Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka psů z Litoměřic
Soukromý útulek PSÍ DOMOV
Řepnice 30, Litoměřice
tel. číslo.: 602 893 442
č. účtu: 174 136 370 / 0300
www.psidomov.cz

Alvin
Čistokrevný výmarský ohař Alvin je asi čtyři roky stár. Žil ve špatných podmínkách, původní majitelé dopustili, aby se na něm vyřádily děti. Proto je Alvin nemá rád. Pro dospělého, hodného a laskavého člověka ale bude Alvin dobrým společníkem. Společné bydlení v domku se zahradou by bylo ideální.

Čip
Čip je kříženec kokršpaněla. Žil v domácnosti s dalšími 19 pejsky, o které se majitel nezvládl starat, a tak skončili v útulku. Čip nebyl socializovaný, vše, co umí se naučil až tady. Hodil by se nejlépe ke starším lidem žijícím v rodinném domku, kteří s ním budou rádi trávit svůj čas. Čipovi je asi pět let.

Dejl
Asi pětiletý Dejl pochází ze stejného prostředí jako Čip. I on byl odebrán z nevyhovujících podmínek. Dejl je plachý pejsek, kterému chvilku trvá, než se seznámí s novým prostředím i lidmi. Je ale hodný. Hledáme pro něj domov u hodných lidí v klidné domácnosti, kteří se mu budou moci věnovat.

Karin
Karin je velice hodná kříženka chrta. Jsou jí asi čtyři roky, nejvýš pět. Je to milá, poslušná psí holka. Je bystrá, rychle se učí. Hodí se do bytu. Je velice čistotná. Přestože Karin vypadá jako velký pes, má křehkou duši i tělesnou schránku.

Dasty
Asi rok a půl starý Dasty je jemný a něžný pejsek. Je to kříženec kokršpaněla, ale ze svého plemene si vzal jen to nejlepší. Je hodný, milý, dobře se snáší s jinými psy, má rád hodné děti. Dasty je veselý pejsek, který vám vnese do života radost.

Mája
Mája je dvanáct let stará kříženka Huskyho. Jedno oko má modré, druhé hnědé, jak už to někdy u tohoto plemen bývá. Jen jí to ještě přidává na kráse. Mája je velice milá a veselá psí dáma. Má klidnou a přátelskou povahu. Není uštěkaná. Ostatní pejsci jí nevadí. Konflikty rozhodně nevyhledává. Mája je hluchá, ale dobře vidí. Je poslušná, páníčka nebo paničky se bude držet. Zasloužila by si dožít v klidu domova.

Alby
Alby je dvouletý pejsek. Je chytrý, veselý a nekonfliktní. Na procházkách na volno poslechne na zavolání, neuteče vám. Doma se rád pomazlí a bude vás následovat, kam jen si budete přát. Líbilo by se mu bydlení v domku se zahradou, kde by se mohl proběhnout.

Džesinka
Malá čtyřletá fenka Džesinka je hodná a milá. Ale divili byste se, jak dokáže ohlídat dům. Je velice pozorná, nic jí neuteče. Zvané hosty vítá, nezvané žene, nebo na ně alespoň upozorní. Na to se můžete spolehnout.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 17.5.2018
Čas
02.32 - 02.37
Délka
5 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, repríza, HD

Podobne televizni porady

Všechno, co mám ráda
Energická moderátorka Eva přichází s nápady, recepty a návody, jak si vylepšit a zpříjemni...
dnes 14.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Chcete mě?
Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Petr Rajchert
pá. 22.3. 05.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
so. 23.3. 04.55
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníÚterý 19. 3. 2019 Svátek má Josef
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz