si přeje najít jedince či rodinu, která s ním bude chtít trávit volný čas a bude se mu věnovat. Hany umí základní povely, rád se nechá pomazlit a úplně nejraději má drbání nad ocasem, u toho roztomile přešlapuje a velmi si to užívá.

Clea
6letá Clea je kříženka německého ovčáka. K lidem bývá zpočátku nedůvěřivá, ale po bližším seznámení se s každým ráda pomazlí. Má ráda procházky a pohyb. Uvítá nový domov v domku se zahradou, kde bude mít dostatek vyžití. Clea by mohla jít do rodiny, kde mají hodného a přátelského psa, který by ji přijal do smečky.

Bert
Bert je kříženec belgického ovčáka malinois a stafordšírského teriéra. Jsou mu asi 4 roky. Je kastrovaný. Bert zvládá velmi dobře vodítko i základní povely. Lépe se snáší s fenami než se psy. K lidem je velmi přátelský, rád se přitulí a pomazlí. Najde se pro Bertíka dobrý domov?

Sára
Kříženka stafordšírského teriéra Sára je čtyřletá psí slečna, které se zbavila původní majitelka. Sáru to dost poznamenalo. Fixuje se na jednoho člověka a když je ve svém prostředí, vše si hlídá. Pokud se dostane mimo své teritorium je velmi přátelská i k ostatním lidem, pejsky si ale vybírá. Sára je bystrá, zná základní povely, je poslušná. Miluje hru s klacíky, míčky, uzlíky. Chápe význam slov – nesmíš, fuj či pusť. Sára je velmi vnímavá, učenlivá psí holka, která hledá pána, nebo paničku, kteří s ní budou dál intenzivně pracovat a naučí ji přijímat i další lidi v domácnosti.

Rony
Rony je kříženec border kolie s bullem. Jsou mu 3 roky. Je kastrovaný. Původní majitel už se o něj nemohl dál starat kvůli vážným zdravotním problémům. Rony je mladý, krásný pes, který se i k nově příchozím návštěvníkům jeví velmi přátelsky. Je veselý, s radostí se nechá pomazlit a drbáním za ouškama také nepohrdne. Na vodítku chodí dobře, ale potřebuje se naučit alespoň základní povely. Kdo se toho ujme?


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 14.6.2018
Čas
02.46 - 02.52
Délka
6 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, repríza, HD

Podobne televizni porady

RE-PLAY
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
dnes 14.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Sabotáž
Víte, co chcete? Udělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! (2007). Smršť nápadů a rad ...
zítra 04.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Všechno, co mám ráda
Energická moderátorka Eva přichází s nápady, recepty a návody, jak si vylepšit a zpříjemni...
zítra 13.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 17. 6. 2019 Svátek má Adolf
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz