Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Zájmy / Volný čas

Nabídka zvířat z útulku


Dlouhý popis
Nabídka psů z Mělníka
Útulek Mělník
Řípská ulice
tel.: 602144145
Č. ú.: 2400421428/2010
www.utulek-melnik.cz

Rocky
Rocky je devítiletý kříženec rotvajlera, který bydlel u nezodpovědných majitelů. Ti se odstěhovali a zanedbaného Rockyho nechali na místě samotného. Je to milý pes úžasňák a hledá fajn rodinku s odrostlejšími dětmi, která mu nabídne láskyplný domov v domě se zahrádkou, aby měl dostatek pohybu.

Bruno
Bruno je velmi akční osmiletý pejsek, který čeká na nový domov už od srpna 2015, dvakrát neměl štěstí. Je to psí sympaťák, umí základní povely a úplně ze všeho nejradši aportuje. Jiné psí kamarády si vybírá, je totiž dominantní. Děti může, ale spíše větší. Je vhodný k rodinnému domu s přístupem dovnitř.

Milouš
Milouš je starší kříženec, milovník života a průzkumník. Je to takový puberťák v těle seniora. Bude bezva parťák pro rodinu s odrostlejšími dětmi nebo aktivního seniora. Vhodný je do bytu i rodinného domku se zahradou a možností spaní uvnitř. Vyhovovat mu budou časté krátké procházky.

Čita
Čita se potulovala po obci Čečelice. Je pravděpodobně kříženkou bull plemene s německým ovčákem. Je velice aktivní a má ráda lidskou společnost. Do útulku se dostala březí, ale kvůli zdravotnímu stavu jí veterinář štěňata nenechal, podstoupila kastraci. Už je v pořádku a čeká na nový domov, sportovně založeného páníka nebo rodinu, která jí dopřeje výcvik a bude se jí věnovat.

Ajša
Ajša měla láskyplný domov a vlídnou paničku, která tragicky zahynula. Skončila v útulku se zdravotními potížemi, které vyústily v kastraci a operaci kolena. V novém domově však začala žárlit na narozené miminko, a tak hledá nový domov. Je čistotná, zvyklá žít v bytě, umí základní povely a chodit na vodítku, nic neničí. Nesnese však jiná zvířata. Na větší děti byla zvyklá. Je to vděčný mazel, miluje lidi a nezaslouží si zestárnout za plotem útulku. Pouze pro zkušeného majitele.

Kubíček
Jezevčík Kubíček je bezvadný a veselý pejsek, který miluje lidi. Byl nalezen ve špatném zdravotním stavu v Mělníku. Má lehce vyosenou křížovou kost, takže rehabilitoval, ale občas nepoužívá zadní nožky. Aby mohl chodit i na procházky, potřebuje koupit vozíček, na který mu útulek shání finance. Hledá páníka nebo rodinu, pro kterého omezená pohyblivost jeho zadních nožiček není problém a poskytne mu potřebnou péči a lásku.

Alfík
Alfík byl odložen k nám do útulku před skoro pěti lety. Původně žil v objektu firmy, kterou pečlivě střežil, ale areál byl prodán a nový majitel tam Alfa ponechat nechtěl. Proto musel být odvezen do útulku. Je to dobrý hlídač, ale k cizím lidem je zpočátku nedůvěřivý, když si ale na člověka zvykne, tak se přijde i rád pomazlit. Alf by uvítal páníka s domkem a oplocenou zahradou, kterou by mohl hlídat. Alfík se nehodí k dalším psům ani kočkám.

Aran
Aran je mladý kříženec thajského ridgebacka, je aktivní a bezmezně miluje lidi, ale s ostatními zvířaty včetně psů si moc nerozumí. Potuloval se v polích u Chlumína, kde ho asi páník zanechal napospas osudu. Temperamentní krasavec hledá aktivního páníka, který ho zvládne. S většími dětmi by neměl mít problém. Vhodný je jak do bytu, tak do rodinného domku se zahradou a možností spaní uvnitř.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 7.12.2017
Čas
13.10 - 13.15
Délka
5 min.
Typ
zábava
Specifikace
širokoúhlé vysílání, znakový jazyk, skryté titulky, repríza, HD

Podobne televizni porady

Chcete mě?
Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Zdeněk Srstka
zítra 05.15
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Hobby naší doby
Jiřina Bohdalová v půlhodince inspirací a zajímavostí pro volný čas
so. 15.12. 04.55
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
RE-PLAY
Herní magazín o novinkách na počítačové scéně. Recenze, rozhovory, novinky, triky, preview...
so. 15.12. 11.45
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníČtvrtek 13. 12. 2018 Svátek má Lucie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz