Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    Videoarchiv    

obrazek
Dokument, Sport / Lyžování, Sport / Snowboarding

Stubai.
Eva a Tomáš přijíždějí do stubaiské oblasti, kde si kromě freeridu na ledovci a otužování také vyzkoušejí tyrolské gurmánské speciality, lanové centrum a air park s trampolínami, na kterých dojde k nečekané události


Dlouhý popis
Eva a Tomáš přijíždějí do stubaiské oblasti, kde si kromě freeridu na ledovci a otužování také vyzkoušejí tyrolské gurmánské speciality, lanové centrum a air park s trampolínami, na kterých dojde k nečekané události (Premiéra)
Stubaiské údolí, jedno z nejvíce oceňovaných rodinných středisek v Alpách, má obrovský ledovcový areál a tři střední až malé klasické areály, které fungují i jako útočiště při nepříznivém počasí na ledovci.
Údolí Stubaital v Tyrolsku leží jen 10 minut jízdy autem od tyrolského města Innsbrucku, dvojnásobného hostitele zimních olympijských her. Jeho součástí je pět lyžařských středisek včetně Stubaiského ledovce, který disponuje 108 kilometry sjezdových tratí jako žádný jiný ledovcový resort v Rakousku a z celé oblasti je pro lyžaře tím hlavním lákadlem. Přezdívá se mu "království sněhu" a jeho královskými klenoty jsou velmi široké, prašanem pokryté svahy, a desetikilometrový sjezd Wild Grub'n, který vede z vrcholku ledovce až dolů do údolí, či nejvýše položená restaurace v Rakousku Jochdole (3150 m), kde vaří výborné tyrolské speciality z vepřového jelita, vajíčka a místní varianty bramboráku.
Ledovcový areál se rozprostírá na ploše pěti ledovců a je dobře propojen lanovkami kolem dokola, přičemž mimo sjezdovky se otevírá překvapivě velkorysý volný terén, který Eva s Tomášem rádi využijí na freeride. Poté, co vyzkoušejí stubaiský snow park na různé skoky a překážky, vyrazí Eva a Tomáš na lekci otužování v pětistupňové vodě místního potoka.
Jelikož je už jaro, kromě zasněženého ledovce Eva a Tomáš využijí svůj čas také na vyzkoušení nedalekého lanového centra v korunách stromů a na jízdu na koních z místního plemene Haflingů. Což je pro Evu srdcovou záležitostí, jelikož jezdí na koni od svých deseti let a nedávno od svého rodného města dostala jako dárek za sportovní úspěchy poníka Pepana.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
St. 13.2.2019
Čas
21.30 - 21.55
Délka
25 min.
Typ
dokument
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Folklorní výlety
Za tradicemi, které žijí a přinášejí užitek a radost (2013)
zítra 04.35
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Policie v akci
Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a vo...
zítra 09.30
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Město v bílém
Symfonie zasněžené Prahy v neopakovatelném pohledu režiséra Františka Vláčila, jehož výroč...
zítra 13.25
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníNeděle 17. 2. 2019 Svátek má Miloslava
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz